Geri Dön

Okullar açılacak mı 2020-2021? Okullar ne zaman açılacak?

Okulların açılma tarihine yaklaşırken okulların açılıp açılmayacağı öğrenciler ve veliler tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okullar ile ilgili açıklama gerçekleştirdi. İşte okulların açılma durumu ile ilgili detaylar...

Okullar açılacak mı 2020-2021? Okullar ne zaman açılacak?

Okulların açılacağı tarih olarak 31 Ağustos gösterilmişti. 31 Ağustos 2020 tarihine yaklaşırken "okullar açılacak mı" sorusunun cevabı araştırılmaya başlandı. Son dakika gelen bir habere göre, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk açıklama okullar ile ilgili soruyu cevapladı. Peki okulların açılış tarihi nedir?

OKULLAR AÇILACAK MI?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı sosyal medya paylaşımıyla, 'Okullar açılmalı mı?' tartışmalarına cevap verdi.

Bakan Selçuk: “Okullar açılmasın.” demek; maskesiz sokağa çıkmak, mesafesiz yaşamak ve hiçbir tedbiri umursamamak kadar basit. Dışarıya adım atan herkes, 18 milyon öğrencinin sorumluluğunu omzunda hissetmek zorunda... Lütfen, tedbir alalım."

DÜN BAKAN SELÇUK AÇIKLAMA YAPMIŞTI!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, dün yaptığı basın toplantısında; “31 Ağustos’ta açılacak derken bunu temenni ediyoruz. 'Sağlıklı bir durum oluşursa, şartlar elverişli olursa bu tarihte açacağız.' demek istiyoruz. Aylardır hazırlanıyoruz.” dedi.

Sağlık Bakanı Koca, Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ettiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinde şiddete maruz kalan sağlık çalışanlarına ziyarette bulundu.Koca, Twitter hesabından ziyarete ilişkin yaptığı paylaşımda, "Keçiören EAH Acil Servisindeki arkadaşlarımı ziyaret ettim. Emniyet güçlerimizce incelenen kamera kayıtları, arkadaşlarımızın beyanı olayın ciddiyetini ortaya koymuştur. Cumhuriyet Başsavcılığımız süreci başlatmıştır. Sağlık camiası olarak üzgün ve konunun takibinde kararlıyız." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber