Geri Dön

KPSS Ortaöğretim sınavı ne zaman? ÖSYM 2020 KPSS sınav giriş belgesi sorgula

KSSS Ortaöğretim sınavı için tarih belli oldu. ÖSYM tarafından belirlen sınav takvimine göre KPSS Ortaöğretim sınavına katılacak adayların sınava girecekleri yerler belli oldu. Sınava katılacak adaylar sınav giriş yerlerini ÖSYM AİS aracılığıyla öğrenebilecek.

KPSS Ortaöğretim sınavı ne zaman? ÖSYM 2020 KPSS sınav giriş belgesi sorgula

ÖSYM tarafından uygulanacak olan KPSS Ortaöğretim sınavı için geri sayım başladı. Sınav tarihinin belli olmasının ardından KPSS Ortaöğretim sınavı için giriş yerleri de açıklandı.

KPSS ORTAÖĞRETİM SINAVI NE ZAMAN?

2020 KPSS Ortaöğretim sınavı 22 Kasım tarihinde uygulanacak. 22 Kasım Pazar günü uygulanacak olan KPSS saat 10.15'te başlayacak. Adayların saat 10.00'a kadar binaya giriş yapması gerekiyor.

KPSS sınav giriş yerleri de açıklandı. Adaylar ÖSYM https://ais.osym.gov.tr adresinden sınav giriş yerlerini sorgulayabilecek.

KPSS SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Polisle çatışmaya girip kaçan şahıs yakalandıKonya'da kendisini gözaltına almaya gelen polis ile girdiği çatışmada yara almadan yakalanan Hamza T. (23), adliyeye sevk edildi. Poliste 35 suçtan kaydı bulunan Hamza T.'nin salı günü sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiği için polis tarafından durdurulmak istendiği ancak ekip otosuna ateş edip, kaçtığı ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet