Açık Görüş

Açık Görüş

Son dakika açık görüş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan açık görüş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan açık görüş haber sayfamızda...

Açık Görüş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.994 açık görüş haberi bulunmuştur.
Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı? Cezaevi izinleri ile ilgili son dakika gelişmeleri
Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı? Cezaevi izinleri ile ilgili son dakika gelişmeleriCezaevi izinleri ile ilgili son gelişmeler yakından takip ediliyor. 30 Kasım tarihinde izin sürecinin sona erecek olması ile birlikte açık cezaevi izinleri ile ilgili süre uzatıldı mı merak konusu.
1.12.2021Gündem
Cezaevlerinde açık görüşler ne zaman başlıyor 2021? Açık görüş kaç kişi, şartlar/tedbirler neler?
Cezaevlerinde açık görüşler ne zaman başlıyor 2021? Açık görüş kaç kişi, şartlar/tedbirler neler?Açık görüşe kaç kişi girebilir? Uzun süredir koronavirüs nedeniyle açık görüşler gerçekleştirilemiyordu. Yapılan son Bilim Kurulu toplantısında açık görüşlerin yeniden başlamasına karar verildi. Öte yandan açık cezaevi izinlerinde son durum da merakla aranıyor. Peki, açık cezaevi izinleri uzatıldı mı?
30.11.2021Gündem
Açık görüş başladı mı, ne zaman başlıyor? Kaç dakika sürecek?
Açık görüş başladı mı, ne zaman başlıyor? Kaç dakika sürecek?Adalet Bakanlığı son dakika açıklaması yaparak açık görüşlerin başlayacağını belirtti. Bu gelişmenin detaylarını öğrenemk isteyenler "Açık görüş başladı mı, ne zaman başlıyor? Kaç dakika sürecek?" dşye sormaya başladı.
29.11.2021Gündem
Son dakika! Ceza infaz kurumlarında 1 Aralık itibarıyla açık görüş başlıyor
Son dakika! Ceza infaz kurumlarında 1 Aralık itibarıyla açık görüş başlıyorAdalet Bakanlığı, ceza infaz kurumlarında alınan Covid-19 tedbirlerinin Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu'nun tavsiyeleri doğrultusunda güncellendiğini ve yeni düzenlemeyle açık görüşün 1 Aralık'ta başlayacağını duyurdu.
29.11.2021Gündem
‘Daha çok tedbir kararı alındı’
‘Daha çok tedbir kararı alındı’İstanbul Sözleşmesi’nin feshi eleştirilerine yanıt veren Bakan Gül, ‘Önceki döneme oranla yüzde 43 daha fazla tedbir kararı verildi’ dedi
27.11.2021Gündem
Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı? Cezaevi izinleri ile ilgili son durum
Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı? Cezaevi izinleri ile ilgili son durumAçık cezaevi izinleri ile ilgili son dakika gelişmeleri merak ediliyor. 30 Kasım tarihinde izin sürecinin sona erecek olması sebebiyle açık cezaevi izinlerinin durumu araştırılıyor. Kovid-19 tedbirleri kapsamında açık cezaevi izinleri uzatıldı mı, ne zaman bitecek?
26.11.2021Gündem
Açık görüşler başlıyor mu? Cezaevlerinde açık görüşler ne zaman başlayacak 2021?
Açık görüşler başlıyor mu? Cezaevlerinde açık görüşler ne zaman başlayacak 2021? Açık görüşler başlıyor mu? Koronavirüs nedeniyle cezaevlerinde açık görüşler uzun bir süredir gerçekleştirilemiyordu. Bilim Kurulu'ndan çıkan kararlar doğrultusunda açık görüşler yeniden başlıyor. Peki, açık görüşler ne zaman başlıyor?
24.11.2021Gündem
Son dakika: Bakan Gül duyurdu: Cezaevlerinde açık görüşler yeniden başlıyor
Son dakika: Bakan Gül duyurdu: Cezaevlerinde açık görüşler yeniden başlıyorGelen son dakika haberine göre: Adalet Bakanı Abdulhamit Gül "Sağlık Bakanlğı Bilim Kurulunun tavsiye kararıyla açık görüşler uzun bir aranın ardından 1 Aralık Çarşamba günü başlayacak." açıklamasında bulundu.
24.11.2021Gündem
Bakan Gül: Yanı başımızda terör devleti koridoruna asla izin vermeyeceğiz
Bakan Gül: Yanı başımızda terör devleti koridoruna asla izin vermeyeceğizAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, terörle mücadeleyi kararlı şekilde sürdüreceklerini belirterek, "Ülkemizin yanı başında bir terör devleti koridoruna da asla izin vermeyeceğiz" dedi.
11.10.2021Siyaset
Yüzde 90’ından fazlası 1 yılda uygulanacak
Yüzde 90’ından fazlası 1 yılda uygulanacakİnsan Hakları Eylem Planı (İHEP) için uygulama takvimi belli oldu. 2 Mart’ta Erdoğan’ın açıkladığı İnsan Hakları Eylem Planı’na ilişkin Cumhurbaşkanlığı Genelgesi Resmi Gazete’de yayımladı. Erdoğan’ın imzasını taşıyan genelgeyle Eylem Planı’ndaki her bir faaliyet için kısa (1 ve 3 ay), orta (6 ay ve 1 yıl) ve uzun (2 yıl) süreli vadeler belirlendi. Ayrıca niteliği gereği bazı faaliyetler açısından sürekli bir takvim öngörüldü. Planın etkin bir şekilde uygulanması ve çalışmaların koordine edilmesi amacıyla Cumhurbaşkanı’nın başkanlığında “İzleme ve Değerlendirme Kurulu” oluşturuldu.
1.05.2021Siyaset
İnsan Hakları Eylem Planı ne getiriyor?
İnsan Hakları Eylem Planı ne getiriyor?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı İnsan Hakları Eylem Planı’nda 11 temel ilke, 9 amaç, 50 hedef, 393 faaliyet öngörülüyor.
3.03.2021Siyaset
Son dakika: Kadir Şeker'le ilgili flaş gelişme! Babası açıkladı...
Son dakika: Kadir Şeker'le ilgili flaş gelişme! Babası açıkladı...Son dakika haberlere göre, hakkındaki dava geçtiğimiz hafta sonuçlanan ve 12 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılan Kadir Şeker cezaevinde karantinaya alındı. Konuşan Baba Cengiz Şeker ‘Duruşmadan sonra cezaevine döndüğünde karantinaya alınmış, bir süre karantinada kalacakmış’ dedi.
22.10.2020Gündem
Adalet Bakanı Gül'den baro başkanlarının yürüyüşüne ilişkin açıklama
Adalet Bakanı Gül'den baro başkanlarının yürüyüşüne ilişkin açıklamaSon dakika haberi... Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, bazı baro başkanlarının başlattığı yürüyüşe ilişkin, "Savunma mesleğini geriye götürecek bir çalışmaya asla destek vermeyiz. Arkadaşlarımız, savunmayı daha güçlendiren, avukatların haklarını daha koruyan ve mesleki örgütlenmeyi daha da güçlendiren bir yapı üzerine çalışma yapıyorlar." dedi.
22.06.2020Siyaset
Hatalarını eninde sonunda anlarlar
Hatalarını eninde sonunda anlarlarCumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, ABD’nin YPG’ye sağlık malzemesi gönderdiği iddialarına, “Doğruysa bunu kabullenmemiz mümkün değil. PKK’nın DEAŞ’tan bir farkı yok. Destek verenler de bu hatalarını eninde sonunda mutlaka anlayacak” yorumunu yaptı
4.05.2020Siyaset
Son dakika | Adalet Bakanı Gül'den corona virüs açıklaması: Tüm ziyaretler sınırlandırılacak
Son dakika | Adalet Bakanı Gül'den corona virüs açıklaması: Tüm ziyaretler sınırlandırılacakAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) karşı Bakanlık olarak tüm tedbirleri aldıklarını belirterek, Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulunun değerlendirmeleri doğrultusunda, acil eylem planını sürekli güncelleyip, titizlikle uyguladıklarını bildirdi.
12.03.2020Siyaset
Son dakika! 8 Mart'ta tutuklu ve hükümlü kadınlar açık görüşten yararlanacak
Son dakika! 8 Mart'ta tutuklu ve hükümlü kadınlar açık görüşten yararlanacakAdalet Bakanlığı'nca cumhuriyet başsavcılıklarına gönderilen talimatla kadın hükümlü ve tutukluların '8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde aileleri ve birinci derecedeki akrabalarıyla açık görüş yapabilmesine imkan sağlandı.
6.03.2020Siyaset
Akılalmaz olay! Maceraları çok sürmedi ama...
Akılalmaz olay! Maceraları çok sürmedi ama...Mersin E Tipi Kapası Cezaevi'nde açık görüş sırasında ikizi ile yer değiştirerek firar eden cinayet zanlısı, polisin ve infaz koruma memurlarının operasyonuyla yakalandı.
27.06.2019Gündem
Adalet Bakanı Gül'den Yargı Reformu açıklaması
Adalet Bakanı Gül'den Yargı Reformu açıklamasıAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, Yargı Reformu Stratejisi ile ilgili olarak, "Çok gecikmeden bunun kanunları çıkacak, idarenin gerektirdiği tüm tedbirler çok hızlı bir şekilde alınacak" dedi.
31.05.2019Siyaset
Adalet Bakanı Gül'den Yargı Reformu açıklaması
Adalet Bakanı Gül'den Yargı Reformu açıklamasıAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, Yargı Reformu Stratejisi ile ilgili olarak, "Çok gecikmeden bunun kanunları çıkacak, idarenin gerektirdiği tüm tedbirler çok hızlı bir şekilde alınacak" dedi.
31.05.2019Siyaset
Cezaevinde kavga kanlı bitti! 1 şehit
Cezaevinde kavga kanlı bitti! 1 şehitArdahan T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunda çalışan bir şoför, uzman çavuşu bıçaklayarak şehit etti.
6.03.2019Gündem
Cezaevinde kavga kanlı bitti! 1 şehit
Cezaevinde kavga kanlı bitti! 1 şehitArdahan T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunda çalışan bir şoför, uzman çavuşu bıçaklayarak şehit etti.
6.03.2019Gündem
Son dakika... İşte Adnan Oktar'ın ilk ziyaretçileri! Yarım saat sürdü
Son dakika... İşte Adnan Oktar'ın ilk ziyaretçileri! Yarım saat sürdüAdnan Oktar'ın cezaevi günleriyle ilgili detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Silivri'den Edirne F Tipi cezaevine nakledilen Adnan Oktar'ın ilk ziyaretçileri geldi. Oktar ziyaretçileriyle ilk kapalı görüşünü yaptı.
25.07.2018Gündem
Son dakika: Alaattin Çakıcı'ya 'süresiz sağlık kurulu' raporu
Son dakika: Alaattin Çakıcı'ya 'süresiz sağlık kurulu' raporuKırıkkale'nin Keskin ilçesindeki T Tipi Kapalı Cezaevi'nde hükümlü bulunan ve Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'nde tedavi gören Alaattin Çakıcı'nın 'süresiz sağlık kurulu' raporu ortaya çıktı.
3.07.2018Gündem
Son dakika... Merkel şokta! Almanya'da hükümet çatırdıyor
Son dakika... Merkel şokta! Almanya'da hükümet çatırdıyorKardeş partiler CDU ve CSU arasında göçmen politikası nedeniyle ortaya çıkan anlaşmazlık ittifakı sarstı, ortaklığın biteceği yönünde dolaşan haberler Almanya'da deprem etkisi yarattı.
15.06.2018Dünya
‘Eşim şehit olarak kabul edilmelidir’
‘Eşim şehit olarak kabul edilmelidir’Balyoz’dan 16 yıl hapse mahkûm edilen Albay Murat Özenalp’in ölümünün bugün 4’üncü yılı. Sema Özenalp, “Eşimin, FETÖ terör örgütüyle mücadelede kaybedilen bir şehit olarak kabul edilmesini istiyorum’ diyor
30.04.2018Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Açık Görüş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.