Geri Dön

Kalbim Ege'de Kaldı dizisinde sürpriz değişiklik-izle

Kanal D ekranında yayınlanan Kalbim Ege'de Kaldı için sürpriz bir değişiklik kararı alındı. Dün akşam ekrana gelmesi gereken 16. bölüm gelecek haftaya ertelenirken; dizinin yayın saati de değiştirildi. Kalbim Ege'de Kaldı 16. bölüm fragmanı ve son gelişmeler haberimizde.

Kalbim Ege'de Kaldı dizisinde sürpriz değişiklik-izle

Kalbim Ege'de Kaldı 16. bölümde heyecan dorukta. Mustafa, Türkan'ın çocuğu ile birlikte gelmesiyle Zeliş'i kaybetme riski taşıyor. Peki Türkan'ı mı Zeliş'i mi seçecek. Kalbim Ege'de Kaldı 16. yeni bölümü ile 18 Ekim Pazar günü saat 22.00'de Kanal D ekranında. İşte yeni bölüm fragmanı..

KALBİM EGE'DE KALDI 16. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Türkan, Zeliş ile Mustafa'nın arasını açıyor!

Zeliş ile Mustafa’nın hayalleri, birden bire çıkıp gelen Türkan ve Tamer yüzünden suya düşer. Zeliş ile Mustafa, mutluluğa bir adım kala bu kez de başka bir engelle karşılaşır. Fakat bu sefer ki engel, kolay aşabilecekleri türden değildir.

Mustafa, bir tarafta çocuğunun babasının olduğunu iddia eden Türkan, bir tarafta da her şeyi arkasında bırakıp kaçıp gitmek için kendisini bekleyen Zeliş arasında kalakalmıştır. Genç adamın, babalık testi yaptırmaktan başka çaresi yoktur. Testin sonucu hem Zeliş’le Mustafa’nın kaderini, hem de Mustafa’nın bundan sonraki hayatını belirleyecektir.

Testin hayati önemini kavrayan tabi ki yalnızca Mustafay’la Zeliş değildir. Yaman da her şeyin farkındadır. Yaman’ın olaya dahil olması, Mustafa ile Zeliş’in hayatını değiştirmeye yetecek mi, bunu iki sevgilinin birbirine olan güveni belirleyecektir.

Antalya'da galeride yangın! 6 araç yandıOlay Antalya'nın Serik ilçesinde meydana geldi. Bir galeride çıkan yangında 2 otomobil küle döndü. 4 otomobil ise kısmen zarar gördü

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet