Atakan Işıktutan

Atakan Işıktutan

Son dakika atakan ışıktutan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan atakan ışıktutan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan atakan ışıktutan haber sayfamızda...

Atakan Işıktutan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 132 atakan ışıktutan haberi bulunmuştur.
İrem Derici'den Gökhan Fırat açıklaması! 'Kalbim kırık'
İrem Derici'den Gökhan Fırat açıklaması! 'Kalbim kırık' İrem Derici ile Gökhan Fırat'ın, yedi aylık ilişkilerini noktalamıştı. Ünlü popçu, birlikte çekilen fotoğraflarını kaldırmış ve yönetmeni takipten çıkmıştı. Gündem olan ayrılık haberinden kısa süre sonra Gökhan Fırat’tan romantik bir paylaşım gelmişti. Tekrar bir araya gelip gelmedikleri merak konusu olan Derici, Fırat ile ilgili açıklama yaptı.
16.05.2024 Cadde
Gökhan Fırat ile İrem Derici arasında neler oluyor? 'Bekarım ve bütün yaz Alaçatı'dayım'
Gökhan Fırat ile İrem Derici arasında neler oluyor? 'Bekarım ve bütün yaz Alaçatı'dayım' İrem Derici ile Gökhan Fırat'ın, yedi aylık ilişkilerini noktalamıştı. Ünlü popçu, birlikte çekilen fotoğraflarını kaldırmış ve yönetmeni takipten çıkmıştı. Gündem olan ayrılık haberinden kısa süre sonra Gökhan Fırat’tan romantik bir paylaşım gelmişti. Tekrar bir araya geldikleri düşünülen ikiliden Derici, ortalığı karıştıran bir açıklama yaptı.
14.05.2024 Cadde
Ayrılık kısa sürdü! Gökhan Fırat ve İrem Derici'den aşk pozu
Ayrılık kısa sürdü! Gökhan Fırat ve İrem Derici'den aşk pozu İrem Derici ile Gökhan Fırat'ın, yedi aylık ilişkilerini noktalamıştı. Ünlü popçu, birlikte çekilen fotoğraflarını kaldırmış ve yönetmeni takipten çıkmıştı. Gündem olan ayrılık haberinden kısa süre sonra Gökhan Fırat’tan romantik bir paylaşım geldi.
11.05.2024 Cadde
İrem Derici tek kalemde silmişti! Gökhan Fırat'a 'ayrılık' sorusu
İrem Derici tek kalemde silmişti! Gökhan Fırat'a 'ayrılık' sorusu Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen İrem Derici ile yönetmen Gökhan Fırat'ın, yaklaşık yedi aylık ilişkisinin sona erdiği ortaya çıktı. Ünlü popçunun birlikte çekilen fotoğraflarını kaldırdığı ve takipten çıktığı Fırat, ayrılık haberlerinin ardından ilk kez görüntülendi.
8.05.2024 Cadde
O sözler ayrılık getirdi! İrem Derici-Gökhan Fırat aşkı bitti
O sözler ayrılık getirdi! İrem Derici-Gökhan Fırat aşkı bitti 'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Atakan Işıktutan'la geçtiğimiz eylül ayında ayrılan popçu İrem Derici, fotoğrafçı ve yönetmen Gökhan Fırat'la yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar'ın YouTube programına katılarak “Bundan sonra bir erkek için asla kendimi üzmem” diyen Derici ile Fırat'ın büyük aşkının bittiği ortaya çıktı.
7.05.2024 Cadde
Sevgilisiyle aynı dövmeyi yaptırmıştı! 'Ayrılırsak bunu sildirmek çok zor olacak'
Sevgilisiyle aynı dövmeyi yaptırmıştı! 'Ayrılırsak bunu sildirmek çok zor olacak' 'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Atakan Işıktutan'la geçtiğimiz eylül ayında ayrılan popçu İrem Derici, fotoğrafçı ve yönetmen Gökhan Fırat'la yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Aşkları tam gaz devam eden ikili, boyunlarına '21' dövmesi yaptırmıştı. Önceki akşam katıldığı bir etkinlikte bu dövmenin anlamını açıklayan Derici, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
18.04.2024 Cadde
İrem Derici'nin paylaşımı ortalığı karıştırdı! 'Yine evlendin sandım'
İrem Derici'nin paylaşımı ortalığı karıştırdı! 'Yine evlendin sandım' 'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Atakan Işıktutan'la geçtiğimiz eylül ayında ayrılan popçu İrem Derici, fotoğrafçı ve yönetmen Gökhan Fırat'la yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Aşkları tam gaz devam eden ikiliden Derici, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Maldivler tatilinden karelerini yayınlayan ünlü ismin, evlilik teklifi aldığı düşünüldü.
26.03.2024 Cadde
İrem Derici'den takipçisine cevap! 'Yine mi ayrıldın?'
İrem Derici'den takipçisine cevap! 'Yine mi ayrıldın?' 'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Atakan Işıktutan'la geçtiğimiz eylül ayında ayrılan popçu İrem Derici, fotoğrafçı ve yönetmen Gökhan Fırat'la yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Aşkları tam gaz devam eden ikiliden Derici, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Maldivler tatilinden karelerini yayınlayan ünlü isim, bir takipçisinin sevgilisiyle ilgili yorumuna kayıtsız kalamadı.
23.03.2024 Cadde
İrem Derici: Benim bacılarım sevgilime asılmaz!
İrem Derici: Benim bacılarım sevgilime asılmaz! 'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Atakan Işıktutan'la geçtiğimiz eylül ayında ayrılan popçu İrem Derici, fotoğrafçı ve yönetmen Gökhan Fırat'la yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Aşkları tam gaz devam eden ikiliden Derici, geçtiğimiz haftalarda sahnedeyken sevgilisine yaklaşan bir kadın hayranını uyarmıştı. Ünlü isim, konuyla ilgili açıklama yaptı.
4.03.2024 Cadde
İrem Derici sahneden hayranını uyardı: Benim manitaya çok yaklaşmazsan iyi olur!
İrem Derici sahneden hayranını uyardı: Benim manitaya çok yaklaşmazsan iyi olur! 'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Atakan Işıktutan'la geçtiğimiz eylül ayında ayrılan popçu İrem Derici, fotoğrafçı ve yönetmen Gökhan Fırat'la yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Aşkları tam gaz devam eden ikili, Derici'nin konserinde yaşanan ilginç bir olayla gündeme geldi.
17.02.2024 Cadde
İrem Derici ile Gökhan Fırat, Paris'te!
İrem Derici ile Gökhan Fırat, Paris'te! Atakan Işıktutan'la ilişkisini bitirme kararı aldıktan kısa bir süre sonra Gökhan Fırat ile aşk yaşamaya başlayan ünlü şarkıcı İrem Derici, yeni sevgilisiyle birlikte Paris'e gitti. Derici, romantik tatilinde çekilen kareleri takipçilerinin beğenisine sundu.
3.01.2024 Cadde
İrem Derici'den Gökhan Fırat'a: Önümüzdeki tüm yıllara seninle girmek istiyorum!
İrem Derici'den Gökhan Fırat'a: Önümüzdeki tüm yıllara seninle girmek istiyorum! 'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Atakan Işıktutan'la iki ay önce ayrılan popçu İrem Derici, fotoğrafçı ve yönetmen Gökhan Fırat'la yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Çiçeği burnunda aşıklar, son olarak sosyal medyadan birbirlerine yazdıkları aşk dolu mesajlarla gündeme geldi.
2.01.2024 Cadde
İrem Derici'den Murat Boz cevabı! 'Gerekirse bayıltıp kaçırır, yine o düeti yaparım'
İrem Derici'den Murat Boz cevabı! 'Gerekirse bayıltıp kaçırır, yine o düeti yaparım' Kariyeriyle olduğu kadar özel hayatıyla da sık sık magazin gündemine gelen popçu İrem Derici, "En çok kiminle düet yapmak istiyorsun?" sorusu karşısında meslektaşı Murat Boz'a övgüler yağdırdı.
25.12.2023 Cadde
İrem Derici: İstemeyen cici oğluna almasın!
İrem Derici: İstemeyen cici oğluna almasın! Kıbrıs sahnesi öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan İrem Derici, çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Derici, Reynmen polemiğinde kendisine “Biraz kaliteli ol. O ağzı bırak bence” tavsiyesinde bulunan Demet Akalın’ın sözlerinin hatırlatılması üzerine dikkat çeken bir yanıt verdi.
18.12.2023 Cadde
İrem Derici yeni sevgilisiyle el ele geldi: Öpüşelim, koklaşalım!
İrem Derici yeni sevgilisiyle el ele geldi: Öpüşelim, koklaşalım! Ünlü isimler EV’de 'Kostümlü 90'lar partisi'nde buluştu. İrem Derici’nin tarzı ise olay yarattı. Mekana yeni sevgilisi yönetmen ve fotoğrafçı Gökhan Fırat ile gelen Derici, açıklamalarıyla şaşkınlık yarattı.
24.11.2023 Cadde
İrem Derici: Özgürlüğümü kıskanıyorlar, alnını karışlarım adamın!
İrem Derici: Özgürlüğümü kıskanıyorlar, alnını karışlarım adamın! Son dönemde özel hayatıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı İrem Derici, 'ev partisi' konseptli bir davet verdi. Bir konserinden sonra bardakları kırdığı için eleştirilen İrem Derici, “Bu parayla alakalı değil, benim özgürlüğümü kıskanıyorlar” diyerek dikkat çeken bir açıklama yaptı.
17.11.2023 Cadde
Atakan Işıktutan'ı çabuk unuttu! İrem Derici'den yeni sevgilisiyle sarmaş dolaş poz
Atakan Işıktutan'ı çabuk unuttu! İrem Derici'den yeni sevgilisiyle sarmaş dolaş poz 'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Atakan Işıktutan'la iki ay önce ayrılan popçu İrem Derici, fotoğrafçı ve yönetmen Gökhan Fırat'la yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Çiçeği burnunda aşıklar, romantik pozlarını sosyal medyadan paylaştı.
13.11.2023 Cadde
İrem Derici'den yeni sevgilisiyle el ele poz!
İrem Derici'den yeni sevgilisiyle el ele poz! 'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Atakan Işıktutan'la iki ay önce ayrılan popçu İrem Derici, fotoğrafçı ve yönetmen Gökhan Fırat'la yeni bir ilişkiye yelken açtı. Çiçeği burnunda aşıklar, el ele poz verdi.
7.11.2023 Cadde
İrem Derici yeni bir aşka mı yelken açtı? 'Fotoğrafını bulamadım, gizemli enişte'
İrem Derici yeni bir aşka mı yelken açtı? 'Fotoğrafını bulamadım, gizemli enişte' Son dönemde özel hayatıyla sık sık gündeme gelen İrem Derici, geçtiğimiz eylül ayında Atakan Işıktutan ile ayrıldıklarını açıklamıştı. Ünlü şarkıcı, son olarak yönetmen ve fotoğrafçı Gökhan Fırat ile Instagram'da birbirlerine yaptıkları yorumlarla adından söz ettirdi.
31.10.2023 Cadde
İrem Derici: Üç gün sonra yine aşık olurum kimseye de hesap vermem
İrem Derici: Üç gün sonra yine aşık olurum kimseye de hesap vermem Bugüne dek dev prodüksiyonlu unutulmayacak konserlere imza atan İrem Derici dün akşam Harbiye Açık Hava sahnesinde yaptığı şovla çıtayı yükseltti. Derici’nin sahne şovu için tam 3 milyon TL harcandı. Sahne öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, aşk hayatıyla ilgili soruya dikkat çeken bir yanıt verdi.
11.10.2023 Cadde
‘Beton’un Yeri’ için 3 milyon harcadı
‘Beton’un Yeri’ için 3 milyon harcadı İrem Derici, ‘Beton’un Yeri’ adını verdiği Harbiye Açıkhava Sahnesi için 3 milyon lira harcadı.
11.10.2023 Cadde
Enis Erıkan tartışmanın fitilini ateşledi: 'Kavga ediyoruz' mu diyecekler?
Enis Erıkan tartışmanın fitilini ateşledi: 'Kavga ediyoruz' mu diyecekler? Geçtiğimiz haziran ayında final yapan Kanal D'nin unutulmaz dizisi 'Camdaki Kız'ın oyuncuları, önceki gece Kadıköy'de bir mekanda rol arkadaşları Tuğrul Tülek'in doğum gününde bir araya geldi. "birbirimizi çok seviyoruz" diyen Arıkan, oyunculuk sektöründeki arkadaşlıklara dair çarpıcı sözler sarf etti.
1.10.2023 Cadde
İrem Derici'den ayrılık açıklaması: İşler pisleşmeden bu kararı aldık
İrem Derici'den ayrılık açıklaması: İşler pisleşmeden bu kararı aldık Son dönemde özel hayatıyla sık sık gündeme gelen İrem Derici, geçtiğimiz hafta Atakan Işıktutan ile ayrıldıklarını açıklamıştı. Önceki gün Cihangir'de görüntülenen ünlü isim, Işıktutan ile yollarını ayırmalarıyla ilgili konuştu.
21.09.2023 Cadde
İrem Derici, İspanya tatilinde! 'Atakan'dan ayrılmasaydın bunlar olmayacaktı'
İrem Derici, İspanya tatilinde! 'Atakan'dan ayrılmasaydın bunlar olmayacaktı' Son dönemde özel hayatıyla sık sık gündeme gelen İrem Derici, geçtiğimiz hafta Atakan Işıktutan ile ayrıldıklarını açıkladı. Büyük aşkın bitmesinin ardından İspanya'ya giden Derici, tek başına tatile gitmekten yakınınca takipçilerinden yorum gecikmedi.
19.09.2023 Cadde
Büyük aşk bitti! Atakan Işıktutan'dan ayrılan İrem Derici soluğu Çeşme'de aldı
Büyük aşk bitti! Atakan Işıktutan'dan ayrılan İrem Derici soluğu Çeşme'de aldı Son dönemde özel hayatıyla sık sık gündeme gelen İrem Derici, Atakan Işıktutan ile ayrıldıklarını açıkladı. Büyük aşkın bitmesinin ardından soluğu kız arkadaşlarıyla birlikte Çeşme'de alan ünlü isim, kameralara böyle yansıdı.
9.09.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Atakan Işıktutan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.