Geri Dön
GündemYKS sınav yeri öğrenme ekranı açıldı mı? YKS sınav yeri değiştirme nasıl yapılacak?

YKS sınav yeri öğrenme ekranı açıldı mı? YKS sınav yeri değiştirme nasıl yapılacak?

YKS'ye adım adım yaklaşılıyor. Öğrenciler YKS sınav yeri değişimi ile ilgili detayları merak ediyorlar. ÖSYM,Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sınav yeri değişikliği ile ilgili bir açıklama yaptı. Peki YKS sınav yerleri nasıl değiştirilecek?

YKS sınav yeri öğrenme ekranı açıldı mı?  YKS sınav yeri değiştirme nasıl yapılacak?

YKS sınav yerleri nasıl değiştirilecek? sorusunun cevabı merak ediliyor. YKS, 27-28 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek. Sınava yaklaşırken ÖSYM, YKS sınav yerleri ile ilgili bir açıklama gerçekleştirdi. Öğrenciler sınav yerlerinin ne zaman açıklanacağı merak ediyor. YKS sınav yeri öğrenme ekranı ne zaman açılacak?

YKS SINAV YERLERİ NASIL DEĞİŞTİRİLECEK?

ÖSYM sınav yerleri ile ilgili bir duyuru yaptı;

Duyuruda, "Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle atandıkları sınav merkezinin bulunduğu ilden farklı bir ilde ikamet etmek zorunda kalan ve bu nedenle sınav merkezi değişikliği yapmak isteyen adaylar, sınav merkezi değişiklik taleplerini dilekçe gibi yollarla daha önce ÖSYM'ye göndermiş olan adaylar dahil, sınav merkezi değişikliği taleplerini, değerlendirilmek üzere 29 Mayıs 09.00-23.59 saatleri arasında 'https://ais.osym.gov.tr' internet adresinden Başkanlığımıza iletebileceklerdir." bilgisi verildi.

YKS SINAV YERLERİ BELLİ OLDU MU?

27-28 Haziran tarihinde yapılacak YKS'nin sınav yerleri henüz belli olmadı. Açıklandığı zaman detaylar haberde olacak.

İnegöl'de iki araç ile motosikletin çarpışma anı kameradaBursa'nın İnegöl ilçesinde iki hafif ticari araç ile motosikletin karıştığı trafik kazası, bir iş yerinin kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Üç kişinin yaralandığı kazayla ilgili soruşturmaya başlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet