Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zaman başlayacak?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 2. sezon ilk bölüm fragmanları yayınlanmaya devam ediyor. Reytin rekortmeni dizi Sen Anlat Karadeniz yeni sezon yayınlnan ilk bölüm fragmanlarında Tahir'in sulara gömüldüğü anların ardından Vedat ve Nefes arasında başlayan itiş kakış sonucunda ikili de denize düşüyor. Peki Soluk soluğa izletyeceğiniz Sen Anlat Karadeniz 2. sezonu ne zaman başlayacak?

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zaman başlayacak?

ATV ekranında yayınlanan sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz 2. sezon yeni bölüm fragmanları yayınlanmaya devam ediyor. İlk sezonu ile izleyenleri ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezona da hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Sen Anlat Karadeniz yeni sezonda Tahir'in sulara gömüldüğü sahnelerin ardından Vedat ve Nefes arasında yaşanan itiş kakışın ardından ikilide sulara gömlüyor. Peki Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir kurtulabilecek mi?

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Sen Anlat Karadeniz yeni sezonunun yayınlanan yeni fragmanlarının ardından önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanması bekleniyor.

SEN ANLAT KARADENİZ SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

SEN ANLAT KARADENİZ 2. SEZON FRAGMANI

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.

SEN ANLAT KARADENİZ 2. SEZON 2. FRAGMANI

Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır?

Pakistan muson yağışlarına teslim!Etkili olan şiddetli muson yağmurlarında 15 kişi hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber