Babalık Davası

Babalık Davası

Son dakika babalık davası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan babalık davası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan babalık davası haber sayfamızda...

Babalık Davası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 259 babalik davasi haberi bulunmuştur.
'5 bin kadınla birlikte oldu' iddiası! ‘Ben eski kralın gizli oğluyum’
'5 bin kadınla birlikte oldu' iddiası! ‘Ben eski kralın gizli oğluyum’İspanya’da garson Albert Sola, vergi soruşturması nedeniyle Abu Dabi’ye kaçan eski kral Juan Carlos’un oğlu olduğunu iddia etti!
30.06.2021Dünya
Duyulmuş şey değil! Boşanan ailede çift DNA şoku...
Duyulmuş şey değil! Boşanan ailede çift DNA şoku...Son dakika haberlere göre, günlerdir konuşulan "çift DNA (kimerizm)" mağduru anne A.V., hukuk mücadelesini ve yaşadığı mağduriyeti ilk kez anlattı. Adli tıp önce A.V.'nin çocukları için "babadan değil" diye rapor vermiş, ancak ilik nakli nedeniyle babanın DNA'sının değiştiği ve birden fazla DNA'ya sahip olduğu belirlenmişti. Olayla ilgili çarpıcı bilgilere ulaşıldı. İşte çocukların annesi A.V.'nin ağzından bir baba iki DNA olayının ayrıntıları...
26.01.2021Gündem
Sarayı sarsan babalık davası
Sarayı sarsan babalık davasıMonako Prensi 2’nci Albert  evlilik dışı “üçüncü” bir çocuğu olduğu iddiasıyla Şubat ayında İtalya’da mahkemeye çıkacak.
21.12.2020Dünya
‘O babanın kuruşunu istemem!’
‘O babanın kuruşunu istemem!’Gerçek babasını yıllar sonra tesadüfen tanıyan Muğlalı otobüs şoförü Cihan Altın, tazminat davasından kazandığı 355 bin lirayı çocuk esirgeme kurumuna bağışlayacağını söyledi. Altın, “O adamın parasının bir kuruşu bile, ailemin ve benim boğazımızdan geçmeyecek” dedi.
3.10.2020Gündem
Sosyetik iş insanına babalık davası!
Sosyetik iş insanına babalık davası!İzmir'de yaşayan Sevtap Şensarı (44), ikiz çocuklarının babasının cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden tekstil sektöründe faaliyet gösteren iş insanı H.S.T. (61) olduğunu öne sürerek, babalık davası açtı. Dini nikahla birlikte yaşadığı H.S.T.'nin erkek çocuğunun olmasını çok istediğini, bu yüzden 2015 yılının ocak ayında Kıbrıs'a gidip, doğacak çocukların erkek olması için embriyo seçimi yapıldığını söyleyen Şensarı, "Yıllar içinde aşırı şekilde fiziki şiddet gördüm. Çocuklarımı kütüğüne alacağını söyledi, ancak sürekli oyalandık" dedi.
15.09.2020Gündem
Her satırı iğrenç! Bursa'da iki gelinine cinsel saldırıda bulundu, birinden çocuğu oldu
Her satırı iğrenç! Bursa'da iki gelinine cinsel saldırıda bulundu, birinden çocuğu olduBursa’da iki gelinine cinsel saldırıda bulunduğu, birinden de DNA testiyle çocuğu olduğu belirlenen O.L. (52), yargılandığı davada toplam 54 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
20.07.2020Gündem
18 yıl sonra açılan mezar! Babasını arıyor
18 yıl sonra açılan mezar! Babasını arıyorAntalya'nın Alanya ilçesinde 18 yıl önce ölen kişinin mezarı, babalık davası sebebiyle açıldı.
16.07.2020Gündem
Yıllardır süren babalık davasında mahkemeden emsal karar
Yıllardır süren babalık davasında mahkemeden emsal kararİstanbul’da 13 yaşındaki bir çocuğun babasının tespiti için açılan davada mahkeme, emsal teşkil edecek bir karar verdi. Davalı babadan DNA testi için kan örneği alınamadığından 11 yıldır süren dava kapsamında mahkeme, davalının kasıtlı olarak kan vermekten kaçındığını, davayı sürüncemede bıraktığını belirtti. Yıllardır babası tespit edilemeyen küçük çocuğun olumsuz etkileneceği gerekçesiyle Yargıtay’ın bozma kararına direndi, üçüncü kez ‘babasıdır’ dedi.
