1 Aralık

1 Aralık

Son dakika 1 aralık haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 1 aralık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 1 aralık haber sayfamızda...

1 Aralık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 36.714 1 aralık haberi bulunmuştur.
Işın Karaca kimdir, kaç yaşında? Işın Karaca nereli? İşte albümleri
Işın Karaca kimdir, kaç yaşında? Işın Karaca nereli? İşte albümleriŞarkılar Bizi Söyler adlı programa konuk olan Işın Karaca hakkında merak edilen sorular gündeme geldi. Işın Karaca kimdir, kaç yaşında nereli soruları ilgi görürkeni Işın Karaca şarkıları da araştırılıyor. Bu akşam Kanal D'de yayınlanacak olan Şarkılar Bizi Söyler programında arabesk gecesine eşlik edecek isim olan Işın Karaca'nın hayatına dair bilinenler haberimizde...
14.05.2022Cadde
1 Aralık Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
1 Aralık Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuYıldızlara göre, 1 Aralık tarihinde doğan kişiler, ateş gurubunda yer alan yay burcuna sahiptir. 23 Kasım - 21 Aralık tarihleri arasında doğan herkes yay burcu özelliklerini taşır. Yay burcunun kendine has özellikleri vardır. Yay burcu olan kişiler gezmeyi ve anı biriktirmeyi çok severler. 1 Aralık hangi burç oluyor? İşte, tüm detaylar.
10.05.2022Astroloji
2022 Aralık Ayı Hangi Burç Oluyor? Aralık Ayında Doğanların Burcu Nedir, Özellikleri Nasıl Olur?
2022 Aralık Ayı Hangi Burç Oluyor? Aralık Ayında Doğanların Burcu Nedir, Özellikleri Nasıl Olur?Burçlar çoğu insanlar tarafından merak konusudur. Burçların hangi aylara denk geldiği ise bazı insanların kafalarını karıştırmaktadır. Aralık ayı hangi burç oluyor? Bu burcun özellikleri nelerdir? Bu soruların cevabını sizler için derledik.
6.05.2022Astroloji
ZEKERİYA BEYAZ KİMDİR, ÖLDÜ MÜ? Zekeriya Beyaz kaç yaşındaydı? İşte Zekeriya Beyaz'ın hayatı
ZEKERİYA BEYAZ KİMDİR, ÖLDÜ MÜ? Zekeriya Beyaz kaç yaşındaydı? İşte Zekeriya Beyaz'ın hayatıZekeriya Beyaz hayatını kaybetti. 84 yaşındaki İlahiyatçı profesör Zekeriya Beyaz'ın ölüm haberinin ardından hayatına dair bilgiler de araştırılmaya başlandı. Peki, Zekeriya Beyaz kimdir?
12.04.2022Gündem
'Midyeci Ahmet'te 'şube' krizi büyüyor!
'Midyeci Ahmet'te 'şube' krizi büyüyor!'Midyeci Ahmet' olarak bilinen Ahmet Çiçek ile Deniz Çelebi arasındaki 'şube' krizi devam ediyor. 1 Aralık 2021 tarihinde Beşiktaş şubesini işletmeye başlayan Deniz Çelebi, eski eşi Ahmet Çiçek'e karşısına yeni bir dükkan açtığı için haksız rekabet davası açmaya hazırlanıyor. Peki bu süreçte merkez şubenin cirosunda ne kadarlık bir düşüş oldu? İşte detaylar...
8.04.2022Ekonomi
Midyeci Ahmet eski eşinin iddialarına cevap verdi
Midyeci Ahmet eski eşinin iddialarına cevap verdiMidyeci Ahmet adıyla bilinen Ahmet Çiçek, eski eşinin iddialarına sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile cevap verdi. "Bana ve yardımcıma tehditler geliyor." diyen Ahmet Çiçek, "Kim geliyorsa gelsin ama 16 yaşında çocuğu yollamayın. Göndereceğiniz kişi kimi vuracağını bilsin, ya da en kötü siz gelin. Gelmezseniz namertsiniz." açıklaması yaptı.
6.04.2022Gündem
'Midyeci Ahmet'in intikam şubesi
'Midyeci Ahmet'in intikam şubesi'Midyeci Ahmet' olarak bilinen Ahmet Çiçek ile eski eşi Deniz Çelebi, anlaşmalı boşandı. Anlaşma gereği Midyeci Ahmet Beşiktaş Şubesi, Deniz Çelebi'ye devredildi. Bir süre sonra ise Ahmet Çiçek, bu yerin hemen karşısına aynı isimle şube açıp, sosyal medya hesabından eski eşinin işlettiği şubeyle ilişkilerinin kalmadığını ve oraya kendileri tarafından ürün sağlanmadığı açıklaması yaptı.
6.04.2022Haberler
'Midyeci Ahmet'in intikam şubesi
'Midyeci Ahmet'in intikam şubesi'Midyeci Ahmet' olarak bilinen Ahmet Çiçek ile eski eşi Deniz Çelebi, anlaşmalı boşandı. Anlaşma gereği Midyeci Ahmet Beşiktaş Şubesi, Deniz Çelebi'ye devredildi. Bir süre sonra ise Ahmet Çiçek, bu yerin hemen karşısına aynı isimle şube açıp, sosyal medya hesabından eski eşinin işlettiği şubeyle ilişkilerinin kalmadığını ve oraya kendileri tarafından ürün sağlanmadığı açıklaması yaptı.
6.04.2022Ekonomi
Zorunlu kış lastiği uygulamasının son gününde lastikçilerde araç yoğunluğu oluştu
Zorunlu kış lastiği uygulamasının son gününde lastikçilerde araç yoğunluğu oluştuKastamonu’nun Tosya ilçesinde, kış lastiği uygulamasının son gününde lastikçilerde sürücüler yoğunluk oluşturdu.
31.03.2022Ekonomi
Antalya Havalimanı kira peşinatı ödendi
Antalya Havalimanı kira peşinatı ödendiTAV Havalimanları ve Fraport’un oluşturduğu ortak girişim, Antalya Havalimanı’nın 2052’ye kadar işletme hakkı için belirlenen (KDV dahil) 8.55 milyar euro kira bedelinin yüzde 25’lik kısmı olan 2.138 milyar euroyu ödedi. Konuyla ilgili düzenlenen ‘Antalya Havalimanı Projesi Kamu-Özel İşbirliği İhalesi Kira Peşinatı Ödeme Töreni’nde konuşan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, kamu-özel iş birliği (KÖİ) projelerinin önemine dikkat çekti.
29.03.2022Ekonomi
EDİS GÖRGÜLÜ kimdir kaç yaşında? Şarkıcı Edis ilk albümünü ne zaman çıkardı? Şarkıları-albümleri...
EDİS GÖRGÜLÜ kimdir kaç yaşında? Şarkıcı Edis ilk albümünü ne zaman çıkardı? Şarkıları-albümleri...Son dönemin önemli yıldızlarından Edis, Survivor birleşme partisinde bir konser verecek. Sevilen şarkılarını ekran başındaki izleyiciler ve Survivor All Star ekibi için söyleyecek olan Edis Görgülü 1990 yılında dünyaya geldi. Londra'da dünyaya gelen Edis daha sonra ailesinin kararı ile 1,5 2 yaşlarında memleketi İzmir'e yerleşme kararı aldı. 2018 yılında ilk albümü 'An'ı çıkardı. İşte Şarkıcı Edis hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler...
28.03.2022Cadde
Seyit Onbaşı kimdir, nereli? Seyit Onbaşı kaç kilo mermi kaldırdı? İşte hikayesi
Seyit Onbaşı kimdir, nereli? Seyit Onbaşı kaç kilo mermi kaldırdı? İşte hikayesiBugün 1915 Çanakkale Köprüsü açılıyor. Köprüde dikkat çeken en önemli detay Seyit Onbaşı detayı oldu. Vatandaşlar ise Seyit Onbaşı kimdir, nereli? Seyit Onbaşı kaç kilo mermi kaldırdı? sorularını araştırmaya başladı. İşte Seyit Onbaşı hikayesi...
18.03.2022Gündem
ABD bu kez PKK'lı teröristlere tatbikatla zırhlı araç eğitimi verdi
ABD bu kez PKK'lı teröristlere tatbikatla zırhlı araç eğitimi verdiSuriye'nin kuzeyinde PKK/YPG'ye ağır silah, zırhlı araç ve lojistik sağlayan ABD'nin teröristlerle tatbikat yaptığı ortaya çıktı. ABD askerleri, Deyrizor'daki tatbikatta teröristlere zırhlı araç eğitimi verdi.
17.03.2022Haberler
ABD bu kez PKK'lı teröristlere tatbikatla zırhlı araç eğitimi verdi
ABD bu kez PKK'lı teröristlere tatbikatla zırhlı araç eğitimi verdiSuriye'nin kuzeyinde PKK/YPG'ye ağır silah, zırhlı araç ve lojistik sağlayan ABD'nin teröristlerle tatbikat yaptığı ortaya çıktı. ABD askerleri, Deyrizor'daki tatbikatta teröristlere zırhlı araç eğitimi verdi.
17.03.2022Gündem
Cesedin cebinden 'Tamam Shud' yazısı çıktı! Sırrı çözülemiyor
Cesedin cebinden 'Tamam Shud' yazısı çıktı! Sırrı çözülemiyorAvustrulya'da Somerton Sahili'ne vurmuş bir cesedin cebindeki kâğıtta Ömer Hayyam'ın rubaisinden bir kesit bulundu. Kâğıtta yazan 'Tamam Shud' ifadesinin vermek istediği mesaj, geçen zamana rağmen gizemini koruyor.
17.03.2022Dünya
Koronavirüsten 9 ferdini kaybeden Genç ailesinden 1 kişi daha pozitif çıktı
Koronavirüsten 9 ferdini kaybeden Genç ailesinden 1 kişi daha pozitif çıktıRize’nin Güneysu ilçesinde, koronavirüs sonucu 9 ferdini kaybeden Genç ailesinin bir üyesi daha Covid-19’a yakalandı. Evde tedavisine devam edilen hasta, test sonucunun negatife dönmesi halinde aileden tespit edilen diğer riskli bireylerle genetik taramaya tabi tutulacak.
4.03.2022Gündem
Koronavirüsten 9 ferdini kaybeden ailede, 14 'riskli birey' tespit edildi
Koronavirüsten 9 ferdini kaybeden ailede, 14 'riskli birey' tespit edildiRize'nin Güneysu ilçesinde, koronavirüs nedeniyle 9 ferdini kaybeden Genç ailesinin çağrıları üzerine devreye giren Sağlık Bakanlığı'nın sürdürdüğü genetik araştırmada, aileden 14 kişinin 'riskli' olduğu belirlendi. Takibe alınan kişilerden numunelerin laboratuvarda incelenmesiyle yapılacak genetik analiz sonucu koronavirüs ölümlerine yol açan etkenler araştırılacak. 3 kardeşini, 2 baldızını, 2 yeğenini, kayınbiraderini ve kayınbiraderinin oğlunu kaybeden Ali Genç (63), “Numuneler alındı, 'İşlemler 2 ay sürer' dediler, sonucu merakla bekliyoruz. Sonuca göre biz de rahat ederiz. Hastaneye düştük mü, orada ölümü bekliyoruz. Şimdi belki de sebebinin ne olduğunu anlayacağız" dedi.
2.03.2022Gündem
Koronavirüsten 9 ferdini kaybeden aileye genetik tarama
Koronavirüsten 9 ferdini kaybeden aileye genetik taramaRize'nin Güneysu ilçesinde koronavirüs nedeniyle 9 ferdini kaybeden Genç ailesinin çağrıları üzerine devreye giren Sağlık Bakanlığı, aile için genetik araştırma başlattı. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Genetik Ana Bilim Dalı öğretim üyelerince genetik tarama testi için temasa geçilen aile fertlerinden alınacak numuneler incelenerek koronavirüs ölümlerine yol açan etkenler araştırılacak.
24.02.2022Gündem
8 akrabasını koronavirüsten kaybeden Şenay'dan acı haber geldi!
8 akrabasını koronavirüsten kaybeden Şenay'dan acı haber geldi!Rize’nin Güneysu ilçesinde koronavirüs nedeniyle babası, ağabeyi, 2 halası ve 4 kuzenini kaybeden, kendisi de bu hastalıktan yaşamını yitiren evli ve 1 çocuk annesi Şenay Genç Yalçınkaya (36), gözyaşları içinde bugün son yolculuğuna uğurlandı.
21.02.2022Gündem
Pekmezci: Arda Güler, Real Madrid'de oynayacak düzeye gelebilir
Pekmezci: Arda Güler, Real Madrid'de oynayacak düzeye gelebilirFutbol kamuoyu, Arda Güler'in Fenerbahçe-Hatayspor maçındaki performansını konuşuyor. 16 yaşındaki futbolcuyu sarı-lacivertli kulübe kazandıran dönemin Altyapı Oyuncu İzleme Birimi sorumlusu Serhat Pekmezci, Haber Global'den Sercan Hamzaoğlu'na konuştu.
21.02.2022Fenerbahçe
Koronavirüsten 6 ayda 8 akrabasını kaybeden Şenay da entübe edildi
Koronavirüsten 6 ayda 8 akrabasını kaybeden Şenay da entübe edildiRize’nin Güneysu ilçesinde koronavirüs nedeniyle 6 ayda 8 ferdini kaybeden, ölüm korkusu ile 10 yeni mezar yeri hazırlayan Genç ailesinin bir üyesi daha aynı hastalıktan yaşam mücadelesi veriyor. Babası, ağabeyi, 2 halası ve 4 kuzenini bu hastalıktan kaybeden, evli ve 1 çocuk annesi Şenay Genç Yalçınkaya (36), 3 aşı olmasına rağmen ağır seyreden koronavirüs nedeniyle entübe edildi. Ali Genç, "Ne yazık ki Şenay kızımız da entübe edildi. Aileden geriye 5 kişi kaldık, genlerimizin araştırılmasını istiyoruz" dedi.
20.02.2022Gündem
Bakan Soylu'dan Sıla Şentürk açıklaması! Cani böyle yakalandı
Bakan Soylu'dan Sıla Şentürk açıklaması! Cani böyle yakalandı16 yaşındaki kız çocuğu Sıla Şentürk cinayetiyle ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, kız çocuğunu öldüren Hüseyin Can Gökçek'in nasıl yakalandığını anlattı.
17.02.2022Gündem
TBMM Başkanı Şentop: Demokrasinin modası geçmeyecektir
TBMM Başkanı Şentop: Demokrasinin modası geçmeyecektirTBMM Başkanı Mustafa Şentop, canlı yayında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Şentop, "Demokrasinin modası geçmiş değil, geçmeyecektir." dedi.
6.02.2022Gündem
NATO’nun şefi ‘Merkez’e geçiyor!
NATO’nun şefi ‘Merkez’e geçiyor!NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg’in, buradaki görevinin bitiminde Norveç Merkez Bankası'nın (Norges Bank) başına geçeceği kesinleşti.
5.02.2022Dünya
Baş belası ‘tesadüfi’ tanıdıklar
Baş belası ‘tesadüfi’ tanıdıklarDört başı mamur bir şirkette, orta düzeyde iyi bir yönetici olduğunuzu varsayın. Başarılısınız ve seviliyorsunuz. Şimdi size bir telefon geldiğini düşünün. Bu kişi, bir başka şirketten, kendine yeni bir iş arayan orta düzeyde bir yönetici olsun. Hakkında patronunuza olumlu referans vererek kendisine yardımcı olup olamayacağınızı, soruyor.

Benzer Haber Etiketleri

1 Aralık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.