4 Harfli

4 Harfli

Son dakika 4 harfli haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 4 harfli gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 4 harfli haber sayfamızda...

4 Harfli

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 300 4 harfli haberi bulunmuştur.
4 Harfli Kelimeler Nelerdir? En Çok Kullanılan 4 Harf İçeren Kelimeler
4 Harfli Kelimeler Nelerdir? En Çok Kullanılan 4 Harf İçeren KelimelerÜlkemizde en çok kullanılan 4 harfli erkek isimleri şunlardır: 1- Eren 2- Edip 3- Emre 4- Emir 5- Faik 6- Sait 7- Fuat 8- Ziya 9- Zeki 10- Veli. 4 harften oluşan en popüler kadın isimleri şu şekilde sıralanabilir: 1- Ebru 2- Ayla 3- Ayça 4- Buse 5- Banu 6- Sude 7- Sena 8- Şule 9- Jale 10- Lale. 4 Harfli kelimeler nelerdir? En çok kullanılan ve 4 harf içeren kelimeleri detaylı bir şekilde derledik.
23.10.2021Eğitim
Ü İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu Ü Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
Ü İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu Ü Harfi İle Biten Kelimeler ListesiDilimizde on binlerce kelime yer almaktadır. Bu sözcükler içerisinde farkı harfler bulunur. Ancak özel araştırmalarda sonu ü ile biten kelimeler yer almaktadır. Türkçe de yer alan kelimeler arasında elbette sonu ü ile biten kelimeler de vardır. Ü ile biten kelimeler nelerdir? Sonu ü ile biten kelimeler listesi için tüm detayları derledik.
9.10.2021Eğitim
U İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu U Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
U İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu U Harfi İle Biten Kelimeler ListesiTürkçe, kelime çeşitliliği bakımından zengin bir dildir. Bunun nedeni ise dilimizde sadece Türkçe olan kelimelerin değil, farklı dillerden de dilimize geçmiş ve yerleşmiş olan kelimelerin yaygın olarak kullanılmasıdır. Dilimizde U harfi ile biten farklı harf sayısına sahip birçok kelime yer alır. U ile biten kelimeler nelerdir? Sonu U harfi ile biten kelimeler listesini sizler için derledik.
9.10.2021Eğitim
Ş İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu Ş Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
Ş İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu Ş Harfi İle Biten Kelimeler ListesiS harfinden sonra T harfinden önce gelen Ş, Latin alfabesinin 23. harfidir. Ş harfi resmi yazışmalarda ve evraklarda Şirket kelimesinin kısaltması olarak kullanılır. Ülkemizde Ş harfi ile başlayan il ve ilçeler şu şekilde sıralanabilir: 1- Şırnak 2- Şemdinli 3- Şuhut 4- Şereflikoçhisar 5- Şavşat. İlk harfi Ş olan tek ülke ise Güney Amerika kıtasında yer alan Şili'dir. Ş ile biten kelimeler nelerdir tüm detayları ile derledik.
9.10.2021Eğitim
S İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu S Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
S İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu S Harfi İle Biten Kelimeler ListesiR harfinden sonra Ş harfinden önce gelen S, alfabenin 22. harfidir. Ülkemizde S ile biten il ve ilçeler şu şekilde sıralanabilir: 1- Tarsus 2- Kars 3- Marmaris 4- Ulus. 5- Kilis 6- Bitlis. İlk harfi S olan şehirler ve ilçeler ise şunlardır: 1- Samsun 2- Sinop 3- Siirt 4- Sivas 5- Seben 6- Sungurlu 7- Serinhisar. S ile biten kelimeler nelerdir sonu S harfi ile biten kelimeleri harf sayısına göre derledik.
9.10.2021Eğitim
R İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu R Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
R İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu R Harfi İle Biten Kelimeler ListesiP harfinden sonra S harfinden önce gelen R, alfabenin 21. harfidir. Ülkemizde R harfi ile biten il ve ilçelerden bazıları şunlardır: 1- Kemer 2- Yenipazar 3- Pursaklar 4- Afyonkarahisar 5- Hocalar 6- Gerger 7- Gerger. R ile başlayan ülkeler ise şu şekilde sıralanabilir: 1- Ruanda 2- Romanya 3- Rusya. R ile biten kelimeler nelerdir sonu R harfi ile biten kelimeleri harf sayısına göre listeledik.
9.10.2021Eğitim
P İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu P Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
P İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu P Harfi İle Biten Kelimeler ListesiÖ harfinden sonra R harfinden önce gelen P, alfabenin 20. harfidir. Ülkemizde P ile başlayan ilçelerden bazıları şunlardır: 1- Pozantı 2- Patnos 3- Polatlı 4- Pursaklar 5- Posof 6- Pazaryeri. P ile başlayan ülkeler ve diğer şehirler ise şu şekilde sıralanabilir: 1- Papua Yeni Gine 2- Porto Riko 3- Paris 4- Polonya 5- Panama. P ile biten kelimeler nelerdir sonu P harfi ile biten kelimeleri harf sayısına göre listeledik.
9.10.2021Eğitim
N İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu N Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
N İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu N Harfi İle Biten Kelimeler ListesiM harfinden sonra O harfinden önce gelen N, alfabenin 17. harfidir. Ülkemizde N harfi ile biten il ve ilçelerden bazıları şu şekilde sıralanabilir: 1- Karaman 2- Adıyaman 3- Aydın 4- Seyhan 5- Erzincan 6- Ceyhan 7- Van 8- Merzifon 9- Ağaçören 10- Ardahan. N ile biten ülkeler ise şunlardır: 1- Azerbaycan 2- Afganistan 3- Özbekistan 4- Türkmenistan 5- Tacikistan. N ile biten kelimeler nelerdir ve tüm detayları sizler için ile derledik.
9.10.2021Eğitim
V İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu V Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
V İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu V Harfi İle Biten Kelimeler ListesiÜ harfinden sonra Y harfinden önce gelen V, alfabenin 27. harfidir. Ülkemizde V harfi ile başlayan tek şehir Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Van'dır. Buna karşın Türkiye'de son harfi V olan hiçbir şehir bulunmamaktadır. Dünyada ise V harfiyle biten birçok şehir yer alıyor. O şehirlerden bazılarının isimleri şu şekilde sıralanabilir: 1- Kiev 2- Lviv 3- Tambov. V ile biten kelimeler nelerdir? Merak eden okurlar için sonu V harfi ile biten kelimeleri harf sayısına göre listeledik.
9.10.2021Eğitim
Z İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu Z Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
Z İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu Z Harfi İle Biten Kelimeler ListesiY harfinden sonra gelen Z alfabemizin 29. ve son harfidir. Z ile biten il ve ilçelerden bazıları şu şekilde sıralanabilir: 1- Kepez 2- Adilcevaz 3- Ilgaz 4- Honaz 5- Enez 6- Beykoz 7- Kiraz 8-Sarız. Z ile başlayan ülkeler ise şunlardır: 1- Zimbabwe 2- Zambiya. Z ile biten kelimeler nelerdir sonu Z harfi ile biten kelimeleri harf sayısına göre listeledik.
9.10.2021Eğitim
K İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu K Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
K İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu K Harfi İle Biten Kelimeler ListesiJ harfinden sonra L harfinden önce gelen K, alfabenin 14. harfidir. K ile biten il ve ilçelerden bazıları şunlardır: 1- Sincik 2- Karabük 3- Kalecik 4- Zonguldak5- Serik 6- Hanak 7- Kuyucak 8- Germencik. 9- Şırnak 10- Gölcük. İlk harfi K olan iller ve ülkeler ise şu şekilde sıralanabilir: 1- Kars 2- Kastamonu 3- Kocaeli 4- Kırşehir 5- Kırklareli 6- Kilis 7- Kanada. K ile biten kelimeler nelerdir? Merak eden okurlar için sonu K harfi ile biten kelimeleri harf sayısına göre listeledik.
9.10.2021Eğitim
H İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu H Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
H İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu H Harfi İle Biten Kelimeler ListesiAlfabemizde 21 ünlü 8 ünsüz olmak üzere toplamda 29 harf yer alır. Bu harfler ile başlayan biten binlerce kelime vardır. Günlük hayatta zamansız aklımıza düşebileceği gibi bazen de yarışma sorusu olarak karşımıza h harfi ile biten kelimeler çıkabilir. H harfi ile biten kelimeler nelerdir? Sonu h harfi ile biten kelimeler listesini sizler için derledik.
8.10.2021Eğitim
G İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu G Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
G İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu G Harfi İle Biten Kelimeler ListesiTürkçe, dil bilgisi ve kelime bilgisi olarak zengin bir dil olup kelime haznesinde birden fazla dilden kelimeler barındırır. Özellikle bilgi yarışması ve bulmaca gibi eğlence aktivitelerinde ise kelime bilgisine dayalı sorular ile karşılaşmak mümkündür. Bu sorulardan bir tanesi ise g harfi ile biten kelimeler nelerdir? Sonu g harfi ile biten kelimeler listesini sizler için derledik.
8.10.2021Eğitim
F İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu F Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
F İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu F Harfi İle Biten Kelimeler ListesiGünlük hayatta insanların boş zamanlarını değerlendirmek için yaptıkları birtakım aktiviteler bulunmaktadır. Bu aktivitelerin başında da eğlenceli zamanlar geçirmeye yarayan oyunlar gelmektedir. Bu oyunlardan biri de kelime oyunu olarak ifade edilmektedir. Bu oyunda fazla kelime bilmek rakipler karşısında avantajlı duruma gelmeyi sağlamaktadır. Peki, F ile biten kelimeler nelerdir? Sonu f harfi ile biten kelimeler listesi nasıl olmaktadır? İşte, sonu f harfi ile biten kelimeler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için gerekli olan bilgiler.
8.10.2021Eğitim
B İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu B Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
B İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu B Harfi İle Biten Kelimeler ListesiA harfinden sonra C harfinden önce gelen B, alfabemizin 2. harfidir. Öz Türkçe olan kelimeler B ile bitmez. Bunun nedeni B harfinin, G ve D gibi yumuşak ünsüz olmasıdır. Farsça ve Arapça gibi doğu dillerinden Türkçeye geçen kelimelerin arasında B ile biten birçok sözcük yer alıyor. Bu kelimeler zamanla Türkçeleştiği için son harfleri hem B hem de P şeklinde yazılır. Örneğin Farsça kökenli bir sözcük olan ''tab'', bazı kaynaklarda ''tap'' şeklinde yazılır. B ile biten kelimeler nelerdir anlamları ile birlikte listeledik.
8.10.2021Eğitim
A İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu A Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
A İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu A Harfi İle Biten Kelimeler ListesiB harfinden önce gelen A, alfabemizin ilk harfidir. A ile biten şehirlerden bazıları şunlardır: 1- Ankara 2- Amasya 3- Adana 4- Yalova 5- Isparta 6- Sakarya. Son harfi A olan ülkeler ise şu şekilde sıralanabilir: 1- Almanya 2- Danimarka 3- Slovenya 4- Slovakya 5- Finlandiya 6- İzlanda 7- Fransa. A ile biten kelimeler nelerdir? Merak eden okurlar için Son harfi A olan kelimeleri harf sayısına göre listeledik.
8.10.2021Eğitim
Bir Tarafa Yatırma Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Bir Tarafa Yatırma Yanıtları
Bir Tarafa Yatırma Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Bir Tarafa Yatırma YanıtlarıBulmaca, kısa soruların sorulduğu ve karşılığında da yine tek kelime cevaba sahip olan bir soru cevap aktivitesidir. Bulmacalar büyük küçük herkes tarafından sevilerek çözülür. Bulmaca sorularından bazıları kişiler tarafından bilinmeyebilir. Bir tarafa yatırma sorusu da bulmacalarda sıkça karşımıza çıkan bir sorudur. Bir tarafa yatırma bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada cevabı nedir tüm detayları ile derledik.
6.09.2021Bulmacalar
Bir Deri Hastalığı Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Bir Deri Hastalığı Yanıtları
Bir Deri Hastalığı Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Bir Deri Hastalığı YanıtlarıBulmacalar her dönemde popüler olmuştur. Kare, petek, çengel bulmacalar sürekli insanlar tarafından çözülmektedir. Günümüzde pek çok kişi bulmaca çözmektedir. Bir Deri Hastalığı bulmaca cevabı nedir tüm detayları ile derledik.
6.09.2021Bulmacalar
Azık Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Azık Yanıtları
Azık Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Azık Yanıtları10. yüzyılda literatüre giren azık, öz Türkçe olan kelimeler arasında yer alıyor. Çalışan birinin molada yemesi için evde hazırlanan yemeğe azık denir. Aynı şekilde, uzun yolculuklarda yenmek üzere hazırlanan yemekler de azık olarak nitelendirilir. Azık bulmaca cevabı nedir tüm detayları ile derledik.
2.09.2021Bulmacalar
Boyun Eğme Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Boyun Eğme Yanıtları
Boyun Eğme Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Boyun Eğme Yanıtları Bir şeye istemeden de olsa razı gelmeye boyun eğme denir. Günlük konuşmalarda sıklıkla kullandığımız boyun eğme deyimi, bir kişinin istediklerini gönül rızası olmadan kabullenmek demektir. Bulmacalarda sıklıkla sorulan boyun eğme kelimesiyle eş anlamlı olan birden fazla sözcük var. Bu kelimelerden bazıları dilimize Arapça ve Farsçadan geçmiştir. Boyun eğme bulmaca cevabı nedir tüm detayları ile derledik.
1.09.2021Bulmacalar
Belediye Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Belediye Yanıtları
Belediye Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Belediye YanıtlarıBelediye kelimesine karşılık bulmaca cevabı olarak eski dönemden gelen değişik kelimeler öne çıkmaktadır. Bu doğrultuda farklı harfli kelimeler ile beraber bütün bulmacaları için sözcükler değerlendirilebilir. Peki, belediye bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada belediye yanıtları konusunda detayları derledik.
1.09.2021Bulmacalar
Bayındır Mamur Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Bayındır Mamur Yanıtları
Bayındır Mamur Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Bayındır Mamur YanıtlarıÇok fazla bilinmeyen ancak Türkçede yer alan kelime grupları içerisinde bayındır mamur gelmektedir. Özellikle bulmacalarda çok sık karşılaşılan ve anlamı merak edilen sözcük grupları arasında geldiğini söylemek mümkün. Peki, bayındır mamur bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada Bayındır Mamur yanıtları hakkında detayları derledik.
1.09.2021Bulmacalar
Bayağı Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Bayağı Yanıtları
Bayağı Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Bayağı Yanıtları12. yüzyıldan beri kullanılmakta olan bayağı kelimesi, ayırt edici bir özelliği bulunmayan, standart ve sıradan manasına gelir. Bu sözcük bazı yörelerde çok ve fazla anlamında kullanılsa da kelimenin sözlük anlamı sıradandır. Ortalamanın altında olan şeyler için de bayağı sözcüğü kullanılır. Bayağı bulmaca cevabı nedir tüm detayları ile derledik.
1.09.2021Bulmacalar
Ağabey Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Ağabey Yanıtları
Ağabey Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Ağabey YanıtlarıMilyonlarca kişi bulmaca çözmeyi çok sevmektedir. En yaygın zaman geçirme yöntemi olan bulmaca ile zekanızı geliştirme şansınız bulunmaktadır. Küçüğünden büyüğüne herkes bulmaca çözmeye çok meraklı olmaktadır. Bulmacada sorulan sorulardan biriside ağabey'dir. Sizler için Ağabey bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada Ağabey yanıtları nelerdir tüm detayları ile derledik.
31.08.2021Bulmacalar
Büyük Keman Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Büyük Keman Yanıtları
Büyük Keman Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Büyük Keman YanıtlarıFarklı kelime çeşitleri ile beraber büyük keman sözcük grubuna karşılık olarak bulmaca cevabı bulunuyor. Kare veya çengel ile birçok bulmaca için bunları değerlendirmek mümkün. Peki, büyük keman bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada büyük keman yanıtları üzerine merak edilenleri derledik.
31.08.2021Bulmacalar

Benzer Haber Etiketleri

kelimeeğitimbulmacacevap4 harfli

4 Harfli ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.