Chp

Chp

Son dakika CHP haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan CHP gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan CHP haber sayfamızda...

Chp

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 107.332 chp haberi bulunmuştur.
AK Partili Öznur Çalıktan Kılıçdaroğluna militan sözü tepkisi
AK Parti'li Öznur Çalık'tan Kılıçdaroğlu'na 'militan' sözü tepkisiAK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun vali ve kaymakamlarla ilgili "militan" sözüne ilişkin, "Bu, şirazeden çıkmış, gözü dönmüş vicdani ve ahlaki hiçbir sınırı olmayan, ölçüsüz bir sözdür. Devlet düşmanı, millet düşmanı terör örgütlerinin ve uzantılarının istediği bir sözdür." açıklamasında bulundu.
27.01.2021Siyaset
Son Dakika Haberi: Kısıtlamalar ne zaman kalkar Cumhurbaşkanı Erdoğandan flaş açıklama
Son Dakika Haberi: Kısıtlamalar ne zaman kalkar? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Kısıtlamalar ne zaman kalkar? sorusuna yanıt veren Erdoğan, 'Kabine Toplantısı'ndan sonra varsa öyle bir şey açıklarız' dedi.
27.01.2021Siyaset
Kısıtlamalar ne zaman kalkar Cumhurbaşkanı Erdoğandan flaş açıklama
Kısıtlamalar ne zaman kalkar? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Kısıtlamalar ne zaman kalkar? sorusuna yanıt veren Erdoğan, 'Kabine Toplantısı'ndan sonra varsa öyle bir şey açıklarız' dedi.
27.01.2021Haberler
Kılıçdaroğlu: SGK, Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlanmalı
Kılıçdaroğlu: SGK, Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlanmalıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Sosyal Güvenlik Kurumunun (SGK) Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından alınıp Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlanması lazım. Bu bir finans işidir. Finans işinin Sosyal Güvenlik Bakanlığı içinde olması doğru değildir. Böylece sistem kendi içerisinde daha sağlıklı çözümler üretebilir" dedi.
27.01.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğandan lokanta, restoran ve kafe müjdesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan lokanta, restoran ve kafe müjdesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Meclis grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Lokanta restoran ve kafe gibi sektörlerde alınan tedbirler nedeniyle faaliyetleri kısıtlanan ve 2019 cirosu 3 milyon lira ve altı olan gerçek usulde vergilendirilen ticari işletmelere destek ödemesi yapacağız' dedi.
27.01.2021Haberler
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan lokanta, restoran ve kafe müjdesi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan lokanta, restoran ve kafe müjdesiGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Meclis grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Lokantalar, kafeler ve restoranlar ile ilgili müjdeli haberi açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, gelir kaybı yaşayanlara ödemenin yapılacağını söyledi.
27.01.2021Siyaset
Van Valisi Bilmezden Berhan Şimşeke suç duyurusu
Van Valisi Bilmez'den Berhan Şimşek'e suç duyurusuVan Valisi Mehmet Emin Bilmez, CHP eski Milletvekili Berhan Şimşek hakkında, vali ve kaymakamlara yönelik ifadeleri nedeniyle Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
27.01.2021Gündem
İnce için ilk istifa
İnce için ilk istifaAnkara’da Muharrem İnce’nin kuruluş hazırlıklarını yürüttüğü parti için CHP’den kopma olup olmayacağı takip edilirken, ilk istifa açıklaması bir belediyeden geldi.
27.01.2021Siyaset
CHP’de mektup yazan vekillerle kriz aşıldı
CHP’de mektup yazan vekillerle kriz aşıldıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kulislerde istifa edeceği iddia edilen İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy ve Yalova Milletvekili Özcan Özel ile Meclis’teki makamında görüştü. Görüşme yaklaşık 1.5 saat sürdü. Görüşmeye girerken Çelebi’nin elindeki dosya dikkati çekti. Kılıçdaroğlu, milletvekillerine kahve ikram etti.
27.01.2021Siyaset
‘İnsan Hakları Eylem Planı tamamlanmak üzere’
‘İnsan Hakları Eylem Planı tamamlanmak üzere’AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MYK toplantısının ardından açıklamalarda bulundu.
27.01.2021Siyaset
Tarıma yatırıma devam ediyoruz
'Tarıma yatırıma devam ediyoruz'AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, Ödemiş’te süt üreticileri birliği, hayvan çiftlikleri ve çiftçi temsilcileri ile bir araya geldi.
26.01.2021Ege
Uğurlar olsun...
Uğurlar olsun...Gazeteci yazar Uğur Mumcu, ölümünün 28. yıl dönümünde Karabağlar, Narlıdere, Çeşme Kuşadası, Güzelbahçe ve Foça’da unutulmadı
26.01.2021Ege
Kılıçdaroğlu, Muharrem İnceye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü
Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce'ye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştüCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partiden ayrılarak Muharrem İnce'nin kuracağı partide yer alacağı öne sürülen 3 vekil ile görüştü. CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, görüşmenin ardından, 'istifa edecek misiniz' sorusuna 'hayır' diyerek, görüşmeye ilişkin açıklamalarda bulundu.
26.01.2021Siyaset
Son dakika... Aden Körfezi tezkeresi Mecliste kabul edildi
Son dakika... Aden Körfezi tezkeresi Meclis'te kabul edildiGelen son dakika haberine göre; TSK deniz unsurlarının Aden Körfezi, Somali kara suları ve açıkları, Arap Denizi ve mücavir bölgelerde görev süresinin bir yıl daha uzatılmasına dair Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
26.01.2021Siyaset
Son dakika Ömer Çelikten sert tepki: Müsaade etmeyeceğiz
Son dakika! Ömer Çelik'ten sert tepki: Müsaade etmeyeceğizGelen bir son dakika haberine göre; AK Parti MYK Toplantısı sonrası, parti sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Siyasette 'militan' tartışmalarına değinen Çelik, "Mülki idare geleneğimizle gurur duyuyoruz. Devlet çarkının sakatlanmasına müsaade etmeyeceğiz." dedi.
26.01.2021Siyaset
Son dakika... Bakan Soyludan Kılıçdaroğluna sert yanıt: Suç duyurusunda bulunacağız
Son dakika... Bakan Soylu'dan Kılıçdaroğlu'na sert yanıt: Suç duyurusunda bulunacağızGelen son dakika haberine göre; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 'militan' yorumuyla ilgili son dakika açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, 'Vali ve kaymakamlarımıza militan diyen Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunacağız' dedi.
26.01.2021Siyaset
Son dakika... MHP lideri Devlet Bahçeliden hemşire Gülnaz Şırınga açıklaması
Son dakika... MHP lideri Devlet Bahçeli'den hemşire Gülnaz Şırınga açıklamasıGelen son dakika haberine göre; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Özlem Gürses okuduğu bir yazıyı gerçek zannedip televizyon programında paylaşmasına ilişkin MHP lideri Bahçeli açıklama yaptı.
26.01.2021Siyaset
Son dakika... İlk oldu Antalyada bir belediyeden Muharrem İnce kararı
Son dakika... İlk oldu! Antalya'da bir belediyeden Muharrem İnce kararıGelen son dakika haberine göre; Antalya'da İbradı ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru partisinden istifa ettiğini duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklama yağan Küçükkuru, Muharrem İnce'nin kuracağı partiyle hareket edeceğini belirtti.
26.01.2021Siyaset
SMA’lı çocuklar Meclis’e taşınıyor
SMA’lı çocuklar Meclis’e taşınıyorSpinal müsküler atrofi, ya da kısaca SMA hastalığı son dönemde gerek kullanılması gereken ilaçlar, gerek tedavi yöntemleri açısından sık sık tartışılıyor. CHP kamuoyu gündemindeki konuyu Meclis’te de ön plana çıkarma kararı aldı.
26.01.2021Siyaset
‘CHP tek adamcağız siyasetine mahkûm’
‘CHP tek adamcağız siyasetine mahkûm’CHP diye bir partinin varlığının tartışmalı olduğunu savunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Şu anda CHP’de tek adamcağız siyaseti işliyor. Türkiye’nin ilk siyasi partisi CHP’yi tek bir adamcağıza ve onun kimin suflesi olduğu bilinmeyen stratejilerine mahkûm ettiler” dedi.
26.01.2021Siyaset
‘Sahada olun’ talimatı
‘Sahada olun’ talimatıCHP MYK, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında dün toplandı. Edinilen bilgiye göre Kılıçdaroğlu, “Vatandaşın sorunlarını Meclis’te dile getireceğiz” dedi.
26.01.2021Siyaset
Kılıçdaroğlu’na karşı ilk rakip Haluk Pekşen
Kılıçdaroğlu’na karşı ilk rakip Haluk PekşenBir süredir Yeniden CHP Grubu Hareketi adı altında çalışmalarını yürüten eski CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, Milliyet’e gelecek kurultayda genel başkan adayı olacağını açıkladı.
26.01.2021Siyaset
Sivas Valisi Ayhandan, eski CHPli vekil Şimşek hakkında suç duyurusu
Sivas Valisi Ayhan'dan, eski CHP'li vekil Şimşek hakkında suç duyurusuSivas Valisi Salih Ayhan, eski CHP Milletvekili Berhan Şimşek hakkında, vali ve kaymakamlara yönelik ifadeleri nedeniyle avukatı aracılığıyla Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.
25.01.2021Gündem
Son dakika... Muharrem İnce açıkladı: Yüzde 90 hallettik
Son dakika... Muharrem İnce açıkladı: Yüzde 90 hallettikGelen son dakika haberine göre; Eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, kuracağı partinin tüzüğünün hazırlandığını belirterek, 'Programı da yüzde 90 hallettik, bazı konularda tartıştık. Yakında partimizin tüzüğünü, logo ve programını açıklayacağız." açıklamasını yaptı.
25.01.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, müjde vermek istiyorum deyip duyurdu: Taksitleri ertelendi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'müjde vermek istiyorum' deyip duyurdu: Taksitleri ertelendiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Denizli, Mersin, Uşak İl kongrelerine canlı bağlantı ile katıldı. Kongrede 'bir müjde vermek istiyorum' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Esnaf ve sanatkarlara kullanılan Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli kredilerin 6 aylık dönemdeki ödenmesi gereken taksitleri ertelenmiştir' dedi.
25.01.2021Haberler
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, müjde vermek istiyorum deyip duyurdu: Taksitleri ertelendi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'müjde vermek istiyorum' deyip duyurdu: Taksitleri ertelendiGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Denizli, Mersin, Uşak İl kongrelerine canlı bağlantı ile katıldı. Kongrede 'bir müjde vermek istiyorum' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Esnaf ve sanatkarlara kullanılan Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli kredilerin 6 aylık dönemdeki ödenmesi gereken taksitleri ertelenmiştir' dedi.
25.01.2021Siyaset
3’lü avantaj nükleerde var
'3’lü avantaj nükleerde var'Akkuyu Nükleer Genel Müdür Yardımcısı Butskikh, nükleer enerji için, “İnsanların bilmediği şeyden korkması doğal. Dünyada aynı derecede güçlü, istikrarlı ve çevre dostu elektrik kaynağı yok” dedi.
25.01.2021Ekonomi
CHP 30 ilde özel çalışma başlattı
CHP 30 ilde özel çalışma başlattıCHP oyunun düşük olduğu, milletvekilinin olmadığı ya da az vekil çıkardığı Doğu ve Güneydoğu’daki 23 il başta olmak üzere 30 il için özel bir çalışma başlattı.
25.01.2021Siyaset
Gazeteci yazar Uğur Mumcu, ölümünün 28. yılında kabri başında anıldı
Gazeteci yazar Uğur Mumcu, ölümünün 28. yılında kabri başında anıldıEvinin önünde uğradığı bombalı saldırı sonucu 24 Ocak 1993'te yaşamını yitiren gazeteci ve yazar Uğur Mumcu'nun kabrine kırmızı karanfiller bırakıldı.
24.01.2021Gündem
Gazeteci yazar Uğur Mumcu ölümünün 28. yılında anıldı
Gazeteci yazar Uğur Mumcu ölümünün 28. yılında anıldıSon dakika haberlere göre Gazeteci yazar Uğur Mumcu, ölümünün 28. yılında bombalı suikaste uğradığı ve adının verildiği sokaktaki evinin önünde anıldı.
24.01.2021Gündem
CHP lideri Kılıçdaroğlundan Uğur Mumcu ve Gaffar Okkana anma
CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan Uğur Mumcu ve Gaffar Okkan'a anmaCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, suikasta kurban giden eski Diyarbakır Emniyet Müdürü şehit Ali Gaffar Okkan'ı ve bombalı saldırıyla öldürülmesinin 28. yılında, gazeteci yazar Uğur Mumcu'yu rahmetle andığını belirtti.
24.01.2021Siyaset
Uğur Mumcu karanlık yılların aydınlık yüzüydü
Uğur Mumcu karanlık yılların aydınlık yüzüydüBugün 24 Ocak; cenaze töreninde tüm halkı birleştiren gazeteci - yazar Uğur Mumcu’nun caniler tarafından katledilişinin 28. yıl dönümü. Atatürk ilkelerini ve Türkiye’nin bağımsızlığını tutkuyla savunan korkusuz gazeteci, teröre karşı kaleminin gücüyle mücadele etmişti. Aradan 28 yıl geçmesine rağmen Uğur Mumcu kadar Türkiye’yi de hedef alan bu cinayetin üzerindeki sis perdesi hâlâ devam ediyor
24.01.2021Gündem
İsmail Cem ve Gaffar Okkan için tören düzenlenecek
İsmail Cem ve Gaffar Okkan için tören düzenlenecekBugün siyaset ve devlet adamı, Dışişleri eski bakanlarından İsmail Cem ile Diyarbakır’da şehit edilen İl Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan için de anma töreni düzenlenecek.
24.01.2021Gündem
‘İktidar belediyenin gelirine göz dikti’
‘İktidar belediyenin gelirine göz dikti’CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, 21 Ocak tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan belediyeler ve bağlı kuruluşların borçlarına karşılık genel bütçe vergi gelirlerinden pay ayrılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı kararını Milliyet’e değerlendirdi.
24.01.2021Siyaset
Berhan Şimşek’e suç duyurusu
Berhan Şimşek’e suç duyurusuİçişleri Bakanlığı’nca, katıldığı bir canlı yayında ‘Vali militan, kaymakam militan’ dediği ileri sürülen eski CHP’li Berhan Şimşek hakkında, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunuldu.
24.01.2021Siyaset
Yalnızlık sanki ömür boyu
Yalnızlık sanki ömür boyuKovid-19 pandemisinde en ağır faturayı kuşkusuz 65 yaş üzeri vatandaşlar ödüyor. Bir yıldır sosyal hayattan kopmuş halde yaşayan 65 yaş üzeri vatandaşların çoğunda ruhsal ve fiziksel sorunlar da baş göstermeye başladı
24.01.2021Gündem
28 yıldır ışığı hiç sönmedi
28 yıldır ışığı hiç sönmediTürk basınının en aydın isimlerinden Uğur Mumcu, 24 Ocak 1993 günü uğradığı suikastle hayatını kaybetti, ancak savunduğu değerler ve cesareti, meslektaşlarına yol göstermeyi sürdürüyor
23.01.2021Ege
Marmaris örnek olsun...
Marmaris örnek olsun...Deprem riski taşıdığı için boşaltılan Marmaris Belediyesi’nin son misafirleri, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç ve JES’leri araştırmak için kurulan CHP Araştırma Komisyonu üyesi milletvekilleri oldu.
23.01.2021Ege
Son dakika... Tepki üstüne tepki geliyor Soruşturma başlatıldı
Son dakika... Tepki üstüne tepki geliyor! Soruşturma başlatıldıGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığınca, "Vali militan, kaymakam militan" ifadelerini kullanan CHP eski milletvekili Berhan Şimşek hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Öte yandan siyasilerden tepkiler peş peşe geldi. İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Son günlerde devletimizin tüm kurum ve çalışanlarını sistematik bir şekilde hedef alan “militan” söylemi demokrasiye, hukuka ve millet egemenliğine açıkça bir saldırıdır" dedi. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ise sosyal medyadan yayınladığı mesajda  "Vali ve kaymakamlarımıza 'militan' denilerek ahlak dışı ifadelerle saldırılmasını kınıyoruz." ifadesini kullandı.
23.01.2021Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelikten CHPye militan tepkisi
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten CHP'ye 'militan' tepkisiGelen son dakika haberine göre; AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Vali ve kaymakamlarımıza 'militan' denilerek ahlak dışı ifadelerle saldırılmasını kınıyoruz." ifadesini kullandı.
23.01.2021Siyaset
‘Demokrasilerde erken seçim de olur’
‘Demokrasilerde erken seçim de olur’CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi:120 MİLYON DOZ AŞI: Toplumsal bağışıklık kazanmak için, nüfusumuzun en az yüzde 60-70’inin aşılanması gerekiyor...
23.01.2021Siyaset
Kaftancıoğlu’nun 6 yıla kadar hapsi istendi
Kaftancıoğlu’nun 6 yıla kadar hapsi istendiCHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un evinin fotoğraflarının çekilmesine ilişkin “Özel hayatın gizliliğini ihlal etmeye azmettirme” suçundan 2 yıldan 6 yıla kadar hapis cezası istemiyle yeni bir iddianame hazırlandı.
23.01.2021Siyaset
Meclis’te Berberoğlu senaryoları tartışılıyor
Meclis’te Berberoğlu senaryoları tartışılıyorAnayasa Mahkemesi’nin (AYM), eski CHP Milletvekili Enis Berberoğlu ile ilgili ikinci hak ihlali kararının ardından, Berberoğlu’nun düşürülen milletvekilliği ve yargı sürecinin akıbeti gündemde.
23.01.2021Siyaset
Apartman görevlileri için temizlik seti
Apartman görevlileri için temizlik setiKonak Belediyesi, ilçede görev yapan apartman görevlilerine konteyner, temizlik setleri ve hijyen paketleri dağıtmaya başladı.
23.01.2021Ege
Gereken desteği vermeye hazırız
Gereken desteği vermeye hazırızCHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Muğla’daki belediyelerin halka dokunan projeleri ve başarılarına dikkat çekti. Bölgenin iki cevheri Bodrum ve Milas’ı koruyup geleceğe taşıyacak projelere katkı vereceklerini belirtti
23.01.2021Ege
‘Sistem’ çalışması PM’ye sunulacak
‘Sistem’ çalışması PM’ye sunulacakCHP, “güçlendirilmiş parlamenter sistem” çalışmasını Merkez Yönetim Kurulu’na (MYK) ve Parti Meclisi’ne (PM) sunacak. CHP’nin yeni sistem çalışmasına göre siyasi güç merkezi TBMM olacak.
23.01.2021Siyaset
CHP’den Nükleer santrale itiraz
CHP’den Nükleer santrale itirazCHP Genel Başkan Yardımcısı Akın, Akkuyu Nükleer Santrali konusunda hazırladığı bilgi notunu Kılıçdaroğlu’na sundu. Yapılan değerlendirmede “Nükleer santral hem pahalı hem riskli” denildi
23.01.2021Siyaset
Engelli bireylerin sorunları mecliste
Engelli bireylerin sorunları meclisteCHP İzmir Milletvekili Kani Beko, engellilerin sorunlarına ilişkin Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un cevaplaması istemiyle meclise soru önergesi verdi.
23.01.2021Ege

Yazar Sonuçları

Engin Uğur AğırMilliyet Yazarı
Medeniyetin beşiği olan kent, meğer Fethiye’ymiş!Geçtiğimiz perşembe günü, 24 Ocak 1993’te katledilen gazeteci Uğur Mumcu adına yapılan anıtın açılış töreni için, Belediye Başkanı Alim Karaca’nın davetlisi olarak Fethiye’ye gittik, Hürriyet Temsilcisi Deniz Sipahi ve Posta Temsilcisi Banu Şen’le birlikte...
26.01.2021Ege
Melih AşıkMilliyet Yazarı
35 yıl oldu!Bu gazetede ilk yazımız 26 Ocak 1986 tarihinde yayımlandı...
26.01.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

chpson dakika haberleregekemal kılıçdaroğluak parti

Chp ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.