Geri Dön

Son dakika haberleri... Corona Virüs nedeniyle okullar tatil mi? Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan açıklama

Gelen son dakika haberine göre, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Corona Virüsü nedeniyle Türkiye'de okulların tatil edilip edilmeyeceği ile ilgili olarak, ''Ortak açıklama yapılacak'' dedi.

Son dakika haberleri... Corona Virüs nedeniyle okullar tatil mi? Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan açıklama

Son dakika haberine göre, Sağlık Bakanlığı Bilkent Yerleşkesi'nde bugün yapılacak Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'na Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk da katılacak.

Milli Eğitim Bakanlığından alınan bilgiye göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katılımıyla Bilkent Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek toplantıya Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk da iştirak edecek. Toplantının ardından saat 16.30'da basın açıklaması yapılacak.

OKULLAR TATİL OLACAK MI? 

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından yapılan açıklamada bugün gerçekleştirilecek olan toplantının ardından ortak bir karara varılacağı duyuruldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mehmetçik'in bayramını kutladıCumhurbaşkanı Erdoğan, Hatay'daki birliklerde incelemelerde bulunan Milli Savunma Bakanı Akar'la telefonla görüşerek Mehmetçik'in bayramını kutladı. Erdoğan, "Gerek terörle mücadelede gerek Barış Pınarı Harekatı'nda gerek Afrin ve İdlib’deki kahramanca mücadelenizi milletimiz asla unutmayacaktır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber