Akşener

Akşener

Son dakika akşener haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan akşener gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan akşener haber sayfamızda...

Akşener

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.414 aksener haberi bulunmuştur.
HDP il binasında silahlı saldırı
HDP il binasında silahlı saldırıHDP İzmir İl Başkanlığı’na silahlı saldırıda bulunan Onur Gencer, içeride bulunan Deniz Poyraz’ı öldürdü. Gencer gözaltına alınırken, Poyraz’ın partide çay servisi yapan annesinin yerine bir günlüğüne geldiği öğrenildi...
18.06.2021Gündem
‘Bipolar dış politika’
‘Bipolar dış politika’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, dün partisinin TBMM grup toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
17.06.2021Siyaset
AK Partili Akbaşoğlu'ndan Şuşa Beyannamesi açıklaması
AK Partili Akbaşoğlu'ndan Şuşa Beyannamesi açıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in imzaladığı Şuşa Beyannamesi ile büyük zaferin tescillendiğini belirterek, "Geçmişten geleceğe çok daha büyük, emin adımlarla ilerleyeceğimiz bölgeye ve bütün dünyaya ilan edilmiştir." dedi.
18.06.2021Siyaset
‘Millet İttifakı tek adayla girmeli’
‘Millet İttifakı tek adayla girmeli’CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, “Millet İttifakı’nın tek adayla gitmesini doğru buluyorum” dedi. Toprak, “İki kutuplu olacağını düşünüyorum” dediği seçimin kaderini ise yoksulluk ve işsizliğin belirleyeceğini ifade etti.
14.06.2021Siyaset
Yapanın yanına kâr kalmamalı
Yapanın yanına kâr kalmamalıİYİ Parti lideri  Meral Akşener, Yomra Belediye Başkanına yönelik silahlı saldırıya tepki gösterirken, “Her bir vukuat, linç, baskın, haksızlık hukuki olarak ortada bırakıldığı zaman, ceza verilmediği zaman yarın insanlar sokakta gezemez hale gelir ve nitekim öyle” dedi.
12.06.2021Siyaset
Muharrem İnce: Ortak aday önerenlerin siyaseti bilmediklerini düşünüyorum
Muharrem İnce: Ortak aday önerenlerin siyaseti bilmediklerini düşünüyorumMemleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, ''Ben ortak aday önerenlerin siyaseti bilmediklerini düşünüyorum, matematiği bilmediklerini düşünüyorum. Bunlar değilse Erdoğan'a çalıştıklarını düşünüyorum. Katılımın yüksek olabilmesi için adayın çok olması gereklidir" dedi.
10.06.2021Siyaset
AK Partili Hamza Dağ’dan İBB’ye ‘temel atmama’ tepkisi
AK Partili Hamza Dağ’dan İBB’ye ‘temel atmama’ tepkisiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, muhalefetin gündemde tutuğu erken seçim çağrılarını değerlendirdi. Bir kez daha "seçim 2023'te" dedi. Dağ, Ekrem İmamoğlu'nun ‘temel atmama töreni yapıyoruz’ açıklamalarına da göndermede bulundu.
10.06.2021Haberler
AK Partili Hamza Dağ’dan İBB’ye ‘temel atmama’ tepkisi
AK Partili Hamza Dağ’dan İBB’ye ‘temel atmama’ tepkisiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, muhalefetin gündemde tutuğu erken seçim çağrılarını değerlendirdi. Bir kez daha "seçim 2023'te" dedi. Dağ, Ekrem İmamoğlu'nun ‘temel atmama töreni yapıyoruz’ açıklamalarına da göndermede bulundu.
10.06.2021Siyaset
BBP Genel Başkanı Destici gündemi değerlendirdi
BBP Genel Başkanı Destici gündemi değerlendirdiBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, HDP'ye yönelik kapatma davasına ilişkin, "Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı eksiklikleri tamamladı. Yeniden bir kapatma istemiyle dava açtı, dosyayı gönderdi. Uluslararası hukuk, iç hukuk ve milletin vicdanı bunun kapatılmasını emrediyor. Onun için Anayasa Mahkemesi'nin bahanesinin kalmadığını düşünüyoruz ve bunun uzatmadan gerçekleşmesini bekliyoruz." dedi.
9.06.2021Siyaset
‘Her görüş bizim  için değerlidir’
‘Her görüş bizim için değerlidir’CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in cumhurbaşkanlığı seçiminde Millet İttifakı’nın tek aday çıkarması önerisine ilişkin, “Millet İttifakı’nın genel başkanlarının dile getirdiği her görüş bizim için değerlidir” yanıtını verdi.
8.06.2021Siyaset
‘Sorunları Meclis’e taşıyoruz’
‘Sorunları Meclis’e taşıyoruz’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Niğde’de esnaf ziyaretinde bulundu. 1,5 yıldır il il, ilçe ilçe gezdiğini kaydeden Akşener, propaganda yapmadan, partilerini övmeden, iktidarı yermeden, sadece esnafın, çiftçinin, kadının, işsiz gencin derdini dinleyip, milletvekili arkadaşlarının meclis gündemine getirdiğini söyledi.
8.06.2021Siyaset
AK Partili Turan duyurdu! Müsilaj araştırma komisyonu kuruluyor
AK Partili Turan duyurdu! Müsilaj araştırma komisyonu kuruluyorAK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Marmara Denizi'ndeki müsilaj sorununa çözüm üretilmesi, oluşan kirliliğin önlenmesine yönelik, "Marmara Denizi’ndeki Müsilaj Sorununu Araştırma Komisyonu" kurulmasına dair hazırlanan önergenin, yarın tüm partilerle değerlendirip Meclis'e verilmesini, Perşembe günü de görüşmenin yapılmasını hedeflediklerini açıkladı.
7.06.2021Siyaset
Meral Akşener, Karabük'te esnafı ziyaret etti
Meral Akşener, Karabük'te esnafı ziyaret ettiİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Karabük'ün Safranbolu ilçesinde esnafı ziyaret edip sohbet etti.
3.06.2021Siyaset
Son dakika... Son seçim anketinden çıkan çarpıcı sonuç! Fark 2 puan
Son dakika... Son seçim anketinden çıkan çarpıcı sonuç! Fark 2 puanGelen son dakika haberine göre; Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi bugünkü yazısında, Optimar’ın 22-24 Mayıs tarihleri arasında yaptığı araştırmanın sonuçlarına yer verdi. Ankete göre; Cumhurbaşkanlığı seçiminde muhalefetin adayları arasında Erdoğan’ın karşısında en yüksek oy oranına Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ulaşıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan 44.1 alırken Mansur Yavaş’a destek yüzde 42 çıkıyor. Kararsızların oranı ise 13.9’a geriliyor.
3.06.2021Siyaset
‘Bir şarkımızı da mı dinlemediniz?’
‘Bir şarkımızı da mı dinlemediniz?’Kontrollü normalleşmede mağduriyetleri süren sanatçılar ve eğlence sektörü temsilcilerinin feryadı, İYİ Parti TBMM grubu toplantısında da yükseldi.
3.06.2021Siyaset
Akşener: Allah'ın evi kirli hesapların evi haline getirilemez
Akşener: Allah'ın evi kirli hesapların evi haline getirilemezİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Allah'ın evi böyle kirli hesapların evi haline getirilemez. Sözde din adamları cumhuriyetimizin kurucusuna lanet okuyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü bir kez daha minnetle anıyorum" dedi.
2.06.2021Siyaset
Akşener’den Hatay ziyareti
Akşener’den Hatay ziyaretiİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bir dizi ziyarette bulunmak üzere Hatay’a gitti. Kırıkhan ilçesinde esnafla sohbet eden Akşener, bir giyim mağazasına alışverişe gelen bir vatandaşa düğün için hazırlık yaptığını öğrenince damatlık hediye etti. Antakya ve Defne ilçelerinde de vatandaşlarla bir araya gelen Akşener, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı da ziyaret etti.
1.06.2021Siyaset
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Hatay'da
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Hatay'daİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde esnafı ziyaret etti. Akşener, giyim mağazasına alışverişe gelen bir vatandaşa düğün için hazırlık yaptığını öğrenince damatlık hediye etti.
31.05.2021Siyaset
İmamın Atatürk’e yönelik sözlerine tepki yağdı
İmamın Atatürk’e yönelik sözlerine tepki yağdıAyasofya’da önceki gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı törende İmam Mustafa Demirkan’ın “Bu ve bu gibi mabedler mabet olarak devam edilmesi için inşa edilmiş, hediye edilmiş. Bu mabet müzeye çevrildi. Onlardan daha zalim ve kâfir kim olabilir. Ya Rabbi bir daha bu zihniyetin bu ümmetin başına gelmesini mukadder buyurma” sözleriyle Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü işaret eden konuşması tüm kesimlerden tepki topladı.
31.05.2021Siyaset
‘Koyalım sandığı millete soralım’
‘Koyalım sandığı millete soralım’‘Tehdidin olduğu yerde yeni anayasa yapılır mı?’ diye soran Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a seslendi: ‘Eğer sen halkın hakemliğini istiyorsan, referandum istiyorsan yap kardeşim. Koyalım sandığı. Millete soralım: Erken seçim istiyor musun, istemiyor musun?..’
30.05.2021Siyaset
İBB, İstanbul'un fethinin 568. yılını şölenle kutladı
İBB, İstanbul'un fethinin 568. yılını şölenle kutladıİstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İstanbul'u bundan tam 568 yıl önce bugün milletimize Fatih Sultan Mehmet kazandırdı. Biz bu aziz kenti, düşman işgalinden kurtaran Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün sayesinde bundan 98 yıl önce ikinci kez kazandık. O yüzden bu kutsal şehir, tarihimizdeki en önemli iki liderden bizlere emanettir." dedi.
29.05.2021Gündem
'Tehdit edilmek feci bir şey'
'Tehdit edilmek feci bir şey'‘Netanyahu benzetmesi’ne ilişkin sözlerinin çarpıtıldığını savunan Akşener, “Çok ayıp. Bizatihi Cumhurbaşkanı tarafından tehdit edilmiş olmak. Bu tehditlerin hiçbirine pabuç bırakacak bir insan değilim” dedi...
29.05.2021Siyaset
Sistem çalışmasını tartışmaya açıyor
Sistem çalışmasını tartışmaya açıyorİYİ Parti’nin sistem önerisine ilişkin ilkeleri bir kitapçıkta toplandı. Kitapçıkta, tarafsız cumhurbaşkanına vurgu yapılırken, “TBMM tarafından ya da halkoyuyla seçilmesi hakkında ise anayasanın değiştirilme döneminde siyasi partilerin ortak çalışması ve milletimizin talebi doğrultusunda nihai olarak karar verilecek” denildi.
28.05.2021Siyaset
Son dakika: Bakan Soylu: Hiçbir şey gizli kalmaz, kalmayacaktır
Son dakika: Bakan Soylu: Hiçbir şey gizli kalmaz, kalmayacaktırGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanı Soylu "Biz intikam alınacak adamlarız, çünkü bu ülkeyi vesayet altına almak istediler, müsaade etmedik. Hiçbir şey gizli kalmaz kalmayacaktır, ekşi yemedim karnım ağrımıyor." ifadelerini kullandı.
27.05.2021Siyaset
Erdoğan’dan Soylu’ya destek: Hedef Bakanımız değil, Türkiye’dir
Erdoğan’dan Soylu’ya destek: Hedef Bakanımız değil, Türkiye’dirCumhurbaşkanı Erdoğan, İçişleri Bakanı Soylu’yu hedef alan saldırıların gerisinde, Türkiye’de sağlanan huzur ve güven ikliminden duyulan rahatsızlık olduğunu savunarak, “Bakanımızın yanında olduk, yanındayız ve yanında olacağız” dedi
27.05.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

iyi partimeral akşenerCHPİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşenerhdp

Akşener ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.