Yüz Tanıma

Yüz Tanıma

Son dakika yüz tanıma haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yüz tanıma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yüz tanıma haber sayfamızda...

Yüz Tanıma

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.057 yuz tanima haberi bulunmuştur.
Apple geri adım mı atacak 2017’de kaldırılan özellik iPhone’lara geri geliyor iddiası
Apple geri adım mı atacak? 2017’de kaldırılan özellik iPhone’lara geri geliyor iddiasıSon yıllarda çıkardığı iPhone modellerinde parmak izi taramasına (Touch ID) yer vermeyen Apple geri adım atmaya hazırlanıyor.
20.01.2021Teknoloji
Çinli teknoloji devi için flaş iddia Skandal Uygur Türkleri hamlesi
Çinli teknoloji devi için flaş iddia! Skandal 'Uygur Türkleri' hamlesiÇinli telekomüniskasyon şirketi Huawei'nin, Uygur Türklerini yaya kalabalığı içinde, etnik-fenotipik özelliklerine göre tespit edebilen bir teknoloji için patent başvurusunda bulunduğu iddia edildi.
13.01.2021Teknoloji
Guardian: İngiltere koronavirüs pasaportu için teknoloji firmalarıyla görüşüyor
Guardian: İngiltere 'koronavirüs pasaportu' için teknoloji firmalarıyla görüşüyorİngiltere'de bazı teknoloji firmalarının, ülke genelinde çalışanların koronavirüs salgınında işlerine dönebilmelerini sağlamak için Covid-19 testleri ve yüz tanıma teknolojisinin kullanılacağı "sağlık pasaportları" çıkarılması konusunda hükümetle görüşmeler yaptığı bildirildi.
13.01.2021Dünya
İstanbul Tasarım Bienali her Perşembe bir filmi dijital erişime açıyor
İstanbul Tasarım Bienali her Perşembe bir filmi dijital erişime açıyorİstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, VitrA sponsorluğunda ve TC Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle düzenlenen, Borsa İstanbul’un Yüksek Katkıda Bulunan Kuruluş olarak destek verdiği 5. İstanbul Tasarım Bienali’nin empati kavramına farklı açılardan yaklaşan filmleri bir araya getirdiği Empati Seansları seçkisinden her hafta bir film, ücretsiz olarak erişime açılıyor.
12.01.2021Kültür Sanat
Jandarma suçluları yapay zekayla yakalayacak
Jandarma suçluları yapay zekayla yakalayacakKontrol noktalarında personelin inisiyatifiyle yolları kesilen araçlar, geliştirilecek algoritmalar sayesinde öncelikle sistem tarafından üretilecek alarmlara göre durdurulacak, kontroller ASELSAN ürünleriyle yapılacak.
4.01.2021Teknoloji
Prof. Dr. Akkoyunlu: Çin aşısı ikinci tip koronavirüste daha avantajlı olabilir
Prof. Dr. Akkoyunlu: Çin aşısı ikinci tip koronavirüste daha avantajlı olabilirİngiltere'de mutasyona uğrayan koronavirüsün 2 tehdidinin olduğunu belirten Prof. Dr. Muhammed Emin Akkoyunlu, "İlk olarak bu mutasyonla beraber virüsün hücreye bağlanması çok hızlı bir şekilde arttı. Ancak daha hızlı bağlanması virüsün daha hızlı yayılacağı anlamına gelmiyor. İkinci olarak mevcut Pfizer, Sputnik, Oxford aşısı gibi tam virüs içermeyen aşıları boşa çıkarabilir. Ama tam virüs içeren Çin aşısı bu mutasyondan daha az etkilenme durumu olabilir" dedi.
22.12.2020Gündem
Google eleştiri oklarının hedefinde
Google eleştiri oklarının hedefindePek çok Google çalışanı ve teknoloji ile akademik topluluklar, yapay zekâda ahlaki değerler konusunda öncülük eden Timnit Gebru’nun aniden görevinden alınması nedeniyle öfkeli. Bu durum, teknoloji devinin çeşitliliğe destek veren bir ortam yaratma konusunda başarısızlığı olarak nitelendirildi.
10.12.2020Teknoloji
Herkese yüz vermeyin
Herkese yüz vermeyin!Günümüzde her yer kameralarla dolarken, yüz tanıma teknolojisi de gelişiyor. Görsel veri işleme alanında dünyada öne çıkan Türk girişimi Syntonym’in kurucusu Özcan, “Yüz bir insanın genetik verilerini barındırıyor. Sosyal medyadaki bu yöndeki uygulamaları kullanmayın” dedi.
8.12.2020Ekonomi
Detaylar ortaya çıktı... Yüzde 70 Putin
Detaylar ortaya çıktı... Yüzde 70 Putin!Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in eski temizlik çalışanı Svetlana Krivonogikh ile ilişkisinden Yelizaveta Vladimirovna adlı bir kızının olduğu iddiasıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.
30.11.2020Dünya
Hindistan koronavirüsle mücadelede robotları kullanmaya başladı
Hindistan koronavirüsle mücadelede robotları kullanmaya başladıDünyanın Covid-19 vakası sayısında ikinci sırada bulunan ülkesi Hindistan’da birkaç hastane, hastaları aileleriyle görüştürmek ve acil servisler gibi koronalı hastalarla birebir yüz yüze gelen yerlerde çalışan sağlık çalışanlarına yardımcı olmaları için robotları kullanmayı başladı.
13.11.2020Teknoloji
Brand Week İstanbul 2020 başlıyor
Brand Week İstanbul 2020 başlıyorTürkiye’nin iş ve markalar dünyasını, yaratıcı endüstrilerini, dünyanın en ilham verici isim ve projeleriyle buluşturan Brand Week Istanbul, bu yıl 9-13 Kasım 2020 tarihleri arasında ilk kez online olarak düzenleniyor. Her yıl farklı bir temayla hayata geçirilen ve binlerce profesyonel ve öğrenciyi ağırlayan etkinlik bu kez de “Çizginin Dışındakiler” temasıyla katılımcılarını ağırlamaya hazırlanıyor.
Güvenlik firması kendi kadın çalışanlarını yüz tanıma teknolojisiyle taciz etti
Güvenlik firması kendi kadın çalışanlarını yüz tanıma teknolojisiyle taciz ettiSilikon Vadisi merkezli bir güvenlik firması, satış müdürlerinin firmanın yüz tanıma teknolojisini kullanarak kadın çalışanları taciz ettiği iddialarına sahne oldu. 1.6 milyar dolar değerindeki Verkada firmasının ofislerinde kendi güvenlik kameraları kullanılıyor.
28.10.2020Teknoloji
Polisler küçük çaplı hırsızlıklar için yüz tanıma yazılımı kullanıyor
Polisler küçük çaplı hırsızlıklar için yüz tanıma yazılımı kullanıyor!ABD’deki kanun kuvvetleri, çok yoğun miktarda işlenen mağazalardan ürün çalma gibi küçük çaplı suçlarla baş etmek için yüz tanıma yazılımlarını kullanıyor ancak yazılımlar henüz çok hatalı sonuçlar veriyor.
26.10.2020Teknoloji
Rusyada yüz tanıma sistemi ile alışveriş dönemi
Rusya'da yüz tanıma sistemi ile alışveriş dönemiRusya'nın biyometrik verilerin kullanım alanını genişleten yasa tasarısını 2020 sonunda çıkararak, yüz tanıma ile alışveriş dönemine geçeceği ifade edildi.
11.10.2020Teknoloji
Son dakika: iPhoneun yüz kilidi tanımadı 100 bin liralık tazminat davası açtı
Son dakika: iPhone'un yüz kilidi tanımadı! 100 bin liralık tazminat davası açtıiPhone’un güvenlik kilidi Face ID (yüz tanıma), Buse İ. ile ablası Beste Ç.’yi ayırt edemeyince ilginç bir tazminat davasına konu oldu. Yeni telefon teklifini reddeden kardeşler, 100 bin lira istedi.
10.10.2020Gündem
Hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını düşünüyorum
"Hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını düşünüyorum"Covid-19 salgın 2020'nin başından itibaren dünyada geriye kalan tüm gündemleri ikinci plana attı. Pandeminin neden olduğu ölümlerin yanı sıra ekonomik ve sosyolojik etkileri de her geçen gün daha fazla netleşiyor. Corona virüsün dünyayı etkisi altına almaya başladığı ilk aylardan sonra bu konuda yavaş yavaş bir literatür de oluşmaya başladı. Tellekt de bu literatüre "Salgın: Tükeniş Çağında Dünyayı Yeniden Düşünmek" adını taşıyan derlemeyle önemli bir katkıda bulunuyor. Paul Auster'den İonna Kuçuradi'ye, Bekir Ağırdır'dan Görgün Taner'e farklı alanlarda önemli işlere imza atmış isimlerin yazılarının yer aldığı kitabı derleyen Didem Bayındır ile "Salgın" üzerine konuştuk.
Casper VIA ailesinin en yeni üyesi x20 tanıtıldı
Casper VIA ailesinin en yeni üyesi x20 tanıtıldıCasper, çok yönlü fotoğraf özelliklerinin ön planda olduğu ailenin en genç ve premium üyesi VIA X20'yi tanıttı.
30.09.2020Teknoloji
‘Kamerayı açarak casusluk yapıyor’
‘Kamerayı açarak casusluk yapıyor’Facebook perşembe günü ABD’de federal bir mahkemede açılan davada, “Instagram platformu üzerinden kullanıcıların mobil telefonlarının kameralarını açarak casusluk yapmakla” suçlandı
20.09.2020Dünya
Metroda herkesin gözü önünde tecavüz etmeye kalktı
Metroda herkesin gözü önünde tecavüz etmeye kalktı!ABD’nin New York kentindeki metro istasyonunda bir kişi, 25 yaşındaki bir kadına tecavüz girişiminde bulundu. New York polisi video ve fotoğraflarını yayınladığı zanlıyı kısa sürede yakaladı.
31.08.2020Dünya
New Yorkta metroda tecavüz girişimi
New York'ta metroda tecavüz girişimiABD’nin New York kentindeki metro istasyonunda bir kişi, 25 yaşındaki bir kadına tecavüz girişiminde bulundu. New York polisi video ve fotoğraflarını yayınladığı zanlıyı kısa sürede yakaladı.
31.08.2020Haberler
Trump TikTok’ın ardından başka uygulamaları da yasaklayacak mı
Trump TikTok’ın ardından başka uygulamaları da yasaklayacak mı?Amerika Birleşik Devletleri aralarında mesajlaşma uygulaması WeChat'in de bulunduğu güvenlik riski olarak görülen diğer Çin uygulamalarına karşı da işlem yapmayı planlıyor.
5.08.2020Dünya
Bisiklet sürücüsünü önce sıkıştırdı, sonra bıçakladı
Bisiklet sürücüsünü önce sıkıştırdı, sonra bıçakladı!Triatlon sporcusu Taner Beştek, Çevlik-Arsuz bisiklet yolunda bir minibüsçü tarafından bıçaklandı.
3.08.2020Gündem
ASELSANdan yerli ve milli biyometrik kimlik doğrulama sistemi
ASELSAN'dan yerli ve milli biyometrik kimlik doğrulama sistemiAselsan, yerli ve milli yüz tanıma, avuç içi, parmak izi gibi biyometrik teknolojiler ile yerel ve bulut tabanlı geçiş kontrol sistemleri cihazları üretimi için düğmeye bastı.
1.08.2020Ekonomi
Potansiyel Kovid-19 aşısı çıkmadan kapış kapış
Potansiyel Kovid-19 aşısı çıkmadan kapış kapışDünyada 17 milyon kişiye bulaşan, 666 binden fazla kişinin ölümüne neden olan Kovid-19’un tedavisi ya da önlenmesi için onaylanan aşı olmamasına rağmen birçok ülke potansiyel aşı için ilaç şirketleriyle anlaşmalara hız verdi. Yeni bir anlaşmaya imza atan İngiltere 250 milyon doz aşıyı garantilemiş durumda
30.07.2020Dünya
Adanada berber kalfası katili yüz tanıma sistemiyle bulundu
Adana'da berber kalfası katili yüz tanıma sistemiyle bulundu!Adana'da cinayet dedektifleri, berber kalfasını tabanca ile öldüren zanlıyı güvenlik kamerasından alınan fotoğrafla bin suçlunun fotoğrafını karşılaştırıp, yüz tanıması yaparak belirleyip yakaladı.
10.07.2020Haberler
Katil, yüz tanıma sistemiyle bulundu Tıraş olma bahanesiyle keşif yapmış
Katil, yüz tanıma sistemiyle bulundu! Tıraş olma bahanesiyle keşif yapmışAdana'da cinayet dedektifleri, berber kalfasını tabanca ile öldüren zanlıyı güvenlik kamerasından alınan fotoğrafla bin suçlunun fotoğrafını karşılaştırıp, yüz tanıması yaparak belirleyip yakaladı.
10.07.2020Gündem
Lenovo Yoga S940 ultra ince tasarımıyla yapay zekada en son teknolojiyi buluşturuyor
Lenovo Yoga S940 ultra ince tasarımıyla yapay zekada en son teknolojiyi buluşturuyorLenovo’nun ultra ince tasarımıyla hayranlık uyandıran dizüstü bilgisayarı Lenovo Yoga S940, yüz tanıma özellikli kamerası sayesinde bir bakışınızla oturum açıyor. Sadece 1,2 kg hafifliğe ve 12,2 mm inceliğe sahip olan Lenovo Yoga S940, en son teknolojiyi günlük hayatınıza katarken, 16 saate kadar batarya ömrü ile güçlü bir performans sunuyor.
3.07.2020Teknoloji
İşlevsel maskeler
İşlevsel maskelerGünlük hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen maskeler, dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin tasarımlarıyla artık daha işlevsel
27.06.2020Cumartesi
İOS 14 beta - apple indir (download) | İOS 14 özellikleri neler
İOS 14 beta - apple indir (download) | İOS 14 özellikleri neler?İOS 14 güncellemesi ile ilgili müjdeli haber geldi. Apple kullanıcılarını yakından ilgilendiren İOS 14 özellikleri neler, hangi iphonelarda olacak? Ana Ekran sayfalarında bugüne kadarki en büyük güncellemeye yer veren sürümde, göz alıcı bir şekilde yeniden tasarlanan araç takımları ve Uygulama Arşivi, App Clips ile App Store’dan yararlanmanın yeni bir yolu, Mesajlar uygulamasında güçlü güncellemeler ve daha fazlası yer alıyor.
23.06.2020Gündem
Apple iPadOS 14ü tanıttı İşte özellikleri...
Apple iPadOS 14'ü tanıttı! İşte özellikleri...Apple düzenlediği WWDC20 geliştiriciler konferansında iPad'ler için iPadOS 14'ü tanıttı. İşte yeni iPadOS'un getirdiği yeni özellikler...
22.06.2020Apple
Apple iOS 14ü tanıttı İşte özellikleri...
Apple iOS 14'ü tanıttı! İşte özellikleri...Apple düzenlediği WWDC20 yani Dünya Geliştiriciler Konferansı'nda iOS 14'ü tanıttı! İşte iOS 14 ile iPhone'lara gelecek yeni özellikler...
23.06.2020Apple
ABD polisi Türk bilim insanının sistemiyle yüz tanımayı sürdürebilecek
ABD polisi Türk bilim insanının sistemiyle 'yüz tanımayı' sürdürebilecekTürk bilim insanı Doç. Dr. Vural, "Bazı şirketler bu alanındaki faaliyetlerini sınırlasa da yüz tanıma sistemlerimizi ABD'deki polis departmanlarına satmaya devam edeceğiz." dedi.
22.06.2020Teknoloji
Helikopterden kaçış yok
Helikopterden kaçış yokEmniyet Genel Müdürlüğü Havacılık Dairesi Başkanlığı’nın görevlendirdiği, emniyetin uçan gözü olarak nitelendirilen helikopter, yaz sezonunda Muğla ve turistik ilçelerinde asayiş, trafik, kaçakçılık, narkotik suçlar ve insan ticareti gibi olaylarda karada görev yapan ekiplere destek verecek.
20.06.2020Ege
Pekin’de ikinci dalga endişesi: Somon paniği
Pekin’de ikinci dalga endişesi: Somon paniğiPekin’de ikinci dalga paniği sürüyor. Virüsün ithal somon balıklarının kesildiği tahtalarda tespit edilmesi Çin genelinde yeni bir endişe yarattı. 21 milyon nüfuslu Pekin’de somon satışı ve ithalatı durduruldu. Virüsün pazardan yayıldığını açıklayan uzmanlara göre, somondan virüs bulaşmaz
19.06.2020Dünya
Üniversiteli gençler Vodafone’un kişisel dijital asistanı “TOBİ” için yarıştı
Üniversiteli gençler Vodafone’un kişisel dijital asistanı “TOBİ” için yarıştıVodafone’un, yapay zekâ tabanlı kişisel dijital asistanı TOBi için yaratıcı ve yenilikçi ürünler geliştirilmesi hedefiyle üniversiteli gençler arasında düzenlediği “Digital Pioneers TOBi Hack” sonuçlandı. Salgın tedbirleri kapsamında online olarak düzenlenen ve Türkiye genelinde 15 üniversiteden 42 öğrencinin yarıştığı hackathon’da “Ideation” takımı birinci, “TOBi’nin Melekleri” takımı ikinci, “Red Helmets” takımı üçüncü olurken, “2GB” takımı ise Vodafone Spirit Ödülü’ne layık görüldü.
17.06.2020Teknoloji
Zamanı durdurun: Cildinizin yaşlanmasını bu yöntemler ile engelleyin
Zamanı durdurun: Cildinizin yaşlanmasını bu yöntemler ile engelleyinGünümüzün hızlı dünyasında geleceği öngörmek ve buna göre plan yapıp hareket etmek başarının en önemli anahtarı. Peki bu proaktif yaklaşımı hayatımızda yaşlanma sürecimiz için nasıl uygulayabiliriz? Yoksa hala yaşlanmayı bekleyip ardından da “anti-aging” çaba içerisine mi girmeliyiz? Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Reha Yavuzer, hayatın normal akışına dönme sürecine yavaş yavaş geçmeye başladığı bu günlerde deri yaşlanmasına karşı neler yapılabileceğini anlattı.
15.06.2020Cilt Bakımı
Yüz tanımaya pandemi ayarı
Yüz tanımaya pandemi ayarıYüz tanıma sistemleri uzmanı Sadi Vural, “Yeni sistemler maskeye göre geliştiriliyor. Bu konuda çalışıyoruz. Ayrıca yüzden koronavirüsü tespit eden çalışma da yapıyoruz” diyor
14.06.2020Ekonomi
Meclis kürsüsü ortaya taşınıyor
Meclis kürsüsü ortaya taşınıyorİktidar milletvekillerinin sıralarına yakın olduğu için sözlü sataşma ve hatta kavgalara zemin hazırladığı savunulan kürsü, Başkanlık Divanı’nın önüne, salonun ortasına alınacak
13.06.2020Siyaset
Amazonun yüz tanıma teknolojisinin polis tarafından kullanımı ertelendi
Amazon'un yüz tanıma teknolojisinin polis tarafından kullanımı ertelendiDünyanın en büyük internet alışveriş sitesi Amazon’'un teknoloji birimi AWS, geliştirdiği yüz tanıma hizmetinin emniyet birimleri tarafından kullanılmasını bir yıl ertelediğini açıkladı.
11.06.2020Dünya
Yüz tanıma teknolojisinin polis tarafından kullanımına  erteleme Dikkat çeken zamanlama...
Yüz tanıma teknolojisinin polis tarafından kullanımına erteleme! Dikkat çeken zamanlama...Dünyanın en büyük internet alışveriş sitesi Amazon’'un teknoloji birimi Amazon İnternet Servisleri (AWS), geliştirdiği yüz tanıma hizmetinin emniyet birimleri tarafından kullanılmasını bir yıl ertelediğini açıkladı.
11.06.2020Dünya
Ege Üniversitesi normalleşiyor
Ege Üniversitesi normalleşiyorEge Üniversitesi (EÜ) 1 Haziran’dan itibaren normalleşme sürecine başlıyor.
29.05.2020Ege
Temassız yüz tanıma ve ateş ölçümü tek cihazla yapılabilecek
Temassız yüz tanıma ve ateş ölçümü tek cihazla yapılabilecekCoremate AŞ tarafından geliştirilen ve yapay zeka teknolojisinden faydalanılan cihazla sosyal ve kamusal alan hareketliliğinin yoğun olduğu noktalarda izolasyonun etkin kontrolü amaçlanıyor.
28.05.2020Teknoloji
Binadan sokaklara büyük değişim vakti
Binadan sokaklara büyük değişim vaktiÖnemli projelere imza atan Türk mimarlar, salgından sonra şehirlerde yeşil koridorların, bisiklet yollarının artacağı, bazı caddelerin trafiğe kapatılacağı konusunda hemfikir. Salgın sürecinin şehirlerde güçlü bir değişimi zorunlu kıldığını anlatan mimarlar, dikey yapılaşmanın daha fazla risk oluşturacağını, kırsala kaçışın ise hızlanacağını ifade ediyorlar
28.05.2020Ekonomi
Ruandada corona virüse karşı robotlar devrede
Ruanda'da corona virüse karşı robotlar devredeDünyayı etkisi altına alan corona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle Ruanda, tedavi merkezlerinde yüksek teknolojili robotlar kullanacak.
21.05.2020Dünya
Koronavirüs yapay zeka ile kontrol altına alınacak
Koronavirüs yapay zeka ile kontrol altına alınacakGeçtiğimiz günlerde açıklanan normalleşme takvimiyle birlikte koronavirüs nedeniyle kapalı olan AVM’ler restoranlar, kafe ve pastaneler gibi sosyal mekanlar 11 Mayıs itibariyle tekrar açıldı. Ancak bu alınan önlemlerin son bulduğu anlamına gelmiyor. Sosyal mesafeye özen gösterme ve maske takma gibi kurallar hala geçerliliğini koruyor. Geliştirdiği yapay zekâ destekli yazılımlarla önemli projelere imza atan Türk Ar-Ge şirketi Ayvos bu noktada devreye girerek toplumun sağlığını korumayı hedefliyor. Şirket, geliştirdiği yazılım ile yapay zeka destekli kameralar üzerinden bireylerin 6 metre çevresinde akıllı tarama yapabiliyor. Böylece AVM’ler ve restoranlarda sosyal mesafenin ihlal edildiği, maske kullanılmadığı gibi durumları tespit ederek yetkililere bildirip gerekli önlemlerin alınmasını sağlıyor. Koronavirüs ile verilen savaşta halkımızın büyük bir yol katettiğini belirten Ayvos Kurucu ve CEO’su Eray Hangül, şu ana kadar alınan önlemlerin boşa gitmemesi için normalleşme sürecinin yakından takip edilmesi gerektiğini belirterek yazılımlarıyla bu sürecin en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmak istediklerini belirtti.
14.05.2020Teknoloji
MESS’ten koronaya karşı MESS SAFE
MESS’ten koronaya karşı MESS SAFETürkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS), metal sanayinin bu süreçten güç kazanarak çıkması için MESS SAFE girişimini başlatıyor. İş yeri hijyeni ve topluluk yönetiminin ön plana çıktığı yeni dönemde, çalışanların sağlığı teknolojiyle güvence altına alınıyor. MESS SAFE girişiminin ilk ürünü giyilebilir çözüm ve mobil uygulama ile iş yerlerindeki birinci öncelik olan sosyal mesafenin korunması sağlanıyor.
8.05.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

Ali EyüboğluMilliyet Yazarı
ALBAY ROLÜ İÇİN SEKİZ KİLO VERDİYıllarca ‘Çocuklar Duymasın’da canlandırdığı taş fırın erkeği Haluk tiplemesiyle dizi izleyicilerinin hafızalarında yer edinen Tamer Karadağlı, şimdi bambaşka bir rolle ekranlara dönecek...
17.12.2020Cadde
Ali EyüboğluMilliyet Yazarı
‘Adalet’ duygusunu zedeleyen kararlar67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç’i darp ettiği görüntüleri izleyip de Halil Sezai’ye “Yazıklar olsun” demeyen yok...
20.09.2020Cadde
Güneri CıvaoğluMilliyet Yazarı
Asıl 2. dalgaKovid-19 salgını Çin’de sıfırlanmış...
11.06.2020Siyaset
Şükrü AndaçMilliyet Yazarı
Neler geride kaldı bu da geçer Yâ HûKorona günlerinde, ekonomi gazetecileri olarak, iş dünyasıyla görüşmelere video platformları üzerinden devam ediyoruz...
11.05.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

teknolojikoronavirüsyüz tanımaABDapple

Yüz Tanıma ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.