Atatürk Havalimanı

Atatürk Havalimanı

Son dakika Atatürk Havalimanı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Atatürk Havalimanı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Atatürk Havalimanı haber sayfamızda...

Atatürk Havalimanı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 14.260 atatürk havalimanı haberi bulunmuştur.
Bayraktar TB3 bir testi daha başarıyla tamamladı
Bayraktar TB3 bir testi daha başarıyla tamamladıBaykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Bayraktar TB3'ün 10. uçuş testini de başarıyla tamamladığını sosyal medya hesabından duyurdu.
1.12.2023Gündem
Selçuk Bayraktar paylaştı! Bayraktar TB3 bir testi daha tamamladı
Selçuk Bayraktar paylaştı! Bayraktar TB3 bir testi daha tamamladıBaykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Bayraktar TB3'ün 9. uçuş testini de başarıyla tamamladığını duyurdu.
28.11.2023Gündem
Bodrum'dan İstanbul'a gelen özel uçak, Atatürk Havalimanı'nda pistten çıktı
Bodrum'dan İstanbul'a gelen özel uçak, Atatürk Havalimanı'nda pistten çıktıBodrum’dan İstanbul'a gelen Cessna tipi TC-ART tescilli özel uçak, Atatürk Havalimanı’na iniş sırasında pistten çıktı. Uçakta bulunan iki pilot, kazayı yara almadan atlattı.
27.11.2023Haberler
Bodrum'dan İstanbul'a gelen özel uçak, Atatürk Havalimanı'nda pistten çıktı
Bodrum'dan İstanbul'a gelen özel uçak, Atatürk Havalimanı'nda pistten çıktıBodrum’dan İstanbul'a gelen Cessna tipi TC-ART tescilli özel uçak, Atatürk Havalimanı'na inişi sırasında pistten çıktı. Uçakta bulunan iki pilot kazayı yara almadan atlattı.
27.11.2023Gündem
Tekirdağ'da rüzgar nedeniyle eğitim uçuiları iptal edildi
Tekirdağ'da rüzgar nedeniyle eğitim uçuiları iptal edildiKırklareli ve Tekirdağ'da kar yağışı ve kuvvetli rüzgar etkili olurken Atatürk Havalimanı'ndaki eğitim uçuşları iptal edildi.
19.11.2023 Gündem
Selçuk Bayraktar paylaştı! Bayraktar TB3'te heyecanlandıran gelişme
Selçuk Bayraktar paylaştı! Bayraktar TB3'te heyecanlandıran gelişmeBaykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Bayraktar TB3'ün 7. testini de başarıyla tamamladığını duyurdu.
17.11.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İsrail’e atom bombası sorusu: Sıkıysa açıkla
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İsrail’e atom bombası sorusu: Sıkıysa açıklaİsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları devam ederken Cumhurbaşkanı Erdoğan, dikkat çeken açıklamalar yaptı. İsrail'in bir terör devleti olduğunu vurgulayan Erdoğan, İsrail'in atom bombasıyla tehdit ettiğini ifade ederek Netanyahu'ya seslendi: Sen de atom bombası var mı, yok mu? Sıkıysa açıkla.
15.11.2023Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İsrail’e atom bombası sorusu: Sıkıysa açıkla
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İsrail’e atom bombası sorusu: Sıkıysa açıklaİsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları devam ederken Cumhurbaşkanı Erdoğan, dikkat çeken açıklamalar yaptı. İsrail'in bir terör devleti olduğunu vurgulayan Erdoğan, İsrail'in atom bombasıyla tehdit ettiğini ifade ederek Netanyahu'ya seslendi: Sende atom bombası var mı, yok mu? Sıkıysa açıkla.
15.11.2023Gündem
Selçuk Bayraktar paylaştı! Bayraktar TB3'ten heyecanlandıran yeni gelişme
Selçuk Bayraktar paylaştı! Bayraktar TB3'ten heyecanlandıran yeni gelişmeBaykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Bayraktar TB3'ün 6. test uçuşunu da başarıyla tamamladığını duyurdu.
14.11.2023Ekonomi
Selçuk Bayraktar duyurdu! Bayraktar TB3 5. uçuş testini tamamladı
Selçuk Bayraktar duyurdu! Bayraktar TB3 5. uçuş testini tamamladıBaykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Bayraktar TB3'ün 5. test uçuşunu da başarıyla tamamladığını duyurdu.
10.11.2023Gündem
Bayraktar TB3 için heyecanlandıran gelişme! Bir testi daha başarıyla tamamladı
Bayraktar TB3 için heyecanlandıran gelişme! Bir testi daha başarıyla tamamladıBaykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Bayraktar TB3'ün 4. test uçuşunu da başarıyla tamamladığını duyurdu.
8.11.2023Gündem
İstanbul Maratonu nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı!
İstanbul Maratonu nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı!Düzenlenecek 45. İstanbul Maratonu nedeniyle bugün İstanbul'da bazı yollar araç trafiğine kapatıldı.
5.11.2023Gündem
Selçuk Bayraktar o anları paylaştı! Bayraktar TB3'ten bir başarılı uçuş daha
Selçuk Bayraktar o anları paylaştı! Bayraktar TB3'ten bir başarılı uçuş dahaBaykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Bayraktar TB3'ün test uçuşunu başarıyla tamamladığını duyurdu.
4.11.2023Gündem
İstanbul Maratonu nedeniyle bazı yollar kapatılacak! İşte o güzergahlar
İstanbul Maratonu nedeniyle bazı yollar kapatılacak! İşte o güzergahlarDüzenlenecek 45. İstanbul Maratonu nedeniyle 5 Kasım pazar günü İstanbul'da bazı yollar araç trafiğine kapatılacak.
3.11.2023Gündem
Bayraktar TB3'ten ikinci uçuş testi! 'Adım adım Mavi Vatan'a...'
Bayraktar TB3'ten ikinci uçuş testi! 'Adım adım Mavi Vatan'a...'Türkiye'nin, katlanabilir kanat yapısına sahip TB3 Silahlı İnsansız Hava Aracı (SİHA), 4 saat süren 2. uçuş testini de başarıyla tamamladı.
1.11.2023Haberler
Bayraktar TB3'ten ikinci uçuş testi! 'Adım adım Mavi Vatan'a...'
Bayraktar TB3'ten ikinci uçuş testi! 'Adım adım Mavi Vatan'a...'Türkiye'nin, katlanabilir kanat yapısına sahip TB3 Silahlı İnsansız Hava Aracı (SİHA), 4 saat süren 2. uçuş testini de başarıyla tamamladı.
1.11.2023Ekonomi
‘İsrail barbarlığı durdurulmalı’
‘İsrail barbarlığı durdurulmalı’İsrail’in savaş suçu işlemeye devam ettiğini vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Gazzeli kardeşlerimize hediyemiz olan Dostluk Hastanesi İsrail barbarlığının en son kurbanı oldu” dedi. İsrail’in bir an önce durdurulması gerektiğini belirten Erdoğan, Uluslararası Barış Konferansı çağrısını yineleyerek “Böyle bir adım atılması halinde sorumluluk almaya hazırız” diye konuştu.
1.11.2023Gündem
Erdoğan'dan İsrail'e sert tepki: Devlet aklını tamamen yitirdi
Erdoğan'dan İsrail'e sert tepki: Devlet aklını tamamen yitirdiCumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe’de toplandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan toplantı sonrası yaptığı açıklamada, "Devlet aklını tamamen yitirdiği görülen ve örgüt gibi davranan İsrail'in bir an önce durdurulması gerektiğine inanıyoruz." ifadelerini kullandı.
31.10.2023Gündem
İsrail nasıl savaş suçlusu ilan edilir? 'Kara lekeyi üzerine alacak'
İsrail nasıl savaş suçlusu ilan edilir? 'Kara lekeyi üzerine alacak'İsrail'in Filistin'de sivillere yönelik saldırıları devam ederken Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail'in savaş suçu işlediğini söyledi ve ekledi: 'Seni savaş suçlusu olarak dünyaya ilan edeceğiz ve şimdi bunun hazırlığı içindeyiz.' Peki hangi suçlar savaş suçu sayılıyor? Savaş suçu ilan edilmesi ne anlama geliyor? İsrail nasıl savaş suçlusu ilan edilir? Doç. Dr. Emete Gözügüzelli merak edilen soruları milliyet.com.tr için yanıtladı.
31.10.2023Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'nin önüne hiçbir emperyalist güç geçemeyecektir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'nin önüne hiçbir emperyalist güç geçemeyecektirCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet'in 100. yılı nedeniyle gerçekleştirdiği hitabın bir bölümünü sosyal medya hesabından paylaştı.
30.10.2023Gündem
Erdoğan'dan 100. Yıl Hitabı: Türkiye bölgesinde ve dünyada kimsesizlerin kimsesidir
Erdoğan'dan 100. Yıl Hitabı: Türkiye bölgesinde ve dünyada kimsesizlerin kimsesidirCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet'in kuruluşunun 100. Yıl dönümü kutlamaları kapsamında Vahdettin Köşkü'nden halka hitap etti. Saatler 19.23'ü gösterdiğinde konuşmasına başlayan Erdoğan, "29 Ekim 1923 yılında ilan ettiğimiz Cumhuriyetimiz bugün ilk asrını tamamlayıp adına Türkiye Yüzyılı dediğimiz ikinci asrına yelken açıyor. Gazi Mustafa Kemal'in hayallerini gerçekleştirmiş bir kadro olarak Türkiye Yüzyılı vizyonuyla Cumhuriyetimizin ikinci asrına girmiş bulunuyoruz. Türkiye Cumhuriyeti tıpkı Gazi'nin arzu ettiği biçimde bölgesinde ve dünyada kimsesizlerin kimsesi olan bir ülkedir" dedi.
30.10.2023Gündem
Gazze’nin ahı sizi bir gün vuracaktır
Gazze’nin ahı sizi bir gün vuracaktırAteşkes ve diyalog çağrılarını yineleyen Erdoğan Gazze’de çocuklar, kadınlar öldürülürken sessiz kalınamayacağını vurguladı “İsrail savaş suçu işliyor. İsrail seni savaş suçlusu olarak dünyaya ilan edeceğiz, bunun hazırlığı içindeyiz” diye konuştu.
29.10.2023Gündem
Yüz binler Filistin için tek ses oldu
Yüz binler Filistin için tek ses olduAtatürk Havalimanı’nda düzenlenen ‘Büyük Filistin Mitingi’ne katılım yoğun oldu. Yediden yetmişe tüm yaştan vatandaşlar Filistin’e desteğini ifade ederek İsrail’in katliamlarını kınayan sloganlar attı...
29.10.2023Gündem
Erdoğan, 'Gazze için kıyamdayız' diyerek dünyaya seslendi: Bir gece ansızın gelebiliriz
Erdoğan, 'Gazze için kıyamdayız' diyerek dünyaya seslendi: Bir gece ansızın gelebilirizİstanbul'da düzenlenen 'Büyük Filistin Mitingi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünyaya net mesajlar verdi. 'Gazze için kıyamdayız' ifadelerini kullanan Erdoğan, İsrail'in savaş suçlusu ilan edileceğini söyledi.
28.10.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan miting alanına helikopter ile geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan miting alanına helikopter ile geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen Büyük Filistin Mitingine katılmak üzere helikopterle alana geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı taşıyan helikopter bir süre kalabalık üzerinde tur attıktan sonra miting alanına iniş yaptı.
28.10.2023Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Atatürk Havalimanı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.