Fikirtepe

Fikirtepe

Son dakika fikirtepe haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan fikirtepe gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan fikirtepe haber sayfamızda...

Fikirtepe

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 816 fikirtepe haberi bulunmuştur.
Bakan Kurum: Şu an İstanbulda 117 bin konutun dönüşümünü gerçekleştiriyoruz
Bakan Kurum: Şu an İstanbul'da 117 bin konutun dönüşümünü gerçekleştiriyoruzÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Bu hedef doğrultusunda, önümüzdeki 5 yıl içerisinde her yıl 300 bin, 5 yılda 1,5 milyon konutun dönüşümü için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Şu an İstanbul'da fiilen 117 bin konutun dönüşümünü gerçekleştiriyoruz" dedi.
9.01.2021Siyaset
Bakan Kurum duyurdu: 2 ay içinde temelleri atılıyor
Bakan Kurum duyurdu: 2 ay içinde temelleri atılıyorÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Tozkoparan Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nin ada bazlı, yerinde, hızlı ve gönüllü bir şekilde 2 ay içinde temellerini atacaklarını, projeyi 1,5 yıl içerisinde de bitireceklerini belirterek, "Şunun altını net bir şekilde çizerek söylüyorum. Sizleri, hak sahipliği ve mülkiyet noktasında asla mağdur etmeyeceğiz." dedi.
30.12.2020Ekonomi
Ölmeden evimize kavuşmak güzel’
'Ölmeden evimize kavuşmak güzel’Yıllardır yılan hikâyesine dönen Fikirtepe’deki kentsel dönüşüm belirsizliği bitiyor. Mahalle sakinleri, ‘Devletin bu işe el atması yarınlarımıza umut oldu’ diyor
30.12.2020Gündem
Fikirtepe’de göçmen dramı 3 çocukla arabada yaşam
Fikirtepe’de göçmen dramı! 3 çocukla arabada yaşamSuriye’de 2011 yılından beri devam eden ve tüm ülkede yıkıma yol açan savaş, yüzbinlerce kişinin ölümüne, milyonlarca kişinin de evlerinden olmasına neden oldu. Savaştan kaçan yaklaşık 4 milyon kişi Türkiye’ye sığındı. Bu kişilerin yaklaşık 2 milyonunu 0-18 yaş arası çocuklar oluşturuyor. Binlerce insanın yaşamını yitirmesine neden olan savaşın en ağır yükünü ise çocuklar yaşıyor.
18.12.2020Gündem
Seneye 80 bin konutluk dönüşüm ve proje yolda
Seneye 80 bin konutluk dönüşüm ve proje yoldaÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “2021 yılında toplam bedeli 25 milyar lira olan 80 bin konutluk kentsel dönüşüm ve sosyal konut projemize de başlayacağız” dedi.
14.12.2020Ekonomi
Son dakika... Bakan Kurum: Deprem hepimizin ortak meselesidir
Son dakika... Bakan Kurum: Deprem hepimizin ortak meselesidirGelen son dakika haberine göre; Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "HDP vekili kendince bize çevrecilik, şehircilik dersi veriyor. Biz sizin çevreciliğinizi Diyarbakır sokaklarında, dünya mirası Sur’un sokaklarında gördük, Şırnak’ta, Mardin’de yakıp yıktığınız tarihi eserlerde, bu milletin bağımsızlığının simgesi camilerimizin harap hallerinde gördük." dedi.
12.12.2020Siyaset
Fikirtepe inşaatı 3 yılda tamam
Fikirtepe inşaatı 3 yılda tamamDoğrudan 60 bin vatandaşı ilgilendiren ve yıllardır tamamlanamayan Fikirtepe kentsel dönüşümünü devlet yapacak. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı birimleriyle haftaya Fikirtepe bölgesinde konuşlanacak. Hak sahiplerinden kira destek talepleri alınacak, tahliyeler, yıkımlar hızla yürüyecek. Mevcut sözleşmelere mümkün olduğunca sadık kalınacak. 2-3 yılda dönüşümün ana omurgası bitirilecek.
27.11.2020Ekonomi
Bakan Kurumdan Fikirtepe açıklaması: 1 ay süre verildi
Bakan Kurum'dan Fikirtepe açıklaması: 1 ay süre verildiÇevre Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İstanbul Fikirtepe'de yarım kalan ya da başlamayan dönüşüm projeleri için 1 ay süre verildiğini söyledi.
24.11.2020Ekonomi
Fikirtepe’de dönüşüm TOKİ ve Emlak Konut’tan
Fikirtepe’de dönüşüm TOKİ ve Emlak Konut’tanFikirtepe’deki hak sahiplerinin temsilcileriyle buluşan Bakan Murat Kurum, yıllardır tamamlanamayan dönüşümün TOKİ ve Emlak Konut tarafından yapılacağını açıkladı.
24.11.2020Ekonomi
Bakan Kurum, Fikirtepedeki hak sahibi temsilcileriyle buluştu
Bakan Kurum, Fikirtepe'deki hak sahibi temsilcileriyle buluştuÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Fikirtepe ile ilgili talimatını duyurdu.
23.11.2020Haberler
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan Fikirtepe talimatı
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fikirtepe talimatıGelen son dakika haberine göre; Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Fikirtepe ile ilgili talimatını duyurdu.
23.11.2020Siyaset
Şarkıcı Duman hakkında Çocuğun nitelikli cinsel istismarından tutuklama istendiği ortaya çıktı
Şarkıcı Duman hakkında "Çocuğun nitelikli cinsel istismarından tutuklama" istendiği ortaya çıktıDün Kadıköy’de iki kişinin silahlı saldırısına uğrayan Bulut Duman (30) ile ilgili çok çarpıcı bir son dakika soruşturmasının olduğu ortaya çıktı. Savcı, 13 Kasım’da gözaltına alınan Duman’ın ‘Çocuğun nitelikli cinsel istismarı’ suçundan tutuklanmasını istedi. Mahkeme, Duman’ı haftada üç gün imza verme şartı ile serbest bıraktı. Soruşturmanın başlatılmasına neden olan bir kişinin ifadesi ise tüyler ürpertici.
17.11.2020Gündem
Şarkıcı Bulut Dumanı silahla yaralayan şüpheli adliyeye sevk edildi
Şarkıcı Bulut Duman'ı silahla yaralayan şüpheli adliyeye sevk edildiİstanbul Kadıköy'de şarkıcı Bulut Duman'ı silahla vurarak bacağından yaralayan Yunus Ç. adliyeye sevk edildi. Gözaltına alınan 3 şüpheliden Recep E. serbest kalırken, diğer şüpheli İlhan Atakan E.'nin saldırı anında kendisini vurduğu ve hastanede tedavisinin devam ettiği öğrenildi.
17.11.2020Gündem
Bulut Dumana silahlı saldırı cep telefonu kamerasında
Bulut Duman'a silahlı saldırı cep telefonu kamerasındaAkşam saatlerinde Kadıköy Fikirtepe'de silahlı saldırıya uğrayan Bulut Duman’ın olay yerindeki görüntüleri cep telefonlarına yansıdı.
17.11.2020Haberler
Son dakika... Bulut Dumana silahlı saldırı cep telefonu kamerasında
Son dakika... Bulut Duman'a silahlı saldırı cep telefonu kamerasındaAkşam saatlerinde Kadıköy Fikirtepe'de silahlı saldırıya uğrayan Bulut Duman’ın olay yerindeki görüntüleri cep telefonlarına yansıdı.
17.11.2020Gündem
Kadıköyde şarkıcıya silahlı saldırı; olay anı kamerada
Kadıköy'de şarkıcıya silahlı saldırı; olay anı kameradaŞarkıcı Bulut Duman Kadıköy'de silahlı saldırı sonucu yaralandı.
16.11.2020Haberler
Son dakika... Şarkıcı Bulut Dumana Kadıköyde silahlı saldırı
Son dakika... Şarkıcı Bulut Duman'a Kadıköy'de silahlı saldırıGelen son dakika haberine göre; Şarkıcı Bulut Duman, Fikirtepe'de 3 kişinin saldırısına uğradı. Saldırganlardan biri Duman'ı bacağından vurdu. Duman yaralı olarak hastaneye kaldırılırken saldırganlar gözaltına alındı. Bu arada saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı.
16.11.2020Gündem
Yararlı mı masraflı mı
Yararlı mı masraflı mı?İBB, yol kenarlarındaki dikey bahçeleri fazla maliyetli olduğu gerekçesiyle kaldırarak, yerine grafiti projesi başlattı. Sökülen bitkilerin gürültü ve egzozu emdiğini savunanlar ise çalışmayı eleştirdi
12.10.2020Gündem
İBBnin konuşan duvarlar projesi devam ediyor
İBB'nin konuşan duvarlar projesi devam ediyorİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 'Konuşan Duvarlar Projesi' adı altında Kadıköy'de çevre yolu kenarlarında bulunan dev duvarlara grafiti çalışması yaptırıyor.
11.10.2020Gündem
Tutuklanan CEO’ya asırlık hapis cezası talebi
Tutuklanan CEO’ya asırlık hapis cezası talebiYarım kalan bini aşkın dairesi bulunan Pana Yapı AŞ’nin eski yöneticileri hakkında dava açıldı. ‘Dolandırıcılık’ ve ‘örgüt kurmakla’ suçlanan 13 kişi arasında, şirketin eski CEO’su Kürşat Coşkun Ufuk da yer aldı. 13 kişi, şirketin içini boşaltmak, haksız kazanç elde etmekle suçlanıyor. Davacılar arasında, dizi oyuncusu İpek Tenolcay CHP eski milletvekili İhsan Özkes, basketbolcu Ahmet Düverioğlu da yer aldı.
6.08.2020Ekonomi
Kadıköyde öldürülen kişinin cesedini ev sahibi buldu
Kadıköy'de öldürülen kişinin cesedini ev sahibi buldu!İstanbul Kadıköy’de 3 katlı binanın giriş dairesinde darp edilerek öldürülen kişinin cesedi, ev sahibi tarafından bulundu.
20.07.2020Gündem
Son dakika... Bakan Kurum canlı yayında duyurdu  Bugün başlıyor
Son dakika... Bakan Kurum canlı yayında duyurdu! ' Bugün başlıyor'Son dakika gelen habere göre; Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, CNN Türk'te yayınlanan Hakan Çelik'le Hafta Sonu programında önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Kurum açıklamasında, 'Kentsel dönüşüm süreci hakikaten zor bir süreç. Yerinde yapacaksınız, gönüllü yapacaksınız. Kağıthane'de de bugün temelini atacağımız 688 konutun temellerini atacağız' dedi
11.07.2020Ekonomi
7 gündür elektrikleri kesik olan site sakinleri yardım istedi
7 gündür elektrikleri kesik olan site sakinleri yardım istediİstanbul Kadıköy'de bulunan bir sitede 7 gündür elektrik kesintisi yaşandığını ve musluklardan pis su aktığını iddia eden site sakinleri yetkililerden yardım istedi.
6.07.2020Haberler
İstanbulda 7 gündür elektrikleri kesik olan site sakinleri yardım istedi
İstanbul'da 7 gündür elektrikleri kesik olan site sakinleri yardım istediKadıköy'de bulunan bir sitede 7 gündür elektrik kesintisi yaşandığını ve musluklardan pis su aktığını iddia eden site sakinleri yetkililerden yardım istedi.
6.07.2020Gündem
İstanbul iftar vakti 2020 | 25 Nisan bugün İstanbulda iftar saat kaçta
İstanbul iftar vakti 2020 | 25 Nisan bugün İstanbul'da iftar saat kaçta?İstanbul'da bugün iftar saat kaçta yapılacak? 25 Nisan 2020 Cumartesi günü İstanbul iftar vakti belli oldu. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından belirlenen imsakiye 2020 vatandaşları meraklandırdı. 16 Milyon nüfusa sahip olan İstanbul en çok merak edilen şehirler arasına girdi. İşte İstanbul iftar vakti 2020 haberimizde...
25.04.2020İmsakiye
Kadıköy Posta Kodu Nedir İstanbul Kadıköy Mahallelerinin Posta Kodları
Kadıköy Posta Kodu Nedir? İstanbul Kadıköy Mahallelerinin Posta Kodlarıİstanbul'un farklı semtlerinde olduğu gibi Kadıköy için de ayrı bir posta kodu bulunmaktadır. Böylece tamamen güvenli şekilde posta yollayabilir ya da değişik amaçlar doğrultusunda kullanabilirsiniz. Peki, Kadıköy posta kodu nedir? İstanbul Kadıköy mahallelerinin posta kodları hakkında bilinmesi gerekenler.
24.04.2020Gündem
Yer: İstanbul... İşkence yapıp görüntüleri amcasına gönderdiler
Yer: İstanbul... İşkence yapıp görüntüleri amcasına gönderdiler!Kadıköy’de fidyeciler tarafından kaçırılarak 4 gün boyunca işkence edilen ve görüntüleri Suudi Arabistan’daki amcasına gönderilen şahıs polisin operasyonuyla kurtarılırken, olayla ilgili yakalanan 5 kişi tutuklandı, 2 kişi sınır dışı edildi.
4.02.2020Gündem
Yardım timi iş başında
Yardım timi iş başındaBedri Usta’nın başlattığı sosyal sorumluluk projesine, ünlü isimler destek veriyor. Grup, sokakta yaşayan insanlarla ilgileniyor
2.02.2020Cadde
Kadıköyde yılbaşı gecesi taciz iddiası Şüpheli yakalandı
Kadıköy'de yılbaşı gecesi taciz iddiası! Şüpheli yakalandıİstanbul Kadıköy'de yılbaşı gecesi sokakta yürüyen bir kadını taciz ettiği öne sürülen şüpheli yakalandı.
10.01.2020Gündem
Kadıköyde 4 katlı bina alev alev yandı
Kadıköy'de 4 katlı bina alev alev yandıKadıköy'de 4 katlı bir binanın 4. katında henüz bilinmeyen bir sebeple çıkan yangında daire alev alev yandı. Dairede yaşayan yabancı uyruklu 1 kişi ise yangın sonrasında olay yerinden kaçtı.
24.12.2019Gündem
Kadıköyde uyuşturucu operasyonu
Kadıköyde uyuşturucu operasyonuİstanbul, Kadıköy'de uyuşturucu satışı yapan şüpheli suçüstü yakalandı. Şüphelinin evinde yapılan aramada bir miktar uyuşturucu madde bulunurken, operasyon kameralara yansıdı.
13.12.2019Gündem
Fikirtepe metrobüs durağında iki metrobüs birbirine girdi
Fikirtepe metrobüs durağında iki metrobüs birbirine girdiOlay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.
5.12.2019Haberler
Son dakika... Fikirtepede iki metrobüs birbirine girdi
Son dakika... Fikirtepe'de iki metrobüs birbirine girdi!Fikirtepe metrobüs durağına yanaşan bir metrobüs, kayganlaşan yolda duramayarak önünde duran metrobüse çarptı. Metrobüslerin duraktan alınmasıyla yol akışı tekrar sağlandı.
5.12.2019Gündem
Kadıköyde 3 katlı binanın çatısı alev alev yandı
Kadıköy'de 3 katlı binanın çatısı alev alev yandıKadıköy'de 3 katlı binanın çatısı alev alev yandı. Yan binanın çatısına da sıçrayan alevler çevrede korku ve paniğe neden oldu.
22.11.2019Gündem
Olası bir depremde 48 bin bina çökecek
Olası bir depremde 48 bin bina çökecekİBB Deprem Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Daire Başkanı Tayfun Kahraman, olası büyük depremde İstanbul’da çökecek 48 bin bina olduğunu vurgularken, TMMOB’dan Nusret Suna “İstanbul’da 1 milyon konut halen güvenli değil” dedi...
