Hakan Çavuşoğlu

Hakan Çavuşoğlu

Halkın Kurtuluş Partisi Manisa 2 .sıra Adayı.

Hakan Çavuşoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.142 hakan cavusoglu haberi bulunmuştur.
‘Etki ajanı’ tartışması
‘Etki ajanı’ tartışmasıTBMM Genel Kurulu’nda AK Parti ile HDP arasında, “etki ajanı” tartışması yaşandı.
24.12.2020Siyaset
10 günde ailesinden 4 kişiyi koronavirüsten kaybetti
10 günde ailesinden 4 kişiyi koronavirüsten kaybetti!Bursa’da koronavirüs sebebiyle 10 gün içinde aynı aileden 4 kişi hayatını kaybetti.
7.12.2020Gündem
Bakan Gül: İnsan hakları çerçevesinde atılacak adımlar üzerinde çalışıyoruz
Bakan Gül: İnsan hakları çerçevesinde atılacak adımlar üzerinde çalışıyoruzAdalet Bakanı Abdülhamit Gül, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyelerinin, 'insan hakları' konusunda öneri ve tavsiyelerini dinledi. Bakan Gül, "İnsan hakları çerçevesinde atılacak adımlar nelerdir, bu konu üzerinde çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıl, Yargı Reformu Strateji Belgesi kamuoyuna açıklanmıştı. Oradaki hedeflerden biri de İnsan Hakları Eylem Planı'nın güncellenmesi" dedi.
3.12.2020Siyaset
‘Ermeni vatandaşlarımıza baskı kabul edilemez’
‘Ermeni vatandaşlarımıza baskı kabul edilemez’TBMM İnsan Hakları Komisyonu çatısında Ermenistan-Azerbaycan savaşında yaşanan hak ihlallerini incelemek üzere kurulan alt komisyon, dün İstanbul’daki Ermeni kurumlarını ziyaret etti.
27.10.2020Siyaset
TBMM Başkanı Şentop Azerbaycandan ayrıldı
TBMM Başkanı Şentop Azerbaycan'dan ayrıldıTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, 2 günlük resmi temaslarının ardından Azerbaycan'dan ayrıldı.
20.10.2020Siyaset
Aliyev, TBMM Başkanı Şentopu kabul etti
Aliyev, TBMM Başkanı Şentop'u kabul etti!Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop ile görüştü.
19.10.2020Siyaset
TBMM’den Azerbaycan’a ‘güçlü destek’ ziyareti
TBMM’den Azerbaycan’a ‘güçlü destek’ ziyaretiTBMM Başkanı Mustafa Şentop; AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Partili milletvekillerinden oluşan bir heyetle Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in davetlisi olarak “Bağımsızlık Günü” etkinliklerine katılmak ve resmi bazı görüşmeler gerçekleştirmek üzere Azerbaycan’a gitti.
19.10.2020Siyaset
TBMM Başkanı Şentop Azerbaycanda
TBMM Başkanı Şentop Azerbaycan'da!Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, resmi temaslarda bulunmak üzere Azerbaycan'da.
18.10.2020Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, beraberindeki milletvekilleriyle Azerbaycana gitti
TBMM Başkanı Şentop, beraberindeki milletvekilleriyle Azerbaycan'a gittiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, bir grup milletvekiliyle Azerbaycan'a gitti.
18.10.2020Siyaset
MHPli İsmet Büyükataman: Bütün oyunları bertaraf ederek çıkaracağız
MHP'li İsmet Büyükataman: Bütün oyunları bertaraf ederek çıkaracağızMHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Belki tarihin hiçbir döneminde olmayan her alanda ve anlamda bir kuşatma ile karşı karşıyayız ama Allah'ın izniyle bugünlerin de üstesinden gelerek aziz milletimizi, ülkemizi layık olduğu noktaya bütün oyunları bertaraf ederek çıkaracağız." dedi.
20.09.2020Siyaset
Eski milli futbolcu Mesut Şen son yolculuğuna uğurlandı
Eski milli futbolcu Mesut Şen son yolculuğuna uğurlandıBursa'da tedavi gördüğü hastanede 76 yaşında hayatını kaybeden Bursasporlu eski milli futbolcu Mesut Şen'in cenazesi toprağa verildi.
3.08.2020Futbol
Akar ve Varank, Yerli Otomobil Fabrikası alanında incelemelerde bulundu
Akar ve Varank, 'Yerli Otomobil Fabrikası' alanında incelemelerde bulunduMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye'nin yerli ve milli otomobilinin üretileceği fabrika alanında incelemede bulundu.
17.07.2020Gündem
TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu toplandı
TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu toplandıTBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonunda görüşülen Türkiye-Yunanistan Sınır Bölgesindeki Sığınmacı Geçişlerin Yerinde İncelenmesine İlişkin Rapor kabul edildi.
2.07.2020Siyaset
TBMM Başkanlığı seçimi 7 Temmuz Salı günü gerçekleşecek
TBMM Başkanlığı seçimi 7 Temmuz Salı günü gerçekleşecekAK Parti'nin, TBMM Başkanlığı seçiminin 7 Temmuz Salı günü gerçekleşmesi, Meclis'in 1 Temmuz'da tatile girmeyerek çalışmalarına devam etmesi ve komisyonlardaki üye dağılımını içeren grup önerisi kabul edildi.
30.06.2020Siyaset
‘Sadece 2 cezaevinde covid-19 vakası var’
‘Sadece 2 cezaevinde covid-19 vakası var’Adalet Bakan Yardımcısı Uğurhan Kuş, Türkiye’de 439 cezaevinden sadece ikisinde corona virüs vakası bulunduğunu açıkladı.
12.06.2020Gündem
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Çavuşoğlu: Yeni bir  destek paketi gündemde
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Çavuşoğlu: Yeni bir destek paketi gündemdeTBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, yeni bir destek paketinin gündemde olduğunu belirterek, "Ücretsiz izne ayrılanlar olduğu gibi 15 Mart'tan sonra işini kaybedenler de var ve bu vatandaşlarımız da bundan istifade edecek." ifadelerini kullandı.
14.04.2020Siyaset
Yunan sınırı ateş altında
Yunan sınırı ateş altındaYunan polisi Türkiye sınırına yine ses bombası ve biber gazı yağdırdı. Bu sırada sınırda incelemelerde bulunan TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyeleri de atılan gazdan etkilendi. Bir grup göçmenin Yunanistan’a geçmek istemesi üzerine Yunan polisi ateş açtı. Bir göçmen öldü, beş göçmen de yaralandı. Güvenlik önlemleri artırıldı, tarlalardan sınıra geçişler yasaklandı
5.03.2020Gündem
Son dakika... Yunanistan bir göçmeni daha öldürdü
Son dakika... Yunanistan bir göçmeni daha öldürdü!Gelen son dakika haberine göre, Edirne Valiliğinden, Yunanistan polis ve sınır birliklerince ses, sis, gaz bombaları, plastik mermi ve gerçek mermiler kullanılarak açılan ateş sonucu 1 düzensiz göçmenin öldüğü, 5'inin yaralandığı bildirildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaşanan gelişmeler sonrası Yunanistan'a çok sert tepki gösterdi. Soylu, "Bugün 11’de Edirne Pazarkule'de 1 mülteciyi daha öldürüp 5'ini yaralayan Yunanistan uluslararası kuralları çiğneyip insan hakları ihlallerine devam ediyor çünkü Avrupa şımartıyor" dedi.
4.03.2020Gündem
Yerli otomobil için 12 Martta tanıtım yapılacak
Yerli otomobil için 12 Mart'ta tanıtım yapılacakYerli otomobil için üretim tesislerinin kurulacağı Bursa'nın Gemlik ilçesinde 12 Mart'ta tanıtım toplantısı düzenlenecek.
27.02.2020Ekonomi
KOSGEBden girişimciler için yeni kredi programı
KOSGEB'den girişimciler için yeni kredi programıSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "KOSGEB'in girişimcilik destek programından yararlanan ya da yararlanmayı planlayan girişimcilerimize, 50 bin liraya kadar yeni bir kredi programı başlatıyoruz. İlk defa uygulanacak bu mekanizmayla, 50 bin liraya kadar alınan kredinin 10 puanlık finansman maliyetini KOSGEB karşılayacak." dedi.
22.10.2019Ekonomi
Artık söz bitti talimatı verdik
"Artık söz bitti talimatı verdik"Fırat’ın doğusuyla ilgili her türlü ikazın yapıldığını ve yeterince sabır gösterildiğini vurgulayan Erdoğan, “Hazırlıklarımızı yaptık, gereken talimatları verdik. Belki bugün, belki yarın denebilecek kadar yakındır. Hem karadan hem havadan bu harekâtı yürüteceğiz” dedi...
6.10.2019Siyaset
Beyin kanamasından hayatını kaybeden er toprağa verildi
Beyin kanamasından hayatını kaybeden er toprağa verildiAdana’da vatani görevini yaparken geçirdiği beyin kanaması sonucu yaşamını yitiren Er Şükrü Gündüz, memleketi Bursa’da toprağa verildi. Cenazede Nurgül Gündüz'ün, tek çocuğu olan oğlu Şükrü Gündüz’ün tabutuna sarılıp, resmini öpmesi, yürekleri dağladı.
22.09.2019Gündem
Bakan Dönmez: Türkiye bölgede enerjinin ticaret merkezi olma yolunda
Bakan Dönmez: Türkiye bölgede enerjinin ticaret merkezi olma yolundaEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Türkiye bölgede enerjinin ticaret merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Onun için de altyapımızı büyük oranda tamamladık. Piyasa işletmeciliği açısından önemli aşamaları, mesafeleri katettik." dedi.
15.03.2019Ekonomi
Fuat Oktay: CHP gibi arkasını dönüp gidenlerden değiliz
Fuat Oktay: 'CHP gibi arkasını dönüp gidenlerden değiliz'Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Bursa programı kapsamında, Osmangazi Belediyesi tarafından yapılan Alparslan Türkeş  Caddesi'nin açılışını gerçekleştirdi. Burada konuşan Oktay, ''CHP gibi oy yoksa, hizmet de yok deyip arkasını dönüp gidenlerden değiliz.'' dedi.
9.03.2019Gündem
Fuat Oktay: CHP gibi arkasını dönüp gidenlerden değiliz
Fuat Oktay: 'CHP gibi arkasını dönüp gidenlerden değiliz'Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Bursa programı kapsamında, Osmangazi Belediyesi tarafından yapılan Alparslan Türkeş  Caddesi'nin açılışını gerçekleştirdi. Burada konuşan Oktay, ''CHP gibi oy yoksa, hizmet de yok deyip arkasını dönüp gidenlerden değiliz.'' dedi.
9.03.2019Gündem
Son dakika... Çavuşoğlundan 17 ülkeyle müzakere açıklaması
Son dakika... Çavuşoğlu'ndan 17 ülkeyle müzakere açıklaması!Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, "Bugün 20 ülkeyle serbest ticaret anlaşmamız var ama 17 ülkeyle de müzakere ediyoruz" dedi.
2.03.2019Dünya
Hüseyin Aydın: Son 3 ayda Türk ekonomisinde olumlu gelişmeleri gördük
Hüseyin Aydın: Son 3 ayda Türk ekonomisinde olumlu gelişmeleri gördükTürkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, "Bugün, Allah'a hamdolsun son 1-1,5 aydır fevkalade bir bolluğa, rahat  bir likiditeye sahibiz. Türk bankacılık sisteminde öz kaynağımızda, likitte  problemlerimiz vardı ama dengelenme ve disiplinle, yeni ekonomi programıyla şu  anda likitte de ciddi bir artışa sahibiz” dedi.
23.02.2019Ekonomi
Bakan Selçuk: 8,3 milyon kişiye ilave istihdam sağladık
Bakan Selçuk: 8,3 milyon kişiye ilave istihdam sağladıkBursa Ticaret ve Sanayi Odasında (BTSO) düzenlenen "Bursa İş Dünyası  ile İstihdam Buluşması" etkinliğinde konuşan Selçuk, Anadolu'nun emeğin, alın  terinin, fedakarlığın, vefanın ve cömertliğin adı olduğunu söyledi.
23.02.2019Ekonomi
‘Güvenli bölge Ankara-İstanbul arası kadar’
‘Güvenli bölge Ankara-İstanbul arası kadar’AK Partili ve MHP’li milletvekilleriyle yemekte bir araya gelen Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Suriye’nin kuzeyinde oluşturulacak güvenli bölgeye ilişkin “Fırat’ın doğusunda 440-450 km’ye varan sınır hattında bir güvenli bölge oluşturulması planlanıyor. İstanbul-Ankara arası kadar bir yer. 32 km derinliğe iniyor. Terör örgütü YPG’nin orada olmasına asla müsaade etmeyeceğiz” dedi.
18.02.2019Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sen oraya nasıl beton yığınlarını sokarsın dedi ve son noktayı koydu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Sen oraya nasıl beton yığınlarını sokarsın' dedi ve son noktayı koyduBursa Gökdere Meydanı'nda düzenlenen mitingde halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, müjdeleri peş peşe sıraladı ve ekledi: "İstanbul-Bursa arasını 1 saate düşürecek projeyi bu yıl içinde bitiriyoruz."Polisin elini ısıran HDP'li vekile sert tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bunlara bunların hesabını sormayacak mıyız? Soracağız. Öyle yok. Bunların bedelini ödeyecekler" dedi."Sen oraya nasıl beton yığınlarını sokarsın" diyen Erdoğan, Nevşehir'de peribacalarının olduğu bölgedeki tüm kaçak göçek yapıların yıkılması talimatını verdiğini söyledi.
15.02.2019Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sen oraya nasıl beton yığınlarını sokarsın dedi ve son noktayı koydu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Sen oraya nasıl beton yığınlarını sokarsın' dedi ve son noktayı koyduBursa Gökdere Meydanı'nda düzenlenen mitingde halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, müjdeleri peş peşe sıraladı ve ekledi: "İstanbul-Bursa arasını 1 saate düşürecek projeyi bu yıl içinde bitiriyoruz."Polisin elini ısıran HDP'li vekile sert tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bunlara bunların hesabını sormayacak mıyız? Soracağız. Öyle yok. Bunların bedelini ödeyecekler" dedi."Sen oraya nasıl beton yığınlarını sokarsın" diyen Erdoğan, Nevşehir'de peribacalarının olduğu bölgedeki tüm kaçak göçek yapıların yıkılması talimatını verdiğini söyledi.
15.02.2019Siyaset
Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlunun acı günü
Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu'nun acı günüAK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu'nun kayınpederi hayatını kaybetti. Cenazesi cumartesi günü Çanakalle'de toprağa verilecek.
23.11.2018Siyaset
3 bin çocuk cezaevlerinde
3 bin çocuk cezaevlerindeAK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu başkanlığında toplanan TBMM İnsan Hakları Komisyonu, insan hakları ihlalleri başvuruları ve cezaevlerinde yaşananlara ilişkin raporları görüştü.
15.11.2018Gündem
Babaya asker selamıyla veda
Babaya asker selamıyla vedaŞırnak’ta PKK’lı teröristlerce yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Ünal Olgun (24), memleketi Bursa’nın Gürsu ilçesinde toprağa verildi. Şehidin 4 yaşındaki kızı Ceren, babasını son yolculuğuna asker selamıyla uğurladı.
14.11.2018Gündem
Son dakika: Bakan Albayrak açıkladı 2 ayda püskürttük...
Son dakika: Bakan Albayrak açıkladı! 2 ayda püskürttük...Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, ekonomik saldırılara ilişkin, "Büyük operasyonu 2 ayda püskürttük" dedi.Bakan Albayrak, yıl sonunda cari dengenin çok daha büyük bir sürprize gebe olduğunu söyledi.
8.11.2018Ekonomi
‘Afrika tezkeresi’ uzatıldı
‘Afrika tezkeresi’ uzatıldıBirleşmiş Milletlerin Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti’nde icra ettiği harekat ve misyonlar kapsamında hudut, şümul, miktar ve zamanı hükümetçe takdir ve tespit edilmek üzere, Türk Silahlı Kuvvetlerinin yurt dışına gönderilmesi konusunda hükümete verilen izin süresinin 31 Ekim 2018 tarihinden itibaren bir yıl uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi, TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi...
2.10.2018Siyaset
Son dakika | Türk askerinin Mali ve Orta Afrika Cumhuriyetindeki görev süresi uzatıldı
Son dakika | Türk askerinin Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'ndeki görev süresi uzatıldıBirleşmiş Milletlerin Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'nde  icra ettiği harekat ve misyonlar kapsamında hudut, şümul, miktar ve zamanı  hükümetçe takdir ve tespit edilmek üzere, Türk Silahlı Kuvvetlerinin yurt dışına  gönderilmesi konusunda hükümete verilen izin süresinin 31 Ekim 2018 tarihinden  itibaren bir yıl uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi, TBMM Genel  Kurulunda kabul edildi.
2.10.2018Gündem
TBMM Başkanı Yıldırım, Bursa heyetini kabul etti
TBMM Başkanı Yıldırım, Bursa heyetini kabul ettiTBMM Başkanı Binali Yıldırım, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu ve beraberindeki Bursa heyetini kabul etti.
12.09.2018Siyaset
Yıldırım, TRT Genel Müdürü’nü kabul etti
Yıldırım, TRT Genel Müdürü’nü kabul ettiTBMM Başkanı Binali Yıldırım, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren’i kabul etti...
12.09.2018Siyaset
ExtremPark’ta ‘heyecan’ başladı
ExtremPark’ta ‘heyecan’ başladıBursalıların kentin oksijen deposu olan Atatürk Kent Ormanı’na gelmesi için güçlü bir bahane oluşturacak ‘Bursa ExtremPark’ hizmete açıldı. Başkan Alinur Aktaş, “Türkiye ve Avrupa’dan yoğun turist çekecek ExtremPark, adrenalin dolu içeriğiyle maceraseverlerin vazgeçilmezi olacak” dedi.
30.08.2018Gündem
ExtremPark’ta ‘heyecan’ başladı
ExtremPark’ta ‘heyecan’ başladıBursalıların kentin oksijen deposu olan Atatürk Kent Ormanı’na gelmesi için güçlü bir bahane oluşturacak ‘Bursa ExtremPark’ hizmete açıldı. Başkan Alinur Aktaş, “Türkiye ve Avrupa’dan yoğun turist çekecek ExtremPark, adrenalin dolu içeriğiyle maceraseverlerin vazgeçilmezi olacak” dedi.
30.08.2018Gündem
PKK kalleşliğine tepkiler çığ gibi
PKK kalleşliğine tepkiler çığ gibiNurcan Karakaya ve 11 aylık Bedirhan bebeğin PKK’lılar tarafından şehit edilmesine Türkiye’nin dört bir yanından yükselen tepkiler çığ gibi büyüyor.
1.08.2018Gündem
Güreşe davet sürüyor
Güreşe davet sürüyorBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı kırmızı dipli mum ile 10-11-12 Ağustos günlerinde yapılacak olan Kurtdereli Güreşleri’ne davet eden Yılmaz, Valilik, Ticaret ve Sanayi Odası, Osmangazi Belediyesi ve tarihi çarşıyı da ziyaret etti.
1.08.2018Ege
Son dakika... Resmi Gazetede yayımlandı İşte yeni görevleri...
Son dakika... Resmi Gazete'de yayımlandı! İşte yeni görevleri...TBMM Başkanlık Divanı üyelikleri için yapılan seçime dair karar Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, Genel Kurulun 16 Temmuz tarihli 6. birleşiminde yapılan seçim sonucunda, Anayasa Komisyonu Başkanlığına AK Parti'den Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Başkanvekilliğine Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Sözcülüğe Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, Katipliğe Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz getirildi.
19.07.2018Siyaset
Eski bakanlar komisyonlara
Eski bakanlar komisyonlaraAk Parti grup toplantısında Başkanlık Divanı’nda Ak Parti’ye düşen üyelikler ile grup üyeliği seçimleri yapıldı. Mustafa Şentop, TBMM Başkanvekili olurken, Bekir Bozdağ, Numan Kurtulmuş, Jülide Sarıeroğlu, İsmet Yılmaz ve Hakan Çavuşoğlu, komisyon başkanlığına seçildi
16.07.2018Siyaset
Eski bakanların yeni görevleri bu hafta belli oluyor
Eski bakanların yeni görevleri bu hafta belli oluyorMeclis'te bu hafta, OHAL sonrası dönem gündemde olacak. Olağanüstü hal uygulamasının kaldırılmasının ardından, terörle mücadelede aksaklık yaşanmaması için hazırlanan yasa teklifinin, Meclis'e sunulması bekleniyor. Hafta başında komisyon üyeleri ve başkanları netleşecek. Önceki dönem bakanlık yapan, pek çok AK Partili isim, yeni dönemde komisyon başkanı olarak görev yapacak.
16.07.2018Siyaset

Yazar Sonuçları

Didem Özel TümerMilliyet Yazarı
Şentop’un Azerbaycan heyetinde dikkatleri çeken iki isimTBMM Başkanlarının resmi ziyaretlerinde siyasi parti gruplarının dostluk gruplarından ya da dışişleri komisyonundaki üyelerinden temsilci bulunması adettendir...
22.10.2020Siyaset
Abdullah KarakuşMilliyet Yazarı
'Aynaya bakıp ciddi muhasebe yapsınlar'Hakan Çavuşoğlu ile dünyanın insan hakları karnesini konuştuk...
20.07.2020Gündem
Abdullah KarakuşMilliyet Yazarı
Ayasofya, odadaki dosyalar ve torun75 yaşındaki emekli imam hatip öğretmeni Kandemir, 26 yıldan beri Ayasofya’nın ibadete açılması için mücadele etti...
13.07.2020Gündem
Abdullah KarakuşMilliyet Yazarı
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Çavuşoğlu: 'İnsan hakları tüm insanlar içindir'İnsanların ayrımcılıktan korunduğu dünyaya ihtiyaç olduğunu belirten Meclis İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, “Sistematik insan hakları ihlalleri çatışma ve krizlerin ilk adımını oluşturuyor...
10.12.2018Gündem

Benzer Haber Etiketleri

BursatbmmTürkiyerecep tayyip erdoğanAK Parti

Hakan Çavuşoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.