Akvaryum

Akvaryum

Son dakika Akvaryum haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Akvaryum gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Akvaryum haber sayfamızda...

Akvaryum

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.156 akvaryum haberi bulunmuştur.
Karadeniz Bölgesi'nde ilk olma özelliği taşıyor
Karadeniz Bölgesi'nde ilk olma özelliği taşıyorKaradeniz Bölgesi’nde ilk olma özelliği taşıyan ve açıldığı günden beri çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayan Kuş Parkı papağandan, tavus kuşuna, altın sülünden, ispinoza kadar 20 çeşit kuş türüne ev sahipliği yapıyor.
4.12.2023Haberler
Burak Özçivit: Karan bizi gezdirdi
Burak Özçivit: Karan bizi gezdirdi2017 yılında nikâh masasına oturan, 2019'da oğulları Karan'ı kucaklarına alan, 18 Ocak'ta ikinci kez anne ve baba olma mutluluğu yaşayan Burak Özçivit-Fahriye Evcen çifti, önceki gün Etiler'de bir mekan çıkışında objektiflere yansıdı.
2.12.2023Cadde
Burak Özçivit-Fahriye Evcen'den Kerem paylaşımı! 'Oğlumla gezmeler'
Burak Özçivit-Fahriye Evcen'den Kerem paylaşımı! 'Oğlumla gezmeler'2017 yılında nikâh masasına oturan, 2019'da oğulları Karan'ı kucaklarına alan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, 18 Ocak'ta ikinci kez anne ve baba olma mutluluğu yaşamıştı. Özçivit ailesi gittikleri akvaryum gezisinden çocuklarıyla beraber paylaşımda bulundular.
29.11.2023Cadde
Cumhuriyetin 100. yılı için Dolmabahçe Sarayı'nın önünde daldılar
Cumhuriyetin 100. yılı için Dolmabahçe Sarayı'nın önünde daldılarTürkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında Türkiye'de 134 farklı noktada dalış gerçekleştirildi. O noktalardan biri de Dolmabahçe Sarayı'nın önüydü. Dolmabahçe Sarayını ziyaret eden yerli ve yabancı turistler ise o anları görüntüledi.
22.10.2023Gündem
A Word Cevapları Nedir? A Word Tüm Seviye Cevapları
A Word Cevapları Nedir? A Word Tüm Seviye CevaplarıA Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
26.09.2023Oyun
Marmaray Ücretleri 2023: Marmaray Durakları ve İstasyonlar Arası Fiyat Tarifesi
Marmaray Ücretleri 2023: Marmaray Durakları ve İstasyonlar Arası Fiyat TarifesiAçılışı yapıldığı günden bu yana milyonlarca kişi taşıyan Marmaray İstanbul’un şehir içi ulaşımını önemli ölçüde rahatlatıyor. Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden İstanbul’un trafiğini azaltan Marmaray Halkalı-Gebze durakları arasında hizmet veriyor. Marmaray istasyonlarının vapur, tramvay, metro, metrobüs, otobüs ve dolmuş durakları ile bağlantısı bulunuyor. Marmaray ücret tarifesi gidilen istasyon kadar değerlendiriliyor. Tam ve indirimli kartlar arasında fiyat tarifesi değişiyor. Marmaray durakları ve istasyonlar arası fiyat tarifesini öğrenmek için “Marmaray Ücretleri 2023” içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
26.09.2023Ekonomi
Marmaray Saatleri 2023: İstanbul Marmaray Halkalı-Gebze Trenleri Saat Kaça Kadar Çalışıyor?
Marmaray Saatleri 2023: İstanbul Marmaray Halkalı-Gebze Trenleri Saat Kaça Kadar Çalışıyor?İstanbul’un trafik yükünü önemli ölçüde azaltan raylı ulaşım sistemi Marmaray Anadolu ve Avrupa Yakası’nı birbirine bağlıyor. Toplamda 43 durağı bulunan Marmaray saatleri trafik durumuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak sabah saatlerinde Gebze İstasyonu’ndan ilk tren saat 06:05’te son tren ise 22:50’de kalmaktadır. Halkalı İstasyonu’nda ise ilk tren 05:58 son tren ise 22:58’de hareket etmektedir. Sefer saatleri hafta içi ve hafta sonu aynıdır. Toplam uzunluğu 76,6 km uzunluğu bulunan Marmaray’da Halkalı-Gebze arası toplamda 115 dakika sürmektedir. Marmaray Halkalı-Gebze seferleri saat kaça kadar sürüyor? “Marmaray Saatleri 2023” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
26.09.2023Gündem
Marmaray Durakları İsimleri 2023 - İstanbul Marmaray Durak İsimleri, Ücretleri, Güzergah Hattı
Marmaray Durakları İsimleri 2023 - İstanbul Marmaray Durak İsimleri, Ücretleri, Güzergah HattıAvrupa ile Anadolu Yakası’nı birbirine bağlayan Marmaray hiç şüphesiz İstanbul’un önemli ölçüde toplu taşıma ihtiyacını karşılayan raylı sistemlerden bir tanesi. Gebze-Halkalı tren hattı arasında 15 dakika aralıklarla seferi bulunan Marmaray’ın toplamda 43 durağı var ve en uzun mesafe ise 115 dakika sürüyor. Marmaray İstasyonları'nda Zeytinburnu ile Maltepe arasında ise 8 dakika aralıklarla ek tren seferleri yapılıyor. Marmaray durakları ve isimleri ile ilgili detaylar içeriğimizde...
26.09.2023Gündem
Kedi İsimleri 2023: En Güzel, Değişik, Popüler, Komik, İngilizce, Yaratıcı Dişi ve Erkek Yavru Kedi İsimleri
Kedi İsimleri 2023: En Güzel, Değişik, Popüler, Komik, İngilizce, Yaratıcı Dişi ve Erkek Yavru Kedi İsimleriKediler sevimli ve sevecen halleri kendisine hayran bırakır. İnsanlarla dost olan kedilerin kendilerine has özellikleri vardır. Dünyada en çok sahiplenen evcil hayvandır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Yeni kedi sahiplenen pek çok kişi kedisine isim vermek ister. Erkek ve dişi kediler için birbirinden ayrı yabancı, Türkçe, mitolojik ve yaratıcı kedi isimleri bulunur. Ancak her geçen gün yeni kedi isimleri popüler olmaktadır. En güzel erkek ve dişi kedi isimleri için Kedi İsimleri 2023 içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.09.2023Evcil Hayvan
Petek Dinçöz oğlunun doğum gününü kutladı
Petek Dinçöz oğlunun doğum gününü kutladıPetek Dinçöz, geçtiğimiz gün oğlu İrfan Aslan’ın 8. yaş gününü İstanbul Akvaryum’da kutladı.
18.09.2023Cadde
NASA 'Vay be' notuyla paylaşmıştı! Ziyaretçi sayısı 1 milyonu geçti
NASA 'Vay be' notuyla paylaşmıştı! Ziyaretçi sayısı 1 milyonu geçtiABD Havacılık ve Uzay Ajansı NASA'nın resmi sosyal medya hesabından 'Vay be. Güzelliğini yaşayın' notu ile paylaştığı, her yıl 1 milyondan fazla yerli ve yabancı turistin tekne turuna çıktığı Kadın Azmağı'nda çevre dostu teknelerin sayısı artıyor.
14.08.2023Haberler
NASA 'Vay be' notuyla paylaşmıştı! Ziyaretçi sayısı 1 milyonu geçti
NASA 'Vay be' notuyla paylaşmıştı! Ziyaretçi sayısı 1 milyonu geçtiABD Havacılık ve Uzay Ajansı NASA'nın resmi sosyal medya hesabından 'Vay be. Güzelliğini yaşayın' notu ile paylaştığı, her yıl 1 milyondan fazla yerli ve yabancı turistin tekne turuna çıktığı Kadın Azmağı'nda çevre dostu teknelerin sayısı artıyor.
14.08.2023Gündem
Kiralık ilanlarda değişiklik: İşte en çok aranan kriter!
Kiralık ilanlarda değişiklik: İşte en çok aranan kriter!Ev kiralarının sürekli tırmanışa geçmesi mal sahiplerinin kiracı profilini değiştirdi. Yeni verilen ilanlarda en çok bu değişiklik göze çarpıyor. İşte kiracı adaylarında aranan kriter...
7.08.2023Ekonomi
Tarım, gıda ve içecek sektöründen 12,23 milyar dolarlık ihracat
Tarım, gıda ve içecek sektöründen 12,23 milyar dolarlık ihracatTürkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu (TGDF) 6 aylık dış ticaret verilerini açıkladı. Türkiye’nin tarım, gıda ve içecek sektörü bu yılın ilk 6 ayında 12,23 milyar dolar ihracat, 12,46 milyar dolar ithalat yaptı.
7.08.2023Ekonomi
Akvaryum koyunda giriş-çıkış krizi! Arazi sahibi 150 TL alıyor
Akvaryum koyunda giriş-çıkış krizi! Arazi sahibi 150 TL alıyorDünyaca ünlü Akvaryum Koyu’nda 2 kez yaşanan kapı krizi ve giriş ücreti krizinin ardından bu kez de Akvaryum Koyu'na ulaşan yola mülk sahibi tarafından demir kapı ile koya giriş-çıkış saati koyması kriz yaşanıyor. Bölgeye jandarma sevk edildi.
7.08.2023Haberler
Akvaryum koyuna giriş-çıkış krizi! Arazi sahibi 150 TL alıyor
Akvaryum koyuna giriş-çıkış krizi! Arazi sahibi 150 TL alıyorDünyaca ünlü Akvaryum Koyu’nda 2 kez yaşanan kapı krizi ve giriş ücreti krizinin ardından bu kez de Akvaryum Koyu'na ulaşan yola mülk sahibi tarafından demir kapı ile koya giriş-çıkış saati koyması kriz yaşanıyor. Bölgeye jandarma sevk edildi. İşte detaylar...
7.08.2023Ekonomi
Sol göğsündeki bitmeyen ağrı hayatını altüst etti! '7 gün 24 saat acı çekiyorum'
Sol göğsündeki bitmeyen ağrı hayatını altüst etti! '7 gün 24 saat acı çekiyorum'Ali Rıza Yarar, 30'lu yaşlarındayken bir sabah yataktan sol göğsündeki acı ve ağrı hissiyle kalktı. Yaşadığı sıkıntıyı fazla önemsemedi ve "Nasıl olsa geçer" diye düşündü ancak hiç de öyle olmadı. Ağrılar gün geçtikçe daha da artmaya ve boynuna, sol omzuna ve sol koluna yayılmaya başladı. Aradan geçen 8 yıla rağmen iyileşemeyen Ali Rıza, "Eski hayatıma dönmek istiyorum" dedi.
7.08.2023Yaşam
İbrahim Tatlıses mütevazi teknesinde dümene geçti
İbrahim Tatlıses mütevazi teknesinde dümene geçtiArabesk müziğin usta sesi İbrahim Tatlıses', önceki gün Akvaryum Koyu'nda görüntülendi. Oğlu İdo’nun ismini taşıyan mütevazı teknesiyle gezintiye çıkan şarkıcı, dümene geçti.
26.07.2023Cadde
Turizm cenneti Bozcaada'da Akvaryum Koyu'na giriş ücreti krizi!
Turizm cenneti Bozcaada'da Akvaryum Koyu'na giriş ücreti krizi!Çanakkale'nin Kuzey Ege Denizi’ndeki turizm cenneti Bozcaada ilçesinde dünyaca ünlü Akvaryum Koyu’nda 2 kez yaşanan kapı krizinin ardından bu kez de arsa sahibi tarafından bariyer konarak, koya girmek isteyen tatilcilerden 150 TL ücret alınması krizi yaşandı. Tarla sahibinin tatilcilerden, 150 TL giriş ücreti alması tepki çekerken, Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz’dan açıklama geldi.
28.06.2023Gündem
Yıllar sonra klibindeki çocuk oyuncu ile bir araya geldi: O 20 yaşında, ben aynı!
Yıllar sonra klibindeki çocuk oyuncu ile bir araya geldi: O 20 yaşında, ben aynı!Şarkıcı Demet Akalın, 17 yıl önce 'Mantık Evliliği' adlı şarkısının klibinde oynayan çocuk oyuncu Başar ile bir araya geldi. Sosyal medya hesabından eğlenceli paylaşımlar yapan Demet ile Başar'ın fotoğrafları, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.
29.06.2023Cadde
Karaburun’a 5. Mavi Bayrak
Karaburun’a 5. Mavi BayrakKaraburun’da; Kuyucak, Bodrum Koyu, Akvaryum Koyu, Ardıç‘tan sonra beşinci Mavi Bayrak, Mordoğan Kocakum Halk Plajı’na verildi. Kaymakam Eyüp Kaykaç ve Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, TÜRÇEV Temsilcisi Yetkin Karabinalı ile birlikte mavi bayrağı göndere çekti.
24.06.2023Ege
Kadın çorabından 28 piton çıktı! Ekipleri şoke eden olay
Kadın çorabından 28 piton çıktı! Ekipleri şoke eden olayEdirne’de, Kapıkule Sınır Kapısı’ndan Türkiye’ye giriş yapan TIR’da 28 piton yılanı ele geçirildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.
20.06.2023Gündem
İnce kadın çoraplarına konulmuş! TIR’dan 28 piton yılanı çıktı
İnce kadın çoraplarına konulmuş! TIR’dan 28 piton yılanı çıktıEdirne’de, Kapıkule Sınır Kapısı’ndan Türkiye’ye giriş yapan TIR’da 28 piton yılanı ele geçirildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.
20.06.2023Haberler
Demet Akalın tekne tatilinde! Yağmur engel olmadı
Demet Akalın tekne tatilinde! Yağmur engel olmadıDemet Akalın, eski eşi Okan Kurt ve dokuz yaşındaki kızları Hira ile başladığı Bodrum tatilinde pahalılıktan dolayı dert yanmıştı. Önceki gün kiraladıkları tekneyle denize açılan ünlü şarkıcı, Akvaryum Koyu'nda görüntülendi. Akalın'a tatilde ailesinin yanı sıra arkadaşları da eşlik etti.
20.06.2023Cadde
Dert yandı ama...
Dert yandı ama...Demet Akalın, eşi Okan Kurt ve kızı Hira’yla Bodrum tatiline devam ediyor.
20.06.2023Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Akvaryum ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.