Tuncel Kurtiz

Tuncel Kurtiz

Son dakika Tuncel Kurtiz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tuncel Kurtiz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tuncel Kurtiz haber sayfamızda...

Tuncel Kurtiz haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 606 tuncel kurtiz haberi bulunmuştur.

Tuncel Kurtiz Edremit’te mezarı başında anıldı
Tuncel Kurtiz Edremit’te mezarı başında anıldıSinema ve tiyatro sanatçısı Tuncel Kurtiz' ölümünün 4. yılında Balıkesir’in Edremit ilçesinde Kazdağları’nın eteklerindeki mezarı başında anıldı. Sanatçı Tuncel Kurtiz’in ölümünün 4. yıl dönümü nedeniyle anma programı düzenlendi. İlçeye bağlı Kazdağları’nın eteklerindeki Çamlıbel kırsal mahallesindeki mezarı başında düzenlenen anma törenine Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, sanatçının eşi Menend Kurtiz, yakınları, dostları ve hayranları katıldı. Sanatçının sesinden şiirler dinletileri yapılırken, hayranları törende duygulu anlar yaşadı. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Kurtiz’in yeri doldurulamayacak çok önemli değer olduğunu belirterek “Ölümünün 4’üncü yılında adam gibi adam Tuncel Kurtiz’i bir kez daha birlikte beraberce anıyoruz. 4 yıl önce Türkiye sadece bir sanatçısını kaybetmedi, hakikaten adam gibi bir insanını kaybetti. Bugün böyle insanlar gittikçe azalmakta, gittikçe yokluğa doğru son hızla ilerlemekte.” dedi. Sanatçının eşi Menend Kurtiz açıklama yapmazken sadece “Bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim” dedi. Tuncel Kurtiz’in hayranlarından Aylin Çağlar, “Vatanını sevdiğini düşünüyorum. Çok insancıl, insanları seven, çok iyi bir sanatçıydı. Çok duygulandım, çok üzgünüm ama bugün burada onu anıyor olmaktan da memnunum” dedi. Kurtiz’in mezarına çiçekler bırakılırken ardından Çamlıbel Mahallesi Muhtarlığı önünde pilav ayran dağıtıldı.
11.09.2019Yaşam

Yazar Sonuçları