200 Bin Tl

200 Bin Tl

Son dakika 200 BİN TL haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 200 BİN TL gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 200 BİN TL haber sayfamızda...

200 Bin Tl

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.529 200 bin tl haberi bulunmuştur.
Fiyatlarda düşüş ÖTV ayarıyla geldi
Fiyatlarda düşüş ÖTV ayarıyla geldiSıfır otomobil alımında uygulanacak matrah limitleri değiştirildi. 2022 yılı için ÖTV matrah dilimleri, motor silindir hacmi 1600 santimetreküpe kadar olan otomobillerde yüzde 45, yüzde 50, yüzde 60, yüzde 70 ve yüzde 80 olarak belirlendi.
14.01.2022Ekonomi
Mevduat garantisi 200 bin lira oldu
Mevduat garantisi 200 bin lira olduBanka hesaplarında, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) garantisinin üst limiti 150 bin TL'den 200 bin TL'ye çıktı.
31.12.2021Ekonomi
Son dakika: Mevduata TMSF garantisi üst limiti 200 bin liraya çıktı
Son dakika: Mevduata TMSF garantisi üst limiti 200 bin liraya çıktıGelen son dakika haberine göre; Mevduata TMSF garantisi üst limiti 150 bin liradan 200 bin liraya çıktı. TMSF kararı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
29.12.2021Ekonomi
2 ayda 2 kez 200 bin TL'lik ikramiye kazandırdı
2 ayda 2 kez 200 bin TL'lik ikramiye kazandırdıİzmit’te ekim ayında sattığı kazı kazanla 200 bin TL'lik ikramiye kazandıran gezici bayi Süreyya Bulut, dün sattığı bir kazı kazanla 2 ayda 2'nci kez 200 bin TL ikramiye kazandırdı. İkramiyenin evlilik hazırlığındaki bir çifte çıktığını belirten Bulut, “Yeni bir yuva kuracaklarmış. Ben de onlara bu ikramiyeyi vermekle gurur duyuyorum” dedi.
20.12.2021Gündem
2 ayda 2 kez 200 bin TL'lik ikramiye kazandırdı
2 ayda 2 kez 200 bin TL'lik ikramiye kazandırdıİzmit'te ekim ayında sattığı kazı kazanla 200 bin TL'lik ikramiye kazandıran gezici bayi Süreyya Bulut, dün sattığı bir kazı kazanla 2 ayda 2'nci kez 200 bin TL ikramiye kazandırdı. İkramiyenin evlilik hazırlığındaki bir çifte çıktığını belirten Bulut, "Yeni bir yuva kuracaklarmış. Ben de onlara bu ikramiyeyi vermekle gurur duyuyorum" dedi.
20.12.2021Haberler
Bakan Kurum’dan Yeşil Kalkınma çağrısı: Türkiye liderlik eden ülke olacak
Bakan Kurum’dan Yeşil Kalkınma çağrısı: Türkiye liderlik eden ülke olacakÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği (GYODER) ve ALKAŞ tarafından düzenlenen MIPIM 2022 tanıtım toplantısına katıldı. Etkinlikte konuşan Bakan Kurum, tüm sektörlere, 3 milyar 157 milyon dolarlık finansman kapsamında “Yeşil Kalkınma” hedefi doğrultusunda proje geliştirmeleri çağrısında bulundu.
15.12.2021Ekonomi
200 bin TL ücret istenen Tofaş yeni alıcısını buldu
200 bin TL ücret istenen Tofaş yeni alıcısını bulduKadıköy'de yaşayan Sercan Deniz henüz 3 bin 482 kilometre kullanılmış 1993 model Tofaş marka otomobilini internet üzerinden 200 bin TL fiyatla satışa çıkartmıştı. İlanı görüp araca talip olan Muhammet Maden aracın yeni sahibi oldu. Otomobilin yeni sahibi, aracı çekici ile otoparkına taşıttı.
14.12.2021Haberler
Jessica May'e eşinden 200 bin TL'lik hediye!
Jessica May'e eşinden 200 bin TL'lik hediye!Geçtiğimiz günlerde 28'inci yaşına giren Brezilyalı güzel oyuncu Jessica May, eşi Hüseyin Kara'nın doğum günü için yaptığı sürprizle adeta mutluluktan havalara uçtu.
14.12.2021Cadde
Balıkçılar hamsi için Gürcistan ve Abhazya’ya yolcusu
Balıkçılar hamsi için Gürcistan ve Abhazya’ya yolcusuTürk karasularında 1 Eylül'de sezona palamut avı ile başlayan ancak palamutta umduğunu bulamayan balıkçılar hamsiye yönelirken, yaklaşık 3 aylık sürede avlanan hamsi hem vatandaşları hem de balıkçıları memnun etti. Hamsinin artık bugünlerde yeterince av vermemesi karşısında ise balıkçılar rızkını Türk karasuları dışında Gürcistan ve Abhazya açıklarında arayacak.
10.12.2021Ekonomi
İkinci el araç fiyatlarının freni patladı! 'Görülmemiş fiyat artışı var'
İkinci el araç fiyatlarının freni patladı! 'Görülmemiş fiyat artışı var'Sıfır ve ikinci el araç fiyatları her geçen gün artıyor. Oto galericilik yapan Ahmet Yurtlu, ikinci el araç fiyatlarının freninin patladığını söyleyerek, “Son çeyrek asırdır görülmemiş fiyat artışı var” dedi.
9.12.2021Ekonomi
2 yıl sonra projeden vazgeçilip, kamulaştırma bedeli geri istendi
2 yıl sonra projeden vazgeçilip, kamulaştırma bedeli geri istendiRize'de, yol yapımı için acele kamulaştırılma kararı alınan, 6 katlı ve 24 daireli Gazi Apartmanı sakinlerinin çoğu, ödenen 110 bin TL ile 160 bin TL arasındaki bedellerle yeni daire aldı. Kimi borçlarını ödedi kimi ise kiraya çıkıp iş kurdu ancak Karayolları, projede değişikliğe gidip binanın yıkımı ve kamulaştırılmasından vazgeçince hak sahiplerine ödenen bedeller geri istendi. Hesabına yatırılan 140 bin TL'nin üzerine kredi çekerek daire aldığını söyleyen Cemal Erdem, '2 yıl sonra kamulaştırmadan vazgeçildiğini söyleyip, yatırılan parayı bizden geri istiyorlar. Vermezsek icra ve faizi ile alacaklar. Şaka gibi bir olay yaşıyoruz" dedi. Rize Baro Başkanı Avukat Ümit Peçe de "Kamulaştırmada yanlış, hatalı işlemler yapılabiliyor. Bunların mutlaka düzenlenmesi, denetlenmesi gerekir' diye konuştu.
7.12.2021Haberler
2 yıl sonra projeden vazgeçilip, kamulaştırma bedeli geri istendi
2 yıl sonra projeden vazgeçilip, kamulaştırma bedeli geri istendiRize'de, yol yapımı için acele kamulaştırılma kararı alınan, 6 katlı ve 24 daireli Gazi Apartmanı sakinlerinin çoğu, ödenen 110 bin TL ile 160 bin TL arasındaki bedellerle yeni daire aldı. Kimi borçlarını ödedi kimi ise kiraya çıkıp iş kurdu ancak Karayolları, projede değişikliğe gidip binanın yıkımı ve kamulaştırılmasından vazgeçince hak sahiplerine ödenen bedeller geri istendi. Hesabına yatırılan 140 bin TL'nin üzerine kredi çekerek daire aldığını söyleyen Cemal Erdem, “2 yıl sonra kamulaştırmadan vazgeçildiğini söyleyip, yatırılan parayı bizden geri istiyorlar. Vermezsek icra ve faizi ile alacaklar. Şaka gibi bir olay yaşıyoruz" dedi. Rize Baro Başkanı Avukat Ümit Peçe de "Kamulaştırmada yanlış, hatalı işlemler yapılabiliyor. Bunların mutlaka düzenlenmesi, denetlenmesi gerekir” diye konuştu.
7.12.2021Ekonomi
Deniz Baysal: İnsan beyni merak uyandırıyor
Deniz Baysal: İnsan beyni merak uyandırıyorŞimdilerde TRT1 ekranlarında yayınlanan 'Teşkilat' dizisinde rol alan Deniz Baysal, bilinmeyenlerini anlattı. "Adli psikolog olmak isterdim" diyen ünlü oyuncu, "İnsan beyni bende büyük bir merak uyandırıyor" ifadelerini kullandı.
3.12.2021Cadde
Esenyurt’ta şaşkın hırsızlar kaçarken arkadaşına çarptı
Esenyurt’ta şaşkın hırsızlar kaçarken arkadaşına çarptıEsenyurt’ta dakikalar içerisinde tekel bayisinden yaklaşık 200 bin TL değerindeki ürünü çalan hırsızlar, sitenin temizlikçisinin gelmesiyle birlikte kaçmaya çalışırken, arkadaşlarına çarptı. Araba kaputuna tutunan arkadaşlarına da aldırış etmeyen hırsızlar, arkalarına bakmadan kaçarken, yaşanan o anlarsa saniye saniye kameralara yansıdı.
3.12.2021Haberler
Bitrota mağduru anlattı: Hakkımızı aramaya kalktığımızda bizi sert üslupla gruptan attı
Bitrota mağduru anlattı: Hakkımızı aramaya kalktığımızda bizi sert üslupla gruptan attıHatay’da ‘Bitrota’ adındaki kripto para borsası üzerinden dolandırılan mağdur yüzlerce vatandaş, CİMER’e şikayette bulundu. Adının açıklanmasını istemeyen E.C.K, “Görüntülü konferanslarda hakkımızı arayamaya kalktığımızda bizi sert üslupla gruptan attı” dedi.
2.12.2021Gündem
Burak Özçivit'ten milyonluk 'Günaydın' pozu!
Burak Özçivit'ten milyonluk 'Günaydın' pozu!Fahriye Evcen ve oğlu Karan ile birlikte mutlu bir hayat sürdüren oyuncu Burak Özçivit, sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı. O karedeki 2 milyon 200 bin TL'lik detay dikkat çekti.
1.12.2021Cadde
Kaçırıldığı iddia edilen gayrimenkul zengini kadın bulundu
Kaçırıldığı iddia edilen gayrimenkul zengini kadın bulunduİzmir'de özel bir bakım evinde kalan ve 19 Kasım'dan beri haber alınamayan gayrimenkul zengini Tülin Enbiyaoğlu, Muğla'nın Bodrum ilçesinde polis ekipleri tarafından bulundu. Torunu mimar Bige Altıparmak (36) tarafından kayıp başvurusunda bulunan ve kaçırıldığı ileri sürülen Enbiyaoğlu, "Öyle bir şey yok, torunumun uydurması. Paralarımı almak için beni İzmir'deki huzurevine attılar" dedi.
23.11.2021Gündem
Gayrimenkul zengini yaşlı kadın Tülin Enbiyaoğlu özel bakım evinden kayıp
Gayrimenkul zengini yaşlı kadın Tülin Enbiyaoğlu özel bakım evinden kayıpİzmir’de özel bir bakım evinde kalan gayrimenkul zengini Tülin Enbiyaoğlu (86), 19 Kasım’da kayboldu. Enbiyaoğlu'nun kızı Hanzade Altıparmak (59) ve torunu mimar Bige Altıparmak (36), kayıp başvurusunda bulundu. Bige Altıparmak, anneannesinin varlıklı bir kadın olduğunu, eski bakıcısı M.N.A. (62) adlı erkek tarafından kaçırıldığını iddia etti.
22.11.2021Gündem
TÜBİTAK’tan 136 girişimciye destek
TÜBİTAK’tan 136 girişimciye destekTÜBİTAK, 136 girişimcinin sermaye desteği almaya hak kazandığını duyurdu. TÜBİTAK Bireysel Genç Girişim (BİGG) programıyla destek almaya hak kazanan girişimciler, 5 Kasım tarihine kadar şirketlerini kurarak TÜBİTAK’la sözleşme imzalayacak. Programa kabul edilen girişimciler 200 bin TL’ye varan destekle şirketlerini kurabilecek.
26.10.2021Ekonomi
Morena Taraku'nun 200 bin TL'lik Boğaz turu!
Morena Taraku'nun 200 bin TL'lik Boğaz turu!Kosova'nın dünyaca ünlü R&B sanatçısı Morena Taraku, önceki gün Bebek'te görüntülendi. Boğaz havasında tur atan sanatçının kullandığı aracın fiyatı dudak uçuklattı.
23.10.2021Cadde
200 bin TL’lik Boğaz turu!
200 bin TL’lik Boğaz turu!Kosova’nın dünyaca ünlü R&B sanatçısı Morena Taraku, Bebek’te görüntülendi...
23.10.2021Cadde
Gezici bayi fark etti! 5 liralık kazı kazanla 200 bin lira kazandı
Gezici bayi fark etti! 5 liralık kazı kazanla 200 bin lira kazandıİzmit’te 5 TL'lik kazı kazandan 200 TL kazandığını belirterek parasını isteyen kadını, gezici bayi Süreyya Bulut uyardı. Bulut, kadına yanıldığını, neredeyse bir ev parası kazandığını söyleyerek ikramiyesini 200 bin TL olduğunu açıkladı. Büyük şaşkınlık yaşayan kadının kimliği ise bilinmiyor.
17.10.2021Haberler
Son dakika... Gezici bayi fark etti! 5 liralık kazı kazanla 200 bin lira kazandı
Son dakika... Gezici bayi fark etti! 5 liralık kazı kazanla 200 bin lira kazandıİzmit'te 5 TL'lik kazı kazandan 200 TL kazandığını belirterek parasını isteyen kadını, gezici bayi Süreyya Bulut uyardı. Bulut, kadına yanıldığını, neredeyse bir ev parası kazandığını söyleyerek, ikramiyesinin 200 bin TL olduğunu açıkladı. Büyük şaşkınlık yaşayan kadının kimliği ise bilinmiyor.
17.10.2021Gündem
Çöpe attığı 200 bin TL ikramiyeyi oğlunun dikkatiyle kurtardı
Çöpe attığı 200 bin TL ikramiyeyi oğlunun dikkatiyle kurtardıTokat’ta pastane işletmecisi İlyas Aydınoğlu (48) kazı kazan kartından çıkan 200 bin TL’yi fark etmeyerek çöpe attı. Oğlu Mustafa Aydınoğlu (24) çöpten aldığı kartı inceleyince ikramiyeyi fark etti. Şaşkınlık yaşayan Aydınoğlu, "Çıkmaz diye çöpe atmıştım. Oğlum çöpten alıp fark etmiş" dedi.
13.10.2021Milliyet Tv
Son dakika... Çöpe attığı 200 bin TL ikramiyeyi oğlunun dikkatiyle kurtardı
Son dakika... Çöpe attığı 200 bin TL ikramiyeyi oğlunun dikkatiyle kurtardıTokat’ta pastane işletmecisi İlyas Aydınoğlu (48) kazı kazan kartından çıkan 200 bin TL’yi fark etmeyerek çöpe attı. Oğlu Mustafa Aydınoğlu (24) çöpten aldığı kartı inceleyince ikramiyeyi fark etti. Şaşkınlık yaşayan Aydınoğlu, "Çıkmaz diye çöpe atmıştım. Oğlum çöpten alıp fark etmiş" dedi.
13.10.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

200 Bin Tl ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.