Geri Dön

Kırlangıç Fırtınası 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Kırlangıç fırtınası yayınlandığı ilk günden bu yana ilgi ile takip ediliyor. Fox TV ekranlarının çiçeği burnunda dizisi Kırlangıç Fırtınası'nda bu hafta Ülfet Kudret’i ekonomik yönden sıkıştırınca Kudret oğlunu söylemeye karar verdi. Son bölümün hemen ardından Kırlangıç Fırtınası 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı...

Kırlangıç Fırtınası 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Limon Film, Fox’un anlaşma imzaladığı Kırlangıç Fırtınası 2. bölümü ile ekrana geldi. Şimdilik konusunda ki ve gelişmeleri henüz taze olduğundan dolayı sır olarak tutulsa da belirlenen oyuncularıyla heyecan yaratmıştır. Mert Ekin Daymaz’ın da, son olarak katıldığı dizinin başrollerini Fikret Kuşkan, Emel Çölgeçen'in paylaştığı Kırlangıç Fırtınası 2. bölümü sizlerle.

KIRLANGIÇ FIRTINASI SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KIRLANGIÇ FIRTINASI 2. BÖLÜM ÖZETİ

Kırlangıç Fırtınası dizisinde bu hafta Şahin ve Yusuf yanan ahırdan çıkarlar. Şahin’in durumu kötüdür. Ailedeki herkes bunu yaptıranın Kudret olduğunu bilmektedir. Ailenin her bireyi Kudret’e cephe alırlar. Ülfet ise Kudret’in etrafına kurduğu ateşten çemberi hızla daraltmaktadır. Ülfet’in döndüğünü öğrenen Fikret yıllar sonra kızıyla karşılaşır. Ana kızın hesaplaşması artık kaçınılmazdır. Ülfet Kudret’i ekonomik yönden sıkıştırınca Kudret oğlunu söylemeye karar verir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan BM Kadın Konferansı'na video mesaj gönderdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kadına yönelik şiddete karşı mücadelemizi de çok yönlü, bütüncül bir yaklaşımla ve sıfır tolerans ilkesiyle yürütüyoruz. Ülkemizdeki tek bir kadının dahi şiddete uğramasına, hakkının, hukukunun, onurunun çiğnenmesine asla tahammülümüz yoktur." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber