22 Nisan

22 Nisan

Son dakika 22 Nisan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 22 Nisan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 22 Nisan haber sayfamızda...

22 Nisan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 11.963 22 nisan haberi bulunmuştur.
5 kişinin öldüğü katliam gibi kazada TIR şoförü serbest kaldı
5 kişinin öldüğü katliam gibi kazada TIR şoförü serbest kaldıÇanakkale’nin Biga ilçesinde 7 ay önce 3’ü üniversite öğrencisi 5 kişinin hayatını kaybettiği kazaya karışan TIR şoförü, davanın 3’üncü duruşmasında tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
25.07.2022Gündem
Bebeğe cinsel istismar! Sanığa ve suçu gizleyen anneye verilen ceza belli oldu
Bebeğe cinsel istismar! Sanığa ve suçu gizleyen anneye verilen ceza belli olduUşak’ta P.T (3) isimli erkek çocuğuna, annesi Ceylan T.’nin (27) birlikte yaşadığı sevgilisi Yaşar Ercan (34) tarafından cinsel istismarda bulunulup, eziyet edildiği iddiasıyla açılan davada karar çıktı. Sanık Ercan hakkında 41 yıl 6 ay, Ceylan T.'ye ise 'suçu bildirmemek'ten 7 ay 15 gün hapis cezası verildi.
29.06.2022Gündem
Dünyada dönemin önemli gerçeği göç
Dünyada dönemin önemli gerçeği göçGöç üzerine araştırma yapılabilecek derin bir konu. IPSOS Milliyet okurları için derledi...
20.06.2022Gündem
Cani hemşirenin tüyler ürperten planı! İlk kurbanı 7 haftalık bir bebek oldu
Cani hemşirenin tüyler ürperten planı! İlk kurbanı 7 haftalık bir bebek olduGörünüşte zararsız gibi görünen ve sürekli gülümseyen hemşireden hiç kimse şüphelenmedi. Ancak 'ölüm meleği' bakımını üstlendiği 4 çocuğu acımasızca öldürdü, 3 çocuğu öldürmeye teşebbüs etti ve 6 kişiye daha bedensel olarak ağır zarar verdi. Tüm bu olaylara yol açan neden ise yıllar sonra anlaşıldı.
19.06.2022Dünya
Muğla'nın maden ihracatı arttı
Muğla'nın maden ihracatı arttıMuğlalı maden ihracatçıları 2022 yılının ocak-mayıs döneminde Türkiye’nin ihracatına yüzde 44’lük artışla 53 milyon dolar katkı sağladı.
18.06.2022Ekonomi
Üniversitede kaset skandalında eski personel başkanına 'şantaj' suçlaması
Üniversitede kaset skandalında eski personel başkanına 'şantaj' suçlamasıAkdeniz Üniversitesi'ndeki kaset skandalına ilişkin 'özel hayatın gizliliğini ihlal', 'gizli görüntü çekilmesi ve bu görüntülerin yayılması' suçlamasıyla 8 yıla kadar hapsi istenen eski personel daire başkanı H.G., 'şantaj' suçundan da yargılanacak. H.G. hakkında 3 suçtan istenen hapis cezası 11 yıla çıktı.
14.06.2022Gündem
Çin'de salgın bardan yayıldı: 200 yeni koronavirüs vakası!
Çin'de salgın bardan yayıldı: 200 yeni koronavirüs vakası!Çin'de son koronavirüs dalgasının kontrol altına alınması için milyonlarca kişinin kitlesel bir aşılama kampanyasına dahil edileceği belirtildi.
13.06.2022Dünya
Büyükşen çifti cinayetinin azmettiricisi Esra'dan, hakim ve savcıya bağlama büyüsü
Büyükşen çifti cinayetinin azmettiricisi Esra'dan, hakim ve savcıya bağlama büyüsüKonya’da 4 yıl önce öldürülen Necla (54) ve Metin Büyükşen (55) çifti cinayeti ile ilgili tutuklanan sanıklardan Esra Taş'ın (28) cezaevindeki telefon görüşmesinde annesi D.T.'ye ölen bir kişinin çenesine bağlanan bezi alıp, mahkeme günü 'Hakimin ağzı bağlansın, savcının ağzı bağlansın' diyerek dua etmesini söylediği belirtildi. Taş'ın görüşmenin devamında, '3 kez bağlayıp açacaksın' diyerek annesine batıl inançlar doğrultusunda telkinlerde bulunduğu da aktarıldı.
9.06.2022Gündem
22 Nisan Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
22 Nisan Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuAstroloji insanları cezbeden bir alandır. Bu geçmişte de böyle olmuştur günümüzde de böyledir. Tarihte birçok medeniyette astroloji, yıldızlar ve burçlar konusunda çalışmalar olduğu tespit edilmiştir. 22 Nisan hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? 22 Nisan doğumlu insanların burçları ve buna dair ilgiyle okuyacağınız bilgileri sizler için derledik.
8.06.2022Astroloji
27 Nisan Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
27 Nisan Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuYaşamın her alanında astrolojiye ihtiyaç duyulmaktadır. Astrolojik ön görüler ise merakla takip edilir. 27 Nisan hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.
8.06.2022Astroloji
1 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
1 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuAstrolojide her bir burç büyük bir öneme sahiptir. Özellikle kişilik ve karakter hakkında bilgi veren burçları bilmek yaşamda önemli katkılar sunmaktadır. 1 Mayıs hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.
8.06.2022Astroloji
3 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
3 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuKişilerin sahip oldukları burçlar genellikle onların kişilikleri ve karakter yapıları ile ilgili önemli ipuçları verir. 3 Mayıs tarihinde doğan kişiler ise burçlarını merak edebilirler. 3 Mayıs hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.
8.06.2022Astroloji
5 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
5 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuAstrolojinin insan hayatı üzerinde çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Burçlar fiziksel özellikler ve kişilik hakkında da fikir verebilir. 5 Mayıs hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.
8.06.2022Astroloji
6 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
6 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuAstrolojide yer alan burçların her biri büyük bir öneme sahiptir. Özellikle de burçlar karakteristik özellikler ve fiziksel özellikler ile ilgili bilgi verir. 6 Mayıs hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.
8.06.2022Astroloji
12 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
12 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu22 Nisan – 21 Mayıs tarihleri arasında doğan kişilerin sahip olduğu burç Boğa burcudur. Boğa burcu karakteristik özellikleri bakımından güç, disiplin ve sabır burcu olarak tanımlanır. İş hayatlarında daima kariyer odaklı olarak çalışmalarını gerçekleştiren Boğa burcu kadınları ev yaşamlarında titiz ve dikkatlidir. Kendilerini güvence altına almadan yeni maceraları atılmayı sevmeyen Boğa burçları sıcakkanlı kişilerdir. Peki 12 Mayıs hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? İşte, tüm detaylar.
8.06.2022Astroloji
13 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
13 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu13 Mayıs tarihinde doğan kişiler boğa burcuna sahiptir. Bu kişiler, maddi konulara çok önem verir. Çok sabırlı ve işlerine çok düşkün kişilerdir. Ama pek çok konuda risk almak istemezler. Garantici bir şekilde davranmak isterler. Kararlı, güvenilir ve sıcakkanlı bir kişiliğe sahiptirler. 13 Mayıs hangi burç oluyor? İşte, tüm detaylar.
8.06.2022Astroloji
16 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
16 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuAstroloji pek çok kişi için keyifli ve gizemli bir yolculuktur. Geleceğe dair önemli yorumlar ve kişisel özelliklerin tespitinin yapılmasını isteyen kişiler burç yorumlarını okuyabilirler. 16 Mayıs hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.
8.06.2022Astroloji
17 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
17 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuAstrolojide yer alan burçlar doğum tarihlerine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle belirlenen tarihlerde dünyaya gelenler farklı burçlara sahip olurlar. 17 Mayıs hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.
8.06.2022Astroloji
Büyükşen çifti cinayetinde yeni gelişme! Olay günü yaptıkları plan anlaşıldı
Büyükşen çifti cinayetinde yeni gelişme! Olay günü yaptıkları plan anlaşıldıKonya'nın Karatay ilçesinde, 4 yıl önce öldürülen Necla (54) ve Metin (55) Büyükşen çifti cinayetiyle ilgili hazırlanan iddianame, 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi tarafında kabul edildi. İddianamede tutuklu sanıklar Abdullah Başdemir ve sevgilisi Esra Taş hakkında azmettiren olarak 'tasarlayarak adam öldürme' suçundan 2'şer kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istendi. Cinayeti işlediği öne sürülen Ertuğrul Çelik hakkında da yine 'tasarlayarak adam öldürme' suçundan 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis ile onlara yardım eden ve tutuksuz yargılanan Zekeriya Okşen için de aynı suçtan 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istenildi.
7.06.2022Gündem
Semiha Yankı: Yazın gözünü seveyim
Semiha Yankı: Yazın gözünü seveyimGeçtiğimiz yıllarda bikinili pozlarıyla adından sıkça söz ettiren 64 yaşındaki şarkıcı Semiha Yankı, tatil sezonunu açtı. Ünlü sanatçının Instagram'da "Yazın gözünü seveyim" notunu eklediği son paylaşıma yorum yağdı.
6.06.2022Cadde
İsmail Altunsaray albümleri ve şarkıları! İsmail Altunsaray kimdir kaç yaşında?
İsmail Altunsaray albümleri ve şarkıları! İsmail Altunsaray kimdir kaç yaşında?İsmail Altunsaray, Bozlak geleneğinin yeni kuşak temsilcileri arasında yer almaktadır. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz isimler arasında olan İsmail Altunsaray sesi ve hayat verdiği geleneğe bağlılığı ile bilinmektedir. Peki İsmail Altunsaray kimdir? İşte hayatı ve kariyeri...
4.06.2022Cadde
Arda Güler kimdir, kaç yaşında? Arda Güler nereli, şu andaki takımları neler?
Arda Güler kimdir, kaç yaşında? Arda Güler nereli, şu andaki takımları neler?Bugün en çok merak edilen isimler arasında Arda Güler de yer aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Arda Güler ile diyaloğu dikkat çekti. Peki Arda Güler kimdir, kaç yaşında, nereli? Arda Güler'in şu andaki takımları neler?
31.05.2022Gündem
ABD Orman Hizmetleri, New Mexico tarihinin en büyük orman yangınını başlattığını itiraf etti
ABD Orman Hizmetleri, New Mexico tarihinin en büyük orman yangınını başlattığını itiraf ettiPlanlı yangından yükselen alevlerin bir başka yangınla birleşmesiyle, ABD'nin güney eyaleti cehennemi yaşadı. 1263 kilometrekarelik, yani neredeyse Büyük Londra büyüklüğündeki dağ ormanları ve vadileri küle döndü. Amerikan yerlilerinin yüzyıllardır kullandığı ormanları haritadan silen alevler, yüzlerce evi de yok etti.
29.05.2022Dünya
'Evlenme yıl dönümümüz kutlu olsun koca kafalı yârim'
'Evlenme yıl dönümümüz kutlu olsun koca kafalı yârim'Mayıs 2015'te yaşamını yitiren Zeki Alasya'nın eşi Jülide Alasya, sosyal medyada usta sanatçı ile fotoğraflarını yayınladı. Jülide Alasya, yedi yıl evli kaldıktan sonra karaciğer rahatsızlığından kaybettiği Türk sineması ve tiyatrosunun duayen ismi için duygu yüklü bir mesaja imza attı.
25.05.2022Cadde
17 yaşında ortadan kaybolmuştu... Gerçek 13 yıl sonra ortaya çıktı!
17 yaşında ortadan kaybolmuştu... Gerçek 13 yıl sonra ortaya çıktı!17 yaşındaki genç kız, bahar tatili sırasında bundan yıllar önce kayboldu. Yıllar süren soruşturma ve arama çalışmaları sonuç verdi. 13 yıl sonra ulaşılan gerçek ise tam anlamıyla tüyler ürpertti.
17.05.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

22 Nisan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.