Geri Dön

MSÜ başvurusu nasıl yapılır? MSÜ sınavı ne zaman?

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) başvuruları ile ilgili müjdeli haber geldi ve MSÜ başvuru, sınav ve sınav sonuç tarihi belli oldu. Dün başlayan MSÜ başvuruları nasıl yapılır?

MSÜ başvurusu nasıl yapılır? MSÜ sınavı ne zaman?

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı için heyecan dorukta. ÖSYM, 2019 sınav takviminde MSÜ başvuru tarihi, sınav tarihi ve sınav sonuç tarihlerini duyurdu. MSÜ sınavına katılacak olan adaylar ise harekete geçti.

MSÜ BAŞVURULARI NE ZAMAN VE NASIL YAPILACAK?

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı başvuru tarihleri, 16 Ocak - 27 Şubat 2019 olarak belirlendi. MSÜ geç başvuru tarihi ise 7 Mart 2019 olarak netleşti.

MsÜ başvuru işlemi ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr/ adresi üzerinden alınacak.

MSÜ SINAVI NE ZAMAN?

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı 7 Nisan 2019 tarihinde uygulanacak.

MSÜ SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı sonuçları 26 Nisan 2019 tarhinde adayların erişimine açılacak.

Kuzey Marmara Otoyolu trafik yoğunluğunu azaltacak!Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Ülkemizde trafiğin en yoğun olduğu Marmara Bölgesi'nde inşa edilen Kuzey Marmara Otoyolu, daha önce açılan etaplarıyla İstanbul ve mevcut boğaz köprülerindeki trafiğin yoğunluğunu azaltmayı başarmıştır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber