Abd Seçimi

Abd Seçimi

Son dakika abd seçimi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan abd seçimi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan abd seçimi haber sayfamızda...

Abd Seçimi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.265 abd seçimi haberi bulunmuştur.
Son dakika... 'Para bombası' patladı! Trump hakkında şoke eden rapor...
Son dakika... 'Para bombası' patladı! Trump hakkında şoke eden rapor... ABD'li New York Times gazetesi, ABD Eski Başkanı Trump hakkında sarsıcı bir haber yayınladı. 2020'de yapılan başkanlık seçiminde Trump destekçilerinin, farkında olmadan milyonlarca dolar "fazla verdikleri" ortaya çıkınca yer yerinden oynadı.
4.04.2021 Dünya
Son dakika: Joe Biden koltuğa oturur oturmaz imzaladı! Dakika 1 gol 1: Affetmedi...
Son dakika: Joe Biden koltuğa oturur oturmaz imzaladı! Dakika 1 gol 1: Affetmedi... Son dakika haberlere göre, dünya ABD'deki yemin törenine dikkat kesildi. CNN International, 'ABD'de yeni bir gün' başlığını attı. Başkan seçilen Biden'ın da ilk Twitter mesajının aynı şekilde 'ABD'de yeni bir gün' olması dikkat çekti. Trump, devir teslime saaatler kala, Beyaz Saray'dan ayrıldı. Başkan olarak son konuşmasını yapan Trump yine iddialı ifadeler kullandı ve Biden'a gizemli bir not bıraktı. Biden yemin ederek ABD'nin 46'ncı başkanı oldu. Biden 23.55 (TSİ) sularında Beyaz Saray'a geldi ve peş peşe kararnameleri imzalamaya başladı.
21.01.2021 Dünya
Trump çağrısını yineledi! Yarın büyük kalabalıklar bekliyorum...
Trump çağrısını yineledi! Yarın büyük kalabalıklar bekliyorum... ABD Başkanı Donald Trump, Çarşamba günü Beyaz Saray'ın önünde düzenleyeceği mitingde, seçim yenilgisinin kongre tarafından onaylanmasını protesto edeceğini söyledi.
5.01.2021 Dünya
ABD'nin California eyaletinin Latin Amerika kökenli ilk senatörü Padilla olacak
ABD'nin California eyaletinin Latin Amerika kökenli ilk senatörü Padilla olacak ABD'nin seçilmiş başkan yardımcısı Kamala Harris'ten boşalacak Senato koltuğuna oturacak Alex Padilla, California eyaletinden bu göreve getirilen Latin Amerika kökenli ilk isim olacak.
22.12.2020 Dünya
Son Dakika: Virüs ona da bulaştı! Cluster-5 kabusu yayılıyor...
Son Dakika: Virüs ona da bulaştı! Cluster-5 kabusu yayılıyor... Gelen son dakika haberine göre, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını henüz son bulmamışken Danimarka'da başlayan ve birçok ülkeye yayılan Cluster-5 virüsüyle ilgili dehşete düşüren haberler gelmeye devam ediyor. Vizonlarda görülen mutasyona uğramış koronavirüs yüzünden milyonlarca hayvan itlaf edilmişti. Yetkililer peş peşe açıklamalar yaparken, durumu Dünya Sağlık Örgütü'ne de bildirdiklerini aktaran ABD Tarım Bakanlığı'nın yaptığı son dakika açıklaması büyük panik yarattı.
15.12.2020 Dünya
Son dakika: Virüs sıçradı! Panik büyüyor: Hepsi pozitif...
Son dakika: Virüs sıçradı! Panik büyüyor: Hepsi pozitif... Dünyada hızla yayılan koronavirüs salgını devam ederken Danimarka'da başlayan ve birçok ülkeye yayılan Cluster-5 virüsüyle ilgili dehşete düşüren haberler gelmeye devam ediyor. Vizonlarda görülen mutasyona uğramış koronavirüs yüzünden milyonlarca hayvan itlaf edilmişti. Yetkililer peş peşe açıklamalar yaparken, virüsün bir ülkeye daha sıçradığı ortaya çıktı. Çiftlikteki hayvanların da işçilerin de testleri pozitif çıkınca panik havası yayıldı. İşte son dakika haberinin detayları...
10.12.2020 Dünya
Son dakika: Canlı yayında açıkladı, dünya dehşete düştü! İki hafta sonra...
Son dakika: Canlı yayında açıkladı, dünya dehşete düştü! İki hafta sonra... Dünyada hızla yayılan koronavirüs salgını devam ederken Danimarka'da görülen ve ABD de dahil birçok ülkeye yayılan Cluster-5 virüsüyle ilgili dehşet verici haberler gelmeye devam ediyor. Vizonlarda görülen mutasyona uğramış koronavirüs yüzünden milyonlarca hayvan itlaf edilmişti. En yetkisi isimden canlı yayında yapılan uyarı ise kabuslara girecek cinsten. İşte son dakika haberinin detayları...
30.11.2020 Dünya
Son Dakika Haberi : Dünya diken üstünde... 'Zombi vizonlar' hakkında karar verildi!
Son Dakika Haberi : Dünya diken üstünde... 'Zombi vizonlar' hakkında karar verildi! Son dakika haberlere göre, bulaştığı kişi sayısı 61 milyonu aşan koronavirüs pandemisi, dünyaya diz çöktürmeye devam ederken, Danimarka'dan sonra altı Avrupa ülkesi ve ABD'de de görülen Cluster-5 virüsü paniğe yol açmaya devam ediyor. Milyonlarca hayvan askeri üste itlaf edilirken, uzmanların uyarıları ise dünyayı diken üstünde tutmaya yetecek cinsten. 10 milyon vizonun itlaf edildiği ülkede verilen yeni karar da dünya gündemine oturdu.
28.11.2020 Dünya
Son Dakika: Cluster-5 virüsü paniğe yol açıyor! Dünya diken üstünde...
Son Dakika: Cluster-5 virüsü paniğe yol açıyor! Dünya diken üstünde... Son dakika haberlere göre, bulaştığı kişi sayısı 61 milyonu aşan koronavirüs pandemisi, dünyaya diz çöktürmeye devam ederken, Danimarka'dan sonra altı Avrupa ülkesi ve ABD'de de görülen Cluster-5 virüsü paniğe yol açmaya devam ediyor. Milyonlarca hayvan askeri üste itlaf edilirken, uzmanların uyarıları ise dünyayı diken üstünde tutmaya yetecek cinsten.
26.11.2020 Dünya
Son dakika: Trump geri döndü! ABD seçimlerinde kazananı açıkladı
Son dakika: Trump geri döndü! ABD seçimlerinde kazananı açıkladı ABD Başkanı Donald Trump, 3 Kasım'daki başkanlık seçimlerinin asıl kazananının kendisi olduğunu savunarak, "Bu seçimleri geri döndürmeliyiz. İhtiyacımız olan tek şey, bizi düzgünce dinleyen yargıçlar." ifadelerini kullandı.
25.11.2020 Dünya
Son Dakika: Oraya da sıçradı! Avrupa alarma geçti...
Son Dakika: Oraya da sıçradı! Avrupa alarma geçti... Son dakika haberlere göre, bulaştığı kişi sayısı 58 milyonu aşan koronavirüs salgını, dünyaya diz çöktürmeye devam ederken, Danimarka'dan sonra Fransa'da da vizonlarda koronavirüse rastlanması paniğe yol açtı.
22.11.2020 Dünya
Trump'a bir soğuk duş daha
Trump'a bir soğuk duş daha ABD Başkanı Donald Trump ile bir araya gelen Michiganlı Cumhuriyetçiler, eyaletteki seçim sonuçlarında bir değişiklik olmayacağını ve en çok oyu alan adayın eyaletteki tüm Seçiciler Kurulu delegelerini alacağını belirtti.
21.11.2020 Dünya
Son Dakika: Sonucu gece yarısı duyurdular! Haberi duyunca Trump...
Son Dakika: Sonucu gece yarısı duyurdular! Haberi duyunca Trump... Günlerdir beklenen sonuç resmen açıklandı, ABD lideri Trump haberi duyunca tepetaklak oldu. Avukatların basın toplantısına ise saç boyasının yüze aktığı anlar damgasını vurdu.
20.11.2020 Dünya
Son Dakika: Paniğe yol açmaya devam ediyor! Daha ölümcül, daha bulaşıcı...
Son Dakika: Paniğe yol açmaya devam ediyor! Daha ölümcül, daha bulaşıcı... Son dakika haberlere göre, bulaştığı kişi sayısı 53 milyon 766 bini aşan korona virüs pandemisi, dünyaya diz çöktürmeye devam ederken, Danimarka'dan sonra dört Avrupa ülkesi ve ABD'de de görülen Cluster-5 virüsü paniğe yol açmaya devam ediyor. Milyonlarca hayvan askeri üste itlaf edilirken, uzmanların uyarıları ise dünyayı diken üstünde tutmaya yetecek cinsten.
14.11.2020 Dünya
ABD seçimi NASA'da da değişime neden olacak
ABD seçimi NASA'da da değişime neden olacak ABD'de Demokrak Parti'nin adayı Joe Biden'ın 270 barajını aşarak ülkenin yeni başkanı seçilmesi üzerine NASA da Başkanını değiştirme kararı aldı.
12.11.2020 Teknoloji
Son Dakika: Hepsini öldürüyorlar! Dünya dehşete düştü...
Son Dakika: Hepsini öldürüyorlar! Dünya dehşete düştü... Son dakika haberlere göre, Danimarka'dan sonra dört Avrupa ülkesi ve ABD'de de görülen 'Cluster-5 virüs'ü dünya çapında paniğe yol açtı, virüsü yayan hayvanlar askeri üste itlaf ediliyor.
11.11.2020 Dünya
Son dakika... ABD'de sonuçların ardından binlerce insan sokaklara döküldü! Çığlıklar yükseliyor
Son dakika... ABD'de sonuçların ardından binlerce insan sokaklara döküldü! Çığlıklar yükseliyor Tarihi seçimin sonuçları ülkenin dört bir yanında anında yankı buldu. ABD sokaklarında bir tarafta kutlama yapanlar, diğer tarafta öfkeyle bağıranlar vardı.
7.11.2020 Dünya
Son dakika! ABD başkanı ilan edilen Joe Biden'dan ilk açıklama geldi
Son dakika! ABD başkanı ilan edilen Joe Biden'dan ilk açıklama geldi Son dakika haberine göre, ABD'de 3 Kasım'da yapılan 59. başkanlık seçimlerini kazanan Demokrat aday Joe Biden Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Amerika, büyük ülkemize liderlik etmem için beni seçtiğin için onur duyuyorum. Tüm Amerikalıların başkanı olacağım" dedi.
7.11.2020 Dünya
Son dakika... Cluster-5 virüs hızla yayılıyor! Dünya şokta...
Son dakika... Cluster-5 virüs hızla yayılıyor! Dünya şokta... Danimarka'daki vizonlarda rastlanan koronavirüsün mutasyon geçirmiş hali dört Avrupa ülkesinin yanı sıra ABD'de de ortaya çıktı. Dünya çapında panik büyürken, İngiltere sınırlarını kapattı.
7.11.2020 Dünya
ABD seçim sonuçları canlı takip ekranı, son dakika kim kazandı? 2020 Amerika eyalet delege sayılar kaç ve yeni başkan kim oldu?
ABD seçim sonuçları canlı takip ekranı, son dakika kim kazandı? 2020 Amerika eyalet delege sayılar kaç ve yeni başkan kim oldu? ABD seçim sonuçları ile ilgili detaylar araştırılıyor. CNN International önemli açıklama gerçekleştirdi. CNN International, sonucun kısa sürede ilan edileceğini bildiriyor. Delege sayısını tamamlayan aday seçimin kazanan tarafı olacak. Diğer taraftan CNN muhabiri Bolduan, sayılan oylarda yüzde 77 gibi bir oranla tercihin Joe Biden olduğu bilgisini belirtti. ABD seçim sonuçları ile ilgili son dakika gelişmeleri merak konusu. Donald Trump ve Joe Biden, Amerika yeni başkanı olmak için yarışıyorlar. Trump ve Biden'in resmi olmayan sonuçlara göre kazandığı bazı eyaletler belli oldu. Peki ABD seçim sonuçlarında son durum nedir? Amerika başkanı kim oldu? İşte canlı ABD seçim sonuçları ile ilgili ayrıntılar...
7.11.2020 Gündem
Başkan adayı Kanye West, yenilgiyi kabul etti, 2024 seçimlerine göz kırptı
Başkan adayı Kanye West, yenilgiyi kabul etti, 2024 seçimlerine göz kırptı Yeni ABD Başkanı'nın kim olacağı henüz netleşmiş değil. Ancak kimin ABD Başkanı olmayacağını biliyoruz, Kanye West. 43 yaşındaki rap şarkıcısı, 'Doğum günü Partisi' ile girdiği seçimde 60 bin oy alması sonrası yenilgiyi kabul etti.
7.11.2020 Dünya
Son dakika: ABD seçim sonuçları dünyanın gündeminde! Beklenen açıklama geldi...
Son dakika: ABD seçim sonuçları dünyanın gündeminde! Beklenen açıklama geldi... Gelen son dakika haberlerine göre; ABD'de bıçak sırtındaki eyaletlerde fotofinişe yaklaşıldı, seçimin kaderini çizecek sonuç belli oldu. Türkiye'den seçim sonuçlarına ilişkin ilk açıklama geldi. Almanya ise ABD lideri Trump'a açık bir 'yenilgi' mesajı verdi. Washington Post'un gizli servis haberi ise gündemi değiştirdi. Öte yandan ABD başkanlık yarışında her iki aday için de kritik öneme sahip olan ve Demokrat Joe Biden'ın az farkla öne geçtiği Georgia eyaletinde oylar yeninden sayılacak. Öte yandan Joe Biden'dan beklenen açıklama geldi.
7.11.2020 Dünya
Son dakika: CNN muhabiri canlı yayında duyurdu! Yüzde 77...
Son dakika: CNN muhabiri canlı yayında duyurdu! Yüzde 77... Gelen son dakika haberlerine göre; ABD'de 3 Kasım'da gerçekleşen başkanlık seçiminde heyecan hız kesmeden devam ediyor. CNN muhabiri Kate Bolduan en merak edilen eyaletle ilgili canlı yayında flaş bilgi verdi. Öte yandan ABD başkanlık yarışında oy sayımının sürdüğü Philadelphia'da Trump ve Biden destekçileri karşı karşıya geldi. Philadelphia'da ulusal muhafızlar sokaklara indi.
6.11.2020 Dünya
ABD seçimini kim kazandı? Son dakika Amerika yeni başkan kim oldu, Trump mı, Biden mi? ABD seçim sonuçları canlı takip sayfası...
ABD seçimini kim kazandı? Son dakika Amerika yeni başkan kim oldu, Trump mı, Biden mi? ABD seçim sonuçları canlı takip sayfası... ABD seçim sonuçları merak konusu. Delege sayılarında son durum 264-214 şeklinde devam ediyor. ABD'de seçim yarışı dünyanın gündeminde yer alıyor. Donald Trump ve Joe Biden başkanlık için yarışıyor. 270 delegeyi toplayan aday ABD'nin yeni başkanı olacak.. Peki ABD başkanlık seçimini kim kazandı? İşte 2020 canlı ABD seçim sonuçları...
6.11.2020 Dünya
Biden kilit eyalet Georgia'da öne geçti
Biden kilit eyalet Georgia'da öne geçti Kıyasıya yarışa sahne olan Georgia'da geriden gelen Demokrat aday, 917 oy fark açtı. 16 delegeye sahip eyalette Trump dün 1267 oyla öndeydi.
6.11.2020 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Abd Seçimi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.