Bakan Bilgin

Bakan Bilgin

Son dakika Bakan Bilgin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bakan Bilgin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bakan Bilgin haber sayfamızda...

Bakan Bilgin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.580 bakan bilgin haberi bulunmuştur.
2023 Taşeron Kadro Son Durum: 90 bin taşeron işçiye kadro ne zaman çıkacak, Meclis'e geldi mi?
2023 Taşeron Kadro Son Durum: 90 bin taşeron işçiye kadro ne zaman çıkacak, Meclis'e geldi mi? 90 bin taşeron işçiye kadro düzenlemesi için nefesler tutuldu! Sözleşmeliye, geçici işçilere kadro düzenlemesi ardından sıra taşerona kadro çalışmalarında! Eski Bakan Bilgin, 90 bin taşeron işçiye kadro düzenlemesinde sona gelindiğini işaret etmişti. Konu ile yakından ilgilenenler ise ''taşerona kadro ne zaman çıkacak, Meclis'e geldi mi?'' sorularını yöneltiyor.
2.11.2023 Bilgi Rehberi
Yeni asgari ücret sonrası gözler emekli maaşlarına çevrildi! En düşük emekli maaşı için flaş tahmin
Yeni asgari ücret sonrası gözler emekli maaşlarına çevrildi! En düşük emekli maaşı için flaş tahmin Milyonlarca çalışanın merakla beklediği asgari ücret rakamı açıklandı. Yeni asgari ücret yüzde 34 oranında artırılarak 11 bin 402 TL oldu. Peki bu artışla birlikte emeklilere ne kadar zam yapılacak? En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? İşte detaylar...
21.06.2023 Ekonomi
Zam pazarlığı başlıyor! İşte asgari ücrette konuşulan oran
Zam pazarlığı başlıyor! İşte asgari ücrette konuşulan oran Gözler asgari ücrette! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni Kabine’nin ilk toplantısı sonrası asgari ücret zammının belirlenmesi için çalışmaların başlayacağını belirtti.
8.06.2023 Ekonomi
İŞTE ASGARİ ÜCRETTE SON BEKLENTİLER...  2023 Asgari ücret brüt - net zammı ne zaman duyurulacak? En düşük işçi maaşı ne kadar olacak?
İŞTE ASGARİ ÜCRETTE SON BEKLENTİLER... 2023 Asgari ücret brüt - net zammı ne zaman duyurulacak? En düşük işçi maaşı ne kadar olacak? Asgari ücret zammı için heyecanlı bekleyiş... Yüz binler yeni asgari ücreti beklerken oran hakkında bilgi almak istiyor. Konu hakkında hükümetten ve ekonomistlerden zaman zaman açıklama gelirken "Asgari ücret zammı 2023 ne kadar olacak?" sorusu epey sıklaşmış durumda...
1.06.2023 Bilgi Rehberi
Asgari ücrette 4 farklı senaryo! Kritik tarih 5 Haziran
Asgari ücrette 4 farklı senaryo! Kritik tarih 5 Haziran Asgari ücret için gözler 5 Haziran’a çevrildi. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 5 Haziran’da mayıs ayı enflasyonunu açıklayacak bu rakama göre asgari ücrete yapılacak zam oranı da netleşmeye başlayacak. Peki asgari ücrete ne kadar artış olacak? Ekonomist Muhammet Bayram, 4 farklı senaryoda tahminlerini açıkladı. İşte detaylar...
1.06.2023 Haberler
Asgari ücrette 4 farklı senaryo! Kritik tarih 5 Haziran
Asgari ücrette 4 farklı senaryo! Kritik tarih 5 Haziran Asgari ücret için gözler 5 Haziran’a çevrildi. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 5 Haziran’da mayıs ayı enflasyonunu açıklayacak bu rakama göre asgari ücrete yapılacak zam oranı da netleşmeye başlayacak. Peki asgari ücrete ne kadar artış olacak? Ekonomist Muhammet Bayram, 4 farklı senaryoda tahminlerini açıkladı. İşte detaylar...
1.06.2023 Ekonomi
Bakan Kurum: Milletimize ne söz verdiysek hep tuttuk
Bakan Kurum: Milletimize ne söz verdiysek hep tuttuk Şile’nin Yeniköy ve Yazımanayır köylerini ziyaret eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “Birileri sizin siyasi tercihleriniz üzerinden ‘buraya hizmet getirmeyiz, işlerini yapmayız’ gibi tehditler savurmuşlar, duyduk. Bunların zihniyeti böyle kendilerine destek olmayınca milleti ayrıştırırlar, ötekileştirmeye çalışırlar. Sizin yapmadığınız işleri vatandaşımızla el ele verip yaparız. Onların tehditlerine aldırış etmeyin. Onlar boş konuşur, boş vaatler vermeye alışık. Sözlerini hiçbir zaman tutmadılar. Ama biz milletimize ne söz verdiysek hep tuttuk” dedi.
27.05.2023 Ekonomi
Maaşı geciken EYT'lilere avans müjdesi!
Maaşı geciken EYT'lilere avans müjdesi! Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) düzenlemesinin resmen hayata geçirilmesiyle 2 milyonu aşkın kişiye emeklilik yolu açıldı. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) çalışanları gece gündüz demeden EYT müracaatında bulunanların dosyalarını inceleyip karara bağlanıyor. Maaşı geciken EYT'liler için ise avans müjdesi geldi.
27.05.2023 Ekonomi
Bakan Bilgin'den son dakika asgari ücret açıklaması
Bakan Bilgin'den son dakika asgari ücret açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, CNN Türk kanalında Semiha Şahin'in sunduğu Akıl Çemberi programında gündeme dair açıklamalarda bulunuyor.
26.05.2023 Haberler
Bakan Bilgin'den son dakika asgari ücret açıklaması
Bakan Bilgin'den son dakika asgari ücret açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, CNN Türk kanalında Semiha Şahin'in sunduğu Akıl Çemberi programında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Bakan Bilgin, "Asgari ücretten verginin kaldırılması bir devrimdir. Bu rahmetli Ecevit'in bir idealiydi ancak uygulayamadı, uygulamak bize nasip oldu. Sermayenin emek düşmanlığı yapmasına izin vermeyiz." dedi.
26.05.2023 Ekonomi
2023 ASGARİ ÜCRET ARA ZAMMI: Yeni asgari ücret ara zam oranı belli oldu mu? Temmuz'da asgari ücret ne kadar olacak, zam ne zaman?
2023 ASGARİ ÜCRET ARA ZAMMI: Yeni asgari ücret ara zam oranı belli oldu mu? Temmuz'da asgari ücret ne kadar olacak, zam ne zaman? Asgari ücret zammı için yoğun bir beklenti oluşmuş durumda... Temmuz ayında asgari ücrete zam gelmesi bekleniyor. Milyonlarca çalışan zam oranının ne kadar olacağını merak ediyor. Bu nedenle "Asgari ücret ara zam oranı belli oldu mu, asgari ücret Temmuz'da ne kadar olacak?" sorusu sıkça geliyor.
24.05.2023 Bilgi Rehberi
'Demir adam'ın bu özelliği kimsede yok! 47 kiloluk top mermisi bile yıkamadı
'Demir adam'ın bu özelliği kimsede yok! 47 kiloluk top mermisi bile yıkamadı Hayatını değiştiren gelişmeyi fark ettiğinde ergenlik çağındaydı. Yaşıtlarının aksine karnına aldığı darbelerden dolayı bir acı hissetmiyordu. Bunu test etmek isteyen pek çok arkadaşı onu görünce karnına yumruk atmaya başladı. Artık yumruklarla da yetinmiyor, karnına balyoz darbeleri alıyor hatta ağır siklet şampiyonunun bile karnına yumruk atmasına izin veriyordu. Ancak bir süre sonra tehlikenin dozunu daha da artırdı ve doğrudan karnına 47 kiloluk bir top mermisi attırarak yeni bir rekor daha kırdı.
23.05.2023 Dünya
AK Partili Zengin: Kılıçdaroğlu ve çevresinde müthiş keskin dönüşler var
AK Partili Zengin: Kılıçdaroğlu ve çevresinde müthiş keskin dönüşler var CNN Türk'te Dicle Canova'nın sorularını yanıtlayan AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu'nun 2. tur seçim stratejisine ilişkin açıklamalarda bulundu.
23.05.2023 Gündem
Borç yapılandırmasında süre uzatıldı
Borç yapılandırmasında süre uzatıldı Şu ana kadar 3 milyon 279 bin 883 kişinin başvurduğu kamu borçlarına yapılandırma uygulamasında süre uzatıldı. Yapılandırma başvuruları haziran sonunda bitecek. Buna göre borç yapılandırmasında süre 1 ay daha uzatıldı.
23.05.2023 Ekonomi
Araçlar sular altında kaldı, birçok kent için uyarı yapıldı
Araçlar sular altında kaldı, birçok kent için uyarı yapıldı Mersin’de yağışla birlikte, bazı sitelerin duvarları yıkılırken, çok sayıda araç sular altında kaldı. Öte yandan ülke genelinde de beklenen hava durumu tahmini paylaşıldı, birçok kente şiddetli yağış uyarısı yapıldı.
23.05.2023 Gündem
Bakan Bilgin Temmuz ayını işaret etti! İşte asgari ücrette en güçlü tahmin
Bakan Bilgin Temmuz ayını işaret etti! İşte asgari ücrette en güçlü tahmin Kamu çalışanlarına yüzde 45 oranında zam yapılırken en düşük memur maaşı 22 bin liraya çıkarıldı. Hal böyle olunca milyonlarca emekli, memur ve asgari ücretli Temmuz ayında ne kadar zam alacağını merak ediyor. Konuyla ilgili Bakan Bilgin açıklamalarda bulunurken, Yeminli Mali Müşavir Ahmet Kurtuluş milliyet.com.tr'ye asgari ücret tahminini açıkladı.
23.05.2023 Ekonomi
Seçim anketleri neden yanıldı? 3 araştırmacıdan 2. tur tahmini
Seçim anketleri neden yanıldı? 3 araştırmacıdan 2. tur tahmini Türkiye, kuruluşunun 100'üncü yıl dönümünde sandık başında. Birinci tur seçimlerde milletvekilliği seçimleri tamamlanmış olsa da Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hiçbir aday yüzde 50 oy oranına ulaşamadığı için ikinci tur seçimler yapılacak. Milliyet.com.tr, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci tura kalmasıyla ilgili 3 araştırma şirketine akıllardaki 2 soruyu yöneltti.
27.05.2023 Gündem
25 bin kişi TOKİ’den tapusunu aldı
25 bin kişi TOKİ’den tapusunu aldı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yılda iki kere düzenlenen indirim kampanyasının ilkbahar dönemi olan 24 Nisan-18 Mayıs tarihleri arasında 25 bini aşkın kişi kampanyadan yararlanarak tapularını aldı. Kampanyanın yıl içinde uygulanan ikincisinin ise sonbaharda yapılması bekleniyor.
23.05.2023 Ekonomi
Bakan Bilgin'den son dakika asgari ücret açıklaması
Bakan Bilgin'den son dakika asgari ücret açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin canlı yayında soruları yanıtladı. Asgari ücrete gelecek zam ile ilgili açıklama yapan Bakan Bilgin, temmuz ayını işaret etti. İşte detaylar...
23.05.2023 Ekonomi
Asgari ücrette en güçlü tahmin! Sosyal Güvenlik Uzmanı Murat Bal açıkladı
Asgari ücrette en güçlü tahmin! Sosyal Güvenlik Uzmanı Murat Bal açıkladı Asgari ücrete temmuzda zam olacak mı? Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, asgari ücrete ara zam konusunda çalışmaların hazır olduğunu belirtti. Peki temmuz ayı zammı için en güçlü beklenti ne? Konuyla ilgili uzman isim çarpıcı tahminlerde bulundu. İşte detaylar...
21.05.2023 Ekonomi
Asgari ücrette en güçlü tahmin! Sosyal Güvenlik Uzmanı Murat Bal açıkladı
Asgari ücrette en güçlü tahmin! Sosyal Güvenlik Uzmanı Murat Bal açıkladı Asgari ücrete temmuzda zam olacak mı? Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, asgari ücrete ara zam konusunda çalışmaların hazır olduğunu belirtti. Peki temmuz ayı zammı için en güçlü beklenti ne? Konuyla ilgili uzman isim çarpıcı tahminlerde bulundu. İşte detaylar...
21.05.2023 Haberler
YENİ ASGARİ ÜCRET ne kadar olacak 2023, asgari ücrete yüzde kaç zam yapılacak? Bakan Bilgin'den açıklama! Temmuz ayında asgari ücret kaç TL'ye çıkacak?
YENİ ASGARİ ÜCRET ne kadar olacak 2023, asgari ücrete yüzde kaç zam yapılacak? Bakan Bilgin'den açıklama! Temmuz ayında asgari ücret kaç TL'ye çıkacak? Asgari ücret zammı milyonlarca çalışanın gündeminde bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde memur maaşı hakkında önemli açıklamalar yapıldı. Memur maaşı açıklaması sonrasında gözler asgari ücret zammı ile ilgili son dakika gelişmelerine çevrildi. Peki temmuz ayında asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret zammı yüzde kaç olacak 2023?
17.05.2023 Bilgi Rehberi
ATO Başkanı Baran'dan Bakan Bilgin'e 'prim günü' teşekkürü
ATO Başkanı Baran'dan Bakan Bilgin'e 'prim günü' teşekkürü Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, “4b” yani eski adıyla Bağ-Kur kapsamında yer alan Ankara Ticaret Odası üyesi olan tacirleri de kapsayan işverenler için emeklilikte prim ödeme gün sayısının 7 bin 200 güne indirilmesini öngören düzenleme hazırlığı nedeniyle Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’e teşekkür etti.
17.05.2023 Ekonomi
ASGARİ ÜCRET ZAMMI 2023; Bakan Vedat Bilgin asgari ücret için tarih vererek duyurdu! Asgari Ücret 500 dolar seviyesine mi yükselecek?
ASGARİ ÜCRET ZAMMI 2023; Bakan Vedat Bilgin asgari ücret için tarih vererek duyurdu! Asgari Ücret 500 dolar seviyesine mi yükselecek? Asgari Ücret zammına ilişkin araştırmalar hız kesmeden devam ediyor. Son olarak CNN Türk canlı yayınına katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin asgari ücret Temmuz zammına ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Bilgin açıklamasında asgari ücretin 500 doların altında olmaması gerektiğini ifade etti. Peki Asgari Ücrete Temmuz ayında zam yapılacak mı?
12.05.2023 Bilgi Rehberi
En düşük memur maaşına zam! Polis ve diğer kamu çalışanlarına ne kadar artış yapılacak? İşte tahmini yeni maaşlar
En düşük memur maaşına zam! Polis ve diğer kamu çalışanlarına ne kadar artış yapılacak? İşte tahmini yeni maaşlar Cumhurbaşkanı Erdoğan dün yaptığı açıklamada en düşük memur maaşının 22 bin lira olacağını söyledi. Peki bu durumda en düşük polis memuru araştırma görevlisi veya uzman doktorun maaşı ne olacak? İşte detaylar...
12.05.2023 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Bakan Bilgin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.