Geri Dön

Yeter dizisi 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

ATV ekranında yayınlanan sevilen dizi Yeter 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam ekrana gelen son bölüm ile izleyenleri ekrana kilitleyen Yeter son bölüm ardından yeni bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Yeter 38. yeni bölüm ile 8 Aralık Perşembe akşamı ATV ekranında...

Yeter dizisi 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Perşembe akşamları ekrana gelen Yeter 37.bölümde heyecan doruktaydı. Son bölümde Yekta eline geçen kozu iyi kullanır ve Atlas'ı hapse attırır. Başrolerinde Yurdaer Okur, Ekin Türkmen, Hazım Körmükçü, Wilma Elles, Cenk Torun gibi usta isimlerin yer aldığı Yeter dizisi 1 Aralık Perşembe akşamı saat 20:00'da ATV ekranındaydı.

SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YETER 37. BÖLÜM ÖZETİ

Yılmaz'ın Atlas tarafından vurulmasıyla bütün aile perişan olurken, Handan onu ne kadar sevdiğini ve kaybetmekten korktuğunu anlar. Bu olay Yekta ve Atlas arasındaki gerilimi daha da yükseltir. Yekta eline geçen bu kozu en iyi şekilde kullanmaya kararlıdır. Yekta'nın evlenme teklifini reddetmiş olan Miray, onu yakından tanıma fırsatı bulduğunu zanneder. Çocuklarla birlikte bir dağ evinde geçirdikleri hafta sonu ikiliyi yakınlaştırır. Ve Miray adım adım Yekta'nın istediği noktaya doğru çekilmeye başlar. Öte yandan İdil'in baştan beri Yekta'dan vazgeçemediğini fark eden Gökhan, büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır. Bir an önce bu evliliği bitirmek isterken, İdil tarafından bir anlamda esir alınır.

YETER 38. BÖLÜM FRAGMANI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Varlık Barışı' çağrısıYurt dışındaki varlıkların yurda getirilmesi ve yurt içindeki kayıt dışı varlıkların milli ekonomiye kazandırılmasını amaçlayan "Varlık Barışı" 6. kez Türkiye'de hayata geçirilirken, konuyla ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan," Yurt dışında ve yurt içindeki tüm vatandaşlarımızı, bu imkanı değerlendirmeye, ellerindeki parayı, dövizi, altını ve diğer sermaye araçlarını Varlık Barışı yoluyla sisteme dahil etmeye çağırıyorum." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet