kanlı baskın

kanlı baskın

Son dakika kanlı baskın haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kanlı baskın gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kanlı baskın haber sayfamızda...

kanlı baskın haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 464 kanli baskin haberi bulunmuştur.

Sutlançiftliğindeki kanlı baskın kamerada
Sutlançiftliği'ndeki kanlı baskın kameradaSultançiftliği’nde minibüsle gelen kalabalık grup, bir işyerine baskın düzenledi. Döner bıçağı, satır, bıçak, balta ve sopalarla yapılan baskında işyeri sahibi ve oğulları ağır yaralandı. Saldırının nedeni henüz bilinmezken, olay anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Olay, geçtiğimiz 7 Mayıs 2015 tarihinde 19.00 sıralarında meydana geldi. Nedeni henüz bilinmeyen kavga iddiaya göre şöyle gelişti; gün içerisinde yaşanan yol kesme tartışmasını bahane eden bir grup, öğleden sonra minibüsle olay yerine geri geldi.İŞYERİNİ SAVAŞ ALANINA DÖNDÜRDÜLERAraçtan tek tek inen ve ellerindeki döner bıçağı, satır, bıçak, balta ve sopalarla işyerine giren kalabalık, ortalığı adeta savaş alanına çevirdi. İşyerine girer girmez işyeri sahibi ve oğullarını hedef alan kalabalık, ellerindeki aletlerle saldırıya geçti. Saldırı ile birlikte işyeri sahibi baba Hasan Deniz baltayla başından, oğullarından Seyithan Deniz ve Muhammet Deniz ise kalbinden ve karnından aldıkları darbelerle ağır yaralandı.YARALILAR HASTANEYE, SALDIRGANLAR KARAKOLA GÖTÜRÜLDÜYaklaşık 15 dakika süren kanlı kavganın ardından saldırganlar işyerini yaya olarak terk etti. Saldırıya uğrayan taraf son bir hamleyle minibüse saldırmak istedi. Ancak minibüse atlayan saldırgan olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Kavganın ardından yaralılar işyeri önünde bir süre yardım bekledi. Ardından yaralılar hastaneye sevk edildi ve olay yerine gelen polis konuyla ilgili soruşturma başlattı.İşyerinin güvenlik kamera kayıtları inceleme altına alınırken kavganın nedeni yapılacak soruşturmanın ardından netlik kazanacak.
11.09.2019Yaşam

Yazar Sonuçları