İletişim Başkanlığı

İletişim Başkanlığı

Son dakika İletişim Başkanlığı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İletişim Başkanlığı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İletişim Başkanlığı haber sayfamızda...

İletişim Başkanlığı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.763 iletisim baskanligi haberi bulunmuştur.
‘2023 seçimlerini yine kazanacağız’
‘2023 seçimlerini yine kazanacağız’AK Parti kongrelerine canlı bağlantıyla katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘2023 seçimlerinde hem Meclis’te ezici bir çoğunlukla temsil edileceğiz hem de Cumhurbaşkanlığı seçimini tekrar kazanacağız’ ifadelerini kullandı.
14.01.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altun: Türkiye markasını güçlendirmek için çalışacağız
İletişim Başkanı Altun: Türkiye markasını güçlendirmek için çalışacağızCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "İletişimi milli çıkarlar doğrultusunda stratejik bir bakış açısıyla ele alıyoruz. Ülkemizin itibarını koruyacak ve yükseltecek bir anlayışla ulusal ve uluslararası boyutta çalışmalar gerçekleştiriyoruz." dedi.
13.01.2021Siyaset
Artistliğiniz kime ya diyen kadın, bu kez de güzellik merkezinde olay çıkardı
"Artistliğiniz kime ya" diyen kadın, bu kez de güzellik merkezinde olay çıkardıKahramanmaraş'ta daha önce çay bahçesinde olay çıkartan, koronavirüs salgınına yönelik yapılan denetimler sırasında maske takmadığı için kendisini uyaran polislere, "Artistliğiniz kime" diyerek taşkınlık yapan Gülcan Ç., bu kez de bir güzellik merkezinde olay çıkardı. Gittiği merkezde çalışanları tehdit ettiği öne sürülen Gülcan Ç., ihbar üzerine gelen polis ekiplerince gözaltına alındı.
13.01.2021Haberler
Yine aynı kişi Bu kez de güzellik merkezinde olay çıkardı
Yine aynı kişi! Bu kez de güzellik merkezinde olay çıkardıKahramanmaraş'ta daha önce çay bahçesinde olay çıkartan, koronavirüs salgınına yönelik yapılan denetimler sırasında maske takmadığı için kendisini uyaran polislere, "Artistliğiniz kime" diyerek taşkınlık yapan Gülcan Ç., bu kez de bir güzellik merkezinde olay çıkardı. Gittiği merkezde çalışanları tehdit ettiği öne sürülen Gülcan Ç., ihbar üzerine gelen polis ekiplerince gözaltına alındı.
13.01.2021Gündem
Milliyette Gündem (13 Ocak 2021)
Milliyet'te Gündem (13 Ocak 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada gündemin öne çıkan haber başlıkları
13.01.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, haberleşme uygulamaları BiP ve Telegrama katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, haberleşme uygulamaları BiP ve Telegram'a katıldıWhatsApp sözleşmesi ile gizlilik politikası ve hizmet şartları güncellendi. WhatsApp'ın yeni kararı tepkilere yol açtı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, haberleşme uygulamaları BiP ve Telegram'a katıldı.
13.01.2021Siyaset
Son Dakika... Ankara’da WhatsApp alarmı Son gün 8 Şubat...
Son Dakika... Ankara’da WhatsApp alarmı! Son gün 8 Şubat...Gelen son dakika haberine göre, tepki çeken güvenlik sözleşmesi nedeniyle WhatsApp’a yoğun eleştiri var. Pek çok kişi ve kurum hesaplarını silerek alternatif uygulamalara geçiyor. WhatsApp yetkilileri ise gizliliklerinin değişmediğini iddia ediyor. Ayrıca WhatsApp, güncellenen koşullara ilişkin bilgilendirme duyurusu yayımladı. Kişisel Veri Güvenliği Uzmanı Olcay Er ise 2016 yılında yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu’na dikkat çekerek, "Kullanıcıların yazılı olarak yapabilecekleri bu talep başvurusuna WhatsApp’ın 30 gün içerisinde kullanıcıya cevap vermesi gerekir. Eğer cevap verilmezse kullanıcılar Kişisel Verileri Koruma Kurumu’na şikayet yoluna gidebilir. Bu durumlarda WhatsApp, her bir aykırılık için 2 Milyon TL’ye kadar ceza ile karşı karşıya kalma ihtimali vardır” diye konuştu. İşte detaylar...
11.01.2021Ekonomi
Rutin bir atamayı fırsata çeviriyorlar
Rutin bir atamayı fırsata çeviriyorlarCumhurbaşkanı Erdoğan, Boğaziçi Üniversitesi’ndeki rektör protestosu eylemlerinin ‘terörle bağlantılı’ olduğu iddiasını dün tekrarladı. Erdoğan, “Rutin bir atamayı üniversitelerimizi karıştırmak için fırsata çevirenleri hep birlikte takip ediyoruz” dedi
10.01.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığı BİP’e geçiyor
Cumhurbaşkanlığı BİP’e geçiyorWhatsapp’ın kullanıcı verilerine erişeceğini duyurmasının ardından, Cumhurbaşkanlığı’ndan kritik bir adım geldi.
10.01.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altundan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı
İletişim Başkanı Altun'dan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Başarıları ve yetkinlikleriyle uluslararası medyada da etki uyandıran basın kuruluşlarımızın ve gazetecilerimizin varlığı, ülkemize övünç, bizlere gurur vermektedir. Türkiye'nin son yıllarda her alanda katettiği ilerleme, medyada da çeşitliliğe sahip özgürlükçü bir ortamın oluşmasıyla kendini göstermektedir." ifadesini kullandı.
9.01.2021Siyaset
İletişim Başkanlığından CHPli grup başkanvekilinin iddiasına yalanlama
İletişim Başkanlığı'ndan CHP'li grup başkanvekilinin iddiasına yalanlamaİletişim Başkanlığınca, "CHP grup toplantılarının televizyonlarda yayınlanmaması için kanalların arandığı" iddialarının "tamamen yalan ve hayal ürünü" olduğu bildirildi.
7.01.2021Siyaset
Arnavutluk Başbakanı bugün Ankara’ya geliyor
Arnavutluk Başbakanı bugün Ankara’ya geliyorArnavutluk Başbakanı Edi Rama, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetiyle bugün Türkiye’ye resmi ziyarette bulunacak.
6.01.2021Siyaset
FETÖ sanığı eski emniyet müdürüne beraat
FETÖ sanığı eski emniyet müdürüne beraatAntalya'da, 'FETÖ/PDY silahlı terör örgütü üyeliği'nden tutuksuz yargılanan İl Emniyet eski Müdürü Ali Yılmaz hakkında beraat kararı verildi.
5.01.2021Gündem
İletişim Başkanı Altun, şehit Fethi Sekini Yiğitler Destanı türküsüyle andı
İletişim Başkanı Altun, şehit Fethi Sekin'i 'Yiğitler Destanı' türküsüyle andıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, 5 Ocak 2017'de İzmir Adliyesi'ne yönelik terör saldırısında şehit olan polis memuru Fethi Sekin'in, şehadetinin 4’üncü yıldönümü dolayısıyla yaptığı paylaşımda, 'Yiğitler Destanı' türküsüne yer verdi.
5.01.2021Siyaset
CHP zihniyetinin faşizan yansıması
'CHP zihniyetinin faşizan yansıması'Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP’li Sağlar’ın ‘türbanlı hakim’ sözlerine ilişkin “Bu zat artık bu çağda yaşamıyor, çok gerilerde kaldı. Ne yazık ki CHP zihniyetinin faşizan anlayışının yansımasıdır” ifadelerini kullandı.
2.01.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altundan başörtüsü paylaşımı
İletişim Başkanı Altun'dan başörtüsü paylaşımıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Başörtüsü düşmanları bugün kendilerini takiye yapmak zorunda hissediyorsa bu, Cumhurbaşkanımızın kararlı duruşu ve siyasi mücadelesi sayesindedir." ifadesini kullandı.
1.01.2021Siyaset
‘Bu musibetin üstesinden geleceğiz’
‘Bu musibetin üstesinden geleceğiz’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni yılda ekonomiyi güçlendirecek, demokrasiyi, hak ve özgürlüklerin çıtasını yükseltecek reform programlarını milletin takdirine sunacaklarını vurguladı.
1.01.2021Siyaset
RTÜK Başkanı Şahin: Yeni yıl her birimize sağlık, huzur ve esenlikler  getirsin
RTÜK Başkanı Şahin: "Yeni yıl her birimize sağlık, huzur ve esenlikler getirsin"Radyo Televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin, yeni yılın sağlık, huzur ve esenlikler getirmesi temennisinde bulundu.
31.12.2020Gündem
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından Sarıkamış Destanı anısına özel klip
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından Sarıkamış Destanı anısına özel klipCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca Sarıkamış Destanı'nın 106. yılına özel klip hazırlandı.
25.12.2020Gündem
Son dakika haberi: Türkiye- İsrail ilişkileriyle ilgili flaş iddia Aliyev arabulucu oldu
Son dakika haberi: Türkiye- İsrail ilişkileriyle ilgili flaş iddia! Aliyev arabulucu olduGelen son dakika haberine göre; Türkiye ve İsrail arasında diplomatik ilişkilerin mart sonu itibarıyla yeniden normalleşmeye başlayabileceği ve karşılıklı büyükelçi ataması yapılabileceği iddia edildi. İsrail basını Aliyev’in iki ülke arasında arabuluculuk yaptığını öne sürdü.
25.12.2020Siyaset
Kazasker Mustafa İzzet Efendi’nin hatları
Kazasker Mustafa İzzet Efendi’nin hatlarıİletişim Başkanlığı tarafından “360 Kültür Sanat” projesi kapsamında hazırlanan besteci, neyzen, hattat, şair ve bürokrat Kazasker Mustafa İzzet Efendi’nin anısına hazırlanan “Kazasker Mustafa İzzet Efendi” hat eserleri dijital sergisi yoğun ilgi görüyor.
22.12.2020Kültür Sanat
Erdoğan, Tebbun ile telefonla görüştü
Erdoğan, Tebbun ile telefonla görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cezayir Cumhurbaşkanı Abdülmecid Tebbun ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
21.12.2020Siyaset
Erdoğan, Merkel ile AB’yi görüştü
Erdoğan, Merkel ile AB’yi görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile video konferans görüşmesi gerçekleştirdi. İletişim Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, görüşmede yeni dönemde Türkiye-AB ilişkileri değerlendirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin AB ile ilişkilerde yeni bir sayfa açmak istediğini belirterek, Türkiye-AB ilişkilerine yönelik sergilediği yapıcı katkı ve gayretleri için Merkel’e teşekkür etti. Son AB Zirvesi’nde sağduyulu liderlerin katkısıyla olumlu gündeme atıfta bulunulmasını önemsediğini vurgulayan Erdoğan, diğer yandan Türkiye-AB ilişkilerinde kriz çıkarmak için çaba harcayanların olumlu gündem ve karşılıklı yarar için açılmış bu fırsat penceresine zarar vereceğini kaydetti.
19.12.2020Siyaset
Son dakika... İletişim Başkanı Altun: Kötü geçmişlerini Cumhurbaşkanımıza saldırarak örtemezler
Son dakika... İletişim Başkanı Altun: Kötü geçmişlerini Cumhurbaşkanımıza saldırarak örtemezlerGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Doğum gününe resmi heyet gönderecek kadar Hitler-Nazi hayranı olanları, Goebbels'i özel misafir olarak ağırlayıp icazet alanları, imrendikleri faşist Mussolini'ye her fırsatta selam gönderenleri milletimiz çok iyi tanıyor. Kötü geçmişlerini Cumhurbaşkanımıza saldırarak örtemezler." ifadelerini kullandı.
18.12.2020Siyaset
Erdoğan, AB konseyi Başkanı Michel ile görüştü: AB yapıcı bir tutum benimsemeli
Erdoğan, AB konseyi Başkanı Michel ile görüştü: AB yapıcı bir tutum benimsemeliCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ile telefonda görüştü.
16.12.2020Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanlığının 2021 yılı bütçesi kabul edildi
Son dakika: Cumhurbaşkanlığı'nın 2021 yılı bütçesi kabul edildiGelen son dakika haberine göre; TBMM Genel Kurulunda, Cumhurbaşkanlığı'nın 2021 yılı bütçesi kabul edildi.
15.12.2020Siyaset
Son dakika Fuat Oktaydan yaptırım kararına tepki
Son dakika! Fuat Oktay'dan yaptırım kararına tepkiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, ABD'nin haksız yaptırım kararını şiddetle kınadığını söyleyerek, "Savunma Sanayii Başkanlığı Başkanı İsmail Demir, Başkan Yardımcısı Faruk Yiğit, Hava Savunma ve Uzay Daire Başkanı Serhat Gençoğlu ve Grup Müdürü Mustafa Alper Deniz; sizlerle gurur duyuyoruz. Milletimiz ve devletimiz adına, 'Sizinleyiz, yanınızdayız.' diyorum." dedi.
15.12.2020Gündem
İletişim Başkanlığı’ndan Kazasker Mustafa İzzet Efendi anısına dijital sergi
İletişim Başkanlığı’ndan 'Kazasker Mustafa İzzet Efendi' anısına dijital sergiİletişim Başkanlığı, dünyanın dört bir yanında birçok eserde imzası bulunan “Kazasker Mustafa İzzet Efendi” anısına hat eserleri dijital sergisi, açtı. Eserler, üç boyutlu hologram ve özel projeksiyon cihazları ile sanatseverler ile buluşacak. 31 Aralık tarihine kadar ziyaret edilebilecek sergi, Kovid-19 tedbirleri kapsamında hafta sonu kapalı olacak.
15.12.2020Siyaset
İletişim Başkanlığı’ndan Kazasker Mustafa İzzet Efendi anısına dijital sergi
İletişim Başkanlığı’ndan 'Kazasker Mustafa İzzet Efendi' anısına dijital sergiİletişim Başkanlığı, dünyanın dört bir yanında birçok eserde imzası bulunan “Kazasker Mustafa İzzet Efendi” anısına hat eserleri dijital sergisi, açtı. Eserler, üç boyutlu hologram ve özel projeksiyon cihazları ile sanatseverler ile buluşacak. 31 Aralık tarihine kadar ziyaret edilebilecek sergi, Kovid-19 tedbirleri kapsamında hafta sonu kapalı olacak.
15.12.2020Siyaset
Polise Artistliğiniz kime diyen kadının yeni vukuatları ortaya çıktı
Polise 'Artistliğiniz kime?' diyen kadının yeni vukuatları ortaya çıktıKahramanmaraş’ta maske takmadığı için kendisini uyaran polise "Artistliğiniz kime ya?" diyerek tepki gösteren Gülcan Ç.’nin, birçok suç kaydı bulunduğu ve 10 ay önce de çay bahçesinde olay çıkardığı ortaya çıktı.
14.12.2020Gündem
Avrupa Şampiyonasında İbrahim Çolak ve Ferhat Arıcan zirveye çıktı
Avrupa Şampiyonası'nda İbrahim Çolak ve Ferhat Arıcan zirveye çıktı!Avrupa Erkekler Artistik Cimnastik Şampiyonası’nda İbrahim Çolak halkada, Ferhat Arıcan da paralel barda zirveye çıktı
14.12.2020Diğer
Azerbaycan’la Ortak Medya Platformu
Azerbaycan’la Ortak Medya PlatformuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Azerbaycan’a gerçekleştireceği ziyarette, “Türkiye ile Azerbaycan Arasında Medya Alanında Stratejik İş Birliğine İlişkin Mutabakat Zaptı” da imza altına alınacak.
10.12.2020Siyaset
Bakü’de zafer kutlaması
Bakü’de zafer kutlamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Azerbaycan’a giderek, Bakü’de düzenlenecek Zafer Geçidi Törenine katılacak.
9.12.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğanın Azerbaycan ziyaretinin detayları belli oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Azerbaycan ziyaretinin detayları belli olduİletişim Başkanlığı'nca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 9- 10 Aralık'ta Bakü'ye yapacağı resmi ziyaretin detayları açıklandı. Ziyaret çerçevesinde yapılacak görüşmelerde, Azerbaycan’ın haklı davasının uluslararası platformlarda takibi için atılabilecek ortak adımların ele alınacağı belirtildi.
8.12.2020Siyaset
Rus gazeteciler serbest bırakıldı
Rus gazeteciler serbest bırakıldıBAYKAR Savunma Şirketi’nin İHA ve SİHA’larının deneme uçuşlarını izinsiz şekilde çektikleri iddiasıyla gözaltına alınan Rus gazeteciler Aleksey Petrushko, kameraman İvan Maliyshkin ve tercümanları A.Ç.K. savcılık ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.
8.12.2020Gündem
İletişim Başkanlığından Rus gazetecilerle ilgili açıklama
İletişim Başkanlığı'ndan Rus gazetecilerle ilgili açıklamaİstanbul'da insansız hava aracı üretim tesislerinin çevresinde izinsiz çekim yaparken gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen Rus muhabir ve kameraman ile bir Azerbaycan uyruklu Türk vatandaşı çıkarıldıkları savcılıkça serbest bırakıldı.
7.12.2020Gündem
İletişim Başkanlığından kadına şiddete karşı farkındalık için yeni film serisi
İletişim Başkanlığı'ndan kadına şiddete karşı farkındalık için yeni film serisiCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü'nde başlatılan kadına yönelik şiddete karşı farkındalık oluşturma iletişim kampanyasına, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü'nde de devam etti.
5.12.2020Gündem
Erdoğan, Azerbaycan’a gidiyor Karabağ zaferi törenine katılacak
Erdoğan, Azerbaycan’a gidiyor! Karabağ zaferi törenine katılacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan’ın Karabağ zaferinin birinci ayı kutlamaları çerçevesinde 10 Aralık’ta Bakü’de düzenlenecek kutlamaya katılacak. 10 Aralık tarihi, 1991’de Azerbaycanlıların boykot ettiği ve yalnızca Ermenilerin katıldığı referandumla Karabağ için bağımsızlık kararı alınan gün olma özelliğini de taşıyor.
4.12.2020Siyaset
Tam bağımsız savunmaya devam
Tam bağımsız savunmaya devamCumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Savunma Sanayi İcra Komitesi toplantısının ardından yapılan açıklamada, Türkiye’nin savunma sanayiinde tam bağımsız yoluna devam edeceği vurgulanarak, yerli ve milli sistemlere, yeni projeler eklenmesi karar alındı
3.12.2020Siyaset
Savunma Sanayii İcra Komitesi, yerli ve milli projeleri karara bağladı
Savunma Sanayii İcra Komitesi, yerli ve milli projeleri karara bağladıSavunma Sanayii İcra Komitesi toplantısında, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve güvenlik birimlerinin kullandığı yerli ve milli sistemlere yenilerini eklemeye yönelik elektronik harp, kent güvenliği sistemleri, muhabere, silah, mühimmat, füze ile muhtelif platformlara ilişkin çeşitli projeler karara bağlandı.
2.12.2020Siyaset
İletişim Başkanı Altun: AB ile daha yakın bir ilişki kurmak istiyor ve buna gayret ediyoruz
İletişim Başkanı Altun: AB ile daha yakın bir ilişki kurmak istiyor ve buna gayret ediyoruzİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Avrupa Birliği (AB) ile daha yakın bir ilişki kurmak istiyor ve buna gayret ediyoruz. Ortak dayanışma ve iş birliğimiz, Avrupa'daki nefret ve ayrımcılık çağrılarına karşı koyma noktasında kilit önemdedir" dedi.
1.12.2020Siyaset
Son dakika İletişim Başkanlığından ekonomi açıklaması
Son dakika! İletişim Başkanlığı'ndan ekonomi açıklamasıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, koronavirüs salgınına rağmen hukuk ve ekonomi alanında güçlü reformların hazırlığını yaparak Türkiye’yi daha ileri bir noktaya taşımakta kararlı olduklarını belirtti.
28.11.2020Ekonomi
Varlık Fonu Yönetim Kurulu toplandı
Varlık Fonu Yönetim Kurulu toplandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Türkiye Varlık Fonu A.Ş Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı.
28.11.2020Ekonomi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Tüm reform çalışmalarının merkezinde milletimiz olmuştur
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Tüm reform çalışmalarının merkezinde milletimiz olmuşturGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, "18 yıldır AK Parti hükümetleri tarafından yürütülen tüm reform çalışmalarının merkezinde milletimiz olmuştur, bundan sonra da yine öncesinde olduğu gibi Cumhur İttifakı'yla birlikte vatandaş odaklı reformları hayata geçirmeyi sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı.
27.11.2020Siyaset
Son dakika İletişim Başkanlığından Varlık Fonu Yönetim Kurulu açıklaması
Son dakika! İletişim Başkanlığı'ndan 'Varlık Fonu Yönetim Kurulu' açıklamasıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu üyeliklerinde değişikliğe gidildiğini bildirdi.
27.11.2020Gündem
Son dakika Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Seri üretim sürecine başlandı
Son dakika! Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Seri üretim sürecine başlandıCumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Türkiye'nin ilk milli hava-hava füzesi GÖKTUĞ'da uçak üzeri testlere, ilk milli deniz füzemiz ATMACA'da seri üretim sürecine başlanmıştır. Mini akıllı mühimmatlarımız ile güdüm kitlerimizin üretim, teslimat ve ihracatları sürmektedir"
27.11.2020Gündem
İletişim Başkanlığı yayınladı İşte Formula 1 kapsamında hazırlanan İstanbul tanıtım filmi
İletişim Başkanlığı yayınladı! İşte Formula 1 kapsamında hazırlanan İstanbul tanıtım filmiCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından, Türkiye'de yapılan Formula 1 yarışları kapsamında Türkiye'nin ve İstanbul'un tanıtımı amaçlı şehrin muhtelif bölgelerinde çekimi gerçekleştirilen tanıtım filmi yayınlandı.
26.11.2020Haberler
İletişim Başkanlığınca Formula 1 kapsamında hazırlanan İstanbul tanıtım filmi yayınlandı
İletişim Başkanlığınca Formula 1 kapsamında hazırlanan İstanbul tanıtım filmi yayınlandıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından, Türkiye'de yapılan Formula 1 yarışları kapsamında Türkiye'nin ve İstanbul'un tanıtımı amaçlı şehrin muhtelif bölgelerinde çekimi gerçekleştirilen tanıtım filmi yayınlandı.
26.11.2020Siyaset
Formula 1in İstanbuldaki tanıtım filmi tüm dünyada yayında
Formula 1'in İstanbul'daki tanıtım filmi tüm dünyada yayındaIntercity İstanbul Park'ta 13-15 Kasım'da gerçekleştirilen Formula 1 DHL Türkiye Grand Prix'si öncesinde çekilen tanıtım filmi, tüm dünyada yayınlanmaya başlandı.
26.11.2020Galatasaray

Yazar Sonuçları

Fedai ÜnalMilliyet Yazarı
Yeni yıl dileğim ‘Güzel İzmir’...Karantinalar, sokağa çıkma yasakları, kısıtlamalar duygularımızı körelti! Hele şu maske yok mu, şu maske, kalbimizi soğuttu, susturdu hepimizi...
4.01.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

İletişim Başkanlığıfahrettin altunerdoğantürkiyeKahramanmaraş

İletişim Başkanlığı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.