26.02.2020Gündem
'Babamın mezarını gizlice açtılar'
'Babamın mezarını gizlice açtılar'Erol Büyükburç'un kızı olduğunu iddia eden Esra Şimşek'in açtığı babalık davası sonucunda mahkeme, sanatçının mezarının açılmasına karar verdi.
21.02.2020Cadde
Her şey şüphe üzerine ortaya çıktı! Mahkemeden '2 çocuk babadan değil' kararı
Her şey şüphe üzerine ortaya çıktı! Mahkemeden '2 çocuk babadan değil' kararıAntalya’nın Manavgat ilçesinde, 2002 yılında evlenip, 2015'te boşandığı T.D.'den doğan 2 çocuğun öz babası olmadığını adli tıp raporuyla öğrenen Nazir O.'nun açtığı 'soy bağının reddi' davasında, çocukların babadan olmadığına karar verildi.
14.01.2020Gündem
Onlarca milyonluk miras bekliyordu! Hayatının şokunu yaşadı...
Onlarca milyonluk miras bekliyordu! Hayatının şokunu yaşadı...İzmir'de, yaklaşık 40 yıl annesiyle hukuk mücadelesi veren Recep Nişancı (54), emlak zengini iş insanı Turgay Nişancı'ya karşı açtığı babalık davasını kazandı. Yasal varis olan Recep Nişancı, babasının kendisine miras bırakmadığını öğrenince vasiyetnamenin iptali için bir dava daha açtı. Hukuk mücadelesi devam eden Recep Nişancı bu sırada gelen 1 milyon 600 bin TL'lik borç tebligatıyla şok yaşadı. Turgay Nişancı'nın diğer çocuklarının çektiği kredi borçlarının, Recep Nişancı'nın yasal varis olması nedeniyle ödemekle yükümlü tutulduğu ortaya çıktı.
3.01.2020Gündem
Kimliksiz çocuklar
Kimliksiz çocuklarResmi nikâhı olmayan Suriyeli eşinin ortadan kaybolmasıyla iki çocuğu ile orta kalan Mehmet Uzun, annenin bilgileri olmadığı için 6 ve 8 yaşındaki iki çocuğunu okula kaydettiremedi.
23.12.2019Gündem
Skandal! Cinsel istismarda bulunup yüzlerce kadını hamile bıraktılar!
Skandal! Cinsel istismarda bulunup yüzlerce kadını hamile bıraktılar!Birleşmiş Milletler'in (BM) Haiti'deki barış gücü misyonu MINUSTAH'ın 2004-2017 arasında yürüttüğü Barışı Destekleme ve Koruma Operasyonları sırasında cinsel istismarlar sonucu 265 çocuğun dünyaya geldiği ileri sürüldü.
19.12.2019Dünya
Bir selam ile öğrendi! Gerçek baban...
Bir selam ile öğrendi! Gerçek baban...'Böylesi ancak filmlerde olur' denilecek olay Muğla'da yaşandı. Otobüs şoförlüğü yaparken bir yolcunun 'Babana selam söyle, senin baban kömürcü Orhan' demesi üzerine, 25 yıl önce trafik kazasında ölen Yaşar Yıldırım'ın öz babası olmadığından şüphelenen Cihan Altın, mahkeme kararı ile babasının mezarını açtırdı ve gerçekle yüzleşti.
11.12.2019Gündem
Kızı olduğunu iddia edince... 24 yıl sonra mezarı açıldı
Kızı olduğunu iddia edince... 24 yıl sonra mezarı açıldıSamsun'un Bafra ilçesinde, bir mezar tam 24 yıl sonra yeniden açıldı. Gerekçe ise ölen kişiye babalık davası açılması...
30.10.2019Gündem
Anneden miras kalan ‘babalık’ davası!
Anneden miras kalan ‘babalık’ davası!1998'de vefat eden iş adamı Galip Reşat Karakaya'nın kızı olduğunu iddia eden Müjgan Sayın, babalık davası açtı. Müjgan Sayın'ın kızı Ayşenur Kürekçi, milyonluk miras davasının hikayesini anlattı.
17.09.2019Gündem
Şarlo karakteri ile ünlenen İngiliz yönetmen kimdir? 3 Nisan ipucu sorusu cevabı
Şarlo karakteri ile ünlenen İngiliz yönetmen kimdir? 3 Nisan ipucu sorusu cevabıDünya sinemasının unutulmaz karakteri Şarlo, bu akşam online bir bilgi yarışmasının sorularından birine konu oldu. İşte büyük bir heyecanla araştırılan Şarlo ile ilgili o sorunun cevabı...
3.04.2019Gündem
İş adamı sandığı itfaiyeci sevgilisi hamile bırakıp terk etti! Genç oyuncu 10 yıl sonra...
İş adamı sandığı itfaiyeci sevgilisi hamile bırakıp terk etti! Genç oyuncu 10 yıl sonra...İş adamı sandığı itfaiye eri sevgilisinden hamile kaldıktan sonra terk edilen dizi oyuncusu Berrak Onay, kızı için açtığı babalık davasını kazandı. İtfaiye eri Veysel Y.’ye 5 ay hapis istendi.
4.03.2019Gündem
Böylesi ancak filmlerde olur! Ağanın oğlu olduğunu kanıtladı
Böylesi ancak filmlerde olur! Ağanın oğlu olduğunu kanıtladıManisalı Ahmet Öz, Mehmet Uslucan’a karşı açtığı babalık davasını kazandı. DNA testi onu doğruladı. Uslucan, 39 yıl önce öldüğü için bir baba-oğul kavuşması olmayacak ama Öz, mirastan pay alabilecek.
13.02.2019Gündem
Naim Süleymanoğlu'nun kızları ablalarını kabullendiler
Naim Süleymanoğlu'nun kızları ablalarını kabullendilerGeçtiğimiz yıl hayatını kaybeden dünya ve olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun babalık davasında mahkeme tarafından Japon Sekai Mori'nin Süleymanoğlu'nun kızı olduğuna ilişkin verilen karar kesinleşti. Süleymanoğlu ailesinin avukatı Aziz Demir, "Esin ve Sezin Süleymanoğlu, rapor sebebiyle istinaf etmek istemediler, ablalarını kabullendiler" dedi.
27.12.2018Gündem
Naim Süleymanoğlu'nun kızları ablalarını kabullendiler
Naim Süleymanoğlu'nun kızları ablalarını kabullendilerGeçtiğimiz yıl hayatını kaybeden dünya ve olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun babalık davasında mahkeme tarafından Japon Sekai Mori'nin Süleymanoğlu'nun kızı olduğuna ilişkin verilen karar kesinleşti. Süleymanoğlu ailesinin avukatı Aziz Demir, "Esin ve Sezin Süleymanoğlu, rapor sebebiyle istinaf etmek istemediler, ablalarını kabullendiler" dedi.
27.12.2018Gündem
‘Sen bizim babamızsın’
‘Sen bizim babamızsın’İzmir’e gelen Amerikalı Jackson kardeşler, babaları olduğunu iddia ettikleri iş adamı Kasım Pırlant’a babalık davası açmaya hazırlanıyor.
12.11.2018Gündem
ABD'li  2 kardeş, ünlü iş adamının babaları olduğunu iddia ediyor
ABD'li  2 kardeş, ünlü iş adamının babaları olduğunu iddia ediyorABD'nin Chicago kentinde doğup büyüyen Henry Kevin Jackson (30) ve Candice Jackson (36) kardeşler, yaklaşık 9 bin kilometre yol kat ederek geldikleri İzmir'de, babaları olduğunu iddia ettikleri işadamı Kasım Pırlant'a babalık davası açmaya hazırlanıyor.
11.11.2018Gündem
ABD'li  2 kardeş, ünlü iş adamının babaları olduğunu iddia ediyor
ABD'li  2 kardeş, ünlü iş adamının babaları olduğunu iddia ediyorABD'nin Chicago kentinde doğup büyüyen Henry Kevin Jackson (30) ve Candice Jackson (36) kardeşler, yaklaşık 9 bin kilometre yol kat ederek geldikleri İzmir'de, babaları olduğunu iddia ettikleri işadamı Kasım Pırlant'a babalık davası açmaya hazırlanıyor.
11.11.2018Gündem
Kral 2. albert’den babalık testi istendi
Kral 2. albert’den babalık testi istendiBrüksel’de bir mahkeme, eski Belçika Kralı 2...
6.11.2018Dünya

Benzer Haber Etiketleri

davaBabalık davasıdnaMuğlaiş adamı

Babalık Davası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.