Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 12. bölüm fragmanı yayınlandı! Vedat'ın, Nefes'e şartı...

Sen Anlat Karadeniz 11. bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Tahir ve Vedat bir kez daha karşı karşıya. Tahir, Vedat'ı tam öldürecekken Vedat'ın anlattıkları olayın seyrini değiştirir. Tahir tutuklanıyor. İşte Sen Anlat Karadeniz 12. bölüm fragmanı...

Sen Anlat Karadeniz 12. bölüm fragmanı yayınlandı! Vedat'ın, Nefes'e şartı...

ATV'nin heyecanla takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 12. bölüm fragmanını yayınladı. Dün akşam 11. son bölümü ile ekrana gelen dizide Vedat Tahir'e ne anlattı merak konusu. İşte yeni bölümden ilk görüntüler...

SEN ANLAT KARADENİZ 12. BÖLÜM FRAGMANI

Sen Anlat Karadeniz 12. bölüm fragmanı yayınlandı Vedatın, Nefese şartı...

SEN ANLAT KARADENİZ 11. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mahkemenin şiddet uygulayan bir babaya velayet vermeyeceğini bilen Vedat, Nefes'in akli dengesinin yerinde olmadığını iddia eden bir dava dilekçesi hazırlamıştır. Böylece Nefes'in şiddet iddialarını uydurduğunu kanıtlamaya çalışacaktır.

Berrak'ın verdiği ilaç yüzünden halüsinasyonlar gören Nefes, Tahir'in zoruyla psikolojik destek almaya başlar. Ancak bu süreçte duyduğu bir şey, Tahir'i delirtir. Artık onun için tek bir yol kalmıştır; Vedat'ı Karadeniz'e gömmek. Vedat'ı öldürmekle arasındaki tek engel ise inancıdır.

Mustafa'nın Yiğit'i kurtarmasının yankılarının sürdüğü Kaleli Ailesi için bahar erken gelmiştir. Hiçbirinin Tahir'in delice planından haberi yoktur. Tahir herkesle sezdirmeden vedalaşır. Vedat'ı kaçıran Tahir cinayeti işleyecek midir? Tahir ve Nefes aşkı sonsuza kadar hapsolacak mıdır?

Pakistan muson yağışlarına teslim!Etkili olan şiddetli muson yağmurlarında 15 kişi hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber