12 İl

12 İl

Son dakika 12 il haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 12 il gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 12 il haber sayfamızda...

12 İl

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 17.485 12 il haberi bulunmuştur.
Çok sayıda il için kar alarmı! Meteoroloji yeni raporu yayınladı ve uyardı
Çok sayıda il için kar alarmı! Meteoroloji yeni raporu yayınladı ve uyardıMeteoroloji Genel Müdürlüğü haftalık hava tahmin raporunu yayımladı. Raporda 12 il için sarı ve turuncu kodlu uyarı yapıldı. Vatandaşlara yer yer yoğun kar şeklinde olması beklendiğinden, ulaşımda aksamalar, su baskını, buzlanma ve don olayı gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalı çağrısı yapıldı. İşte detaylar...
12.01.2024Gündem
MHP'nin 55 yerde adayı belli oldu! İsim isim tam liste
MHP'nin 55 yerde adayı belli oldu! İsim isim tam listeMHP, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde 2 büyükşehir, 12 il ve 41 büyükşehir ilçe belediye başkan adayını açıkladı.
10.01.2024Haberler
Son dakika: MHP'nin 55 yerde adayı belli oldu! İsim isim tam liste
Son dakika: MHP'nin 55 yerde adayı belli oldu! İsim isim tam listeMHP, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde 2 büyükşehir, 12 il ve 41 büyükşehir ilçe belediye başkan adayını açıkladı.
10.01.2024Gündem
ÖĞRETMEN ALAN DEĞİŞİKLİĞİ şartları neler, hangi branşlar alan değişikliği yapabilir 2023? 📌 Öğretmenlerin alan değişikliği ne zaman, nasıl yapılır? Alan değişikliği ataması ne zaman?
ÖĞRETMEN ALAN DEĞİŞİKLİĞİ şartları neler, hangi branşlar alan değişikliği yapabilir 2023? 📌 Öğretmenlerin alan değişikliği ne zaman, nasıl yapılır? Alan değişikliği ataması ne zaman?Öğretmenlerin alan değişikliği başvuruları ile ilgili tarihler belli oldu. Milli Eğitim Bakanlığı alan değişikliği başvuru tarihlerini ve atama işleminin yapılacağı günü açıkladı. Öğretmenler, alan değişikliği şartları ve başvuru zamanı araştırıyorlar. Peki alan değişikliği ne zaman, ataması hangi tarihte 2023? Alan değişikliği şartları neler?
7.12.2023Bilgi Rehberi
Meteoroloji'den 12 ile uyarı! Kuvvetli şekilde geliyor
Meteoroloji'den 12 ile uyarı! Kuvvetli şekilde geliyorMeteoroloji Genel Müdürlüğü haftalık hava tahmin raporunu yayımladı. Raporda 12 il için sarı kodlu yağmur ve gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulunuldu. Vatandaşlara "ani sel, su baskını, kıyılarda yıldırım ve yağış anında kuvvetli rüzgâr ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir." çağrısı yapıldı. İşte detaylar...
16.11.2023Gündem
Meteoroloji'den fırtına ve gök gürültülü sağanak uyarısı: 12 kentte turuncu ve sarı alarm
Meteoroloji'den fırtına ve gök gürültülü sağanak uyarısı: 12 kentte turuncu ve sarı alarmMeteoroloji Genel Müdürlüğü haftalık hava tahmin raporunu yayımladı. Raporda İstanbul ile birlikte 12 il için sarı ve turuncu kodlu uyarılar yapıldı. Vatandaşlara yaşanılabilecek olumsuz durumlara karşı tedbirli olunmaları çağrısında bulunuldu.
3.11.2023Gündem
Ümit Erkol: Kılıçdaroğlu'nun yeniden seçileceğini görüyoruz
Ümit Erkol: Kılıçdaroğlu'nun yeniden seçileceğini görüyoruzCHP Ankara İl Başkanı Ümit Erkol, CHP 38’inci Olağan Kurultayı’nda 55 il başkanı olarak Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleme kararı aldıklarını belirterek, "Kemal Kılıçdaroğlu’nun toplanan imzalar ve yapılan görüşmeler neticesinde yaklaşık 900 delegenin desteğini aldığını ve Sayın Genel Başkan’ın yeniden seçileceğini görüyoruz" dedi.
2.11.2023Gündem
Meteoroloji'den sarı kodlu gök gürültülü yağış ve rüzgar uyarısı! 12 ile dikkat
Meteoroloji'den sarı kodlu gök gürültülü yağış ve rüzgar uyarısı! 12 ile dikkatMeteoroloji Genel Müdürlüğü haftalık hava tahmin raporunu yayımladı. Raporda 12 il için sarı kodu gök gürültülü sağanak yağış ve kuvvetli rüzgar uyarısı yapıldı. Vatandaşlara "Yaşanabilecek sel, su baskını, heyelan, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır" çağrısında bulunuldu. İşte detaylar...
9.10.2023Gündem
Meteoroloji 12 ili tek tek saydı! Gök gürültülü sağanak geliyor
Meteoroloji 12 ili tek tek saydı! Gök gürültülü sağanak geliyorMeteoroloji Genel Müdürlüğü haftalık yeni raporunu yayımladı. Raporda 12 il için uyarıda bulunuldu.
19.06.2023Gündem
Meteoroloji saat vererek uyardı! Kuvvetli şekilde bekleniyor
Meteoroloji saat vererek uyardı! Kuvvetli şekilde bekleniyorMeteoroloji Genel Müdürlüğü haftalık hava durumu raporunu yayımladı. Raporda 12 il için gök gürültülü sağanak yağış uyarısına yer verildi. Öte yandan batı kesimlerde yerel kuvvetli yağışın artacağı saatler belirtilirken vatandaşlara dışarı çıktıklarında dikkatli olunması gerektiği çağrısında bulunuldu.
1.06.2023Gündem
Batı illeri için 'sarı' alarm verildi! Su baskınları ve ulaşımda aksamalar olabilir
Batı illeri için 'sarı' alarm verildi! Su baskınları ve ulaşımda aksamalar olabilirYeni haftada birçok kentte gök gürültülü sağanak yağışın etkili olması beklenirken Meteoroloji, bugün için 12 kenti şiddetli yağışa karşı "sarı" kodla uyardı. Yetkililer, su baskınları, yıldırım, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması konusunda vatandaşlara çağrı yaptı.
22.05.2023Gündem
Meteoroloji yeni raporu yayımladı! Hava sıcaklıkları azalacak
Meteoroloji yeni raporu yayımladı! Hava sıcaklıkları azalacakMeteoroloji tarafından yeni hava durumu tahmin raporu yayımlandı. Yayımlanan rapora göre hava sıcaklıklarının yağışla birlikte azalması bekleniyor. Yapılan açıklamada, "Hava sıcaklıklarının yağışla birlikte azalacağı ve ülkemiz genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor." dedi.
4.05.2023Gündem
Ortak liste formülleri! Dicle Canova aktardı, YSK'ya bildirim için son gün
Ortak liste formülleri! Dicle Canova aktardı, YSK'ya bildirim için son gün14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri öncesi liste hazırlıkları sürerken Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı'ndan son kulis bilgileri de geldi. CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Canova değerlendirdi.
5.04.2023Haberler
Ortak liste formülleri! Dicle Canova aktardı, YSK'ya bildirim için son gün
Ortak liste formülleri! Dicle Canova aktardı, YSK'ya bildirim için son gün14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri öncesi liste hazırlıkları sürerken Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı'ndan son kulis bilgileri de geldi. CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Canova değerlendirdi.
5.04.2023Gündem
Bakan Akar: 'Deprem bölgesinde hiçbir vatandaşımız yalnız değildir'
Bakan Akar: 'Deprem bölgesinde hiçbir vatandaşımız yalnız değildir'Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Hatay'ın Samandağ ilçesinde Afet Koordinasyon Merkezi'ndeki toplantıya katılarak, "Türkiye büyük ve güçlü bir ülkedir. Büyük felaketlere karşı geçmişte olduğu gibi bugün de metanetle, sabırla, birliğimizi, beraberliğimizi sürdüreceğiz. Bu ruhla yaralarımızı saracağız. Bazı fitne ve fesat odakları bir şekilde bu birliği ve beraberliği görmemekte, nifak sokmaya çalışıyorlar. Buna meydan vermeyelim. Burada hiçbir şekilde ümitsizlik, karamsarlık, yılgınlık asla söz konusu olmamalı, hiçbir vatandaşımız yalnız değildir" dedi.
27.03.2023Gündem
TOKİ İLK İŞ YERİM KURA TARİHLERİ; TOKİ İlk İş Yerim kuraları çekildi mi, bugün hangi illerin kura çekilişi var? Kura çekiliş sonucu ve isim listesi sorgulama
TOKİ İLK İŞ YERİM KURA TARİHLERİ; TOKİ İlk İş Yerim kuraları çekildi mi, bugün hangi illerin kura çekilişi var? Kura çekiliş sonucu ve isim listesi sorgulamaTOKİ İlk İş Yerim kura çekilişi ne zaman sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. İlk etapta 3 bin 106 iş yeri için hak sahibi kuraları çekilecek. 12 il için gerçekleştirilecek kura çekilişi için vatandaşlar kura çekilişi nereden ve nasıl izleni ve kura çekiliş ve isim listesi ekranlarını sorgulamaya devam ediyor. Peki TOKİ İlk İş Yerim kura çekiliş sonuçları ve isim listesi ne zaman açıklanacak?
15.03.2023Bilgi Rehberi
Bakan Kurum duyurdu! İlk İş Yerim kuraları için tarih belli oldu
Bakan Kurum duyurdu! İlk İş Yerim kuraları için tarih belli olduBakan Kurum, resmî sosyal medya hesabından, “İlk İş Yerim” için kura çekimlerine başlandığını duyurarak, “250 alt sektörü harekete geçiren ‘İlk Evim, İlk İş Yerim’ projemizle istihdamı destekliyor, vatandaşımızı iş sahibi de yapıyoruz" dedi.
12.03.2023Ekonomi
6'lı masa adayı için kritik tarih: 2 Mart
6'lı masa adayı için kritik tarih: 2 MartBölgede yaşayanların deprem sonrası başka illere gitmesi 'Acaba seçimin ertelenmesine sebep olur mu?' sorusunu akıllara getirirdi. 6'lı masanın Cumhurbaşkanı adayıyla ilgili ise gözler 2 Mart tarihine çevrildi. CNN Türk Ankara Temsilici Dicle Canova konuyla ilgili Semiha Şahin'a değerlendirmelerde bulundu.
23.02.2023Haberler
6'lı masa adayı için kritik tarih: 2 Mart
6'lı masa adayı için kritik tarih: 2 MartBölgede yaşayanların deprem sonrası başka illere gitmesi 'Acaba seçimin ertelenmesine sebep olur mu?' sorusunu akıllara getirirdi. 6'lı masanın Cumhurbaşkanı adayıyla ilgili ise gözler 2 Mart tarihine çevrildi. CNN Türk Ankara Temsilici Dicle Canova konuyla ilgili Semiha Şahin'a değerlendirmelerde bulundu.
23.02.2023Gündem
TOKİ İSTANBUL kura çekimi ne zaman, tarih belli oldu mu? 2023 TOKİ kura sonuçları sorgulama ekranı: İzmir- Kütahya kura sonuçları
TOKİ İSTANBUL kura çekimi ne zaman, tarih belli oldu mu? 2023 TOKİ kura sonuçları sorgulama ekranı: İzmir- Kütahya kura sonuçlarıTOKİ kuraları devam ediyor. TOKİ sosyal konut projesi kapsamında Türkiye genelinde yapılacak 250 bin konut için kuralar etaplar halinde düzenleniyor. Son olarak açıklanan 7. etapta 12 il bulunuyor. Bugün Kütahya ve İzmir için kura çekimi gerçekleşiyor. Peki, İstanbul TOKİ kura çekimi ne zaman yapılacak? İşte TOKİ kura sonuçları sorgulama ekranı.
6.02.2023Bilgi Rehberi
İstanbul'da vapur seferlerine lodos engeli
İstanbul'da vapur seferlerine lodos engeliİstanbul'da olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı vapur seferleri iptal edildi.
13.12.2022Gündem
12 il için turuncu ve sarı alarm! Meteoroloji'den şiddetli yağış uyarısı
12 il için turuncu ve sarı alarm! Meteoroloji'den şiddetli yağış uyarısıMeteoroloji Genel Müdürlüğü, 12 il için turuncu ve sarı kodlu uyarı yayınladı. Şiddetli yağışların beklendiği bölgeleri de paylaşan MGM bazı illerde ise kar yağışının beklendiğini duyurdu.
13.12.2022Gündem
TOKİ KURA SONUÇLARI nasıl, nereden sorgulanır? 18 Kasım TOKİ kura sonuçları sorgulama ekranı
TOKİ KURA SONUÇLARI nasıl, nereden sorgulanır? 18 Kasım TOKİ kura sonuçları sorgulama ekranıTOKİ kura çekilişleri ikinci tur ile devam ediyor. İlk 12 il için kuraların tamamlanmasının ardından 11 il için de kura çekimi başladı. Peki, hangi illerde kura çekilişi yapılacak? TOKİ kura sonuçları ne zaman, nasıl sorgulanabilecek? İşte 18 Kasım TOKİ kura çekimi ve sonuçları ile ilgili bilgiler.
18.11.2022Bilgi Rehberi
TOKİ SOSYAL KONUT KURA ÇEKİLİŞLERİ NE ZAMAN 2022? || TOKİ sonuçları nasıl öğrenilir? TOKİ kura sonuçları sorgulama ekranı ve kura tarihleri...
TOKİ SOSYAL KONUT KURA ÇEKİLİŞLERİ NE ZAMAN 2022? || TOKİ sonuçları nasıl öğrenilir? TOKİ kura sonuçları sorgulama ekranı ve kura tarihleri...TOKİ kura sonuçları sorgulama ekranı kura tarihleri bireylerin gündeminde bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde bazı iller için TOKİ kura tarihleri açıklanmıştı. Açıklanan ilk 12 il için kuralar sona erdi. Diğer iller için TOKİ kura tarihleri bekleniyor. TOKİ sonuçları için araştırmalar yapılıyor. Peki TOKİ kura çekilişleri ne zaman? TOKİ kura sonuçları nasıl sorgulanır 2022?
17.11.2022Bilgi Rehberi
Sosyal Konut Haberleri: TOKİ KURA SONUÇLARI nasıl sorgulanır? TOKİ kurası hangi il için çekiliyor? 2022 İşte il il TOKİ kura tarihleri
Sosyal Konut Haberleri: TOKİ KURA SONUÇLARI nasıl sorgulanır? TOKİ kurası hangi il için çekiliyor? 2022 İşte il il TOKİ kura tarihleriTOKİ kura çekimi devam ediyor. TOKİ kuraları Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu illeri için açıklanmıştı. Şu ana kadar Şırnak, Ardahan, Kars, Siirt, Iğdır, Batman, Ağrı, Mardin, Van için kura çekimi gerçekleşti. Şanlıurfa için 7 bin 100 konutlu kura çekimi ise 13-14-15-16 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek. Peki, TOKİ kura sonuçları nasıl ve nereden sorgulanır?
16.11.2022Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

12 İl ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.