Açık Artırma

Açık Artırma

Son dakika açık artırma haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan açık artırma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan açık artırma haber sayfamızda...

Açık Artırma

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.291 açık artırma haberi bulunmuştur.
TOKİ başvurusu nasıl yapılır? 2022 TOKİ İstanbul başvuruları ne zaman? İşte canlı yayın tarihi ve saati
TOKİ başvurusu nasıl yapılır? 2022 TOKİ İstanbul başvuruları ne zaman? İşte canlı yayın tarihi ve saatiTOKİ başvuru süreci ve şartları, ev sahibi olmak isteyenler tarafından detaylıca aranıyor. TOKİ, İstanbul'da 185 konutu açık artırmayla satacak. İstanbul Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi Projesi ve Beyoğlu Sütlüce Projesinde inşa edilen konutlar için sorular peş peşe geliyor. TOKİ başvuru İstanbul şartları nedir, tarihleri ne zaman? TOKİ başvurusu nasıl yapılır, nereye, hangi bankaya yapılır? TOKİ açık artırma ne zaman, saat kaçta?
1.08.2022Bilgi Rehberi
181 adet iş yeri kiraya verilecek
181 adet iş yeri kiraya verilecekBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Yunusemre Halk Çarsısı'ndaki 181 adet iş yeri kiraya verilecek.
1.08.2022Ekonomi
Araç satış ihalesi
Araç satış ihalesiBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Kütahya Merkez'de 2018 model Renault Talisman'ın satışı yapılacak.
30.07.2022Ekonomi
Dinozor iskeleti açık artırmada 6 milyon dolara satıldı
Dinozor iskeleti açık artırmada 6 milyon dolara satıldıABD'de gerçekleşen müzayedede, iki parmaklı eli olan nadir Gorgosaurus türü dinozor iskeletini satın alan kişinin adı açıklanmadı.
29.07.2022Dünya
58 baş koşu tayı satışa çıkarıldı
58 baş koşu tayı satışa çıkarıldıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 58 baş Safkan Arap Koşu Tayı satışa çıkarıldı.
27.07.2022Ekonomi
Bakan Kurum'dan sosyal konut müjdesi
Bakan Kurum'dan sosyal konut müjdesiÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesinin 81 ilde başlatılacağını duyurdu.
27.07.2022Ekonomi
Taşa kazınan kira sözleşmesi
Taşa kazınan kira sözleşmesiTeos Antik Kenti’nde bulunan 2 bin 200 yıllık, oldukça ayrıntılı hazırlanmış kira sözleşmesi, dönemin hukuk anlayışı ile ilgili önemli bilgiler veriyor.
24.07.2022Arkeoloji
110 daire açık artırma usulüyle satışa çıkarılacak
110 daire açık artırma usulüyle satışa çıkarılacakÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Gaziosmanpaşa‘da Kentsel Dönüşüm sürecinde inşa edilen konutlar 02-03 Ağustos 2022 tarihlerinde açık artırma yöntemiyle satışa çıkarılacak. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar, gezdikleri oturuma hazır konutları çok beğendiklerini söyledi.
22.07.2022Ekonomi
TOKİ başvurusu nasıl yapılır 2022? TOKİ başvuru şartları neler, son gün ne zaman? TOKİ başvuru sayfası
TOKİ başvurusu nasıl yapılır 2022? TOKİ başvuru şartları neler, son gün ne zaman? TOKİ başvuru sayfasıTOKİ, İstanbul'da 185 konutu açık artırma ile satışını gerçekleştirecek. TOKİ İstanbul başvuruları 18 Temmuz tarihinde başladı. TOKİ başvuru şartları ve tarihleri ise ev sahibi olmak isteyenler tarafından araştırılıyor. Peki TOKİ başvurusu nasıl yapılır? İşte şartlar...
21.07.2022Bilgi Rehberi
TOKİ İstanbul başvuru şartları ve tarihleri! 2022 TOKİ başvurusu nasıl, nereye yapılır, son gün ne zaman?
TOKİ İstanbul başvuru şartları ve tarihleri! 2022 TOKİ başvurusu nasıl, nereye yapılır, son gün ne zaman?TOKİ İstanbul başvuruları başladı. Başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar, TOKİ başvuru şartlarını ve tarihlerini araştırıyor. 2022 TOKİ başvurusu nasıl, nereye yapılır, son gün ne zaman? soruları ilgi görüyor. İşte ev sahibi olmak isteyenleri yakından ilgilendiren TOKİ haberi...
19.07.2022Bilgi Rehberi
TOKİ başvuru şartları nedir? 2022 TOKİ başvuru tarihleri ne zaman? İstanbul için başvuru ayrıntıları!
TOKİ başvuru şartları nedir? 2022 TOKİ başvuru tarihleri ne zaman? İstanbul için başvuru ayrıntıları!TOKİ başvuruları ne zaman başlıyor? Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), açık artırmayla İstanbul’da iki ilçedeki konutları satışa sunacak. Vatandaşlar ise TOKİ İstanbul başvuru şartları ve tarihleri için araştırmalara başladı. Peki TOKİ kura çekilişi ne zaman, sonuçlar ne zaman belli olur? İşte TOKİ İstanbul başvuru şartları ve tarihleri 2022...
19.07.2022Bilgi Rehberi
Gucci’nin gelecek 100 yılı NFT’de
Gucci’nin gelecek 100 yılı NFT’de Gucci, 29 sanatçıyla yaptığı iş birliğiyle bir NFT koleksiyonuna imza attı...
17.07.2022Kültür Sanat
Karacabey Tarım İşletmeleri dalında badem satışı yapacak
Karacabey Tarım İşletmeleri dalında badem satışı yapacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Karacabey Tarım İşletmeleri dalında badem satışı yapacak.
14.07.2022Ekonomi
TOKİ başvuruları ne zaman, ne kadar 2022? TOKİ başvurusu nasıl yapılacak ve başvuru şartları neler?
TOKİ başvuruları ne zaman, ne kadar 2022? TOKİ başvurusu nasıl yapılacak ve başvuru şartları neler?TOKİ başvuruları ile ilgili detaylar bireyler tarafından merak ediliyor. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), açık artırmayla İstanbul’da iki ilçedeki konutları satışa sunacak. Peki TOKİ başvuruları ne zaman ve nasıl başvuru yapılacak?
13.07.2022Bilgi Rehberi
TOKİ başvuru tarihleri 2022 ne zaman? TOKİ başvuru şartları nelerdir?
TOKİ başvuru tarihleri 2022 ne zaman? TOKİ başvuru şartları nelerdir?Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi Projesi ve Beyoğlu Sütlüce Projesi'nde inşa edilen toplam 185 konutu açık artırmayla satışa sunacak. TOKİ başvuru tarihleri ve şartları açıklandı. stanbul TOKİ Gaziosmanpaşa - Beyoğlu projelerine nasıl başvuru yapılır, TOKİ evleri ne kadar, kaç para?
12.07.2022Gündem
İstanbul’da 185 konut, TOKİ tarafından açık artırmayla satılacak
İstanbul’da 185 konut, TOKİ tarafından açık artırmayla satılacakÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi Projesi ve Beyoğlu Sütlüce Projesi'nde inşa edilen toplam 185 konutu açık artırmayla satışa sunacak.
11.07.2022Ekonomi
İcradan satılık bina
İcradan satılık binaBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Bitlis Ahlat'ta 4 katlı bina icradan satışa çıkarıldı.
8.07.2022Ekonomi
Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'ndan yatırımcılara duyuru
Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'ndan yatırımcılara duyuruBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından, Malatya, Nevşehir, Şanlıurfa, Kırklareli, Erzincan, Kütahya ve Aydın illerinde bulunan taşınmazlar 4046 sayılı Kanun hükümleri kapsamında satış yöntemiyle özelleştirilecek.
7.07.2022Ekonomi
Köşk satış ihalesi
Köşk satış ihalesiBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Ragıp Paşa Köşkü ve arazisi açık artırma ile satılacak.
6.07.2022Ekonomi
Termal otel kompleksi satış ihalesi
Termal otel kompleksi satış ihalesiBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde bulunan 6 katlı termal otel kompleksi açık artırma ile satılacak.
6.07.2022Ekonomi
İcradan satılık tarla ilanı
İcradan satılık tarla ilanıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Kırklareli Vize'de 11.233 metrekare tarla icradan satışa çıkarıldı.
2.07.2022Ekonomi
İcradan satılık daire ilanı
İcradan satılık daire ilanıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Konya Ilgın'da 94 metrekare daire icradan satışa çıkarıldı.
1.07.2022Ekonomi
Zuhal Olcay, Ela Bebek için sahneye çıktı
Zuhal Olcay, Ela Bebek için sahneye çıktıZuhal Olcay, Alanya Açıkhava Tiyatrosu'nda şarkılarını SMA hastası Ela Bebek için söyledi. Ünlü sanatçı, 2.5 saat boyunca en özel şarkılarını seslendirdi.
1.07.2022Cadde
İcradan satılık daire ilanı
İcradan satılık daire ilanıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre İzmir Bornova'da 2+1 daire icradan satışa çıkarıldı.
30.06.2022Ekonomi
İcradan satılık daire ilanı
İcradan satılık daire ilanıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Sivas Merkez'de 120,00 metrekare daire icradan satışa çıkarıldı.
29.06.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Açık Artırma ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.