Fahrettin Altun

Fahrettin Altun

Son dakika fahrettin altun haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan fahrettin altun gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan fahrettin altun haber sayfamızda...

Fahrettin Altun

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.654 fahrettin altun haberi bulunmuştur.
3 saldırıya tepki yağdı
3 saldırıya tepki yağdıÖnceki akşam KRT TV programcısı Hatipoğlu dün de Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ ile Yeniçağ Ankara Temsilcisi Uğuroğlu saldırıya uğradı. Saldırıya AK Parti, CHP ve İYİ Parti’den tepki geldi
16.01.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altun: Failler en kısa sürede adalet önüne çıkarılacaktır
İletişim Başkanı Altun: Failler en kısa sürede adalet önüne çıkarılacaktırCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu ve KRT TV programcısı Afşin Hatipoğlu'na yapılan saldırıları telin etti
15.01.2021Siyaset
Aşının yan etkisi oldu mu Cumhurbaşkanı Erdoğandan flaş açıklama
Aşının yan etkisi oldu mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Sarayı Veliaht Dairesi'nde Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı Resim Heykel Müzesi Restorasyon Sonrası Açılış Programında konuşuyor.
15.01.2021Haberler
Son dakika... Aşının yan etkisi oldu mu Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı
Son dakika... Aşının yan etkisi oldu mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamalar sonrası Dolmabahçe Sarayı Veliaht Dairesi'nde Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı Resim Heykel Müzesi Restorasyon Sonrası Açılış Programında konuştu. Dün Sinovac aşısı yaptıran Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'aşının yan etkisi oldu mu?' sorusuna yanıt verdi.
15.01.2021Siyaset
Erdoğan, Telegram’da mesaisini paylaştı
Erdoğan, Telegram’da mesaisini paylaştıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Telegram’dan dünkü mesaisini paylaşarak, ülke için durmadan çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
15.01.2021Siyaset
Son Dakika Haberi: Erdoğandan net mesaj: Boyun eğmeyeceğiz, cezalar kesilince kuzuya döndüler
Son Dakika Haberi: Erdoğan'dan net mesaj: Boyun eğmeyeceğiz, cezalar kesilince kuzuya döndülerSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği 2019 Yılı Medya Oscar Ödülleri Töreni'nde konuştu, önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, "İnsanımızın hak ve hukukunu gözetmede kendilerini hukukun üstünde gören sosyal medya şirketlerinin baskılarına boyun eğmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.
14.01.2021Gündem
İletişim Başkanı Altun: Türkiye markasını güçlendirmek için çalışacağız
İletişim Başkanı Altun: Türkiye markasını güçlendirmek için çalışacağızCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "İletişimi milli çıkarlar doğrultusunda stratejik bir bakış açısıyla ele alıyoruz. Ülkemizin itibarını koruyacak ve yükseltecek bir anlayışla ulusal ve uluslararası boyutta çalışmalar gerçekleştiriyoruz." dedi.
13.01.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan tek tek sayıp uyardı: Güvenle bakamayız
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan tek tek sayıp uyardı: 'Güvenle bakamayız'Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da "Geleneksel Sporlar Gençlik ve Spor Kulübü Tesisi Açılış Töreni"nde konuşma yaptı. Erdoğan, 'Kendini bilen, tarihini bilen, medeniyetini bilen inançlı, ahlâklı, erdemli gençler yetiştirmeden geleceğimize güvenle bakamayız. Son dönemdeki tarihimizi ve kültürümüzü anlatan dizilerin ilgi çekmesinin gerisinde milletimizin geçmişini bilme, tanıma ve yaşatma heyecanı yatıyor' dedi.
12.01.2021Siyaset
Kılıçdaroğlu’na tepki: ‘Milli iradeye saygısızlık’
Kılıçdaroğlu’na tepki: ‘Milli iradeye saygısızlık’CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik ‘sözde cumhurbaşkanı’ ifadesi tepkilere neden oldu.
11.01.2021Siyaset
Kılıçdaroğluna peş peşe sert tepkiler: Derhal özür dilemelidir
Kılıçdaroğlu'na peş peşe sert tepkiler: Derhal özür dilemelidir!CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için kullandığı "sözde" ifadesi büyük tepki topladı. TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Anayasal kurumlara, meşruiyete, milli iradeye saygı göstermek herkesin vazifesidir" ifadesiyle tepkisini dile getirdi. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kılıçdaroğlu'nu özür dilemeye çağırdı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Kılıçdaroğlu için "tarihin çöplüğünde yerini alacak" dedi. Hükümet Sözcüsü Ömer Çelik de "Kılıçdaroğlu'nun milli iradeye saygısızlık ettiğini" savundu.
10.01.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altun: Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanımızdan derhal özür dilemelidir
İletişim Başkanı Altun: 'Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanımızdan derhal özür dilemelidir'Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili sözlerine tepki göstererek, özür dilemesini istedi.
10.01.2021Siyaset
Çalışan Gazeteciler Günü mesajları: Demokrasilerin olmazsa olmazı
Çalışan Gazeteciler Günü mesajları: Demokrasilerin olmazsa olmazıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Demokrasilerin olmazsa olmazı basının asli ve en asil işlevi olan halkın doğru bilgilendirilmesi vazifesini, mesai mefhumu olmadan, fedakarca yerine getiren tüm değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum” ifadesini kullandıİletişim Başkanı Fahrettin Altun da “Türkiye’nin son yıllarda her alanda katettiği ilerleme, medyada da çeşitliliğe sahip özgürlükçü bir ortamın oluşmasıyla kendini göstermektedir...
10.01.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altundan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı
İletişim Başkanı Altun'dan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Başarıları ve yetkinlikleriyle uluslararası medyada da etki uyandıran basın kuruluşlarımızın ve gazetecilerimizin varlığı, ülkemize övünç, bizlere gurur vermektedir. Türkiye'nin son yıllarda her alanda katettiği ilerleme, medyada da çeşitliliğe sahip özgürlükçü bir ortamın oluşmasıyla kendini göstermektedir." ifadesini kullandı.
9.01.2021Siyaset
İletişim Başkanlığından CHPli grup başkanvekilinin iddiasına yalanlama
İletişim Başkanlığı'ndan CHP'li grup başkanvekilinin iddiasına yalanlamaİletişim Başkanlığınca, "CHP grup toplantılarının televizyonlarda yayınlanmaması için kanalların arandığı" iddialarının "tamamen yalan ve hayal ürünü" olduğu bildirildi.
7.01.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altundan ABDdeki olaylara ilişkin paylaşım
İletişim Başkanı Altun'dan ABD'deki olaylara ilişkin paylaşımCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "ABD'de demokrasinin tüm kurum ve teamülleriyle bir an önce işler hale geleceğine olan inancımızı koruyoruz." ifadelerini kullandı.
6.01.2021Siyaset
Kaftancıoğlu hakkındaki  iddianame kabul edildi
Kaftancıoğlu hakkındaki iddianame kabul edildiİstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında ‘suç işlemeye tahrik, suçu ve suçluyu övmek’ suçlamasıyla hazırladığı iddianame kabul edildi.
6.01.2021Siyaset
Şehit Fethi Sekin  törenlerle anıldı
Şehit Fethi Sekin törenlerle anıldı İzmir Adliyesi’ni hedef alan PKK’lı teröristlerce 5 Ocak 2017’de düzenlenen saldırıyı önleyen ancak mermisi bitene kadar sürdürdüğü çatışmada şehit düşen polis memuru Fethi Sekin (44) olayın dördüncü yıldönümünde Elazığ ve İzmir’de törenlerle anıldı
6.01.2021Siyaset
Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan Bahçeliyi evinde ziyaret etti
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan Bahçeli'yi evinde ziyaret ettiGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etti. İki arasındaki görüşme sona erdi.
5.01.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altun, şehit Fethi Sekini Yiğitler Destanı türküsüyle andı
İletişim Başkanı Altun, şehit Fethi Sekin'i 'Yiğitler Destanı' türküsüyle andıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, 5 Ocak 2017'de İzmir Adliyesi'ne yönelik terör saldırısında şehit olan polis memuru Fethi Sekin'in, şehadetinin 4’üncü yıldönümü dolayısıyla yaptığı paylaşımda, 'Yiğitler Destanı' türküsüne yer verdi.
5.01.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Bahçeliyi evinde ziyaret ediyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bahçeli'yi evinde ziyaret ediyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret ediyor.
5.01.2021Haberler
Son dakika... CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki iddianame kabul edildi
Son dakika... CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki iddianame kabul edildiİstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında “Suç işlemeye tahrik”, “Suçu ve suçluyu övmek” suçlamasıyla hazırladığı iddianame kabul edildi. Kaftancıoğlu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un Kuzguncuk'taki evinin fotoğraflanması olayında CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş’ı azmettirme, “Suç işlemeye tahrik”, “Suçu ve suçluyu övmek” suçlamasıyla 9 aydan 10.5 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanacak.
5.01.2021Siyaset
Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan Bahçeliyi evinde ziyaret etti
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan Bahçeli'yi evinde ziyaret ettiGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etti. İki arasındaki görüşme sona erdi.
5.01.2021Siyaset
‘Darbeyle tehdit edenlerin demokrasi söylemi trajikomik’
‘Darbeyle tehdit edenlerin demokrasi söylemi trajikomik’Cumhurbaşkanı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ve gazeti Can Ataklı’nın açıklamalarına tepki gösterdi. “Erdoğan seçimle gitmez” başlığıyla YouTube’da bir video paylaşan gazeteci Ataklı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimle iktidardan gitmeyeceğini iddia ederek, “Erdoğan’ın gitmesi için, çok büyük bir halk öfkesinin doğması gerekir, büyük bir doğal afet olması gerekir” ifadelerini kullandı.
5.01.2021Siyaset
Adalet Bakanı Gülden darbe çağrışımı tepkisi
Adalet Bakanı Gül'den "darbe çağrışımı" tepkisiAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Demokratik yarışta açık ara geride kalanlar millet iradesine sırtlarını dönüp ya darbeden ya olağan dışı gelişmelerden medet umuyorlar. Daha çok beklersiniz." paylaşımında bulundu.
4.01.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altun: Darbeci zihniyet, 27 Mayıstan bu yana hep aynı
İletişim Başkanı Altun: Darbeci zihniyet, 27 Mayıs'tan bu yana hep aynıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Milletin demokratik, sivil hak ve kazanımlarını bir türlü hazmedemeyen, seçilmiş hükümeti kendilerinden olmadıkça meşru görmeyen darbeci zihniyet, 27 Mayıs'tan bu yana hep aynı" dedi.
4.01.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altundan başörtüsü paylaşımı
İletişim Başkanı Altun'dan başörtüsü paylaşımıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Başörtüsü düşmanları bugün kendilerini takiye yapmak zorunda hissediyorsa bu, Cumhurbaşkanımızın kararlı duruşu ve siyasi mücadelesi sayesindedir." ifadesini kullandı.
1.01.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altundan Ayasofya açıklaması: Cumhurbaşkanımıza minnetarız
İletişim Başkanı Altun'dan Ayasofya açıklaması: Cumhurbaşkanımıza minnetarızİletişim Başkanı Fahrettin Altun, Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin ibadete açılmasını "2020'nin felaketleri" arasında gösterdiği gerekçesiyle Sözcü gazetesine tepki gösterdi.
1.01.2021Siyaset
Son dakika... Sözcü gazetesine siyasilerden Ayasofya tepkisi
Son dakika... Sözcü gazetesine siyasilerden Ayasofya tepkisiAyasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin ibadete açılmasını "2020'nin felaketleri" arasında gösterdiği gerekçesiyle Sözcü gazetesine siyasiler tepki gösterdi.
1.01.2021Siyaset
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu Almanya ile ortak aşı üretimi
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Almanya ile ortak aşı üretimiGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cuma namazını Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde kıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan cuma namazının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Bunun yanında yine ayrıca Almanya ile yaptığımız görüşmelerde bir ortak üretim meselesi de söz konusu. Bu konuda TÜBİTAK çalışmasını sürdürüyor' dedi.
1.01.2021Siyaset
Son Dakika... Beştepede ödül töreni Cumhurbaşkanı Erdoğandan flaş açıklamalar
Son Dakika... Beştepe'de ödül töreni! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamalarGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Töreni'ne katıldı. Erdoğan, 'Sanat teorilerinin çöktüğü, sanat ortamının değişime uğradığı, sanat hırsızlıklarının yüzlere vurulduğu bir çağda yaşıyoruz. Beklediğimiz o sanatçı muhalefetini sosyal medya hesabından savurduğu siyasi polemiklerle değil kanatlanıp uçurduğu sanatıyla gösterecektir' dedi.
30.12.2020Siyaset
İletişim Başkanı Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalından Aylin Sözer cinayetine tepki
İletişim Başkanı Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Aylin Sözer cinayetine tepkiCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, akademisyen Aylin Sözer'in canice katledilmesinin yürekleri yaktığını belirtirken, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da katilin en ağır cezayı alacağına inandığını bildirdi.
29.12.2020Siyaset
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından Sarıkamış Destanı anısına özel klip
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından Sarıkamış Destanı anısına özel klipCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca Sarıkamış Destanı'nın 106. yılına özel klip hazırlandı.
25.12.2020Gündem
Son dakika: Diyanet İşleri Başkanlığından Türkçe ibadet ve ezan açıklaması
Son dakika: Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan Türkçe ibadet ve ezan açıklamasıGelen son dakika haberine göre; İBB'nin Mevlana'nın ölüm yıldönümünde düzenlediği Şeb-i Arus töreninde Kur'an-ı Kerim tilavetinin Türkçe okunması üzerine Diyanet İşleri Başkanlığı konuya ilişkin açıklamada bulundu. Açıklamada "Kur’an-ı Kerim’in meal ve tefsirlerini okumak gerekli olmakla birlikte okunan bu tercümelerin Kuran olarak isimlendirilmesi caiz olmadığı gibi mealin Kuran yerine okunması da doğru değildir." denildi. Ayrıca ezanın Türkçe okunmasıyla ilgili de açıklama yapıldı. Ezanın asli halinin dışında herhangi bir dil ile okunacak çağrının, İslam alimleri ve dünya Müslümanları nezdinde ezan olarak itibarının olmadığının muhakkak olduğu belirtildi.
23.12.2020Siyaset
Son dakika... İletişim Başkanı Altun: Can Dündar’ı ülkemize iade etmelerini bekliyoruz
Son dakika... İletişim Başkanı Altun: Can Dündar’ı ülkemize iade etmelerini bekliyoruzCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "casusluk ve silahlı terör örgütüne yardım" suçlarından hüküm giyen Can Dündar'ın faaliyetlerinin gazetecilik bağlamında değerlendirilemeyeceğini bildirdi.
23.12.2020Gündem
Fahrettin Altun: CHPnin önerisini kabul etmiyoruz
Fahrettin Altun: CHP'nin önerisini kabul etmiyoruzİletişim Başkanı Fahrettin Altun, CHP'ye tepki göstererek, "CHP'nin önerisini kabul etmiyoruz" dedi.
22.12.2020Gündem
İletişim Başkanı Altun: İslâmın kaideleri hoşgörü kelimesi altında içi boşaltılacak değerler değildir
İletişim Başkanı Altun: İslâm'ın kaideleri 'hoşgörü' kelimesi altında içi boşaltılacak değerler değildirİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "İlahî kelamı nüzûluna aykırı bir biçimde, özünden koparırcasına, sözde semâ gösterisi eşliğinde Türkçe okumak 'hoşgörü' kelimesiyle ifade edilecek bir olay değildir. İslâm'ın kaideleri 'hoşgörü' kelimesi altında içi boşaltılacak değerler değildir" dedi.
21.12.2020Siyaset
Son dakika... İletişim Başkanı Altun: Kötü geçmişlerini Cumhurbaşkanımıza saldırarak örtemezler
Son dakika... İletişim Başkanı Altun: Kötü geçmişlerini Cumhurbaşkanımıza saldırarak örtemezlerGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Doğum gününe resmi heyet gönderecek kadar Hitler-Nazi hayranı olanları, Goebbels'i özel misafir olarak ağırlayıp icazet alanları, imrendikleri faşist Mussolini'ye her fırsatta selam gönderenleri milletimiz çok iyi tanıyor. Kötü geçmişlerini Cumhurbaşkanımıza saldırarak örtemezler." ifadelerini kullandı.
18.12.2020Siyaset
Son dakika... İletişim Başkanı Altundan CHPli Özele tepki
Son dakika... İletişim Başkanı Altun'dan CHP'li Özel'e tepkiGelen son dakika haberine göre; CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili açıklamasına İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan sert tepki geldi.
18.12.2020Siyaset
İletişim Başkanı Altun’dan Göçmenler Günü mesajı
İletişim Başkanı Altun’dan 'Göçmenler Günü' mesajıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, '18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü' nedeniyle mesaj paylaştı.
18.12.2020Siyaset
Altun’dan “17 Aralık” mesajı: Yaratmaya çalıştıkları algılarda boğulacaklar
Altun’dan “17 Aralık” mesajı: Yaratmaya çalıştıkları algılarda boğulacaklarİletişim Başkanı Fahrettin Altun, “FETÖ’nün darbe girişimlerini, operasyonlarını, gerçek yüzlerini tüm dünyaya anlatmak için çalışmaya devam edecek, bu vatanı terör örgütlerine, onların hamilerine teslim etmeyeceğiz” dedi.
18.12.2020Siyaset
Son dakika... Akademinin yüz karası Yeter artık
Son dakika... Akademinin yüz karası! 'Yeter artık'Son dakika haberlere göre, bir televizyon programında üniversiteler için ‘fuhuş yuvası’ ifadesini kullanan Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’na tepki yağdı. Skandal sözler siyasetin gündemine otururken; Sofuoğlu, hakkında soruşturma başlatıldı.
18.12.2020Gündem
Son dakika: Erdoğandan net mesaj: Kökünü kurutana kadar mücadelemiz sürecek
Son dakika: Erdoğan'dan net mesaj: Kökünü kurutana kadar mücadelemiz sürecekGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak Başbakanı Kazımi ile ortak basın toplantısında konuştu. Erdoğan, "Sayın Kazımi ile, ortak düşmanımız DEAŞ, PKK ve FETÖ terör örgütleriyle mücadelemizin sürdürülmesini kararlaştırdık. Bu katil sürülerinin kökünü kurutana kadar mücadelemizi sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı.
17.12.2020Siyaset
Son dakika... Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu hakkında soruşturma başlatıldı
Son dakika... Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu hakkında soruşturma başlatıldıGelen son dakika haberine göre; Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı, üniversiteler hakkında tepki toplayan açıklamalar yapan Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu hakkında soruşturma başlattı. İletişim Başkanı Fahrettin Altun da olayın takipçisi olacaklarını belirtti.
17.12.2020Gündem
Son Dakika | Üniversiteler için fuhuş evleri demişti Tepki yağan sözlerle ilgili harekete geçildi
Son Dakika | Üniversiteler için 'fuhuş evleri' demişti! Tepki yağan sözlerle ilgili harekete geçildiGelen son dakika haberine göre, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu'nun üniversiteler için 'Neredeyse fuhuş evleri' sözlerine tepkiler çığ gibi büyüdü. SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, açıklamaların kabul edilmesi ve hoş görülmesinin hiçbir şekilde mümkün olmadığını dile getirerek, söz konusu konuşma ile ilgili gerekli işlemlerin yapılacağını söyledi.
17.12.2020Gündem
İletişim Başkanı Altundan 17 Aralık paylaşımı: Unutturmamak en öncelikli görevimiz
İletişim Başkanı Altun'dan '17 Aralık' paylaşımı: Unutturmamak en öncelikli görevimizİletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 'Bugün; demokrasimize, milli irademize, Cumhurbaşkanımıza karşı uluslararası tezgahlarda haince işlenmiş ve FETÖ tarafından uygulanan 17 Aralık darbe girişiminin yıl dönümü. Bu tarihleri unutturmamak demokrasimizi ve bağımsızlığımızı korumak için en öncelikli görevimizdir' dedi.
17.12.2020 Siyaset
İletişim Başkanı Altundan üniversiteler fuhuş evi yorumuna tepki
İletişim Başkanı Altun'dan 'üniversiteler fuhuş evi' yorumuna tepkiGelen son dakika haberine göre; Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu'nun üniversitelere yönelik sarf ettiği bir tepki de İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan geldi.
17.12.2020Siyaset
Yaptırıma karşı adımlar değerlendirildi
Yaptırıma karşı adımlar değerlendirildiCumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK), Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı...
16.12.2020Siyaset
Son dakika... YİK toplantısı sonrası flaş açıklama ABDnin skandal kararı kınandı
Son dakika... YİK toplantısı sonrası flaş açıklama! ABD'nin skandal kararı kınandıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı'nda, ABD'nin Türkiye'nin S-400 tedarikine yönelik tek taraflı yaptırım kararı kınandı.
15.12.2020Siyaset
Son dakika Fuat Oktaydan yaptırım kararına tepki
Son dakika! Fuat Oktay'dan yaptırım kararına tepkiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, ABD'nin haksız yaptırım kararını şiddetle kınadığını söyleyerek, "Savunma Sanayii Başkanlığı Başkanı İsmail Demir, Başkan Yardımcısı Faruk Yiğit, Hava Savunma ve Uzay Daire Başkanı Serhat Gençoğlu ve Grup Müdürü Mustafa Alper Deniz; sizlerle gurur duyuyoruz. Milletimiz ve devletimiz adına, 'Sizinleyiz, yanınızdayız.' diyorum." dedi.
15.12.2020Gündem
‘ABD bu vahim yanlıştan derhal geri dönmeli’
‘ABD bu vahim yanlıştan derhal geri dönmeli’ABD, Rusya’dan S-400 sistemlerinin alımı nedeniyle Türkiye’ye yaptırım kararı aldı. Savunma Sanayii Başkanlığı, Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir ve 3 Başkanlık yetkilisi yaptırım listesine alındı. Dışişleri Bakanlığı, skandal karara ilişkin “ABD’nin, tek taraflı yaptırımlar içeren kararını kınıyor ve reddediyoruz. ABD’yi bu vahim yanlıştan geri dönmeye davet ediyoruz” açıklamasını yaptı.
15.12.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

fahrettin altuniletişim başkanıcumhurbaşkanıerdoğanrecep tayyip erdoğan

Fahrettin Altun ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.