Geri Dön
GündemÖzge Özacar kimdir? Sevgili Geçmiş'in Azra'sı Özge Özacar kaç yaşında?

Özge Özacar kimdir? Sevgili Geçmiş'in Azra'sı Özge Özacar kaç yaşında?

Özge Özacar, Sevgili Geçmiş dizisinde hayat verdiği Azra karakteri ile son günlerde adından sıkça söz ettiyor. 1993 yılında dünyaya gelen Özge Özacar TV kariyerine Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile adım attı. Peki Özge Özacar kimdir?

Özge Özacar kimdir? Sevgili Geçmiş'in Azra'sı Özge Özacar kaç yaşında?

Sevgili Geçmiş dizisinde Azra karakterine hayat veren Özge Özacar, son dönemin en çok merak edilen isimleri arasında yer almaya devam ediyor. Güzelliği ve fiziği ile dikkatleri üzerine çeken Özge Özacar, 1993 yılında dünyaya geldi.

ÖZGE ÖZACAR KİMDİR?

Özge Özacar, 1993 yılında dünyaya geldi. Lise eğitiminin ardından kariyerine Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nde devam etti. İstanbul Kültür Sanat Akademisi Oyunculuk Eğitimi alan Özge Özacar, Bahar Kerimoğlu Oyunculuk Atölyesi ve Hilal Saral Kamera Önü Oyunculuk Atölyesini bitirdi.

Kariyerine 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile başlayan Özge Özacar, 2016 yılında Oyunbozan, 2017 yılında Lise Devriyesi, 2018 yılında ise Meryem dizisinde rol aldı.

Özge Özacar, Sevgili Geçmiş dizisinde Azra karakterine hayat veriyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
OnePlus 9 Pro 5G incelemesiTelefon pazarının en güçlü isimlerinden biri olan OnePlus, resmen Türkiye’de… Daha önce de OnePlus telefonları ülkemizde görüyorduk, ancak bugün gelinen noktada önemli bir fark var. OnePlus, Türkiye’de resmi olarak yapılanırken, ‘Ben de buradayım’ dedi. Yani OnePlus, Türkiye garantili en yeni telefonlarıyla kullanıcılarına ulaşmaya başladı. OnePlus 9 Pro 5G ise şirketin en güçlü telefon modeli ve bu incelememizde OnePlus 9 Pro 5G'yi mercek altına alıyoruz.Sponsorlu içerik
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler