15 Temmuz Demokrasi Otogarı

15 Temmuz Demokrasi Otogarı

Son dakika 15 Temmuz Demokrasi Otogarı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 15 Temmuz Demokrasi Otogarı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 15 Temmuz Demokrasi Otogarı haber sayfamızda...

15 Temmuz Demokrasi Otogarı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 192 15 temmuz demokrasi otogari haberi bulunmuştur.
Test zaman kaybı aşı olmak daha iyi
Test zaman kaybı aşı olmak daha iyiKovid-19’la mücadelede pek çok alanda aşı olmayan vatandaşlara PCR testi zorunluluğu, aşı merkezlerinde kuyruğa yol açtı. Test yaptırmak yerine bunu zaman kaybı olarak görenler Kovid-19 aşısının ilk dozunu oldu. Alışveriş merkezlerinde (AVM) zaman geçirmeyi seven bir vatandaş, ‘Evde canım sıkıldı, çıkıp gidebiliyordum. Şimdi bunun için test olmak zaman kaybı. Sürekli test olamam. Aşı olup kurtulmak daha iyi’ dedi
8.09.2021Gündem
Seyahatte yeni dönem! Çift doz aşı da yetmeyebilir
Seyahatte yeni dönem! Çift doz aşı da yetmeyebilirŞehirlerarası ulaşımda yeni dönem başladı ve aşısız olanlara PCR testi zorunluğu getirildi. Seyahatlerine negatif sonuçlu PCR testi belgelerini ibraz etmemeleri durumunda biletleri kesilmedi. Konuyla ilgili milliyet com.tr'ye açıklamalarda bulunan Tüm Otobüsçüler Federasyonu (TOF) Başkanı Mustafa Yıldırım, "Yolcular 2. doz aşılarını en az 14 gün önce yaptırmış olmaları gerekiyor. Aksi halde seyahat edemiyorlar." ifadelerini kullandı.
6.09.2021Ekonomi
Son dakika… PCR testi zorunluluğu başladı! İşte son durum...
Son dakika… PCR testi zorunluluğu başladı! İşte son durum...15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda aşı ve PCR testi zorunluluğu başladı. Öte yandan Edirne Garı'na gelen yolculara gar girişinde güvenlik görevlilerince HES kodu üzerinden, kişilerin aşılı/geçirilmiş hastalık (Kovid-19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapıldı.
6.09.2021Gündem
15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda takograf denetimi
15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda takograf denetimiİstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Ekipleri, 15 Temmuz Demokrası Otogarı'nda emniyet kemeri ve takograf denetimi yaptı.
9.08.2021Gündem
Son Dakika Haberleri: Takside pazarlık! '120 TL isterse 60 TL verin...'
Son Dakika Haberleri: Takside pazarlık! '120 TL isterse 60 TL verin...'Gelen son dakika haberine göre, İstanbullular, "yolumun üstü değil, değişim saati, yemeğe gidiyorum, karşının taksisiyiz" gibi bahanelerle taksiye alınmadıklarından şikayet ediyor. Yabancı turistler ise ücret pazarlığı yapmadan taksiye binmiyor. Taksiciler de plaka sahiplerinin önüne gelene araç verdiği için kaos yaşandığını söylüyor.
27.07.2021Gündem
İstanbullu taksiye alınmamaktan yakınıyor, turist pazarlık etmeden binmiyor
İstanbullu taksiye alınmamaktan yakınıyor, turist pazarlık etmeden binmiyorİstanbullular "yolumun üstü değil, değişim saati, yemeğe gidiyorum, karşının taksisiyiz" gibi bahanelerle taksiye alınmadıklarından şikayet ediyor. Yabancı turistler ise ücret pazarlığı yapmadan taksiye binmiyor.
27.07.2021Haberler
İstanbullu taksiye alınmamaktan yakınıyor, turist pazarlık etmeden binmiyor
İstanbullu taksiye alınmamaktan yakınıyor, turist pazarlık etmeden binmiyorİstanbullular "yolumun üstü değil, değişim saati, yemeğe gidiyorum, karşının taksisiyiz" gibi bahanelerle taksiye alınmadıklarından şikayet ediyor. Yabancı turistler ise ücret pazarlığı yapmadan taksiye binmiyor. Taksiciler de plaka sahiplerinin önüne gelene araç verdiği için kaos yaşandığını söylüyor.
27.07.2021Gündem
Bayram dönüşü otogarda yoğunluk oluştu
Bayram dönüşü otogarda yoğunluk oluştu9 günlük bayram tatilinin bitmesinin ardından şehir dışından İstanbul'a dönenler otogarda yoğunluk oluşturdu.
26.07.2021Ekonomi
Bayram dönüşü otogarda yoğunluk
Bayram dönüşü otogarda yoğunlukKurban Bayramı tatilini memleketlerinde geçirenler İstanbul'a geri dönmeye başladı. Geri dönüşlerin başlamasıyla 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda yoğunluk yaşandı.
25.07.2021Haberler
Bayram dönüşü otogarda yoğunluk
Bayram dönüşü otogarda yoğunlukKurban Bayramı tatilini memleketlerinde geçirenler İstanbul'a geri dönmeye başladı. Geri dönüşlerin başlamasıyla 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda yoğunluk yaşandı.
25.07.2021Gündem
Dönüş çilesi başladı
Dönüş çilesi başladıKurban Bayramı tatilini şehir dışında geçirenler, dönüş yolculuğuna başladı. İstanbul’a dönüşlerde şehirlerarası otobüsleri tercih eden  vatandaşlar, Esenler’deki 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda yoğunluk oluşturdu.
24.07.2021Gündem
İstanbul'da havalimanları ve otogarlarda bayram hareketliliği yaşanıyor
İstanbul'da havalimanları ve otogarlarda bayram hareketliliği yaşanıyorKurban Bayramı tatilini şehir dışında geçirmek isteyen vatandaşlar, İstanbul'daki otogarlar ve havalimanlarında yoğunluk oluşturdu.
18.07.2021Ekonomi
Kurban Bayramı otobüs biletleri tükendi, ek seferler satılmaya başlandı
Kurban Bayramı otobüs biletleri tükendi, ek seferler satılmaya başlandıTürkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) Genel Başkanı Birol Özcan, "Firmaların Kurban Bayramı biletleri bitmiş durumda. Ek seferlerin biletleri satılmaya başlandı. Bazı vatandaşlar dönüş biletlerini de aldılar." dedi.
16.07.2021Ekonomi
Havada ve karada bayram yoğunluğu
Havada ve karada bayram yoğunluğu9 günlük Kurban Bayramı tatili dolayısıyla otogar, havalimanı ve yollarda yoğunluk yaşandı.
15.07.2021Gündem
15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda Kurban Bayramı öncesi yoğunluk
15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda Kurban Bayramı öncesi yoğunlukKurban Bayramı'na sayılı günler kala 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda yoğunluk başladı. Otobüs firması işletmecisi Murat Kılıç, "Fiyatlar standarda döndü. Koltuk kapasitesi açıldı. Talep, oldukça yoğun. Ek seferler açılmaya başladı. Bayram yoğunluğu şu an için hareketli geçiyor" dedi.
14.07.2021Ekonomi
Son dakika haberi: Otobüs biletlerine tavan ücret uygulaması getirildi
Son dakika haberi: Otobüs biletlerine tavan ücret uygulaması getirildiSon dakika gelen habere göre Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca, yolcu bilet ücretlerinde fahiş fiyat uygulamalarının önüne geçilmesi amacıyla kara yolu yolcu taşımacılığı alanında 3 ay uygulanmak üzere tavan ücret tarifesi belirlendi. Öte yandan İstanbul 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda bayram yoğunluğu bu haftadan başladı. Bayramı şehir dışında geçirmek isteyen vatandaşlar otogara akın etti.
14.07.2021Ekonomi
Geliyorlar
GeliyorlarYeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında 17 günlük “tam kapanma” dönemini memleketleri ile tatil bölgelerindeki yazlıklarında geçirenlerin “eve dönüş” yolculuğu başladı.
18.05.2021Gündem
Tam kapanma bitti! Otogarda kaçış başladı
Tam kapanma bitti! Otogarda kaçış başladıKoronavrüs tedbirleri kapsamında uygulanan 17 günlük tam kapanmanın ardından, 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda hareketlilik yaşanıyor. 17 günlük tam kapanmayı İstanbul'da geçirenler , 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'ndan memleketlerine dönmeye başladı. Öte yandan 'tam kapanma' uygulamasının ardından haftanın ilk iş gününün sabahında Avcılar'da yoğun trafik görüldü. Metrobüs duraklarında da yoğunluk oluştu.
17.05.2021Haberler
Son dakika: Tam kapanma bitti! Otogarda kaçış başladı
Son dakika: Tam kapanma bitti! Otogarda kaçış başladıGelen son dakika haberine göre; Koronavrüs tedbirleri kapsamında uygulanan 17 günlük tam kapanmanın ardından, 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda hareketlilik yaşanıyor. 17 günlük tam kapanmayı İstanbul'da geçirenler , 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'ndan memleketlerine dönmeye başladı. Öte yandan 'tam kapanma' uygulamasının ardından haftanın ilk iş gününün sabahında Avcılar'da yoğun trafik görüldü. Metrobüs duraklarında da yoğunluk oluştu.
17.05.2021Gündem
1 Haziran’a kadar kademeli normalleşme
1 Haziran’a kadar kademeli normalleşme17 günlük kapanma dönemi sona erdi. İçişleri Bakanlığı, 1 Haziran’a kadar sürecek ‘kademeli normalleşme’nin kurallarını genelgeyle duyurdu.
17.05.2021Gündem
Otogarda dönüş yoğunluğu başladı, otobüs biletleri tükendi
Otogarda dönüş yoğunluğu başladı, otobüs biletleri tükendiKoronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan 17 günlük tam kapanmanın bitmesine saatler kala dönüş yolculukları başladı, otogarlar hareketlendi. Otobüs şirketlerinden yetkililer, “Yoğunluk var, talep çok yüksek seviyede, arabalarımız dolu” diyerek, yoğunluğun önümüzdeki 2 gün boyunca artarak devam edeceğini söyledi.
16.05.2021Ekonomi
İstanbul'da plastik patlayıcı ele geçirilmesine ilişkin gözaltına alınan 3 şüpheli tutuklandı
İstanbul'da plastik patlayıcı ele geçirilmesine ilişkin gözaltına alınan 3 şüpheli tutuklandı15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda 5 kilogram ağırlığında 6 plastik patlayıcı ele geçirilmesine ilişkin gözaltına alınan 3 şüpheli, sevk edildikleri mahkemece tutuklandı.
2.05.2021Haberler
Flaş gelişme! İstanbul'u kana bulayacaklardı
Flaş gelişme! İstanbul'u kana bulayacaklardıSon dakika haberine göre, 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda 5 kilogram ağırlığında 6 plastik patlayıcı ele geçirilmesine ilişkin gözaltına alınan 3 şüpheli, sevk edildikleri mahkemece tutuklandı.
2.05.2021Gündem
Otogarda patlayıcı ile yakalanan şüphelilerin kıyafet oyunu
Otogarda patlayıcı ile yakalanan şüphelilerin kıyafet oyunuİstanbul'da otogarda patlayıcılarla yakalanan iki şüphelinin yeni ortaya çıkan görüntülerde, kıyafetlerini birbirleri ile değiştirdikleri görülüyor.
30.04.2021Haberler
Son dakika... Otogarda patlayıcı ile yakalanan şüphelilerin kıyafet oyunu
Son dakika... Otogarda patlayıcı ile yakalanan şüphelilerin kıyafet oyunuGelen son dakika haberine göre; İstanbul'da otogarda patlayıcılarla yakalanan iki şüphelinin yeni ortaya çıkan görüntülerde, kıyafetlerini birbirleri ile değiştirdikleri görülüyor.
30.04.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

otogaristanbulkoronavirüsbilet15 Temmuz Demokrası Otogarı

15 Temmuz Demokrasi Otogarı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.