hatırlatma

hatırlatma

Son dakika hatırlatma haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hatırlatma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hatırlatma haber sayfamızda...

hatırlatma haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.793 hatirlatma haberi bulunmuştur.

Giresun Gezilecek Yerler (2020) - Giresun Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerlerin Listesi
Giresun Gezilecek Yerler (2020) - Giresun Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerlerin Listesiİl merkezi hariç toplamda 15 ilçeye sahip Giresun, gün geçtikçe büyüyor. 2018 nüfus verilerine göre Giresun'da toplamda 438 bin kişi yaşıyor. Karadeniz'in en güzel şehirlerinden birisi olan Giresun, doğası ve yeşil örtüsüyle ziyaretçilerine huzur sunabiliyor. Dağlardan yaylalara, tarihi yerlerden müzelere kadar keşfedilecek birçok yer sizi bekliyor. Giresun'a seyahat planlamayı düşünüyorsanız sizler için titizlikle hazırladığımız listemizde keşif yapabilir, sizin için en uygun olanları seçerek yolculuğunuza başlayabilirsiniz. İşte Giresun'da gezilebilecek mekanların ve tarihi semtlerin listesi. Karadeniz Bölgesinin yeşilliğiyle nam salan şehri Giresun, ziyaretçileri için doğasını her daim taze tutabiliyor. Türkiye'nin en yeşil illerinin başında gelen Giresun'a tatilciler genellikle huzur bulmak ve ferahlamak adına gidiyor. Giresun şehrini sadece yeşillik olarak tanımlamak pek doğru olmayabilir.Tarihi açıdan çok sayıda esere sahip olan şehir, sıcakkanlı insanlarıyla gelen misafirlerini en iyi biçimde karşılayabiliyor. Gezi rehberi niteliğinde olan bu yazımızı okuduğunuz zaman Giresun'da nereleri gezebileceğini daha rahat planlamaya başlayabilirsiniz. Ancak Giresun gezisi yapmadan önce sizlere ufak bir hatırlatma yapmak istiyoruz. Giresun'da bulunan yapılar ve doğal güzellikler saatlik gezilerle tam olarak anlaşılamayabilir.Bunun için 3-5 gününüzü bu seyahate ayırmanızı tavsiye ediyoruz. Zamanınız kısıtlıysa o zaman sizlere listemizin ilk 3 sırasında mekanları tavsiye ediyoruz. Huzur ve doğayı iliklerinize kadar hissedebileceğiniz Giresun, özellikle son dönemlerde sessiz ve doğayla iç içe tatil yapmak isteyenlerin uğrak noktalarından biri oldu. Bazı tarihi mekanları sayesinde, yabancı turistlerin ilgisini çekebilen şehir, her anlamda güzellikler barındırabiliyor.
20.05.2020Tatil
Antalya Gezilecek Yerler (2020) - Antalya Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerlerin Listesi
Antalya Gezilecek Yerler (2020) - Antalya Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerlerin Listesiİç bölgelerinin yanı sıra, sahil bölgelerindeki turistik alanlarıyla konuklarına muhteşem bir tatil deneyimi yaşatan Antalya, görülecek yerler konusunda çok önemli bir şehrimiz. Antalya'da gezilip görülmesi gereken yerlerin çok fazla olması ve buraya çok sayıda insan akını olması nedeniyle, gitmeden önce mutlaka plan yapılmalı. Sizde Antalya şehrinin her yerini keşfetmek ve heyecanı yaşamak istiyorsanız, hazırladığımız bu tarihi yerler ve gezi rehberi yazımızı sonuna kadar okumalısınız. İşte Antalya'nın gezip görülmesi şart olan o muhteşem yerleri.Konaklama açısından çok zengin olması nedeniyle, Antalya merkez başta olmak üzere tüm ilçeleri tatilciler için muhteşem fırsatlar sunuyor. Antalya'nın sadece ülkemiz değil, dünyada bile en iyi tatil mekanı olmasının nedeni pek tabi iç ulaşımının da çok gelişmiş olmasından kaynaklanıyor. Birçok farklı ülkeden akına uğrayan Antalya, tarih, doğa ve macera severler için önemli güzelliklere sahip.Tahmini olarak 2,5 milyon nüfusa sahip olan şehir, Türkiye'nin hem en büyük şehirlerinden birisi hem tatil açısından 1 numarası. Bu nedenle Türkiye turizm gelirlerinin önemli bir bölümünün buradan geldiğini söylemek mümkündür. Akdeniz kıyılarında yer alan bu ilimiz, müzeler ve farklı mekanlar açısından da dikkate değer olduğunu söyleyebiliriz.Semtleri bir o kadar şirin ve ihtişamlı olan Antalya'nın, gezilecek yerler açısından ne kadar zengin olduğunu, kendiniz ziyarette bulunarak şahit olabilirsiniz. Başlamadan önce ufak bir hatırlatma yapalım. Antalya, bir turizm cennetidir. Ancak tarihi ve doğasıyla sizi etkileyeceğinden emin olabilirsiniz.
14.05.2020Tatil

Yazar Sonuçları

Benzer Etiketler
Bölümlere göre sonuçlar