Aydın Ağaoğlu

Aydın Ağaoğlu

Son dakika aydın ağaoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan aydın ağaoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan aydın ağaoğlu haber sayfamızda...

Aydın Ağaoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 760 aydın ağaoğlu haberi bulunmuştur.
Kurban Bayramı öncesi merak ediliyordu! Piyasada fiyat artışı durdu, işte nedeni
Kurban Bayramı öncesi merak ediliyordu! Piyasada fiyat artışı durdu, işte nedeni Yılbaşından bu yana yüzde 110’un üzerinde artan kırmızı et fiyatlarında artış iki haftadır durdu. Peki bayram öncesi fiyatlar düşecek mi? Konuyla ilgili uzman isim et fiyatlarında artışı durduran 4 nedeni açıkladı. İşte detaylar...
23.05.2024 Ekonomi
Fişteki servis ücretinin yarısı garsona veriliyor
Fişteki servis ücretinin yarısı garsona veriliyor Restoranlarda bahşiş yerine geçtiği ifade edilen ‘servis ücreti’ gündemde. Fişte yazan rakamın yarısının garsona verildiği, geri kalanının işletme giderlerine sayıldığı belirtiliyor.
5.05.2024 Ekonomi
5 ayda yüzde 200 zamlandı! Bakanlık harekete geçti: Fiyat artışının nedeni belli oldu
5 ayda yüzde 200 zamlandı! Bakanlık harekete geçti: Fiyat artışının nedeni belli oldu Ticaret Bakanlığı tavuk etindeki fahiş fiyat artışına karşı harekete geçti. Fiyatlarda 5 ayda yüzde 200’e varan artışlar kamuoyunun dikkatini çekmişti. Konuyla ilgili milliyet.com.tr’ye açıklama yapan uzman isim fiyatların semtten semte değiştiğini bildirdi. Peki yeni adım fiyatları düşürür mü? İşte detaylar...
2.05.2024 Ekonomi
Fiyatı 55 TL’den 150 TL’ye çıktı! Ambalaj uygulaması fahiş artışı bitirecek
Fiyatı 55 TL’den 150 TL’ye çıktı! Ambalaj uygulaması fahiş artışı bitirecek Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz günlerde fahiş fiyatla mücadele kapsamında kendisine sorulan bir soru üzerine, “Gerekli tedbirler için ilgili Bakanlıklarımız şu anda çalışmalarını yapıyor. Ambalajların üzerine fiyatlarının yazılması konusu da düşünülebilir” dedi. Peki ambalaj fiyatı uygulaması temel gıda ve ihtiyaç ürünlerinde fahiş fiyatı bitirir mi? Marketler ambalajda yazan fiyatın üzerinde satış yapabilecek mi? İşte detaylar...
26.04.2024 Ekonomi
Sosyal medyada boykot furyası: Fahiş fiyatlar sonrası vatandaşlar harekete geçti!
Sosyal medyada boykot furyası: Fahiş fiyatlar sonrası vatandaşlar harekete geçti! Dışarıda yeme- içme yapan vatandaşlar karşılaştıkları fahiş fiyatlar karşısında sosyal medya üzerinden harekete geçtiler. Vatandaşlar cafe, restoran, lokantaları hafta sonu (20-21 Nisan) boykot edeceklerini duyurdu. Peki boykot diğer sektörlere de sıçrar mı? Boykot sonrası cafe ve restoranlarda fiyatlar geriler mi? İşte detaylar...
20.04.2024 Haberler
Sosyal medyada boykot furyası: Fahiş fiyatlar sonrası vatandaşlar harekete geçti!
Sosyal medyada boykot furyası: Fahiş fiyatlar sonrası vatandaşlar harekete geçti! Dışarıda yeme- içme yapan vatandaşlar karşılaştıkları fahiş fiyatlar karşısında sosyal medya üzerinden harekete geçtiler. Vatandaşlar cafe, restoran, lokantaları hafta sonu (20-21 Nisan) boykot edeceklerini duyurdu. Peki boykot diğer sektörlere de sıçrar mı? Boykot sonrası cafe ve restoranlarda fiyatlar geriler mi? İşte detaylar...
20.04.2024 Ekonomi
Tek kurabiye 110 lira olur mu? 'Dışarıda yemiyoruz' boykotu
Tek kurabiye 110 lira olur mu? 'Dışarıda yemiyoruz' boykotu Restoran veya kafelerde vatandaşa gelen hesaplar, dudak uçuklatıyor.
18.04.2024 Gündem
Sahte ödeme merkezleri yeniden yayılmaya başladı! Dikkat
Sahte ödeme merkezleri yeniden yayılmaya başladı! Dikkat Dolandırıcıların elektrik, internet, telefon gibi fatura tahsilatı yaptığı sahte ödeme merkezleri yeniden yayılmaya başladı. İnternet üzerinde de etkinliklerini artıran bu kaçak merkezler, kredi kartı bilgilerinin ele geçirilmesine de zemin hazırlıyor.
3.04.2024 Ekonomi
Kredi kartı ekstresine dikkat! Otomatik ödeme şartı tüketiciye büyük yük oldu
Kredi kartı ekstresine dikkat! Otomatik ödeme şartı tüketiciye büyük yük oldu Bazı bankalar, otomatik ödemeler için ücret talep etmeye başladı. Ancak müşteriye daha önce belirtilmeyen bu talebin resmi uygulaması mümkün görülmüyor.
7.03.2024 Ekonomi
Babası zarar görmesin diye camları kırdı! Banka görevlisinin dikkatiyle gerçek ortaya çıktı
Babası zarar görmesin diye camları kırdı! Banka görevlisinin dikkatiyle gerçek ortaya çıktı Amasya'da kendini polis olarak tanıtan dolandırıcılar Bektaş Aksel’den (60) istedikleri 75 bin lira gelmeyince, oğlunu arayıp 'Baban elimizde' diyerek zarar görmemesi için otomobillerinin tüm camlarını kırdırdı. Olay banka görevlisinin polise haber vermesiyle aydınlandı.
6.03.2024 Gündem
İnternetten 20 bin liralık tablet sipariş etti, paketten çıkanı görünce şoke oldu
İnternetten 20 bin liralık tablet sipariş etti, paketten çıkanı görünce şoke oldu İnternet sitesi üzerinden 20 bin lira değerinde tablet sipariş eden bedensel engelli Sibel Zengin, kargo paketini açınca gördüğü karşısında şoke oldu.
3.03.2024 Gündem
Sipariş ettiği tablet yerine taş geldi
Sipariş ettiği tablet yerine taş geldi Gaziosmanpaşa’da bedensel engelli Sibel Zengin, internet sitesi üzerinden 20 bin lira değerinde tablet sipariş etti. Zengin, kargo paketini açtığında ise hayatının şokunu yaşadı. Pakette tablet yerine taş çıktı. Hayal kırıklığına uğradığını söyleyen Sibel Zengin, "Tüketici hakem heyetine de başvuru yaptık. Mağdur oldum, bu resmen insanları dolandırmak. Avukatımızla hukuki süreci başlattık. Yani taşı görünce şok oldum. Tablet beklerken taş geldi" dedi. Tüketici Konfederasyonu (TÜKONFED) Başkanı Aydın Ağaoğlu ise "Burada taş gönderilmesinin sebebini de savcılık açısından soruşturulduğunda 'depocu karıştırmış bu bir dolandırıcılık değil' demek için bazı açıkgöz satıcılar cep telefonu yerine salatalık, tablet yerine de taş gönderebiliyor" ifadelerini kullandı.
3.03.2024 Haberler
Kırmızı et cep yakıyor! 15 günde peş peşe zam: Fiyatı 350 TL’den 480 TL’ye çıktı
Kırmızı et cep yakıyor! 15 günde peş peşe zam: Fiyatı 350 TL’den 480 TL’ye çıktı Son birkaç ay içerisinde kırmız et fiyatlarına gelen artışlar cep yakmaya başladı. Kırmızı etteki pahalılık sonrası tavuk etine yönelen vatandaşlar bir şokla daha karşılaştı. Tüketici Konfederasyonu Başkanı Aydın Ağaoğlu, fiyat artışlarını milliyet.com.tr’ye açıkladı. İşte detaylar...
1.03.2024 Ekonomi
'Ceza' bilmecesi! Vatandaşlar isyan etti, fahri müfettişler 'biz kesmedik' dedi
'Ceza' bilmecesi! Vatandaşlar isyan etti, fahri müfettişler 'biz kesmedik' dedi Esenler Fatih Mahallesi'nde, Fahri Trafik Müfettişliği Büro Amirliği tarafından vatandaşlara gönderilen cezalar isyan ettirdi. Fahri müfettişler ise 'O cezaları biz kesmedik' diyerek kendilerini savundu.
23.02.2024 Gündem
Marketlerde ‘etiket mesaisi’ hızlandı! Fiyatı 220 liradan 300 liraya çıktı
Marketlerde ‘etiket mesaisi’ hızlandı! Fiyatı 220 liradan 300 liraya çıktı Aralık ayı itibarıyla marketlerde etiket değişimleri hızlandı. Bazı temel gıda ve ihtiyaç ürünlerinde fiyat artışları dikkat çekiyor. Marketlerde 220 TL’ye satılan bir ürünün fiyatı 300 liraya çıktı. Tüketici Konfederasyonu Başkanı Aydın Ağaoğlu, ‘İhbar alır almaz yazar kasalarda fiyatları değiştiriyorlar’ diyerek stokçuları ortaya çıkaracak formülü açıkladı.
