Geri Dön

Okan Can Yantır'ın mesleği nedir? Okan Can Yantır kaç yaşında?

Ahmet Kural ve Sıla arasında yaşananlar sonrasında gündeme tekrardan gelen, Okan can Yantır kimdir? Bir dönem Sıla ile aşk yaşadığı iddialarıyla çok konuşulan Okan Can Yantır hakkında merak edilen bilgiler...

Okan Can Yantır'ın mesleği nedir? Okan Can Yantır kaç yaşında?

Ahmet Kural ve Sıla arasında yaşananlar sonrasında, adından sıkça bahsedilen Okan Can Yantır merak konusu oldu. Okan Can Yantır kaç yaşında? Okan Can Yantır'ın mesleği nedir? İşte Okan Can Yanıt kimdir sorusunun yanıtı...

OKAN CAN YANTIR KİMDİR?

Okan Can Yantır, 1980 yılında dünyaya geldi. 38 yaşındaki Okan Can Yantır, lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nde tamamladı. Okan Can Yantır, aynı zamanda Fransa Paul Valery Üniversitesi’nde Seçim Stratejileri ve Aday İmajı eğitimi de aldı. Dergi sektörünün tanınan simalarından olan Okan Can Yantır, Esquire Dergisi ile dergi sektöründeki kariyerine ilk adımını attı.

Arda Turan, Türkiye'nin ilk sporcu kariyer yönetimi ajansı Possible'ı açmıştı. Possible'ın başına ise Okan Can Yantır getirilmişti. Okan Can Yantır daha önce GQ Türkiye dergisinin Genel Yayın Yönetmenliğini yapıyordu.

Şişli'deli 25 liralık gasp kameraya böyle yansıdıŞişli'de tehdit ettiği kişinin cebindeki son para olan 25 TL'yi gasp eden şüpheli yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber