Gökhan Fırat

Gökhan Fırat

Son dakika gökhan fırat haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan gökhan fırat gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan gökhan fırat haber sayfamızda...

Gökhan Fırat

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.221 gökhan fırat haberi bulunmuştur.
Melisa Aslı Pamuk ile Yusuf Yazıcı evlendi! Güzel oyuncudan dikkat çeken hamle...
Melisa Aslı Pamuk ile Yusuf Yazıcı evlendi! Güzel oyuncudan dikkat çeken hamle... Bir süredir ilişkileriyle gündemden düşmeyen Yusuf Yazıcı, Melisa Aslı Pamuk çifti sessiz sedasız evlendi. Ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un sosyal medya hesabında soyadını değiştirmesi hayranlarının gözünden kaçmadı.
16.05.2024 Cadde
İrem Derici'den Gökhan Fırat açıklaması! 'Kalbim kırık'
İrem Derici'den Gökhan Fırat açıklaması! 'Kalbim kırık' İrem Derici ile Gökhan Fırat'ın, yedi aylık ilişkilerini noktalamıştı. Ünlü popçu, birlikte çekilen fotoğraflarını kaldırmış ve yönetmeni takipten çıkmıştı. Gündem olan ayrılık haberinden kısa süre sonra Gökhan Fırat’tan romantik bir paylaşım gelmişti. Tekrar bir araya gelip gelmedikleri merak konusu olan Derici, Fırat ile ilgili açıklama yaptı.
16.05.2024 Cadde
Gökhan Fırat ile İrem Derici arasında neler oluyor? 'Bekarım ve bütün yaz Alaçatı'dayım'
Gökhan Fırat ile İrem Derici arasında neler oluyor? 'Bekarım ve bütün yaz Alaçatı'dayım' İrem Derici ile Gökhan Fırat'ın, yedi aylık ilişkilerini noktalamıştı. Ünlü popçu, birlikte çekilen fotoğraflarını kaldırmış ve yönetmeni takipten çıkmıştı. Gündem olan ayrılık haberinden kısa süre sonra Gökhan Fırat’tan romantik bir paylaşım gelmişti. Tekrar bir araya geldikleri düşünülen ikiliden Derici, ortalığı karıştıran bir açıklama yaptı.
14.05.2024 Cadde
Ayrılık kısa sürdü! Gökhan Fırat ve İrem Derici'den aşk pozu
Ayrılık kısa sürdü! Gökhan Fırat ve İrem Derici'den aşk pozu İrem Derici ile Gökhan Fırat'ın, yedi aylık ilişkilerini noktalamıştı. Ünlü popçu, birlikte çekilen fotoğraflarını kaldırmış ve yönetmeni takipten çıkmıştı. Gündem olan ayrılık haberinden kısa süre sonra Gökhan Fırat’tan romantik bir paylaşım geldi.
11.05.2024 Cadde
İrem Derici tek kalemde silmişti! Gökhan Fırat'a 'ayrılık' sorusu
İrem Derici tek kalemde silmişti! Gökhan Fırat'a 'ayrılık' sorusu Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen İrem Derici ile yönetmen Gökhan Fırat'ın, yaklaşık yedi aylık ilişkisinin sona erdiği ortaya çıktı. Ünlü popçunun birlikte çekilen fotoğraflarını kaldırdığı ve takipten çıktığı Fırat, ayrılık haberlerinin ardından ilk kez görüntülendi.
8.05.2024 Cadde
O sözler ayrılık getirdi! İrem Derici-Gökhan Fırat aşkı bitti
O sözler ayrılık getirdi! İrem Derici-Gökhan Fırat aşkı bitti 'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Atakan Işıktutan'la geçtiğimiz eylül ayında ayrılan popçu İrem Derici, fotoğrafçı ve yönetmen Gökhan Fırat'la yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar'ın YouTube programına katılarak “Bundan sonra bir erkek için asla kendimi üzmem” diyen Derici ile Fırat'ın büyük aşkının bittiği ortaya çıktı.
7.05.2024 Cadde
Karnındaki bovling topu değil, dev fıtıkmış! 'Tomografi çektirdiğinde öğrenenler var'
Karnındaki bovling topu değil, dev fıtıkmış! 'Tomografi çektirdiğinde öğrenenler var' Geçirdiği ameliyatın ardından karnı hızla büyümeye başlamıştı. Yapılan tetkikler sonucunda 'klinik olarak acil bir durumu olmadığı' söylense de bir süre sonra durum çığrından çıktı. Çok az kişi tarafından bilinen, hatta bazılarının tomografi çektirdiğinde haberdar olduğu bu hastalık neydi? Doç. Dr. Tevfik Kıvılcım Uprak açıkladı.
8.05.2024 Genel Sağlık
Volkan ateşinde mangal keyfi! Ya patlarsa ne olacak: Sıcaklık 500 dereceye çıkıyor
Volkan ateşinde mangal keyfi! Ya patlarsa ne olacak: Sıcaklık 500 dereceye çıkıyor Etinizi volkan ateşinde pişmiş bir şekilde yeme fikri kulağa nasıl geliyor? Bu restorandaki misafirlerin hepsi yanardağdan yükselen, fokur fokur kaynayan ısıyla pişirilmiş yemekleri tüketiyorlar. Peki, anlatılanlar tam olarak nasıl mümkün oluyor?
7.05.2024 Yaşam
‘İrem Derici’yi doğuran sizsiniz’
‘İrem Derici’yi doğuran sizsiniz’ İrem Derici, konuk olduğu Hülya Avşar’ın YouTube programında samimi bir itirafta bulundu.
5.05.2024 Cadde
Sevgilisiyle aynı dövmeyi yaptırmıştı! 'Ayrılırsak bunu sildirmek çok zor olacak'
Sevgilisiyle aynı dövmeyi yaptırmıştı! 'Ayrılırsak bunu sildirmek çok zor olacak' 'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Atakan Işıktutan'la geçtiğimiz eylül ayında ayrılan popçu İrem Derici, fotoğrafçı ve yönetmen Gökhan Fırat'la yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Aşkları tam gaz devam eden ikili, boyunlarına '21' dövmesi yaptırmıştı. Önceki akşam katıldığı bir etkinlikte bu dövmenin anlamını açıklayan Derici, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
18.04.2024 Cadde
Aşkları dolu dizgin devam ediyor! İrem Derici'den romantik paylaşım
Aşkları dolu dizgin devam ediyor! İrem Derici'den romantik paylaşım Ünlü şarkıcı İrem Derici ile yönetmen Gökhan Fırat'ın ilişkisi dolu dizgin devam ediyor. Ünlü popçudan Maldivler'de çekilmiş romantik bir paylaşım geldi.
15.04.2024 Cadde
İrem Derici'nin paylaşımı ortalığı karıştırdı! 'Yine evlendin sandım'
İrem Derici'nin paylaşımı ortalığı karıştırdı! 'Yine evlendin sandım' 'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Atakan Işıktutan'la geçtiğimiz eylül ayında ayrılan popçu İrem Derici, fotoğrafçı ve yönetmen Gökhan Fırat'la yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Aşkları tam gaz devam eden ikiliden Derici, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Maldivler tatilinden karelerini yayınlayan ünlü ismin, evlilik teklifi aldığı düşünüldü.
26.03.2024 Cadde
İrem Derici'den takipçisine cevap! 'Yine mi ayrıldın?'
İrem Derici'den takipçisine cevap! 'Yine mi ayrıldın?' 'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Atakan Işıktutan'la geçtiğimiz eylül ayında ayrılan popçu İrem Derici, fotoğrafçı ve yönetmen Gökhan Fırat'la yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Aşkları tam gaz devam eden ikiliden Derici, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Maldivler tatilinden karelerini yayınlayan ünlü isim, bir takipçisinin sevgilisiyle ilgili yorumuna kayıtsız kalamadı.
23.03.2024 Cadde
Bu kez caz yaptı!
Bu kez caz yaptı! İrem Derici, yeni şarkısı ‘Milyonda Bir’le hayranlarını şaşırttı.
23.03.2024 Cadde
İrem Derici: Benim bacılarım sevgilime asılmaz!
İrem Derici: Benim bacılarım sevgilime asılmaz! 'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Atakan Işıktutan'la geçtiğimiz eylül ayında ayrılan popçu İrem Derici, fotoğrafçı ve yönetmen Gökhan Fırat'la yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Aşkları tam gaz devam eden ikiliden Derici, geçtiğimiz haftalarda sahnedeyken sevgilisine yaklaşan bir kadın hayranını uyarmıştı. Ünlü isim, konuyla ilgili açıklama yaptı.
4.03.2024 Cadde
İrem Derici sahneden hayranını uyardı: Benim manitaya çok yaklaşmazsan iyi olur!
İrem Derici sahneden hayranını uyardı: Benim manitaya çok yaklaşmazsan iyi olur! 'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Atakan Işıktutan'la geçtiğimiz eylül ayında ayrılan popçu İrem Derici, fotoğrafçı ve yönetmen Gökhan Fırat'la yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Aşkları tam gaz devam eden ikili, Derici'nin konserinde yaşanan ilginç bir olayla gündeme geldi.
17.02.2024 Cadde
İrem Derici: Aşk cildinize bile iyi gelir!
İrem Derici: Aşk cildinize bile iyi gelir! Son teklisi ‘Delil’i müzikseverlerle buluşturan, yönetmen Gökhan Fırat ile yaşadığı aşkla magazin gündeminde olan İrem Derici, Sevgililer Günü’nde İzmir’de bir mekanda sahne aldı.
16.02.2024 Cadde
Ünlü isimlerden 14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımları
Ünlü isimlerden 14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımları Televizyon ve müzik dünyasının ünlü isimleri, 14 Şubat Sevgililer Günü için sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlarda bulundu. Kimi eşi, kimi sevgilisi ile fotoğrafını paylaştı. İşte ünlü isimlerin Sevgililer Günü paylaşımları...
15.02.2024 Cadde
İrem Derici: 'İnci Taneleri’ne konuk olmak istiyorum!
İrem Derici: 'İnci Taneleri’ne konuk olmak istiyorum! Kanal D'nin yeni dizisi 'İnci Taneleri' geçtiğimiz hafta perşembe akşamı ilk bölümüyle ekranlara geldi. İzleyiciyi ekran başına kilitleyen dizi, reytinglerde zirveye yerleşti. Önceki gün Bayrampaşa Ora Arena'da düzenlenen Martı Festivali'nde sahne alan ünlü şarkıcı İrem Derici, 'İnci Taneleri'ne ve dizide Yılmaz Erdoğan ile başrolü paylaşan Hazar Ergüçlü'ye övgüler yağdırdı.
30.01.2024 Cadde
İrem Derici ile Gökhan Fırat, Paris'te!
İrem Derici ile Gökhan Fırat, Paris'te! Atakan Işıktutan'la ilişkisini bitirme kararı aldıktan kısa bir süre sonra Gökhan Fırat ile aşk yaşamaya başlayan ünlü şarkıcı İrem Derici, yeni sevgilisiyle birlikte Paris'e gitti. Derici, romantik tatilinde çekilen kareleri takipçilerinin beğenisine sundu.
3.01.2024 Cadde
İrem Derici'den Gökhan Fırat'a: Önümüzdeki tüm yıllara seninle girmek istiyorum!
İrem Derici'den Gökhan Fırat'a: Önümüzdeki tüm yıllara seninle girmek istiyorum! 'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Atakan Işıktutan'la iki ay önce ayrılan popçu İrem Derici, fotoğrafçı ve yönetmen Gökhan Fırat'la yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Çiçeği burnunda aşıklar, son olarak sosyal medyadan birbirlerine yazdıkları aşk dolu mesajlarla gündeme geldi.
2.01.2024 Cadde
İrem Derici: Kadınlardan korkuyorum!
İrem Derici: Kadınlardan korkuyorum! Geçtiğimiz aylarda görüntü yönetmeni Gökhan Fırat ile aşk yaşamaya başlayan İrem Derici, aşk hayatıyla ilgili konuştu. Hadise'nin geçtiğimiz günlerde yaptığı "Bebeleri pistten alalım." paylaşımının ardından Ece Seçkin ve İrem Derici de polemiğe dahil olmuştu. Ünlü şarkıcı konuyla ilgili sorulara yanıt verdi.
25.12.2023 Cadde
İrem Derici'den Murat Boz cevabı! 'Gerekirse bayıltıp kaçırır, yine o düeti yaparım'
İrem Derici'den Murat Boz cevabı! 'Gerekirse bayıltıp kaçırır, yine o düeti yaparım' Kariyeriyle olduğu kadar özel hayatıyla da sık sık magazin gündemine gelen popçu İrem Derici, "En çok kiminle düet yapmak istiyorsun?" sorusu karşısında meslektaşı Murat Boz'a övgüler yağdırdı.
25.12.2023 Cadde
İrem Derici: İstemeyen cici oğluna almasın!
İrem Derici: İstemeyen cici oğluna almasın! Kıbrıs sahnesi öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan İrem Derici, çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Derici, Reynmen polemiğinde kendisine “Biraz kaliteli ol. O ağzı bırak bence” tavsiyesinde bulunan Demet Akalın’ın sözlerinin hatırlatılması üzerine dikkat çeken bir yanıt verdi.
18.12.2023 Cadde
‘Trolüm, her şeyi diyebilirim’
‘Trolüm, her şeyi diyebilirim’ Bugüne kadar birçok kişiyle polemiğe giren İrem Derici, “Trolüm, her şeyi diyebilirim. Bugün öyle yazarım, yarın ‘Canım’ derim” ifadelerini kullandı.
18.12.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Gökhan Fırat ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.