Geri Dön
GündemOkullar ne zaman açılacak? 5,6,7,9,10 ve 11.sınıflara okullar ne zaman açılacak?

Okullar ne zaman açılacak? 5,6,7,9,10 ve 11.sınıflara okullar ne zaman açılacak?

Okulların açılma tarihi öğrencilerin gündeminde yer alıyor. 1.sınıflar 21 Eylül'de 2,3,4,8 ve 12.sınıflar ise 12 Ekim tarihinde yüz yüze eğitime başladı. 5,6,7,9,10 ve 11.sınıfların açılacağı tarih ise ediliyor. Peki okullar ne zaman açılacak?

Okullar ne zaman açılacak?  5,6,7,9,10 ve 11.sınıflara okullar ne zaman açılacak?

Koronavirüs salgını nedeniyle online eğitime geçilmişti. Kademeli olarak bazı sınıflarda yüz yüze eğitim süreci başladı. 5,6,7,9,10 ve 11.sınıflar ise online eğitime devam ediyor. Diğer sınıflar için okulların açılacağı tarih ise merak konusu. Peki okullar ne zaman açılıyor?

5,6,7,9 VE 11.SINIFLARA OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK?

Bakan Koca, Bilim Kurulu'nun üniversitede yüz yüze eğitimin başlamasına ilişkin görüşü olup olmadığına ilişkin soru üzerine dün şu açıklamayı yaptı; "Bu dönemde yüz yüze eğitimin başladığı öğrenciler arasında salgının seyrini biz bilmek istiyoruz. Bilim Kurulu'nda da bugün konuşulmuş oldu. İki hafta geçtikten sonra başlayan yaş grubu ile ilgili biz vaka seyrini, sayılarını tekrar değerlendirip, gerektiğinde kademeli olarak bir geçiş yapılacağı zaten söylenmişti, kademeli geçişe de geçmiş olacağız. Burada özellikle salgının seyri ve de yüz yüze eğitimle öğrencilerin o yaş gruplarındaki dağılımın, nasıl şekillendiğini gördükten sonra gündeme alınmış olur. Dolayısıyla önümüzdeki iki, üç haftanın değerlendirmek için önemli olduğunu düşünüyorum. Bilim Kurulu'nun da bugün değerlendirmesi bu şekilde oldu." ifadelerini kullandı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Havalimanında vücuduna sarılı uyuşturucu ile yakalandıVan’da İzmir'e gitmek üzere Ferit Melen Havalimanı'na gelen bir kişinin hareketlerinden şüphelenen ekipler, üst araması yaptı. Arama yapılan şüphelinin vücudundan 516,79 gram uyuşturucu çıkarıldı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler