Geri Dön

ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı? Özel Güvenlik Görevlisi sınav soru ve cevapları!

Özel Güvenlik 82. Temel Eğitim ve 58. Yenileme Eğitimi sınav soru ve cevapları yayımlandı. Emniyet Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden duyurulan ÖGG soru ve cevapları adayları arayışa geçirdi. Peki ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı?

ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı? Özel Güvenlik Görevlisi sınav soru ve cevapları!

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından uygulanan Özel Güvenlik Görevlisi sınavı 30 Haziran 2019 tarihinde uygulandı. ÖGG sınavı ardından, 3 Temmuz 2019 tarihinde Özel Güvenlik Görevlisi sınavı soru ve cevapları yayımlandı. Adaylar sınav başarılarını değerlendirmek için ÖGG sınav soru ve cevaplarını incelemeye başladı. ÖGG sınav sonuçları için de sabırsızlanan adaylar, sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyor.

ÖGG SINAV SORU VE CEVAPLARI NEREDEN ÖĞRENİLİR?

Özel Güvenlik Görevlisi sınavı soru ve cevapları adayların erişimine açıldı. ÖGG soru ve cevapları, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün resmi internet sitesi üzerinde yayımlandı.

ÖGG SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ÖGG SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Özel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları henüz açıklanmadı. ÖGG sınav sonuçları açıklandığında haberimizin içeriğinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bolu'da yangın! Diğer evlere de sıçradıBolu'da merkeze bağlı Kuzfındık köyünde bir evde çıkan ve çevredeki evlere sıçrayan yangına müdahale edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber