Geri Dön

İstanbul ilçe ilçe corona virüs haritası açıklandı! - İstanbul'da corona virüs hangi ilçelerde var, ne kadar vaka sayısı var?

15 milyondan fazla vatandaşımızın ikamet ettiği İstanbul, şu an itibariyle ülkemizde en çok vakanın görüldüğü şehir konumunda. Peki milyonlarca vatandaşımızı yakından ilgilendiren ve bu akşam Sağlık Bakanı Koca tarafından açıklanan İstanbul corona virüs vaka sayısı kaç ve hangi ilçelerde ne kadar var?

İstanbul ilçe ilçe corona virüs haritası açıklandı! - İstanbul'da corona virüs hangi ilçelerde var, ne kadar vaka sayısı var?

İstanbul corona virüsü vaka sayısı kaç, hangi ilçelerde olduğu belli mi? sorusu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın yaptığı açıklamadan sonra yoğun bir şekilde aranıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından Türkiye genelindeki Kovid-19 vaka sayılarını, il bazında ilk kez açıkladı.İstanbul corona virüsü vaka sayısı kaç, hangi ilçelerde olduğu belli mi? Türkiye'nin il il Kovid-19 vaka haritası

İstanbul ilçe ilçe corona virüs haritası açıklandı - İstanbulda corona virüs hangi ilçelerde var, ne kadar vaka sayısı varAdanalılar kebaba doydu! Akın ettilerKebabın başkenti Adana'da, yaklaşık 3 aydır kapalı olan restoranlar yeniden hizmet vermeye başladı. Corona virüs önlemlerinin ardından ilk iş gününde, vatandaşlar erken saatlerden itibaren kebapçılarda yoğunluk oluşturdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber