Dalış

Dalış

Son dakika dalış haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan dalış gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan dalış haber sayfamızda...

Dalış

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.244 dalis haberi bulunmuştur.
Dünyanın dalış cenneti Şarm el Şeyh
Dünyanın dalış cenneti Şarm el ŞeyhMısır'ın Sina yarımadasında ve Kızıldeniz kıyısında yer alan Şarm el Şeyh, bölgenin en önemli turizm rotası olma özelliği taşıyor. Pandemi öncesi dönemde her yıl yüzbinlerce turisti ağırlayan Şarm el Şeyh aynı zamanda dalış tutkunları için de büyük öneme sahip. Dünyanın en güzel mercanlarına ev sahipliği yapan Kızıldeniz'in kıyısındaki bu tarihi şehir hem profesyonel hem de amatör dalgıçların yanı sıra su altı fotoğrafçılarının da çok sevdiği bir rota. Eşsiz plajlarının yanı sıra biyoçeşitliliğiyle de dikkat çeken Şarm el Şeyh, adeta çölün içindeki bir vahadır.
13.01.2021Tatil
Hayalet ağlar büyük tehdit Harekete geçtiler
Hayalet ağlar büyük tehdit! Harekete geçtilerBalıkesir Ayvalık ilçesinde, deniz ve kıyı sistemleri için ekolojik öneme sahip deniz çayırlarının (Posidonia oceanica) yayılım alanı ile uğradığı tahribat araştırılıyor. Birleşmiş Milletler Küresel Çevre Fonu (GEF/SGP) desteği ile Ege Ekoturizm Derneği tarafından sürdürülmekte olan proje kapsamında kentleşme, kirlilik, liman inşaatları, vahşi avcılık, hayalet ağlar ve tekne çıpalarının tahribatıyla yok olduğu belirlenen deniz çayırlarının korunması hedefleniyor.
12.01.2021Gündem
En acı bekleyiş devam ediyor 4’üncü gün...
En acı bekleyiş devam ediyor! 4’üncü gün...Yalova'da sandalla açıldığı denizde kaybolan Ümit Çakmak’ı arama-kurtarma çalışması 4'üncü günde de devam ediyor. Çalışmaları takip eden ailenin umutlu bekleyişi sürüyor.
9.01.2021Gündem
Sandalla açıldığı denizde kaybolan gencin eşinden korkunç iddia
Sandalla açıldığı denizde kaybolan gencin eşinden korkunç iddia!Yalova’da sandalla açıldığı denizde kaybolan Ümit Çakmak’ı (29) arama-kurtarma çalışması 3'üncü günde de devam ediyor. Çalışmaları takip eden ailenin umutlu bekleyişi sürerken, Çakmak'ın bindiği sandalı denize iten 2 arkadaşın ifadesi alındı. Eşinden gelecek haberi bekleyen Kardelen Çakmak ise, arkadaşlarının, eşini ölüme sürüklediğini öne sürdü.
8.01.2021Gündem
En acı bekleyiş...   Çıksın gelsin, şaka yaptım desin
En acı bekleyiş... 'Çıksın gelsin, şaka yaptım' desinYalova'da arkadaşına ait sandalla açıldığı denizde kaybolan Ümit Çakmak’ı, arama-kurtarma çalışması 2'nci günde de devam ediyor. Kardelen Çakmak, eşini arama kurtarma çalışmalarını gözyaşları içinde takip ederken, teyze Fatmagül Çakır, "Çıkıp gelmesini, 'şaka yaptım' demesini bekliyoruz" dedi.
7.01.2021Gündem
Çanakkalede şaşırtan görüntü Bu normal değil
Çanakkale'de şaşırtan görüntü! 'Bu normal değil'Çanakkale'de zıpkınla levrek balığı avlamak için 2020'nin son günü tüpsüz olarak dalış yapan rekortmen dalgıç Müjdat Turan'ın (47), su altında çektiği yüzlerce denizanası görüntüsü şaşkınlık yarattı. Görüntüleri sosyal medya hesaplarından takipçileri ile paylaşan Turan, Çanakkale Boğazı'nda yıllardan beri dalıyorum. Bu yoğunlukta ay denizanası olması çok şaşırtıcı dedi. Prof. Dr. Muhammet Türkoğlu ise, Aslında normal bir durum değil. İklimsel değişimin, hem kara hem deniz sistemlerimizi etkilediği, dolayısıyla canlıların üreme davranışlarının değiştirdiğini gösteriyor diye konuştu.
7.01.2021Haberler
Çanakkalede şaşırtan görüntü Bu normal değil
Çanakkale'de şaşırtan görüntü! 'Bu normal değil'Çanakkale'de zıpkınla levrek balığı avlamak için 2020'nin son günü tüpsüz olarak dalış yapan rekortmen dalgıç Müjdat Turan'ın (47), su altında çektiği yüzlerce denizanası görüntüsü şaşkınlık yarattı. Görüntüleri sosyal medya hesaplarından takipçileri ile paylaşan Turan, "Çanakkale Boğazı'nda yıllardan beri dalıyorum. Bu yoğunlukta ay denizanası olması çok şaşırtıcı" dedi. Prof. Dr. Muhammet Türkoğlu ise, "Aslında normal bir durum değil. İklimsel değişimin, hem kara hem deniz sistemlerimizi etkilediği, dolayısıyla canlıların üreme davranışlarının değiştirdiğini gösteriyor" diye konuştu.
7.01.2021Gündem
29 yaşındaki genç sandalla açıldığı denizde kayboldu
29 yaşındaki genç sandalla açıldığı denizde kaybolduYalova’da Ümit Çakmak (29), arkadaşına ait sandalla açıldığı denizde kayboldu. Çakmak için denizde arama-kurtarma çalışması başlatıldı.
6.01.2021Haberler
29 yaşındaki genç sandalla açıldığı denizde kayboldu
29 yaşındaki genç sandalla açıldığı denizde kayboldu!Yalova’da Ümit Çakmak (29), arkadaşına ait sandalla açıldığı denizde kayboldu. Çakmak için denizde arama-kurtarma çalışması başlatıldı.
6.01.2021Gündem
Brad Pitt, Karayiplerde tatilde
Brad Pitt, Karayipler'de tatildeDünyaca ünlü oyuncu Brad Pitt, aralarında Red Hot Chili Peppers grubu gitaristi ve oyuncu arkadaşı Flea’nın da bulunduğu bir grup arkadaşıyla Karayipler'de tatil yapıyor. Oscar'lı aktör, şnorkelle dalış yaparken görüntülendi.
5.01.2021Cadde
27 kiloluk akya balığı
27 kiloluk akya balığıÇANAKKALE’DE tüpsüz olarak, zıpkınla 18 metre derinlikte serbest dalış yapan, rekortmen dalgıç Müjdat Turan (47), 27 kilogram ağırlığında ve yaklaşık 1,5 metre boyunda akya balığı avladı.
4.01.2021Ege
Rekortmen dalgıç 27 kiloluk dev akyayı böyle avladı
Rekortmen dalgıç 27 kiloluk dev akyayı böyle avladıÇanakkale’de zıpkınla avladığı balıklarla adından söz ettiren rekortmen dalgıç Müjdat Turan, bu kez denizin dibinde 27 kilogram ağırlığında ve 1,5 metre boyunda akya balığı avladı.
4.01.2021Yaşam
Antalyadaki tarihi batıkta hatıra fotoğrafı
Antalya'daki tarihi batıkta hatıra fotoğrafıAntalya Yat Limanı açığında, 1942 yılında müttefik orduları hava kuvvetleri tarafından batırılan St. Didier batığına dalış yapan sualtı tutkunları, batıkla birlikte hatıra fotoğrafı çekiyor. Batığın ambarında bulunan tarihi silahlarla sualtı kameralarına poz veren dalgıçlar, geminin güvertesini de inceliyor.
2.01.2021Tatil
Son dakika... 24 saate çıktı TSKda bu yıl başlıyor...
Son dakika... 24 saate çıktı! TSK'da bu yıl başlıyor...Gelen son dakika haberine göre, pandemiye rağmen üretimini durdurmayan Türk savunma sanayi, 2021'de millî teknoloji hamlesi dâhilinde yoğun mesai harcayacak. Bazı firmalar 24 saat çalışacak. Kara, hava ve deniz platformları için özel tasarlanan birçok yerli silah, bu yıl TSK'da göreve başlıyor.
2.01.2021Teknoloji
Bebeklerde Uyku Düzeni Ne Zaman Başlar Ve Ne Zaman Oturmuş Olur
Bebeklerde Uyku Düzeni Ne Zaman Başlar Ve Ne Zaman Oturmuş Olur?Günümüzde bebeklerde uyku düzeni çok fazla değişiklik göstermektedir. Bu nedenle sizler için detaylı bir şekilde bebeklerde uyku düzeni ne zaman başlar ve ne zaman oturmuş olur? İşte, tüm detaylar.
23.12.2020Ebeveyn
Sandalye, bisiklet, alışveriş arabası, otomobil lastiği...Denizden çıkanlar dalgıçları şoke etti
Sandalye, bisiklet, alışveriş arabası, otomobil lastiği...Denizden çıkanlar dalgıçları şoke ettiMuğla’nın Marmaris ilçesinde deniz dibi temizliği yapan dalgıçlar alışveriş arabasından araç lastiklerine, şişelerden sandalyeye kadar çok sayıda atık çıkardı. Ekipleri ve vatandaşları en çok şaşırtan ise denizden çıkarılan bisiklet oldu.
18.12.2020Haberler
Öncesi, sonrası, riskleri ve tüm bilinmeyenleriyle: Meme İmplantı
Öncesi, sonrası, riskleri ve tüm bilinmeyenleriyle: 'Meme İmplantı'Silikon protezler(implantlar) kullanılarak gerçekleştirilen meme operasyonları dünya genelinde en çok tercih edilen estetik işlemler arasında yer alıyor. Vücutta ergenlik döneminden sonrasında değişen ve belirginleşen fiziki hatlar, zaman içinde bireyin kendisi tarafından beğenilmeyebilir ve bu son derece normaldir. Meme hacminin yetersizliği, doğuştan oluşan simetri bozuklukları ya da memelerin göğüs genişliğine oranla küçük görünmesi gibi sebepler özgüven eksikliğine yol açıp mutsuzluk yaratabiliyor. Değişime karar verip meme protezi taktırmak isteyenlerin ise akıllarına birçok soru ve endişe geliyor. Meme implantları hakkında olası riskleri ve bilinmeyenler hakkında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Dr Güray Yeşiladalı bilgi verdi.
8.12.2020Estetik
Van Gölü çekilince ortaya çıktı Dünyanın en büyüğü...
Van Gölü çekilince ortaya çıktı! Dünyanın en büyüğü...Van Gölü'nde bulunan dünyanın en büyük mikrobiyalitleri, suyun çekilmesiyle birlikte Gevaş kıyılarında da ortaya çıktı. Van Gölü'ndeki mikrobiyalitleri görmek için daha önce su altına dalış yapılması gerektiğini anlatan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Mustafa Akkuş, "Van Gölü mercanları olarak ifade ettiğimiz dünyanın en büyük mikrobiyalitleri, Van Gölü'nde yer alıyor. Van Gölü çekildikçe kıyıda ve kıyıya yakın kesimlerde bulunan mikrobiyalitler gün yüzüne çıkıyor. Mikrobiyalitleri geçmiş dönemde görmemiz mümkün değildi. Şu anda 2-3 metrelik bir çekilme söz konusu ve artık mikrobiyalitleri görebiliyoruz" dedi.
6.12.2020Gündem
Van Gölü çekilince ortaya çıktı Dünyanın en büyüğü...
Van Gölü çekilince ortaya çıktı! Dünyanın en büyüğü...Van Gölü'nde bulunan dünyanın en büyük mikrobiyalitleri, suyun çekilmesiyle birlikte Gevaş kıyılarında da ortaya çıktı. Van Gölü'ndeki mikrobiyalitleri görmek için daha önce su altına dalış yapılması gerektiğini anlatan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Mustafa Akkuş, "Van Gölü mercanları olarak ifade ettiğimiz dünyanın en büyük mikrobiyalitleri, Van Gölü'nde yer alıyor. Van Gölü çekildikçe kıyıda ve kıyıya yakın kesimlerde bulunan mikrobiyalitler gün yüzüne çıkıyor. Mikrobiyalitleri geçmiş dönemde görmemiz mümkün değildi. Şu anda 2-3 metrelik bir çekilme söz konusu ve artık mikrobiyalitleri görebiliyoruz" dedi.
6.12.2020Gündem
Dünyalar Barış’ın
Dünyalar Barış’ınDoğuştan bedensel engelli olan Barış Tercan (26), Merkezefendi Belediyesi’nin Engelsiz Yaşam Akademisi’ndeki görevlilere en büyük hayalinin su altında dalış yapmak olduğunu söyledi.
4.12.2020Ege
Balıkesirimiz kazansın
Balıkesirimiz kazansın!Ticaret Odası Başkanı Kula, ‘Marka Şehir Balıkesir’ projesini  anlattı, “El ele verelim, kazanan kentimiz olsun” mesajı verdi.
30.11.2020Ege
Köpekbalığından son anda kaçtı
Köpekbalığından son anda kaçtıAvustralyalı Dion Creek adlı dalgıç, balık tutmak üzere yaptığı dalışta çekik kafalı köpekbalığının saldırısına uğradı. Creek'in köpekbalığına yem olmaktan son anda kurtuldığu o anlar kameraya an be an yansıdı.
30.11.2020Yaşam
Milli sporcu Birgül Erken, yeni rekorlara Mısırda hazırlanıyor
Milli sporcu Birgül Erken, yeni rekorlara Mısır'da hazırlanıyorSUALTI Dalış Mili Takımı sporcusu Birgül Erken, yaz boyu Antalya'nın Kaş ilçesinde yaptığı hazırlık çalışmalarının ardından yeni rekorlar için hazırlıklarını Mısır'da sürdürüyor. Burada katıldığı bir şampiyonada yeni bir Türkiye rekoru kıran Birgül Erken, gelecek yıl yapılacak olan Sualtı Dalış Dünya Şampiyonası'na iddialı olarak hazırlandığını belirtirken, yeni dünya rekorları için destek beklediğini de söyledi.
30.11.2020 Diğer
Hava kabarcıklı halkalar sualtını renklendiriyor
Hava kabarcıklı halkalar sualtını renklendiriyorAntalya'da dalgıçlar, turistik dalış noktalarında bir yandan eşsiz deniz dibi yaşamını keşfediyor, diğer yandan sualtı oyunlarıyla dalışlarını eğlenceli hale getiriyor.
26.11.2020Tatil
Dünyanın en derin yüzme havuzu hizmete girdi
Dünyanın en derin yüzme havuzu hizmete girdiDünyanın en derin yüzme havuzu Polonya'nın Mszczonow kasabasında hizmete girdi. 8 bin metreküp suyun bulunduğu, 45 metre derinliğindeki havuzda dalış yapmanın fiyatı 379 Polonya zlotisi (795 TL).
25.11.2020Dünya
3 kez üst üste dünya rekoru kıran Fatma Uruk: Çok şükür işlem tamam
3 kez üst üste dünya rekoru kıran Fatma Uruk: Çok şükür işlem tamamSerbest dalışçı Fatma Uruk, rekor deneyişlerinin 3’üncü gününde bir rekora daha imza attı. Uruk, ilk gün gerçekleştirdiği paletsiz değişken ağırlık dalışta 72 metre olan rekorunu 77 metreye çekti. Uruk bu mesafe ile 76 metre ile İtalyan dalışçı Michele Tomassi’de olan erkekler dünya rekorunu da geride bıraktı.
20.11.2020Su Sporları
Fatma Uruk: Bakan Kasapoğlunun desteği beni cesaretlendirdi
Fatma Uruk: "Bakan Kasapoğlu'nun desteği beni cesaretlendirdi"Serbest dalışçı Fatma Uruk, rekor deneyişlerinin 3üncü gününde bir rekora daha imza attı. Uruk, ilk gün gerçekleştirdiği paletsiz değişken ağırlık dalışta 72 metre olan rekorunu 77 metreye çekti. Uruk bu mesafe ile 76 metre ile İtalyan dalışçı Michele Tomassi'de olan erkekler dünya rekorunu da geride bıraktı.
19.11.2020Diğer
Serbest dalışçı Fatma Uruktan 3 günde 3 dünya rekoru
Serbest dalışçı Fatma Uruk'tan 3 günde 3 dünya rekoruSerbest dalışçı Fatma Uruk, Gençlik ve Spor Bakanlığının desteğiyle 3 gün süresince Meksika'da gerçekleştirdiği dünya rekoru denemelerini başarıyla tamamladı.
19.11.2020Diğer
Youtuber Özsarıyı, aslan balığı zehirledi
Youtuber Özsarı'yı, aslan balığı zehirlediAntalya Kemer'de zıpkınla avladığı aslan balığının dikeni parmağına batan Youtuber Çağdaş Özsarı, zehirlendi. Özsarı, hastanede tedavi edildi.
19.11.2020Haberler
Gülistan Dokuyu arama çalışmalarında baraj gölünün yüzde 98i tarandı
Gülistan Doku'yu arama çalışmalarında baraj gölünün yüzde 98'i tarandıTunceli'de, 318 gündür haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için 15 Ekim'de yeniden başlatılan arama çalışmaları Sarı Saltuk Viyadüğü bölgesinde devam ediyor. Ekipler, Doku'yu bulmak için 33 günde 185 saat dalış yapıp, Uzunçayır Baraj Gölü'nün yüzde 98'ini taradı.
18.11.2020Gündem
Fatma Uruk dünya rekoru kırdı
Fatma Uruk dünya rekoru kırdıFatma Uruk serbest dalışta Meksika'da dünya rekoru kırdı. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteğiyle Meksika'da rekor denemesi yapan Fatma Uruk, paletsiz değişken ağırlık dalışta 72 metreye ulaştı ve rekorun yeni sahibi
17.11.2020Diğer
Serbest dalışçı Fatma Uruk dünya rekoru hazırlığında
Serbest dalışçı Fatma Uruk dünya rekoru hazırlığında!Serbest dalışçı Fatma Uruk, Gençlik ve Spor Bakanlığının desteğiyle yarından itibaren 3 gün süresince Meksika'da dünya rekoru denemeleri gerçekleştirecek.
16.11.2020Diğer
Fatma Uruk, Meksikada dünya rekorları için dalacak
Fatma Uruk, Meksika'da dünya rekorları için dalacakSerbest dalışçı Fatma Uruk, Maya uygarlığının kurban ve adak töreni yaptığı, giren insanın kutsandığı düşünülen Yum-Kin adlı cenotede 3 gün üst üste rekorlar arayacak
16.11.2020Su Sporları
Hayalet ağlardan temizlenen Saint Didier batığı, balıklara yuva oldu
Hayalet ağlardan temizlenen Saint Didier batığı, balıklara yuva olduAntalya Yat Limanı açığında denizin derinliklerinde bulunan Saint Didier batığının çevresindeki 'hayalet ağlar' temizlenince, su altı yaşamı renklendi. Çeşitli türden balıklar, ağların kaldırılmasının ardından batığı yeniden yuva edindi.
16.11.2020Gündem
Maya kutsal mağaralarında  ‘üç’ dünya rekoru peşinde
Maya kutsal mağaralarında ‘üç’ dünya rekoru peşindeTürkiye Sualtı Sporları Federasyonu’na bağlı olarak uluslararası yarışmalarda dereceler elde eden serbest dalış sporcularından Fatma Uruk, dünya rekoru için Meksika’nın Yucatan Yarımadası’nı seçti.
15.11.2020Gündem
Karayiplerde yıllar sonra ortaya çıkan gizemli keşif
Karayipler'de yıllar sonra ortaya çıkan gizemli keşifDünyanın en ünlü denizcilerinden Jacques Cousteau'nun torunu dedesinin ilk dalışı yaptığı Karayipler'in ada ülkesi Belize'deki Büyük Mavi Çukur'da gizemli bir keşfe imza attı. Dünyanın en iyi dalış noktalarından biri olarak kabul edilen Belize'deki bu doğa harikasında çok konuşulacak keşif onlarca metre derinde gerçekleşti. Torun Cousteau, kayıp bir medeniyetin izlerine rastladı!
14.11.2020Tatil
Tekne faciası kurbanları Mersin’de toprağa verildi
Tekne faciası kurbanları Mersin’de toprağa verildiAdana'nın Karataş ilçesi açıklarında Yunanistan bayraklı bir tankerin çarpması sonucu alabora olan balıkçı teknesinde hayatını kaybeden 5 balıkçıdan 3’ü olan Fevzi Yardımcı, Recep Yıldız ve Suriye uyruklu Mohammed Laila, Mersin Güneykent Mezarlığında gözyaşlarıyla son yolculuklarına uğurlandı.
12.11.2020Gündem
Fatma Uruk, Meksikada üç dünya rekoru kırmak üzere
Fatma Uruk, Meksika'da üç dünya rekoru kırmak üzereSerbest dalışta 23 Nisan'da dünya rekoru denemesi yapmak için gittiği Meksika'da yeni tip koronavirüs (Covid-19) pandemisi, şiddetli deprem, fırtına, sel ve ateşli humma salgını gibi birçok felaketin yaşanması nedeniyle bir türlü hayalini gerçekleştiremeyen Fatma Uruk'un denemeyi yapacağı tarih belli oldu. Uruk, 17, 18, 19 Kasım'da 3 dünya rekoru denemesi yapacak.
11.11.2020Tatil
Zıpkınla yakaladı
Zıpkınla yakaladıÇANAKKALE’de tüpsüz 18 metreye serbest dalış yapan Çetin Ege Doğan, zıpkınla 58 kilo ağırlığında, 1 metre 80 santim boyunda akya balığı avladı...
9.11.2020Ege
AB içinde markalı dolaşımın kapısı
AB içinde markalı dolaşımın kapısıBalıkesir’in hemen her ilçesi; tarım, turizm, enerji gibi ciddi güç alanlarında öne çıkıyor. Kuşkusuz dünyada bir marka olarak ‘Ayvalık’ın adını anmadan Balıkesir dizisi eksik kalır.
Saros Körfezinde balıkçı teknesi battı: 3 kişi kayıp
Saros Körfezi'nde balıkçı teknesi battı: 3 kişi kayıpEdirne'nin Saros Körfezi'ne kıyısı bulunan Enez ilçesi açıklarında balıkçı teknesinin batması sonucu 3 kişi kayboldu, 1 kişi ise yüzerek kıyıya çıktı. İhbar üzerine Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri bölgede havadan ve denizden arama kurtarma çalışması başlattı.
8.11.2020Haberler
Saros Körfezinde balıkçı teknesi battı: Sıcak gelişme
Saros Körfezi'nde balıkçı teknesi battı: Sıcak gelişmeEdirne'nin Enez ilçesinde 4 kişiyi taşıyan balıkçı teknesinin batması sonucu kaybolan 2 kişi için arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.
8.11.2020Gündem
Zıpkınla 58 kilo ağırlığında, 1 metre 80 santim boyunda akya avladı
Zıpkınla 58 kilo ağırlığında, 1 metre 80 santim boyunda akya avladıÇANAKKALE'de tüpsüz olarak, 18 metre derinliğe serbest dalış yapan Çetin Ege Doğan (40), zıpkınla 58 kilo ağırlığında, 1 metre 80 santim boyunda akya balığı avladı.
8.11.2020Haberler
Dalgıçların yeni tutkusu Kraliçe’nin gemisi Majestic
Dalgıçların yeni tutkusu Kraliçe’nin gemisi MajesticAlman denizaltısı U 21’in batırdığı HMS Majestic, Gelibolu Tarihi Sualtı Parkı’nda dalış tutkunlarını bekliyor. 18-24 metre derinlikte Ercan Zeybek önderliğinde yaptığımız HMS Majestic ziyareti bizi Otto Hersing’in torpidoyu ateşlediği dakikalara götürdü
8.11.2020Pazar
Erzurumlu 20 gencin Antalyada dalış heyecanı
Erzurumlu 20 gencin Antalya'da dalış heyecanıKaş ilçesinde Kaymakam Şaban Arda Yazıcı ile 20 genç, koyda dalış gerçekleştirdi. Antalya'nın Kaş ilçesinde Kaymakam Şaban Arda Yazıcı ile Erzurum'dan gelen 20 genç, koyda dalış yaptı.
6.11.2020Tatil
Gülistan için 150 saat dalış yapıldı, baraj gölünün yüzde 70i tarandı
Gülistan için 150 saat dalış yapıldı, baraj gölünün yüzde 70'i tarandıTunceli'de, 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) son görüldüğü Sarısaltuk Viyadüğü bölgesinde arama çalışmaları devam ediyor. Dalgıçlar, Doku'yu bulmak için 16 günde toplam 150 saat dalış yaparken, 17 kilometrelik Uzunçayır Baraj Gölü'nün de yüzde 70'i tarandı.
5.11.2020Gündem
En zor an Eşi teşhis etti
En zor an! Eşi teşhis ettiAntalya’nın Alanya ilçesi açıklarında batan teknede boğularak yaşamını yitiren Rusya vatandaşı Daniiaar Mukhitov'ın cesedi işlemlerinin ardından otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Morga eşinin cesedini teşhis etmek için gelen Alfiya Mukhitova ise gözyaşlarına hakim olamadı.
4.11.2020Haberler
En zor an Eşi teşhis etti
En zor an! Eşi teşhis ettiAntalya’nın Alanya ilçesi açıklarında batan teknede boğularak yaşamını yitiren Rusya vatandaşı Daniiaar Mukhitov'ın cesedi işlemlerinin ardından otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Morga eşinin cesedini teşhis etmek için gelen Alfiya Mukhitova ise gözyaşlarına hakim olamadı.
4.11.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Ümit ÜnkerMilliyet Yazarı
‘’Kadın Girişimciler’’ alanında bir Dünya rekortmeniDeğerli okurlarım bu hafta sizlere ‘’Kadın Girişimciler’’ alanında bir Dünya rekortmenini tanıtacağım...
9.12.2020
Hakan AtisMilliyet Yazarı
Turizmin umudu maviliklerLüks veya sürdürülebilir turizm nedir? Tailor Made Travelling alanında neler yapılabilir? Bu konuları Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın öncülüğünde gündeme taşıyan AIDA Turizm A...
5.12.2020

Benzer Haber Etiketleri

Fatma UrukkayıpAntalyayalovaümit çakmak

Dalış ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.