3. Charles

3. Charles

Son dakika 3. Charles haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 3. Charles gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 3. Charles haber sayfamızda...

3. Charles

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.850 3. charles haberi bulunmuştur.
Kral güvercini özgürlüğe uçtu
Kral güvercini özgürlüğe uçtu Hayvan hakları organizasyonu PETA, İngiltere Kralı 3. Charles’ın üç yarış güvercinini satın aldı.
29.02.2024 Dünya
Eski başkan fuhuş ağına takıldı! ABD'yi karıştıran dava: Kod adı Jon Doe 36
Eski başkan fuhuş ağına takıldı! ABD'yi karıştıran dava: Kod adı Jon Doe 36 ABD'de devasa bir fuhuş ağı kuran Jeffrey Epstein'in davasında yeni detaylar ortaya çıktı. ABD basınına yansıyan gelişmelere göre bu fuhuş ağına eski ABD Başkanı Clinton da dahil oldu.
2.01.2024 Dünya
En ‘kral’ yeni yıl mesajı
En ‘kral’ yeni yıl mesajı Çevreci olan İngiltere Kralı 3. Charles (75)  geleneksel Noel konuşmasını, üzerinde çevreci süslemelerin yer aldığı canlı bir ağacın önünde yaparak “doğa dostu” mesaj verdi.
26.12.2023 Dünya
Krala yapay zekâdan ‘popülarite’ raporu
Krala yapay zekâdan ‘popülarite’ raporu İngiltere Kralı 3. Charles’ın (74) sosyal medya ve dünyada popülerliğini ölçmek için yapay zekâ kullandığı ortaya çıktı.
6.11.2023 Dünya
Ata’ya vefa! Dolmabahçe ve Anıtkabir'de büyük kalabalık
Ata’ya vefa! Dolmabahçe ve Anıtkabir'de büyük kalabalık Vatandaşların dün akın ettiği iki önemli adres vardı: Cumhuriyet’in kurucusu Atatürk’ün hayata gözlerini yumduğu Dolmabahçe ve ebedi istirahatgâhı Anıtkabir. Vatandaşlar, bu önemli günde Ata’ya minnetlerini gösterdi.
30.10.2023 Gündem
İngiltere Kralı Charles ile PSG Başkanı Nasser AI-Khelaifi buluştu!
İngiltere Kralı Charles ile PSG Başkanı Nasser AI-Khelaifi buluştu! Paris Saint Germain Yönetim Kurulu Başkanı Nasser AI-Khelaifi, İngiltere Kralı 3. Charles ile bir araya geldi. PSG'nin imzalı formasını Kral'a hediye eden Khelaifi, Paris Saint Germain Vakfı hakkında bilgiler paylaştı.
22.09.2023 Diğer
Britanya ‘Kraliçe’sini anıyor
Britanya ‘Kraliçe’sini anıyor İngiltere, Kraliçe II. Elizabeth’in ölümünün 1. yıldönümünü dün andı. Geçen yıl 8 Eylül’de ölen, 70 yıl boyunca kraliçe kalarak dünyanın en uzun süre tahtta duran hükümdarı olan Elizabeth’in yerine geçen oğlu Kral 3. Charles dün bir anma mesajı yayınladı.
9.09.2023 Dünya
Ali Bongo: Darbe ile görevden uzaklaştırılan Gabon lideri kim?
Ali Bongo: Darbe ile görevden uzaklaştırılan Gabon lideri kim? Gabon'un darbe ile görevden alınan Cumhurbaşkanı Ali Bongo, birçok farklı yüzü olan bir adam.
31.08.2023 Dünya
İngiltere Kralı 3. Charles’ın İskoçya ziyaretini protesto eden yüzlerce kişi sokağa döküldü
İngiltere Kralı 3. Charles’ın İskoçya ziyaretini protesto eden yüzlerce kişi sokağa döküldü İngiltere Kralı 3. Charles, taç giymesinin ardından İskoçya’ya düzenlediği ziyaret sırasında monarşi karşıtları tarafından protesto edildi.
5.07.2023 Dünya
Kralın en büyük ailevi gücü
Kralın en büyük ailevi gücü İngiltere Kralı Charles’ın zayıflayan monarşiye eski ihtişamını kazandırmak için kardeşi Prenses Anne’e güvendiği belirtildi.
14.05.2023 Dünya
‘Daraltılmış monarşi’
‘Daraltılmış monarşi’ Kraliyet ailesinin başına geçen Kral 3. Charles dün aile fotoğrafı yayımladı. Oğlu Prens Harry ile adı skandallara karışan Prens Andrew’un yer almadığı fotoğraf için ‘Daraltılmış monarşi’ yorumu yapıldı.
10.05.2023 Dünya
Kraliyet ailesinin konser coşkusu
Kraliyet ailesinin konser coşkusu İngiltere Kralı 3. Charles, 6 Mayıs’ta törenle taç giydi.
9.05.2023 Dünya
Charles nihayet muradına erdi
Charles nihayet muradına erdi İngiltere’de 70 yıl sonra ilk kez gerçekleşen taç giyme töreniyle Prens Charles, 75 yaşındayken Kral 3. Charles olarak dün Londra’da tacını giydi.
7.05.2023 Dünya
3'üncü Charles'ın taç giyme töreninde Türkiye'yi Fuat Oktay temsil etti
3'üncü Charles'ın taç giyme töreninde Türkiye'yi Fuat Oktay temsil etti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İngiltere Kralı 3'üncü Charles'ın taç giyme töreninde Türkiye’yi temsil etti. Oktay, İngiltere Kralı 3'üncü Charles'ın taç giyme törenine eşi Hümeyra Şahin Oktay ile beraber katıldı. Kral 3'üncü Charles'ın taç giyme törenine, Kraliyet ailesi üyelerinin yanı sıra dünyanın dört bir yanından devlet başkanları, ünlü isimler ve hayır kurumu temsilcileri olmak üzere 2 bin 200'den fazla davetli katıldı.
6.05.2023 Gündem
Kral Charles, taç giyme töreninde kullanılmış tahta oturacak
Kral Charles, taç giyme töreninde kullanılmış tahta oturacak İngiltere'de Kral Charles taç giyme törenini sürdürülebilir bir etkinlik haline getirme çabasının parçası olarak, daha önce Kral 5. George tarafından kullanılmış tahta yeni yüz geçirip kullanmayı tercih etti.
1.05.2023 Dünya
Halktan bağlılık yemini istendi
Halktan bağlılık yemini istendi İngiltere Kralı 3. Charles’ın 6 Mayıs’ta yapılacak taç töreninin, tarihte ilk defa “halkın bağlılığını” içerecek şekilde modernize edildiği açıklandı.
1.05.2023 Dünya
Prens Andrew, paravan şirket kurdu iddiası
Prens Andrew, paravan şirket kurdu iddiası İngiltere Kralı 3.Charles’ın kardeşi Prens Andrew’nun (63) mal varlığını gizlemek için paravan şirkete yatırım yaptığı öne sürüldü.
27.04.2023 Dünya
Kral, kraliçeden daha zengin çıktı
Kral, kraliçeden daha zengin çıktı İngiltere Kralı 3’üncü Charles’ın servetinin 600 milyon, geçen yıl ölen annesinin servetinin ise 370 milyon sterlin olduğu belirtildi.
18.04.2023 Dünya
İngiltere'de Kral Charles'a yumurta fırlatmıştı! Cezası belli oldu
İngiltere'de Kral Charles'a yumurta fırlatmıştı! Cezası belli oldu İngiltere Kralı 3. Charles'a yumurta fırlatan Patrick Thelwell, tehditkar davranıştan suçlu bulundu.
14.04.2023 Dünya
Cenaze töreninde rol yapmışlar!
Cenaze töreninde rol yapmışlar! İngiltere’de gazeteci Robert Jobson, kraliyetle ilgili yeni bir kitap yazdı.
9.04.2023 Cadde
Camilla 6 Mayıs’tan itibaren ‘kraliçe’
Camilla 6 Mayıs’tan itibaren ‘kraliçe’ İngiltere Kralı 3. Charles için 6 Mayıs’ta taç töreni yapılacak. Charles’ın eşi Camilla’nın konsort unvanı da 6 Mayıs’tan itibaren kaldırılacak.
6.04.2023 Dünya
‘Kader Taşı’ için askeri operasyon
‘Kader Taşı’ için askeri operasyon İskoçya’da kalede korunan “Kader Taşı”, İngiltere Kralı Charles’ın taç töreninde kullanılacak. “Kader Taşı”, İskoç milliyetçiler tarafından çalınma tehdidine karşı gizli bir askeri operasyonla Londra’ya götürülecek.
3.04.2023 Dünya
Törende altın cübbe giyecek
Törende altın cübbe giyecek İngiltere Kralı 3. Charles’ın 6 Mayıs’ta gerçekleşecek olan taç giyme töreninde altın ve ipekten yapılan “supertunica” adlı geleneksel cübbeyi giyeceği ortaya çıktı.
28.03.2023 Dünya
Zelenskiy, Rusya-Ukrayna savaşının yıldönümünde halka moral verdi
Zelenskiy, Rusya-Ukrayna savaşının yıldönümünde halka moral verdi Rusya'nın Ukrayna'yı işgale başlamasının üzerinden bir yıl geçti. 24 Şubat 2022'de sabah saatlerinde Ukrayna'nın başkenti Kiev'de ilk patlamaların duyulmasıyla, İkinci Dünya Savaşı sonrası Avrupa topraklarında görülen en büyük savaş başladı.
24.02.2023 Dünya
Biden Kiev’de!
Biden Kiev’de! ABD Başkanı Biden, savaşın yıldönümü öncesi beklenmedik biçimde Ukrayna’nın başkenti Kiev’e gitti ve çok önemli bir destek mesajı vermiş oldu.
21.02.2023 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

3. Charles ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.