Geri Dön
GündemYemekteyiz'de kim kazandı? 28 Haziran Yemekteyiz birincisi...

Yemekteyiz'de kim kazandı? 28 Haziran Yemekteyiz birincisi...

Yemekteyiz'de bu akşam haftanın finali yaşandı. TV8 kanalının büyük beğeniyle izlenen yarışması Yemekteyiz'de 10 bin TL'nin sahibi kim oldu? Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz'in bu haftaki birincisi...

Yemekteyiz'de kim kazandı? 28 Haziran Yemekteyiz birincisi...

Yemekteyiz'de haftanın birincisi bu akşam belli oldu. Onur Büyüktopçu'nun sunumu ile ekrana gelen Yemekteyiz'de bu haftanın yarışmacıları, Havva Sarısoy, Semra Demirkol, Muaz Yıldırım, Gamze Ugan ve Ayşegül Altınbaş olarak açıklandı. Bu akşam Ayşegül Altınbaş'ın evine konuk olan yarışmacılar Onur Büyüktopçu'nun oylarını açıklaması ile haftanın finalinde birinci olan isim belli oldu Peki Yemekteyiz'de haftanın
birincisi kim oldu?

YEMEKTEYİZ'DE KİM KAZANDI?

24-28 Haziran 2019 Yemekteyiz haftasının birincisi Hava hanım oldu.

Yemekteyizde kim kazandı 28 Haziran Yemekteyiz birincisi...

YEMEKTEYİZ YARIŞMACILARI KİMLER?

HAVVA SARISOY KİMDİR?

Havva Sarısoy haftanın ilk yarışmacısı! Trabzon'lu olan Havva Sarısoy, 31 yıllık evli ve üç çocuk annesi. Hayatı boyunca hiç profesyonel iş hayatı bulunmayan Havva Sarısoy'un en büyük keyfi, yaz aylarında memleketine gidip çay, fındık toplayıp yemek yapmak

SEMRA DEMİRKOL KİMDİR?

Semra Demirkol, 48 yaşında aslen Sinoplu. İki çocuk annesi Semra Demirkol yıllarca tekstil atölyesinde çalıştıktan sonra mağaza müdürlüğü yapan Semra Hanım şu anda Müşteri Temsilcisi olarak çalışıyor. Aynı zamanda internet üzerinden yemek siparişi alıp satan Semra Demirkol, Yemekteyiz'de Salı akşamı marifetlerini göstermeye hazırlanıyor.

MUAZ YILDIRIM KİMDİR?

Muaz Yıldırım 33 yaşında Muş'lu! Hayatını animatörlük yaparak kazanan Muaz Yıldırım, 5 yıllık evli ve bir çocuk babası Üniversitede Coğrafya bölümünde okurken okulu bırakıp palyaçoluk yapmaya başlayan Muaz Yıldırım en önemli hobileri arasında yemek yapmak geliyor.

GAMZE UGAN KİMDİR?

Gamze Ugan 24 yaşında öğrenci. Yemekteyiz'de bu haftanın en genç yarışmacısı Turizm Otelcilik Mezunu olan Gamze Hanım şu anda Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümünde okuyor.

AYŞEGÜL ALTINBAŞ KİMDİR?

Ayşegül Altınbaş 5. gün yarışmacısı. Takı Tasarımcısı olan Ayşegül Altınbaş, 45 yaşında ve Gaziantepli Evli ve üç çocuk annesi olan Ayşegül Altınbaş kuyumculuk ve takı tasarımı üzerine çalışıyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cumhurbaikanı Erdoğan: Bankta yatanların öğrencilikle alakası yokCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası flaş açıklamalarda bulundu. Yurt tartışmalarıyla ilgili açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bazı park, bahçelerde bankların üzerinde yatanların bir kısmının öğrencilikle alakası yok, güya sözde öğrenci. Bunlar Gezi Parkı'nın bir başka versiyonu." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler