Akşener

Akşener

Son dakika akşener haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan akşener gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan akşener haber sayfamızda...

Akşener

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.941 akşener haberi bulunmuştur.
'Meral Akşener'i Bilecik'te sokak köpeği ısırdı' haberlerine ilişkin açıklama
'Meral Akşener'i Bilecik'te sokak köpeği ısırdı' haberlerine ilişkin açıklama 'İYİ Parti lideri Meral Akşener'i Bilecik'te sokak köpeği ısırdı' haberine ilişkin açıklama açıklama yapan İYİ Partili Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses, "Genel Başkanımızın Bilecik programında böyle bir olay yaşanamadı" dedi.
13.08.2022Gündem
‘En düşük emekli maaşı asgari ücret kadar olmalı’
‘En düşük emekli maaşı asgari ücret kadar olmalı’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, en düşük emekli maaşının asgari ücret kadar olması gerektiğini söyledi.
13.08.2022Siyaset
Meral Akşener: En düşük emekli maaşı, asgari ücret kadar olmalı
Meral Akşener: En düşük emekli maaşı, asgari ücret kadar olmalıİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ''Ey emekliler, söyleye söyleye 3 bin 500 liraya getirdiler. 1500 lira emekli maaşı alanlar vardı. Sizden öğrendim. Anlata anlata bir noktaya geldi ama bizim dediğimiz şuydu; en düşük emekli maaşı, asgari ücret kadar olmalıdır" dedi.
12.08.2022Siyaset
‘Cumhurbaşkanı adayı değilim’
‘Cumhurbaşkanı adayı değilim’İYİ Parti lideri Meral Akşener, dün Nevşehir’de esnafı ziyaret etti. Akşener, “Bizler sizin dertlerinizi ağzınızdan dinliyor, kamuoyuna mal ediyor ve iktidarda bulunan muhteremlere ‘Burada böyle bir dert var, çöz kardeşim’ diyoruz” dedi.
12.08.2022Siyaset
Akşener: Oy verirken herkesi en ince kuyumcu terazisinde tartın
Akşener: Oy verirken herkesi en ince kuyumcu terazisinde tartınİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Siyasetçinin görevi; seçmeninin derdini tasasını dinleyip, çözüm üretmek, çözümler üzerinden de rekabet etmektedir. Artık sizi ‘şuculu buculu’ üzerinden düşman etmeye çalışanlara, 'Hadi oradan' diyeceksiniz. Oy verirken, ben dahil herkesi en ince kuyumcu terazisinde tartacaksınız" dedi.
11.08.2022Siyaset
‘Yün yumaklarını ortadan kaldırıyoruz’
‘Yün yumaklarını ortadan kaldırıyoruz’İYİ Parti lideri Meral Akşener, bir dizi ziyaret için Niğde’ye geldi.
11.08.2022Siyaset
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: Artık seçmen velinimet
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: Artık seçmen velinimetİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Seçmenin velinimet olduğu o yeni süreci, inşallah birlikte yeni bir siyaset anlayışını inşa ettik. Artık seçmen velinimet" dedi.
10.08.2022Siyaset
Erdoğan'dan KPSS çıkışı: Şaibe ortadan kalkacak!
Erdoğan'dan KPSS çıkışı: Şaibe ortadan kalkacak! ÖSYM'nin KPSS'deki şaibeleri ortadan kaldırarak yoluna devam edeceğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akkuyu'ya gidip incelemelerde bulunacağını açıkladı. Putin ile Suriye’de yuvalanan terör örgütlerine karşı atılabilecek adımları mütalaa ettiklerini belirten Erdoğan, “Bu katil sürüleriyle mücadelemize birlikte gereken cevabı verme kararında da mutabık kaldık” dedi.
7.08.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Meral Akşener’e: Önce haddini bileceksin
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Meral Akşener’e: Önce haddini bileceksinCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kocaeli’de yapımı tamamlanan projelerin açılış töreninde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Bizim kitabımızda uyuşturucuya yer yoktur. Mücadelemizi de sonuna kadar verdik, veriyoruz ve vereceğiz." dedi. 6'lı masaya tepki gösteren Erdoğan, "Her kafadan bir sesin çıktığı bu curcuna masasını, bir değil birkaç aday çıkartabilecek kapasitede görüyorum." açıklamasında bulundu.
6.08.2022Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Curcuna masasını bir değil, birkaç aday çıkartabilecek kapasitede görüyorum
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Curcuna masasını bir değil, birkaç aday çıkartabilecek kapasitede görüyorumCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kocaeli’de yapımı tamamlanan projelerin açılış töreninde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Bizim kitabımızda uyuşturucuya yer yoktur. Mücadelemizi de sonuna kadar verdik, veriyoruz ve vereceğiz." dedi. 6'lı masaya tepki gösteren Erdoğan, "Her kafadan bir sesin çıktığı bu curcuna masasını, bir değil birkaç aday çıkartabilecek kapasitede görüyorum." açıklamasında bulundu.
6.08.2022Siyaset
Meral Akşener: Yeni siyaset anlayışını birlikte inşa edeceğiz
Meral Akşener: Yeni siyaset anlayışını birlikte inşa edeceğizİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Yeniden, seçmenin velinimet olduğu, seçmenin dertlerinden üretilmiş çözüm önerileriyle rekabet edildiği ve bütün siyasilerin gelip vatandaşın karşısında durduğu yeni bir siyaset anlayışını birlikte inşa edeceğiz" dedi.
5.08.2022Siyaset
Öztrak ÖSYM Başkanı’nın görevden alınmasını sordu: Hayrola, nedir bu telaşınız?
Öztrak ÖSYM Başkanı’nın görevden alınmasını sordu: Hayrola, nedir bu telaşınız?KPSS’deki şaibe iddialarını değerlendiren CHP Sözcüsü Öztrak,  “ÖSYM Başkanı’nı kurban verip, bu işten sıyrılmayı mı düşünüyorsunuz?” sorusunu yöneltti. Öztrak ayrıca  “ÖSYM Başkanı talimat vereni açıklasın” çağrısında bulundu.
4.08.2022Siyaset
‘Akkuyu gerekirse millileştirilsin’
‘Akkuyu gerekirse millileştirilsin’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Akkuyu Nükleer Santrali’ndeki fesih kararına tepki gösterdi.
2.08.2022Siyaset
Akşener: Bu düzeni birlikte değiştireceğiz
Akşener: Bu düzeni birlikte değiştireceğizİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, esnaf ziyareti ve partililerle buluşmak için Balıkesir Bandırma’ya geldi.
31.07.2022Siyaset
Meral Akşener: Türkiye’nin çözülemeyecek problemi yok
Meral Akşener: Türkiye’nin çözülemeyecek problemi yokİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Türkiye’nin çözülemeyecek problemi yok. Birlikte el ele verip bu karanlık düzeni değiştireceğiz ve seçmenin velinimet olduğunu göstereceğiz" dedi.
30.07.2022Siyaset
‘6’lı masanın adayı olayım ama şartlarım var’
‘6’lı masanın adayı olayım ama şartlarım var’Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Millet İttifakı’nı eleştirerek, “Aday bulamıyorsanız Muharrem İnce burada. Geçen sefer acemiliğime geldi. Bu sefer şartlarım var” dedi.
30.07.2022Siyaset
Muharrem İnce: 6'lı masanın adayı olayım ama bu sefer şartlarım var
Muharrem İnce: 6'lı masanın adayı olayım ama bu sefer şartlarım varMemleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Millet İttifakı'nı eleştirerek, "Aday bulamıyorsanız Muharrem İnce burada. Getirin 6'lı masanın adayı olayım ben. Sıkıntı yok. Ama şartlarım var. Bak şartlarımı söyleyeyim; geçen sefer acemiliğime geldi. Bu sefer şartlarım var'' dedi.
29.07.2022Siyaset
Soylu'dan Akşener'e 'uyuşturucu' yanıtı: Tarihin en güçlü sonuçlarını alıyoruz
Soylu'dan Akşener'e 'uyuşturucu' yanıtı: Tarihin en güçlü sonuçlarını alıyoruzİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e uyuşturucu ile mücadeledeki rakamları paylaşarak yanıt verdi.
28.07.2022Siyaset
Akşener, Ankapark’ta incelemelerde bulundu: Vergiler nasıl çarçur edilir, burada gördüm
Akşener, Ankapark’ta incelemelerde bulundu: Vergiler nasıl çarçur edilir, burada gördüm İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankapark’taki incelemelerinin ardından “Vatandaşın vergisinin nasıl gömüldüğünü gördüm.
25.07.2022Siyaset
Ankapark'ı gezen Akşener: Niye böyle bir dinozor merakı var
Ankapark'ı gezen Akşener: Niye böyle bir dinozor merakı varİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankapark için 14 milyar lira 801 milyon dolar harcandığını belirterek, "En şaşırdığım şey; niye böyle bir dinozor merakı vardır? Onu anlayamadım. Yorum var mı? Bilemiyorum. Bu kadar dinozor takıntısı. Sonuç itibarıyla burada Ankaralının istediğinin olması lazım. Fakat gerçekten çok üzüldüm" dedi.
24.07.2022Siyaset
‘Onların korkulu rüyası olacağız’
‘Onların korkulu rüyası olacağız’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, esnaf ziyareti için Samsun’un Atakum ilçesine geldi.
23.07.2022Siyaset
‘Fındık taban fiyatı en az 74 lira olmalı’
‘Fındık taban fiyatı en az 74 lira olmalı’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Karadeniz gezisinin ilk gününde Giresun’da esnaf ve halkla buluştu.
21.07.2022Siyaset
Çekilme kararının iptali talebine ret
Çekilme kararının iptali talebine retDanıştay 10. Dairesi, İstanbul Sözleşmesi’nin feshine ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı’nın iptali istemlerini reddetti. Oy çokluğuyla alınan kararda “Cumhurbaşkanı Kararı’nda hukuka aykırılık bulunmadığı sonucuna varılmıştır” denildi.
20.07.2022Gündem
15 Temmuz mesajlarında milli irade vurgusu
15 Temmuz mesajlarında milli irade vurgusuFETÖ’nün hain darbe girişiminin 6. yıldönümünde siyasiler yayımladıkları mesajlarla demokrasiye inançlarını ve milli iradenin gücünü vurguladılar.
16.07.2022Gündem
Akşener'den '15 Temmuz' mesajı
Akşener'den '15 Temmuz' mesajıİyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde kahraman şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum" dedi.
15.07.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Akşener ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.