Ziya Selçuk

Ziya Selçuk

Son dakika Ziya Selçuk haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ziya Selçuk gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ziya Selçuk haber sayfamızda...

Ziya Selçuk

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.794 ziya selcuk haberi bulunmuştur.
Bakan Selçuk: Okulların açılması noktasında kararlıyız
Bakan Selçuk: Okulların açılması noktasında kararlıyızMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Okulların 6 Eylül'de açılması bizim için son derece önemli. Çocuklarımızın, velilerimizin ve öğretmenlerimizin sabrı konusunda gerçekten müteşekkiriz. Bu konuda tüm toplumun katkısını bekliyoruz. Ve okulları açmak noktasında çok kararlıyız" dedi.
28.07.2021Siyaset
Bakan Selçuk, üniversite tercihi yapacak öğrencilere liselerde destek verileceğini bildirdi
Bakan Selçuk, üniversite tercihi yapacak öğrencilere liselerde destek verileceğini bildirdiMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih yapacak öğrencilere liselerde destek verileceğini kaydetti.
28.07.2021Gündem
MEB, yeni eğitim yılına hazırlanıyor
MEB, yeni eğitim yılına hazırlanıyorMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yeni eğitim öğretim yılının hazırlıklarını değerlendirmek üzere 81 ilin milli eğitim müdürüyle toplantı yaptı. Toplantıda, “Okulum Temiz Belgesi” standartlarıyla ilgili denetim süreçleri ele alındı.
28.07.2021Eğitim
Son dakika... 81 ile genelge gönderildi, yeni karar! 3 Eylül’de açılıyor
Son dakika... 81 ile genelge gönderildi, yeni karar! 3 Eylül’de açılıyorKYK, salgında zorunlu izolasyon için kullanılan yurtların bakım ve onarım yapılması nedeniyle 31 Temmuz’a kadar tahliye edilmesini istedi. Yurtların, 3 Eylül’den itibaren hizmete açılması “Zorunlu karantina bitiyor mu?” sorusunu akıllara getirdi
28.07.2021Eğitim
Bakan Selçuk: 51 bin okulumuzun 20 bine yakını 'Okulum Temiz Belgesi'ni yeniledi
Bakan Selçuk: 51 bin okulumuzun 20 bine yakını 'Okulum Temiz Belgesi'ni yenilediMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Şu ana kadar 51 bin okulumuzun 20 bine yakını 'Okulum Temiz Belgesi'ni yeniledi ve diğer okullarımızda da çalışmalar büyük bir titizlikle sürüyor" dedi.
27.07.2021Siyaset
Bakan Selçuk'tan LGS paylaşımı! Yüzde 93'ü ilk üç tercih...
Bakan Selçuk'tan LGS paylaşımı! Yüzde 93'ü ilk üç tercih...Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Öğrencilerimizin yüzde 93'ü ilk üç tercihinden birine yerleşerek 'liseye merhaba' diyor" dedi.
26.07.2021Gündem
Bakan Selçuk'tan 6 Eylül ve telafi eğitim açıklamaları
Bakan Selçuk'tan 6 Eylül ve telafi eğitim açıklamalarıMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ‘Telafide Ben de Varım Etkinlikleri’ kapsamında Mersin'in Yenişehir ilçesindeki Barbaros Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğrenciler ve okul yöneticileriyle bir araya geldi. Ziyaret sonrası basın açıklaması yapan Bakan Selçuk, telafi eğitimlerinin ağustos ayında da devam edeceğini kaydetti.
26.07.2021Siyaset
Son dakika... Okullar 6 Eylül’de açılır mı? Bakan'dan yüz yüze eğitim açıklaması
Son dakika... Okullar 6 Eylül’de açılır mı? Bakan'dan yüz yüze eğitim açıklamasıGelen son dakika haberine göre, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un okulları 6 Eylül’de yüz yüze olacak şekilde açmayı planladıklarını belirtmesinin ardından milyonlarca velinin gözü koronavirüs vaka sayılarındaki artışa çevrildi. Peki okullar 6 Eylül tarihinde yüz yüze eğitime başlayabilecek mi, anaokulları ile ilkokul birinci sınıfların durumu ne olacak? İşte merak edilen son dakika haberinin tüm detayları...
26.07.2021Gündem
Okullar 6 Eylül’de açılabilir mi?
Okullar 6 Eylül’de açılabilir mi?Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulları 6 Eylül’de yüz yüze olacak şekilde açmayı planladıklarını belirtmişti.
26.07.2021Gündem
LGS’de yerleştirmeler yarın açıklanıyor
LGS’de yerleştirmeler yarın açıklanıyorLiselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yaklaşık 1.2 milyon öğrencinin merakla beklediği tercih ve yerleştirme sonuçları yarın açıklanıyor.
25.07.2021Eğitim
Bakan Selçuk: Yeni döneme eylülde başlayacağız
Bakan Selçuk: Yeni döneme eylülde başlayacağızMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Tedbirlerimiz ve yüksek dikkatimizle yeni döneme eylül ayında başlayacağız inşallah. Aşı olan herkes, kendi sağlığının takipçisi ve yüz yüze eğitime başlama sürecinin destekçisidir." dedi.
24.07.2021Gündem
MSB acı haberi duyurdu: 2 asker şehit oldu
MSB acı haberi duyurdu: 2 asker şehit olduGelen son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Fırat Kalkanı Harekatı bölgesinde bir üs bölgesine intikal halinde olan Kirpi aracına yapılan saldırı sonucunda iki askerin şehit olduğunu, iki askerin ise yaralandığını bildirdi.
25.07.2021Gündem
Yüksek Askeri Şura'nın ağustos başında toplanması bekleniyor