14.02.2024 Ekonomi
Özel okul fiyatları tartışma yarattı! Geri isteme hakkı var
Özel okul fiyatları tartışma yarattı! Geri isteme hakkı var Son dönemde artan özel okul ücretleri kamuoyunda tartışma konusu oldu. Yeni yılın gelmesiyle birlikte özel okullar yeni ücret tarifelerini açıkladı. Tüketici Konfederasyonu Başkanı Aydın Ağaoğlu, yıllık 1 milyon TL’yi bulan özel okul ücretlerine karşın velilere önemli uyarılarda bulundu. Ağaoğlu, ‘10 yıl içinde geri isteme hakkı var’ dedi. İşte detaylar...
26.03.2024 Ekonomi
‘Ses’li tuzak! Defne Samyeli de mağdur oldu
‘Ses’li tuzak! Defne Samyeli de mağdur oldu Sahtekârlar, siyasetçilerin ve sanatçıların sesleriyle görüntülerini yapay zekayla kopyalayıp kullanıyor. Bu tehlikeye karşı uzmanın sesine kulak verdik.
28.01.2024 Gündem
Trafiğe giren para ödesin! İstanbul'un çilesine 'ücret' ayarı, hedef Eminönü ve Kadıköy...
Trafiğe giren para ödesin! İstanbul'un çilesine 'ücret' ayarı, hedef Eminönü ve Kadıköy... Dünyada bazı şehirlerde trafiğin yoğun olduğu bölgelere giren taşıtlardan ücret alınıyor. Prof. Dr. Ayşe Uyduranoğlu’na göre, İstanbul’da ilk etapta Eminönü ve Kadıköy için planlanan bu uygulama hem trafiğe hem hava kirliliğine karşı fayda sağlayabilir.
24.01.2024 Gündem
İstanbul'da tartışma yaratan otopark ücreti! 10 bin TL'ye aylık abonman
İstanbul'da tartışma yaratan otopark ücreti! 10 bin TL'ye aylık abonman İstanbul'da en büyük problemlerinden biri de otopark sorunu. İSPARK otoparklarının yanı sıra özel işletmelerin son zamanlarda yaptıkları zamlar sürücülerinin tepkisini çekiyor.
23.01.2024 Haberler
İstanbul'da tartışma yaratan otopark ücreti! 10 bin TL'ye aylık abonman
İstanbul'da tartışma yaratan otopark ücreti! 10 bin TL'ye aylık abonman İstanbul'da en büyük problemlerinden biri de otopark sorunu. İSPARK otoparklarının yanı sıra özel işletmelerin son zamanlarda yaptıkları zamlar sürücülerinin tepkisini çekiyor.
23.01.2024 Ekonomi
Scorpions ve Megadeth’in Türkiye'deki konserleri öncesi 'bilet' uyarısı
Scorpions ve Megadeth’in Türkiye'deki konserleri öncesi 'bilet' uyarısı Dünyaca ünlü müzik grubu Megadeth ve Scorpions'un Türkiye'de verecekleri konserin internet üzerinden satışa sunulan biletleri dakikalar içinde tükenirken Tüketici Konfederasyonu Başkanı Aydın Ağaoğlu ve Avukat Fevzi Doğan 'karaborsa ve dolandırıcılık' uyarısı yaptı.
15.01.2024 Gündem
Kolay emeklilik vaadiyle dev vurgun! EYT'lileri kandırdı
Kolay emeklilik vaadiyle dev vurgun! EYT'lileri kandırdı Denizli’de EYT işlemlerinde kolaylık sağlama vaadiyle kandırdığı mağdurlardan milyonlarca lira para topladığı iddia edilen SGK uzmanı ortadan kayboldu.
5.01.2024 Gündem
600 gram altınını telefon dolandırıcılarına kaptırdı
600 gram altınını telefon dolandırıcılarına kaptırdı Kendisini telefonla arayıp polis olarak tanıtan ve "kara para aklama dosyasına adınız karışmış" yalanıyla kandıran dolandırıcılara 600 gram altınını kaptırdı.
2.01.2024 Gündem
Zincir marketler, müdürlere mesaj gönderdi! Etiketlerde 'asgari ücret' mesaisi!
Zincir marketler, müdürlere mesaj gönderdi! Etiketlerde 'asgari ücret' mesaisi! Asgari ücretin açıklanmasının hemen sonrasında zincir marketlerdeki fiyat etiketi değişiklikleri dikkat çekti. Vatandaşlar, sosyal medya hesaplarından durumu eleştirdi.
29.12.2023 Haberler
Zincir marketler, müdürlere mesaj gönderdi! Etiketlerde 'asgari ücret' mesaisi!
Zincir marketler, müdürlere mesaj gönderdi! Etiketlerde 'asgari ücret' mesaisi! Asgari ücretin açıklanmasının hemen sonrasında zincir marketlerdeki fiyat etiketi değişiklikleri dikkat çekti. Vatandaşlar, sosyal medya hesaplarından durumu eleştirdi.
29.12.2023 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Aydın Ağaoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.