65 Yaş Ve Üstü

65 Yaş Ve Üstü

Son dakika 65 yaş ve üstü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 65 yaş ve üstü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 65 yaş ve üstü haber sayfamızda...

65 Yaş Ve Üstü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.293 65 yas ve ustu haberi bulunmuştur.
Axa Sigorta’dan ‘Bağımsız Yaşam Hattı’
Axa Sigorta’dan ‘Bağımsız Yaşam Hattı’Axa Sigorta, pandemi sürecinde yaş sınırlaması veya ameliyat nedeniyle evlerinde kalan sağlık sigortalılarının kendi ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilmeleri için “Axa Bağımsız Yaşam Hattı” adlı dijital danışma hattını geliştirdi.
21.05.2021Sigorta
Son dakika: Kritik toplantı sonrası müjdeleri tek tek açıkladı
Son dakika: Kritik toplantı sonrası müjdeleri tek tek açıkladıSon dakika haberine göre, 17 günlük tam kapanma dönemi sona erdi. İçişleri Bakanlığı, 1 Haziran’a kadar sürecek ‘kademeli normalleşme’nin kurallarını genelgeyle duyurdu. Bugün ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabine toplantısına başkanlık etti. Toplantının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan flaş açıklamalarda bulunarak destekleri tek tek açıkladı. İşte detaylar...
18.05.2021Gündem
1 Haziran’a kadar kademeli normalleşme
1 Haziran’a kadar kademeli normalleşme17 günlük kapanma dönemi sona erdi. İçişleri Bakanlığı, 1 Haziran’a kadar sürecek ‘kademeli normalleşme’nin kurallarını genelgeyle duyurdu.
17.05.2021Gündem
65 yaş üstü - 18 yaş altı sokağa çıkma yasağı devam ediyor mu, izinli saatler neler? 65 yaş üstü seyahat yasağı var mı?
65 yaş üstü - 18 yaş altı sokağa çıkma yasağı devam ediyor mu, izinli saatler neler? 65 yaş üstü seyahat yasağı var mı?65 yaş üstü ve 18 yaş altı kişiler tam kapanmada dışarı çıkabiliyor mu? 17 günlük tam kapanmada 65 yaş üstü ve 18 yaş altı sokağa çıkma saatleri nedir? Tam kapanmanın olduğu günlerde 65 yaş üstü vatandaşların dışarı çıkma izni var mı? İşte 65 yaş üstü ve 18 yaş altı sokağa çıkma yasağı ile ilgili son gelişmeler.
6.05.2021Gündem
Aşı randevusu alma: e Devlet girişi, mesaj ve telefon numarası ile 1. ve 2. doz aşı randevusu sayfası! Randevu değiştirme ve iptal etme nasıl yapılır?
Aşı randevusu alma: e Devlet girişi, mesaj ve telefon numarası ile 1. ve 2. doz aşı randevusu sayfası! Randevu değiştirme ve iptal etme nasıl yapılır?Koronavirüs aşılama uygulamaları devam ediyor. Sağlık Bakanlığı'nın risk grubuna göre sıralama oluşturduğu aşı randevusunda 55 yaş vatandaşlar aşılanıyor. Kimi e devlet üzerinden aşı randevusu almak isterken, kimi mesaj veya telefon numarası ile aşı randevusu almak istiyor. Peki aşı randevusu değiştirme ve iptal etme nasıl yapılır?
28.04.2021Gündem
Bağımlı Nüfus Nedir, Ne Demek? Bağımlı Nüfus Nasıl Hesaplanır, Kaç Olmalıdır?
Bağımlı Nüfus Nedir, Ne Demek? Bağımlı Nüfus Nasıl Hesaplanır, Kaç Olmalıdır?Coğrafyada nüfus, yaş aralığına ve üretim faaliyetlerine göre iki ana gruba ayrılır. Çalışan kesim aktif nüfus olarak tanımlanırken, üretime doğrudan ya da dolaylı olarak bir katkısı bulunmayanlar bağımlı nüfus olarak nitelendirilir. Bir ülkenin demografik yapısı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için o ülkenin bağımlılık oranını hesaplamak gerekir. Bağımlı nüfus nedir ve nasıl hesaplanır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
19.04.2021Eğitim
Son dakika... Sağlık Bakanlığı son verileri paylaştı! 20 milyon doz aşılama gerçekleşti
Son dakika... Sağlık Bakanlığı son verileri paylaştı! 20 milyon doz aşılama gerçekleştiGelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanlığınca, Kovid-19'la mücadele kapsamında uygulanan birinci ve ikinci doz toplam aşı miktarı 20 milyonu aştı.
19.04.2021Gündem
İki hafta kısmi kapanma kararı
İki hafta kısmi kapanma kararıCumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı’nın ardından yeni önlemleri açıkladı. Buna göre; hafta sonu sokağa çıkma sınırlaması devam ederken, hafta içi 19.00-05.00 arasında kısıtlama olacak. 65 yaş ve üstü ile 18 yaş ve altı vatandaşlar toplu taşıma kullanamayacak. 8. ve 12. ve okul öncesi sınıflar hariç, uzaktan eğitime geçilecek. Kafe, çay bahçesi, spor salonları bayram sonuna kadar kapalı olacak
14.04.2021Siyaset
İstanbul Tıp Fakültesi Dekanı Tükek: Onlar yüzünden Biontech aşıları ziyan oldu
İstanbul Tıp Fakültesi Dekanı Tükek: Onlar yüzünden Biontech aşıları ziyan olduİstanbul Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tufan Tükek, Biontech aşısı için randevu alanların aşı olmaya gitmemesi sonucu o dozların ziyan olduğunu söyledi.
12.04.2021Haberler
Son dakika... İstanbul Tıp Fakültesi Dekanı Tükek: Onlar yüzünden Biontech aşıları ziyan oldu
Son dakika... İstanbul Tıp Fakültesi Dekanı Tükek: Onlar yüzünden Biontech aşıları ziyan olduGelen son dakika haberine göre; İstanbul Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tufan Tükek,  Biontech aşısı için randevu alanların aşı olmaya gitmemesi sonucu o dozların ziyan olduğunu söyledi.
12.04.2021Gündem
Aşı randevusu nasıl alınır? Telefon ve internetten aşı randevusu alma, sorgulama işlemi
Aşı randevusu nasıl alınır? Telefon ve internetten aşı randevusu alma, sorgulama işlemiAşı randevusu için arayışa geçen vatandaşlar, aşı randevusu alma işleminin detaylarını öğrenmek istiyor ardında da uygulamak istiyor. Koronavirüs aşısı vurulmak isteyen ve sırası gelen vatandaşlar birçok seçenek üzerinden aşı randevusu alabiliyor. İster telefondan ister e devletten alınan aşı randevusu nasıl alınır? Aynı zamanda aşı randevusu alan ve randevusunu iptal etmek isteyen veya değiştirmek isteyenler, Aşı randevusu iptal edilebilir mi, randevu değiştirme yapılır mı? sorularına cevap arıyor. İşte koronavirüs aşı randevusuna yönelik bilinmesi gerekenler...
8.04.2021Gündem
Son dakika... Eskişehir’de vakalar 47 günde 12 kat arttı!
Son dakika... Eskişehir’de vakalar 47 günde 12 kat arttı!Sağlık Bakanlığı’nca 14 Şubat’ta ilk kez paylaşılan ‘illere göre haftalık vaka sayısı’ risk haritasında 100 binde 30,99 olarak açıklanan Eskişehir’de vakalar, 47 günde yaklaşık 12 katına çıkarak 358,90’a yükseldi. Yapılan incelemede son dönem vaka artışlarının; kadınlarının toplanarak gün ve doğum günü gibi etkinler yapması ile komşuluk ziyaretlerinden kaynaklandığı tespit edildi.
5.04.2021Gündem
Son dakika... Eskişehir ve Bilecik’te vakalar 1 haftada 2’ye katlandı!
Son dakika... Eskişehir ve Bilecik’te vakalar 1 haftada 2’ye katlandı!Koronavirüs haritasında ‘çok riskli’ iller arasında yer alan Eskişehir'de vaka sayısı 1 haftada 2’ye katlanarak 118,69 artışla 235,25’e yükselirken, Bilecik’te ise 114,69'dan 227,69’a, Kütahya’da da 41,79 artışla 153,12 seviyesine çıktı. Eskişehir’de artan vaka sayısının ardından İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu’nca, şehir merkezinde halkın yoğun olarak bulunduğu caddelere kısıtlama getirildi.
31.03.2021Gündem
Son dakika! Çanakkale'de yeni koronavirüs kararı: 65 yaş ve üstü...
Son dakika! Çanakkale'de yeni koronavirüs kararı: 65 yaş ve üstü...Çanakkale Belediyesince 65 yaş ve üstü kişilere verilen toplu taşıma ulaşım kartları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında geçici olarak kullanıma kapatıldı.
30.03.2021Gündem
Son dakika... Aşıda flaş gelişme! Sayı 15 milyonu geçti
Son dakika... Aşıda flaş gelişme! Sayı 15 milyonu geçtiGelen son dakika haberine göre; Türkiye'de Kovid-19'la mücadele kapsamında uygulanan birinci ve ikinci doz toplam aşı miktarı 15 milyonu geçti.
29.03.2021Gündem
BiP’le hasret giderip VR gözlükle gezecekler
BiP’le hasret giderip VR gözlükle gezeceklerAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, huzurevlerinde oluşturulan teknoloji odaları aracılığıyla yaşlı  vatandaşların sevdikleriyle bir araya gelmesine imkan tanıyan ‘Dijital Bahar’ projesinin tanıtım toplantısına katıldı.
24.03.2021Ekonomi
Hangi illerde 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı var? İşte 65 yaş üstü için sokağa çıkma saatleri
Hangi illerde 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı var? İşte 65 yaş üstü için sokağa çıkma saatleri65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı devam ediyor mu? Normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte koronavirüs risk haritasına göre düşük ve orta riskli illerde kısıtlamalar kaldırıldı. Peki, hangi illerde 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı devam ediyor? İstanbul'da 65 yaş üzeri sokağa çıkma yasağı var mı?
19.03.2021Gündem
Vali Yerlikaya açıkladı: Yüzde 71'e ulaştı
Vali Yerlikaya açıkladı: Yüzde 71'e ulaştıİstanbul Valisi Ali Yerlikaya, kent genelinde 65 yaş ve üstü vatandaşların aşılanma oranının yüzde 71'e ulaştığını belirterek, bunu yeterli görmediklerini, kendi rızasıyla aşı olmak isteyen, randevu isteyen 65 yaş ve üstü kişilere aşı yapıldığını kaydetti.
16.03.2021Haberler
İstanbul Valisi duyurdu! Yüzde 71'e ulaştı
İstanbul Valisi duyurdu! Yüzde 71'e ulaştıSon dakika haberine göre, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, kent genelinde 65 yaş ve üstü vatandaşların aşılanma oranının yüzde 71'e ulaştığını belirterek, bunu yeterli görmediklerini, kendi rızasıyla aşı olmak isteyen, randevu isteyen 65 yaş ve üstü kişilere aşı yapıldığını kaydetti.
16.03.2021Gündem
Son Dakika Haberi: Kabine Toplantısı sonrası Erdoğan duyurdu! 'Devam' kararı çıktı
Son Dakika Haberi: Kabine Toplantısı sonrası Erdoğan duyurdu! 'Devam' kararı çıktıSon dakika haberine göre Kabine Toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Şehirlerimizdeki mevcut uygulamayı bir süre daha sürdürme ve gelişmeleri yakın takip etme kararı aldık. Tedbirlere özellikle uyulmasıyla, ilgili denetimleri daha sıkı şekilde yürüterek süreci yakından takip edeceğiz." dedi.
16.03.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş kısa çalışma ödeneği açıklaması
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş kısa çalışma ödeneği açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan kritik Kabine Toplantısı sonrası ekonomideki son gelişmeleri değerlendirdi ve kısa çalışma ödeneği için flaş açıklamada bulundu.
16.03.2021Siyaset
İstanbul Valisi Yerlikaya'da korona açıklaması
İstanbul Valisi Yerlikaya'da korona açıklamasıİstanbul Valisi Ali Yerlikaya yaptığı açıklamada, "Duamız, temennimiz tedbirlere hep beraber kendi nefsimizle, biz kendimizi önemseyelim görelim 2 Mart’tan itibaren başlayan süreçte de İstanbulumuz ve tüm şehirlerimizde iyi sonuç olacağımıza inanıyoruz. Hedef mavi kategori diyoruz. O da olacak" dedi.
13.03.2021Haberler
İstanbul Valisi'nden flaş korona açıklaması!
İstanbul Valisi'nden flaş korona açıklaması!İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, "Duamız, temennimiz tedbirlere hep beraber kendi nefsimizle, biz kendimizi önemseyelim görelim 2 Mart'tan itibaren başlayan süreçte de İstanbulumuz ve tüm şehirlerimizde iyi sonuç olacağımıza inanıyoruz. Ümitsizlik yok, karamsarlık yok. Hedef mavi kategori diyoruz. O da olacak" dedi.
13.03.2021Gündem
Son Dakika: 65 yaş ve üzeri sokağa çıkma saatleri | 65 yaş ve üstü sokağa çıkma yasağı kalktı mı?
Son Dakika: 65 yaş ve üzeri sokağa çıkma saatleri | 65 yaş ve üstü sokağa çıkma yasağı kalktı mı?65 yaş ve üzeri vatandaşlar için sokağa çıkma saatleri değişti mi? Son Kabine Toplantısı'nın ardından açıklanan kararlar doğrultusunda İçişleri Bakanlığı normalleşme genelgesini yayımlamıştı. Genelgeye göre 65 yaş ve üstü vatandaşların sokağa çıkma saatlerinde değişiklik yapıldı. Peki, 65 yaş ve üstü sokağa çıkma saatleri nedir? Yasak hangi illerde devam ediyor?
12.03.2021Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma saatleri değişti mi? İşte 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı olan iller
20 yaş altı sokağa çıkma saatleri değişti mi? İşte 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı olan iller20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı kalktı mı? Hangi illerde 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı devam ediyor? Kontrollü normalleşme kararları ile birlikte bazı illerde yasaklar kaldırıldı. İstanbul'da 20 yaş altı ve 65 yaş üstü için saat yasağı devam ediyor mu? İşte risk grubuna göre sokağa çıkma saatleri...
9.03.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

koronavirüsaşı65 yaş ve üstüsokağa çıkma yasağınasıl

65 Yaş Ve Üstü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.