ganyan

ganyan

Son dakika ganyan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ganyan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ganyan haber sayfamızda...

ganyan haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.860 ganyan haberi bulunmuştur.

İstanbul’da okul önlerinde polis denetimi
İstanbul’da okul önlerinde polis denetimi2017-1018 eğitim ve öğretim yılının ikinci yarısının başlaması nedeniyle tüm İstanbul genelinde çocukların korunmasına yönelik gerçekleştirilen denetimde polis ekipleri, vatandaşları didik didik arayarak GBT’lerini sorguladı. Sokak arasındaki ruhsatsız bir kıraathaneye giren polis, sigara makinesi ele geçirdi. 2017 - 2018 eğitim ve öğretim döneminin ikinci yarıyılı yaklaşık 2 bin polis,39 ilçede 150 noktada yaklaşık çocukların suçtan korunması amacıyla okul ve yakın çevrelerinde şüpheli şahıslar, park, bahçe metruk binalar, tütün mamulü satışı yapılan yerler, kıraathane, iddia ve ganyan bayii, internet, oyun salonu ve benzeri iş yerlerinde okul servis ve diğer araçlara yönelik denetim gerçekleştirdi. Denetime Mobil Okul Timlerinin (MOT) yanı sıra narkotik, asayiş ve yunus ekipleri de katıldı. Yapılan uygulamada ekipler, Kağıthane Gültepe Meslekli ve Teknik Anadolu Lisesi çevresinde vatandaşların üstlerini arayarak Genel Bilgi Tarama (GBT) sorgularını gerçekleştirdi. Talatpaşa Caddesi üzerinde de uygulama yapan ekipler, şüpheli gördükleri lüks bir otomobili durdurarak içerisini didik didik aradı.İşyerlerinde “tek dal sigara” denetimi Öte yandan dışarıdaki uygulamalarını sürdüren ekipler, okula yakın işyerlerine de girerek denetim yaptı. İşyerlerinin ruhsatlarını kontrol eden ekipler, çekmeceleri karıştırarak öğrencilere “tek dal sigara” satılıp satılmadığını sordu. Bu şekilde çok sayıda işyerine giren ekipler, kontrollerini gerçekleştirdi.
11.09.2019Yaşam

Yazar Sonuçları