Yüksek Askeri Şura'nın ağustos başında toplanması bekleniyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısının ağustos başında yapılması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılması planlanan toplantıda, albayların terfileri, görev sürelerinin uzatılması veya emekliye ayırma işlemlerinin yanı sıra generallerin terfi ve atama dosyaları ele alınacak
18.07.2021Siyaset
Son dakika: Okullar ne zaman açılacak? Bakan Selçuk canlı yayında tarih verdi
Son dakika: Okullar ne zaman açılacak? Bakan Selçuk canlı yayında tarih verdiMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kovid-19 vaka sayılarının yükselmemesi için özellikle Kurban Bayramı'nda herkesi tedbirlere uymaya çağırarak 6 Eylül'de okulları açmak istediklerini belirtti.
16.07.2021Gündem
Son dakika... Siyasilerden 15 Temmuz mesajları
Son dakika... Siyasilerden 15 Temmuz mesajları15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla siyasiler sosyal medya hesaplarından mesaj yayınladı. Birlik ve beraberlik vurgusu yapılan açıklamalarda şehitler rahmet gaziler saygıyla anıldı.
15.07.2021Siyaset
Son dakika... Bakan Selçuk'tan '2023 eğitim vizyonu' vurgusu
Son dakika... Bakan Selçuk'tan '2023 eğitim vizyonu' vurgusuMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "2023 eğitim vizyonu, bu ülkenin birlikte, el ele, iş birliği içerisinde, ayırmadan, kayırmadan, bütün evlatlarını evladımız bilerek nasıl bir yolculuk yapmamız gerektiğine dair bir hikayeyi içinde barındırır." dedi.
14.07.2021Siyaset
Bakan Selçuk ve öğrencilerden TBMM'ye 15 Temmuz ziyareti
Bakan Selçuk ve öğrencilerden TBMM'ye 15 Temmuz ziyaretiMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 15 Temmuz darbe girişiminin 5'inci yıl dönümü nedeniyle öğrencilerle birlikte TBMM'deki 15 Temmuz Şehitler Anıtı'nı ziyaret ederek, karanfil bıraktı. Bakan Selçuk'a TBMM İdare Amiri ve AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan ile AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu da eşlik etti.
14.07.2021Siyaset
Pandemi, MEB’in projelerini etkiledi
Pandemi, MEB’in projelerini etkilediPandemi engel olmasaydı, MEB, Ortaöğretim Tasarımı, Okul Profili Değerlendirme gibi altyapısı hazır birçok projeyi hayata geçirecekti
14.07.2021Eğitim
2. Maarif Kongresi toplanıyor
2. Maarif Kongresi toplanıyorİlki, Kurtuluş Savaşı sırasında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından 1921’de toplanan 1. Maarif Kongresi’nin ikincisi Türk Eğitim Sen tarafından 100 yıl sonra Ankara’da düzenleniyor.
14.07.2021Eğitim
'Telafi, okullar açılınca da sürecek'
'Telafi, okullar açılınca da sürecek'Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 6 Eylül’de okullar açıldığında telafi eğitiminin süreceğini, ailenin talebiyle ilköğretimde öğrencinin sınıf tekrarı yapabileceğini söyledi. Tarım çalışanlarının yoğun olduğu bölgelere mobil okullar kuracaklarını belirten Selçuk, yerel yerleştirmede eşitlik olması durumunda öğrencilerin tümünün kaydının yapılacağını kaydetti.
12.07.2021Eğitim
Beşiktaşlı futbolcular ‘Telafide ben de varım’ dedi
Beşiktaşlı futbolcular ‘Telafide ben de varım’ dedi“Telafide Ben de Varım” programı, çocukların ve gençlerin tatillerini verimli geçirmeleri için 81 ilde, 8 milyon öğrencinin katılımı ve 500 bine yakın etkinlikle devam ediyor.
12.07.2021Eğitim
Beşiktaşlı futbolcular "Telafide ben de varım" dedi
Beşiktaşlı futbolcular "Telafide ben de varım" dedi"Telafide Ben de Varım" programı, çocukların ve gençlerin tatillerini verimli geçirmeleri için 81 ilde, 8 milyon öğrencinin katılımı ve 500 bine yakın etkinlikle devam ediyor. 22 bin okulun yanı sıra 5 bakanlık ve tüm belediyelerin imkânları da seferber edilirken bir destek de Beşiktaş Spor Kulübü'nden geldi.
11.07.2021Beşiktaş
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, vapur gezisinde öğrencilerle bir araya geldi
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, vapur gezisinde öğrencilerle bir araya geldiMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Telafide Ben de Varım" etkinlikleri kapsamında düzenlenen "İstanbul'un tarihine yolculuk" başlıklı vapur gezisinde öğrencilerle bir araya geldi.
10.07.2021Gündem
Bakan Selçuk öğrencilerle bisiklet sürdü
Bakan Selçuk öğrencilerle bisiklet sürdüMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, İstanbul Anadolu Masalları Silivri Masal Evi’nin açılışını yaptı. Açılışta konuşan Selçuk, Anadolu Masallar Projesi ile ilgili olarak “Çocukları hayata davet etmeden önce, hayallere davet etmek lazım. Hayallere davet etmenin en kısa ve kolay yolu da masallardır” dedi.
10.07.2021Eğitim
2021 Bursluluk Sınavı ne zaman yapılacak? Gözler MEB'de...
2021 Bursluluk Sınavı ne zaman yapılacak? Gözler MEB'de...Bursluluk Sınavı ne zaman yapılacak? 2021 İOKBS için gözler Milli Eğitim Bakanlığından gelecek açıklamada. Koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen Bursluluk Sınavı için tarih belli oldu mu?
8.07.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

ziya selçukMilli Eğitim Bakanıeğitimmebokul

Ziya Selçuk ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.