Kandilli

Kandilli

Son dakika Kandilli haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kandilli gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kandilli haber sayfamızda...

Kandilli

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.663 kandilli haberi bulunmuştur.
Son dakika... Malatyada korkutan deprem
Son dakika... Malatya'da korkutan depremGelen son dakika haberine göre; Malatya'da 3.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
16.01.2021Gündem
15 Ocak son depremler... En son nerede ve ne zaman deprem oldu Deprem mi oldu
15 Ocak son depremler... En son nerede ve ne zaman deprem oldu? Deprem mi oldu?İzmir'de yine deprem oldu. Merkezüssü Seferihisar olan deprem büyük panik yaratırken bir kez daha son depremler araması yoğunlşatı. İşte "En son nerede ve ne zaman deprem oldu?" sorusunu cevabı...
15.01.2021Gündem
İzmirde deprem mi oldu 15 Ocak son depremler listesi...
İzmir'de deprem mi oldu? 15 Ocak son depremler listesi...Deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını araştırıyorlar. Peki bugün deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesini ve deprem haritasını yayınlamaya devam ediyor. İşte 15 Ocak meydana gelen son depremler.
15.01.2021Gündem
Deprem haritası Kandilli - AFAD | Son depremler sorgula: Deprem mi oldu
Deprem haritası Kandilli - AFAD | Son depremler sorgula: Deprem mi oldu?Son dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını sorgulamak istiyorlar. Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesini yayınlamaya devam ediyor. Ayrıca deprem haritasına bakarak son depremin nerede meydana geldiği görüntülenebiliyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte son depremler listesine göre 14 Ocak meydana gelen depremler.
14.01.2021Gündem
Deprem mi oldu 13 Ocak Nerede deprem oldu Son depremler AFAD - Kandilli deprem haritası
Deprem mi oldu? 13 Ocak Nerede deprem oldu? Son depremler AFAD - Kandilli deprem haritasıSon dakika depremler merak ediliyor. Vatandaşlar bulundukları bölgelerde deprem olup olmadığını merak ediyor. Kandilli Rasathanesi tarafından yayınlanan deprem haritasına göre vatandaşlar depremleri görüntüleyebiliyor. Peki, bugün deprem oldu mu? AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesine nereden bakılır? İşte 13 Ocak 2021 son depremler listesi.
13.01.2021Gündem
Deprem mi oldu - Nerede deprem oldu 12 Ocak Son dakika deprem: AFAD - Kandilli deprem sorgulama
Deprem mi oldu - Nerede deprem oldu? 12 Ocak Son dakika deprem: AFAD - Kandilli deprem sorgulamaDeprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını sorguluyorlar. Kandilli Rasathanesi ve AFAD meydana gelen son dakika depremleri listelemeye devam ediyor. Son depremler listesine göre 12 Ocak 2021'de deprem meydana geldi mi? Nerede deprem oldu? İşte son depremler listesi.
12.01.2021Gündem
Denizlide korkutan deprem
Denizli'de korkutan depremDenizli'de 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem, çevre ilçelerde de hissedildi. Kısa süreli depremin can ve mal kaybına yol açmadığı belirtildi.
12.01.2021Haberler
Denizlide peş peşe depremler 12 Ocak AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...
Denizli'de peş peşe depremler! 12 Ocak AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...Denizli'de sabah saatlerinde meydana gelen 4ç0 büyüklüğündeki depremin ardından bir deprem daha meydana geldi. Bu kez depremin büyüklüğü ilk depreme nazaran oldukça küçük bir deprem olsa da bazı vatandaşlar tarafından hissedildi. Meydana gelen deprem Denizli'nin Çardak ilçesinde 1.6 şiddetinde meydana geldi. Deprem yerel saatle 09:54'de meydana geldi. İşte Kandilli Rasathanesi, AFAD son depremler listesi...
12.01.2021Gündem
Son dakika Denizlide korkutan deprem
Son dakika! Denizli'de korkutan depremGelen bir son dakika haberine göre Denizli'de 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem, çevre ilçelerde de hissedildi. Kısa süreli depremin can ve mal kaybına yol açmadığı belirtildi.
12.01.2021Gündem
Deprem mi oldu 11 Ocak 2021 Son depremler sorgula: AFAD - Kandilli Rasathanesi deprem listesi
Deprem mi oldu 11 Ocak 2021? Son depremler sorgula: AFAD - Kandilli Rasathanesi deprem listesiSon dakika depremler... Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını sorguluyor. Dün akşam saatlerinde Ankara'da meydana gelen deprem bölgedekileri korkuttu. Peki, bugün yeni bir deprem oldu mu? 11 Ocak son depremler listesini AFAD ve Kandilli Rasathanesi verilerine göre derledik. İşte Türkiye'de meydana gelen son depremler ve depremin meydana geldiği bölge.
11.01.2021Gündem
Son Dakika | Ankarada deprem korkuttu Üst üste açıklamalar geldi
Son Dakika | Ankara'da deprem korkuttu! Üst üste açıklamalar geldiSon dakika haberine göre AFAD, saat 22.53'te Ankara'nın Kalecik ilçesinde 4,5 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı. AFAD tarafından yapılan açıklamada, "Gelişmeleri takip ediyoruz." ifadelerine yer verildi. Deprem çevre illerden de hissedildi. Vali Şahin yaptığı açıklamada, "Şu ana kadar Kalecik Kaymakamlığına ve Valiliğimize intikal eden can veya mal kaybı bulunmamaktadır." dedi.
11.01.2021Gündem
Deprem mi oldu Ankarada deprem mi oldu, kaç büyüklüğünde deprem oldu AFAD - Kandilli  11 Ocak son depremler...
Deprem mi oldu? Ankara'da deprem mi oldu, kaç büyüklüğünde deprem oldu? AFAD - Kandilli 11 Ocak son depremler...Ankara'da son dakika deprem mi oldu? Deprem haberleri vatandaşların gündemindeki yerini koruyor. Türkiye'nin her yanında sarsıntılar yaşanmaya devam ediyor. Nerede deprem oldu, kaç şiddetinde deprem oldu? soruları araştırılıyor. Deprem Ankara'da meydana gelirken çevre iller de şiddetini hissetti. Son olarak Ankara Kalecik'te 4,5 büyüklüğünde deprem yaşandı. İşte son dakika depremleri...
10.01.2021Gündem
Son dakika depremler: AFAD - Kandilli deprem listesi | Deprem mi oldu, nerede deprem oldu
Son dakika depremler: AFAD - Kandilli deprem listesi | Deprem mi oldu, nerede deprem oldu?Az önce deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem meydana geldi. Son dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Sabah saatlerinde merkez üssü Ege Denizi olan deprem meydana geldi. Ege Denizi'nde meydana gelen deprem kaç şiddetinde oldu? İşte AFAD ve Kandilli Rasathanesi ölçümlerine göre 9 Ocak 2021 tarihinde meydana gelen son depremler.
9.01.2021Gündem
Son Dakika... Ege Denizinde korkutan deprem Büyüklüğü...
Son Dakika... Ege Denizi'nde korkutan deprem! Büyüklüğü...Gelen son dakika haberine göre, saat 07.33 sıralarında merkez üssü Ege Denizi olan bir deprem meydana geldi.
9.01.2021Gündem
Denizlide peş peşe depremler 8 Ocak Türkiyede en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu
Denizli'de peş peşe depremler! 8 Ocak Türkiye'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?Denizli'de gece yarısı başlayan deprem dalgası halen devam ediyor. Gece yarısında başlayan depremler arasından en şiddetlisi 4.2 olarak açıklanmıştı. Meydana gelen depremlerin ardından bölgede depremler yaşanmaya devam ederken depremlerin merkez üssü değişiklik gösterse de bölgede sarsıntılar devam ediyor. Peki Türkiye'de en son nerede kaç şiddetinde deprem oldu? İşte son depremler listesi...
8.01.2021Gündem
Nef’in New York satışı  21 Ocak’ta başlıyor
Nef’in New York satışı 21 Ocak’ta başlıyorGayrimenkul sektöründe yurt içi ve yurt dışı ataklarına devam ettiğini açıklayan Nef, Avrupa başkentleri ve Kazakistan’ın ardından New York’taki projesi için satış tarihini açıkladı.
8.01.2021Ekonomi
Deprem mi oldu 7 Ocak 2021 Son depremler: AFAD - Kandilli Rasathanesi sorgulama
Deprem mi oldu 7 Ocak 2021? Son depremler: AFAD - Kandilli Rasathanesi sorgulamaDeprem mi oldu, nerede deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını sorguluyor. Peki, 7 Ocak 2021 bugün deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. İşte son dakika depremleri görüntüleyebileceğiniz son depremler listesi.
7.01.2021Gündem
6 Ocak deprem mi oldu, nerede deprem oldu Son depremler listesi: AFAD - Kandilli
6 Ocak deprem mi oldu, nerede deprem oldu? Son depremler listesi: AFAD - KandilliSon dakika depremler sorgula. Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD son dakika deprem haberlerini yayınlamaya devam ediyor. Vatandaşlar bölgelerinde meydana gelen depremleri son depremler listesinden sorgulayabiliyor. Peki, bugün deprem oldu mu? işte 6 Ocak 2021 son dakika deprem haberleri...
6.01.2021Gündem
Son dakika... Türkiyede en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...
Son dakika... Türkiye'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...Ülkemizde zaman zaman depremler meydana gelmeye devam ediyor. Aktif fay hatları üzerinde yer alan ülkemizde meydana gelen depremler can ve mal kaybına neden olabildiği gibi bazen korku ve paniğe neden olabiliyor. Meydana gelen depremlerin ardından depremin merkez üssü, kaç şiddetinde olduğu gibi detaylar vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Türkiye'de en son nerede kaç şiddetinde deprem oldu.? İşte son depremler listesi...
5.01.2021Gündem
Deprem mi oldu Son dakika deprem AFAD - Kandilli | 4 Ocak deprem listesi
Deprem mi oldu? Son dakika deprem AFAD - Kandilli | 4 Ocak deprem listesiSon depremler... AFAD ve Kandilli Rasathanesi son dakika deprem haberlerini listelemeye devam ediyor. Dün Elazığ'da meydana gelen 4.2 büyüklüğündeki deprem vatandaşları korkuttu. Peki, bugün deprem oldu mu? En son nerede deprem oldu? İşte 4 Ocak 2021 son depremler listesi.
4.01.2021Gündem
Son dakika... Elazığ Sivricede 4.2 büyüklüğünde deprem
Son dakika... Elazığ Sivrice'de 4.2 büyüklüğünde depremGelen son dakika haberine göre; Elazığ'ın Sivrice ilçesinde saat 17.17'de 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nden peş peşe açıklamalar yapıldı. Aynı bölgede saat 16.30'da da 3.6 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti.
3.01.2021Gündem
Deprem mi oldu Son dakika deprem haberleri Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı paylaşımı
Deprem mi oldu? Son dakika deprem haberleri! Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı paylaşımıAfet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) ve Kandilli Rasathanesi güncel son depremler listesini yayınlamaya devam ediyor. Anlık olarak değişkenlik gösterebilen son depremler listesinin güncel durumuna haberimizde yer verdik. Peki en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? İşte son dakika deprem haberleri...
3.01.2021Gündem
Googleda 2020nin en çok arananları belli oldu
Google'da 2020'nin en çok arananları belli olduKoronavirüs pandemisinin damga vurduğu 2020'de yılın en çok aratılan kelimeleri belli odu. İşte Google arama motoru üzerinden yapılan en çok aranan kelimeler sıralamasında ilk 10...
1.01.2021Gündem
Son depremler: Deprem mi oldu, nerede, saat kaçta deprem oldu 1 Ocak 2021 AFAD - Kandilli deprem sorgulama
Son depremler: Deprem mi oldu, nerede, saat kaçta deprem oldu? 1 Ocak 2021 AFAD - Kandilli deprem sorgulamaDeprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak ediyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Son dönemde özellikle Ege'de meydana gelen depremler vatandaşları korkuttu. Peki, bugün deprem oldu mu? işte 1 Ocak 2021 son depremler listesi.
1.01.2021Gündem
Haftanın mekanları...
Haftanın mekanları...Unutulmaz lezzetlerBeşiktaş’ta hizmet veren All’n One Burger, ev yapımı köfte ve hamburger ekmeğiyle unutulmaz bir lezzet vadediyor...
1.01.2021Cadde
Son dakika... Egede deprem İzmirde hissedildi
Son dakika... Ege'de deprem! İzmir'de hissedildiGelen bir son dakika haberine göre; Ege Denizi'nin Kuşadası açıklarında 4.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Sarsıntı İzmir ve çevre illerde hissedildi. Deprem, kısa süreli paniğe neden oldu. İlk belirlemelere göre, depremde can ve mal kaybı yaşanmadı.
30.12.2020Gündem
Deprem mi oldu Kaç büyüklüğünde deprem oldu 29 Aralık son depremler sorgula
Deprem mi oldu? Kaç büyüklüğünde deprem oldu? 29 Aralık son depremler sorgulaDeprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Vatandaşlar son depremler listesini araştırıyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Peki, bugün deprem oldu mu? işte 29 Aralık 2020 itibariyle meydana gelen son depremler listesi.
29.12.2020Gündem
Son dakika... Akdenizde deprem Büyüklüğü...
Son dakika... Akdeniz'de deprem! Büyüklüğü...Gelen son dakika haberine göre, saat 11.06 sıralarında merkez üssü Akdeniz olan bir deprem meydana geldi.
29.12.2020Gündem
En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu Son depremler güncel ekranı bugün...
En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Son depremler güncel ekranı bugün...AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin yayımladığı son depremler listesini haberimize ekledik. En son nerede, kaç şiddetinde deprem olduğunu öğrenmek isteyen vatandaşlar, haberimizin içeriğinden bilgilenebilir. İşte 28 Aralık 2020 Pazartesi gününe ait son depremler listesi...
28.12.2020Gündem
Deprem oldu mu Az önce deprem mi oldu 28 Aralık son depremler Kandilli - AFAD
Deprem oldu mu? Az önce deprem mi oldu? 28 Aralık son depremler Kandilli - AFADDeprem mi oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak ediyorlar. Elazığ'da dün meydana gelen 5.3 büyüklüğündeki deprem bölgedekileri korkuttu. Deprem çevre illerde de hissedildi. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 28 Aralık Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından ölçülen son depremler listesi.
28.12.2020Gündem
Kandilli Rasathanesi Müdürü Özenerden Elazığ depremi açıklaması
Kandilli Rasathanesi Müdürü Özener'den Elazığ depremi açıklamasıBoğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü (KRDAE) Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener, Elazığ Kavaktepe'de meydana gelen depremin büyüklüğünün 5,6 olduğunu belirterek, "24 Ocakta Sivrice'de meydana gelen depremin artçısı olarak nitelendirebiliriz. Gecikmiş bir artçı olarak da nitelendirebiliriz. Beklenen bir deprem olduğunu söyleyebiliriz. Burada 6 ve üzeri deprem görme olasılığı çok yüksek. Ama her zaman olduğu gibi yine söyleyelim tarih verme şansımız yok" dedi.
27.12.2020Gündem
Deprem olunca kendisini aşağıya attı
Deprem olunca kendisini aşağıya attıElazığ'da bugün sabah 5.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Sarsıntı, aralarında Diyarbakır'ın da bulunduğu üç şehirde hissedildi. Kandilli Rasathanesi'nin verilerine göre, sarsıntının merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesine 10 kilometre mesafede. Yerin iki kilometre altında gerçekleşen deprem, 09.37'de meydana geldi. Deprem anında bir kişi kendisini aşağıya atarken, vatandaşların yaşaığı panik kameralara böyle yansıdı
27.12.2020Haberler
Son dakika... Elazığda 5.3 büyüklüğünde deprem Bir kişi camdan atladı
Son dakika... Elazığ'da 5.3 büyüklüğünde deprem! Bir kişi camdan atladıGelen son dakika haberine göre; Elazığ'da bugün sabah 5.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Sarsıntı, aralarında Diyarbakır'ın da bulunduğu üç şehirde hissedildi. Kandilli Rasathanesi'nin verilerine göre, sarsıntının merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesine 10 kilometre mesafede. Yerin iki kilometre altında gerçekleşen deprem, 09.37'de meydana geldi. Öte yandan Elazığ'daki depremin ardından bir ilimizde daha deprem yaşandı. AFAD saat 10.13'te Muğla'nın Dalaman ilçesinde 4.2 büyüklüğünde bir depremin meydana geldiğini duyurdu.
27.12.2020Gündem
Son dakika... Elazığda 5.3 büyüklüğünde deprem
Son dakika... Elazığ'da 5.3 büyüklüğünde depremGelen son dakika haberine göre; Elazığ'da bugün sabah 5.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Sarsıntı, aralarında Diyarbakır'ın da bulunduğu üç şehirde hissedildi. Kandilli Rasathanesi'nin verilerine göre, sarsıntının merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesine 10 kilometre mesafede. Yerin iki kilometre altında gerçekleşen deprem, 09.37'de meydana geldi.
27.12.2020Haberler
Elazığda 5.3 büyüklüğünde deprem
Elazığ'da 5.3 büyüklüğünde depremDoğu Anadolu bölgesinde büyük bir deprem meydana geldi. Deprem Malatya, Diyarbakır, Mardin, Elazığ illerinden de hissedildi.
27.12.2020Haberler
Son dakika... Balıkesirde korkutan deprem
Son dakika... Balıkesir'de korkutan deprem!Gelen son dakika haberine göre; Balıkesir'de 3.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
27.12.2020Gündem
Deprem mi oldu Son depremler canlı akışı 26 Aralık 2020
Deprem mi oldu? Son depremler canlı akışı 26 Aralık 2020AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin son depremler listesi anlık olarak yenileniyor. Nerede, ne zaman, kaç şiddetinde deprem olduğu belirtilen son depremler listesi zaman zaman büyük ilgi görüyor. Peki bugün nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? İşte 26 Aralık son deprem haberleri...
26.12.2020Gündem
Elazığda deprem mi oldu Vanda deprem mi oldu AFAD - Kandilli son depremler listesi sorgulama
Elazığ'da deprem mi oldu? Van'da deprem mi oldu? AFAD - Kandilli son depremler listesi sorgulamaDeprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? 26 Aralık son depremler listesi araştırılıyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak ediyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından yayınlanan son depremler listesine bakarak hangi bölgede, kaç şiddetinde deprem meydana geldi öğrenebilirsiniz. İşte 26 Aralık son dakika depremler...
26.12.2020Gündem
Bugün en son nerede deprem oldu AFAD 25 Aralık son depremler listesi
Bugün en son nerede deprem oldu? AFAD 25 Aralık son depremler listesiTürkiye'de en son nerede kaç şiddetinde deprem oldu sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından meydana gelen son depremler listelenmeye devam ediyor. Peki Bugün en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu. İşte son depremler listesi...
25.12.2020Gündem
24 Aralık son depremler listesi | AFAD - Kandilli deprem mi oldu, nerede deprem oldu
24 Aralık son depremler listesi | AFAD - Kandilli deprem mi oldu, nerede deprem oldu?En son nerede deprem oldu? Bugün deprem oldu mu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını araştırıyor. Peki, en son nerede deprem oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye'de meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. İşte 24 Aralık son depremler listesi.
24.12.2020Gündem
Son dakika haber Deprem mi oldu 24 Aralık nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu İşte, AFAD - Kandilli deprem son dakika
Son dakika haber! Deprem mi oldu? 24 Aralık nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu? İşte, AFAD - Kandilli deprem son dakikaDeprem, Türkiye'nin bulunduğu bölgede sık sık meydana geliyor. Şiddetli depremlerle yıl içerisinde de birçok vatandaş hayatını kaybederken deprem, aynı zamanda maddi hasara da yol açıyor. Bu nedenle vatandaşlar, Kandilli Rasathanesi son dakika depremler ve AFAD son depremler listesini araştırıyor. Peki ne zaman, nerede, kaç büyüklüğünde deprem meydana geldi?
23.12.2020Gündem
Son dakika... Akdenizde 3.7 büyüklüğünde deprem
Son dakika... Akdeniz'de 3.7 büyüklüğünde depremGelen son dakika haberine göre; Akdeniz'de 3.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Gelişmeyi AFAD ve Kandilli Rasathanesi bildirdi. Peki, ne zaman, nerede deprem oldu?
23.12.2020Gündem
Aydında deprem mi oldu, kaç şiddetinde 23 Aralık Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...
Aydın'da deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 23 Aralık Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...Aydın'da deprem mi oldu sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Yerel saatle 14:06'da Aydın'ın Germencik, Dağkaraağaç mahallesinde 3.7 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Meydana gelen deprem bölgede kısa süreli paniğin yaşanmasına neden oldu. Deprem yüzeye çok yakın meydana geldiği için deprem bölgede belirtilen büyüklüğün üzerinde hissedildi. İşte Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...
23.12.2020Gündem
Son dakika... Aydın’da korkutan deprem Büyüklüğü...
Son dakika... Aydın’da korkutan deprem! Büyüklüğü...Gelen son dakika haberine göre, Aydın’ın Germencik ilçesinde 3.7 şiddetinde deprem meydana geldi.
23.12.2020Gündem
Az önce deprem mi oldu 23 Aralık Türkiyede en son nerede kaç şiddetinde deprem oldu
Az önce deprem mi oldu? 23 Aralık Türkiye'de en son nerede kaç şiddetinde deprem oldu?Türkiye'nin birçok ilinde zaman zaman depremler meydana gelebiliyor. Yaşanan depremler can ve mal kayıplarına yol açabildiği gibi korku ve paniğe de neden olabiliyor. 2020 yılı içerisinde birçok şiddetli deprem meydana geldi. Meydana gelen depremler can ve mal kayıplarına da yol açtı. Kandilli Rasathanesi ve AFAD ülkemizde ve çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Peki En son nerede kaç şiddetinde deprem oldu?
23.12.2020Gündem
Hatay ve Mersinde deprem mi oldu Kandilli Rasathanesi depremin şiddetini kaç olarak açıkladı
Hatay ve Mersin'de deprem mi oldu? Kandilli Rasathanesi depremin şiddetini kaç olarak açıkladıHatay ve Mersin'de deprem mi oldu sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan açıklamada Suriye'nin İdlib ilçesinde 3.9 şiddetinde bir deprem meydana geldiğini duyurdu. Deprem Hatay ve Mersin'in bazı ilçelerinde de hissedildi. İşte Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...
22.12.2020Gündem
Nerede deprem oldu Bugün deprem oldu mu 22 Aralık Son depremler listesi sorgula
Nerede deprem oldu? Bugün deprem oldu mu 22 Aralık? Son depremler listesi sorgulaSon depremler listesi araştırılıyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesine bakarak görüntüleyebiliyor. Peki 22 Aralık bugün deprem oldu mu? Son dakika deprem listesine sizler için haberimizde yer verdik. İşte bugün meydana gelen depremler...
22.12.2020Gündem
Bugün deprem oldu mu 21 Aralık son dakika depremler AFAD - Kandilli Rasathanesi deprem listesi
Bugün deprem oldu mu? 21 Aralık son dakika depremler AFAD - Kandilli Rasathanesi deprem listesiSon depremler... Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını sorguluyorlar. Son dönemde yaşanan büyük şiddette depremler Marmara'daki depremin habercisi mi? AFAD ve Kandilli Rasathanesi Türkiye'de meydana gelen son dakika depremler listesini anlık olarak güncelliyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 21 Aralık son depremler listesi.
21.12.2020Gündem
Son dakika... Vanda korkutan deprem
Son dakika... Van'da korkutan deprem!Gelen son dakika haberine göre; Van'ın Başkale ilçesi'nde 4.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi depremin büyüklüğünü 4.5 olarak duyurdu.
20.12.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Belma AkçuraMilliyet Yazarı
21 yıldır aynı sorunu konuşuyoruzDepremle ilgili pek çok şeyi ezbere biliyoruz, ama olası bir depreme ne kadar hazırlıklıyız bilmiyoruz...
3.01.2021Pazar

Benzer Haber Etiketleri

depremson depremlerafadkandillideprem mi oldu

Kandilli ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.