12.11.2019Gündem
Kadıköy’de uyuşturucu operasyonu: 5 gözaltı
Kadıköy’de uyuşturucu operasyonu: 5 gözaltıKadıköy'de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 5 kişi gözaltına alındı. Operasyonda bir miktar uyuşturucu ile para ele geçirildi.
5.11.2019Gündem
Çocuklara uyuşturucu madde satan zehir tacirlerine operasyon: 5 gözaltı
Çocuklara uyuşturucu madde satan zehir tacirlerine operasyon: 5 gözaltıİstanbul Kadıköy’de okul çevrelerinde çocuklara uyuşturucu madde sattığı ileri sürülen zehir tacirlerine yönelik operasyonda 5 şüpheli yakalandı.
5.11.2019Gündem
İstanbulda 20 saatlik su kesintisi 5 Kasım 2019 İSKİ hangi ilçelerde sular kesik
İstanbul'da 20 saatlik su kesintisi! 5 Kasım 2019 İSKİ hangi ilçelerde sular kesik?İSKİ su kesintisi uyarısı... 5 Kasım 2019 (bugün) İstanbul'da bugün 9 ilçede 10 ila 20 saat arasında değişen sürelerde su kesintisi yaşanacak. Peki, bugün İstanbul'da hangi ilçelerde su kesintisi olacak? İşte İSKİ su kesintisi yapılacak bölgeler...
5.11.2019Gündem
5 Kasım 2019 İSKİ su kesintisi İstanbulda su kesintisi hangi ilçelerde
5 Kasım 2019 İSKİ su kesintisi! İstanbul'da su kesintisi hangi ilçelerde?İstanbul'da 5 Kasım 2019'da 9 ilçede 10 ila 20 saat arasında değişen sürelerde su kesintisi yaşanacak. İSKİ'den yapılan duyuruya göre 5 Kasım'da hangi ilçelerde su kesintisi olacak? İşte İstanbul'da su kesintisi yaşanan ilçeler...
4.11.2019Gündem
İstanbulda 9 ilçede su kesintisi 20 saat...
İstanbul'da 9 ilçede su kesintisi! 20 saat...Üsküdar Küçük Çamlıca Terfi Merkezinde yapılacak çalışmalar nedeniyle yarın 9 ilçedeki bazı mahallelerde 10 ila 20 saat arasında değişen sürelerde su verilemeyecek.
4.11.2019Gündem
Uçak düşüren ilk tayyareci Vecihi Hürkuş kimdir Vecihi Hürkuş biyografisi
Uçak düşüren ilk tayyareci Vecihi Hürkuş kimdir? Vecihi Hürkuş biyografisiTürk havacılığında ilklerin adamı olarak bilinen Vecihi Hürkuş 1986 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi olan Vecihi Hürkuş, Birinci Dünya Savaşı ve Kurtuluş Savaşında gösterdiği başarılar ile adından sıkça söz ettirmiştir. Uçak düşüren ilk tayyareci olan Vecihi Hürkuş uçmaya olan sevdası ve bu uğurda verdiği mücadeleler ile hafızalara kazınmıştır.
29.10.2019Gündem
Bir kaleciden daha fazlası
Bir kaleciden daha fazlasıFransa karşısında adeta harikalar yarayan Mert Günok'u yetiştiren antrenör Yavuz Şimşek, Milliyet'e özel açıklamalar yaptı.
1.07.2020Milli Takım
İstanbulda narkotik operasyonu 35 gözaltı...
İstanbul'da narkotik operasyonu! 35 gözaltı...İstanbul'da 4 ilçede düzenlenen uyuşturucu operasyonunda bir miktar uyuşturucu ele geçirildi, 35 şüpheli gözaltına alındı.
17.09.2019Gündem
Kaıköyde uyuşturucu operasyonu
Kaıköy'de uyuşturucu operasyonuİstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler uyuşturucu satıcılarına yönelik Kadıköy'de operasyon yaptı.
17.09.2019Haberler
Son dakika | Kadıköyde hareketli dakikalar Adreslere baskın yapıldı...
Son dakika | Kadıköy'de hareketli dakikalar! Adreslere baskın yapıldı...İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler uyuşturucu satıcılarına yönelik Kadıköy'de operasyon yaptı.
17.09.2019Gündem
İhanet gecesine ait yeni görüntüler ortaya çıktı
İhanet gecesine ait yeni görüntüler ortaya çıktıFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) ihanet girişimini  gerçekleştirdiği 15 Temmuz gecesine ait ilk kez ortaya çıkan görüntülerde,  metrobüs hattında yaşananlar ve halkın Boğaziçi Köprüsü’ne akın ettiği anlar yer  alıyor.  Bir diğer görüntü ise İstanbul Tuzla Orhanlı gişelerinden... İsa Paşaalioğlu'nun çektiği görüntülerde uzaktan bir keskin nişancının uzun namlulu silahla ateş ettiği anlar kameraya yansıyor. "Yaralı var" seslerinin duyulduğu olaylar sırasında "kolu koptu, araba  getirin" feryatları işitiliyor.
13.07.2019Gündem
İhanet gecesine ait yeni görüntüler ortaya çıktı
İhanet gecesine ait yeni görüntüler ortaya çıktıFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) ihanet girişimini  gerçekleştirdiği 15 Temmuz gecesine ait ilk kez ortaya çıkan görüntülerde,  metrobüs hattında yaşananlar ve halkın Boğaziçi Köprüsü’ne akın ettiği anlar yer  alıyor.  Bir diğer görüntü ise İstanbul Tuzla Orhanlı gişelerinden... İsa Paşaalioğlu'nun çektiği görüntülerde uzaktan bir keskin nişancının uzun namlulu silahla ateş ettiği anlar kameraya yansıyor. "Yaralı var" seslerinin duyulduğu olaylar sırasında "kolu koptu, araba  getirin" feryatları işitiliyor.
13.07.2019Gündem
Yeni görüntüler ortaya çıktı
Yeni görüntüler ortaya çıktıFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) ihanet girişimini gerçekleştirdiği 15 Temmuz gecesine ait ilk kez ortaya çıkan görüntülerde, metrobüs hattında yaşananlar ve halkın Boğaziçi Köprüsü’ne akın ettiği anlar yer alıyor.AA, 15 Temmuz gecesi, E5 üzerindeki metrobüs hattında yaşananların kaydedildiği güvenlik kamerası görüntülerine ulaştı. Görüntüler, halkın darbe girişiminin ilk saatlerinde ve sonrasında neler yaşadığını gözler önüne seriyor.Metrobüs hattının Anadolu Yakası'ndaki ilk durağı olan Söğütlüçeşme'de akşam saatlerinde kaydedilen görüntülerde park halindeki metrobüslerden detaylar yer alıyor. Metrobüs durağı bir süre sonra boşaltılıyor ve seferler tamamen durduruluyor.Söğütlüçeşme metrobüs durağında toplanan vatandaşlar, ellerinde Türk Bayrakları ile köprüye doğru yürüyüşe geçiyor.?Boğaziçi Köprüsü'ne yürüyüşe geçen vatandaşların görüntüleri, Fikirtepe metrobüs durağındaki kameralarca da kaydediliyor.Metrobüsün Uzunçayır durağına ait görüntülerde, bir tırın E5’i kapatmasının ardından, buradaki metrobüs hattına halkın ellerinde bayraklarla girdiği anlar görülüyor.
11.09.2019Haberler
Yeni bir Fikirtepe projesi yaşanmaması adına bu genelgeyi yaptık
"Yeni bir Fikirtepe projesi yaşanmaması adına bu genelgeyi yaptık"Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, kentsel dönüşümle ilgili dün Resmi Gazete'de yayımlanan yeni yönetmeliğe ilişkin, "Ülkemizde yeni bir Fikirtepe projesi yaşanmaması adına da aslında bu genelgeyi yapmış olduk, bu kanun düzenlemesini Meclisimizden çıkarmış olduk." dedi.
22.06.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Benzer Haber Etiketleri

kadıköyistanbulFikirtepeMurat Kurumbulut duman

Fikirtepe ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.