Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon fragmanı! Yeni bölüm ne zaman?

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon fragmanı izleyenleri meraklandırdı. ATV'nin büyük ilgiyle izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni sezon bölümlerine ne zaman başlayacak merak ediliyor. İşte nefes kesen Sen Anlat Karadeniz yeni sezon fragmanı haberimizde...

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon fragmanı! Yeni bölüm ne zaman?

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz yeni sezon bölümlerinde heyecan dorukta. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? Gemiden denize atılan Tahir kurtulacak mı?

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ SEZON BÖLÜMLERİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni sezon bölümlerine Eylül'de başlayacak.

SEN ANLAT KARADENİZ SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.

Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır.

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ SEZON FRAGMAN

Beyrut'taki patlamanın şiddeti bir kez daha gözler önündeLübnan'ın başkenti Beyrut'ta meydana gelen patlamaya yönelik yeni bir görüntü ortaya çıktı. Bir mağazanın güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler patlamanın şiddetini bir kez daha gözler önüne serdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber