Geri Dön

Müge Anlı kimdir, kaç yaşında? Müge Anlı biyografisi

TV ekranlarının tanınan yüzü Müge Anlı, sunuculuk kariyerine devam ediyor. TV kariyerine magazin alanında adım atan Müge Anlı, Şenay Düdek ile Kanal D ekranında Dobra Dobra adlı magazin programının sunuculuğunu yaptı. Daha sonra tamamen sunuculuğa yönelen Müge Anlı kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programını sunmaya devam ediyor.

Müge Anlı kimdir, kaç yaşında? Müge Anlı biyografisi

Müge Anlı TV kariyerine magazin alanında başlamasının ardından kendine ait olan format Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programda gizli kalan cinayetleri uzun zamandır birbirini göremeyen yakınları kavuşturmaya devam ediyor. Peki Müge Anlı kimdir? Müge Anlı kaç yaşında?

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Babası İhsan Anlı'dır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.2008'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.

Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; ATV'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı ATV'de sundu.Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

ABD’de lüks mağazalar yeniden yağmalandıABD’nin Chicago kentinde vatandaşlar lüks mağazaları yağmaladı. Polis, 100’den fazla kişiyi gözaltına aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber